Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SPANIA

THERMAGE czy ktoś z was jest po tym zabiegu??????

Polecane posty

Gość eliza3333
Mysza868765!Czy możesz zdradzić gdzie jest ten gabinet? Też jestem z Łodzi. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rollertec
Zastanawiałam się nad fraxelem ale widziałam koleżankę kilka dni po zabiegu i wygląda jak ofiara przemocy w rodzinie ,później było lepiej ale ja nie mogę pozwolić sobie na absencje więc zostają mi RF . Jet peel pomógł mi kiedyś na przebarwienia,ale nie zauważyłam widocznego efektu liftingu,zadziałał raczej jak Cosmelan,ale nie przez to że jak pisze Sirinxxx jest z Izraela,bo prawie wszystkie znane niby amerykańskie firmy mają swoją główną siedzibę w Izraelu.Idąc tym tropem znalazłam urządzenie Viora Reaction ale w 3city nie znalazłam gabinetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patttrycjja
Zainteresowała mnie ta Viora Reaction , więcej informacji znalazłam na stronie Nova 2 ale nie wiem czy szukać u kosmetyczek czy u lekarzy bo na facebooku reklamują to lekarze z USA ,a wiadomo że ma to i wpływ na ceny ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekipa Feelbeauty.eu
Poszukujemy Osób chętnych zostania Moderatorami. Mających wiedzę,doświadczenie po zabiegowe ale również potrafiących być neutralnymi w swoich wypowiedziach. Chętnych zapraszamy do zgłaszania się na portal@feelbeauty.eu z hasłem Moderator. Dziedziny: chirurgia plastyczna, medycyna estetyczna, stomatologia estetyczna, okulistyka kontaktowa, bariatria, ginekologia i ortopedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyta 12345
a słyszałyscie o HAN-BANG to dopiero rewolucja ale nie dla wszystkich widzaiałam osobe t.z. publiczną jestem w szoku jak sie wyglada po tym zabiegu miejsc nie ma na 2 lata do przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratatuji
Akupunktura wpłynie na zablokowanie bólu,odblokuje receptory ale na pewno nie ma możliwości stymulować fibroblasty do produkcji kolagenu . Najskuteczniejszy jest Fraxel Co połączony z radiofrekwencją ,ewentualnie sama radiofrekwencja . Reaction działa jak typowa radiofrekwencja bipolrna dodali do tego vacum i dodali kilka częstotliwości.Pomysł z vacum w trakcie emisji uważam za dobry pomysł ,dodatkowo wzmocnione przenikanie w zadanym obszarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość górne powieki
Chce wypowiedzieć sie na temat Thermage'u na górne powieki. Jest to rewelacyjna sprawa jeżeli powieki bardzo nie wiszą. Ja przeżyłam szok jak porównałam zdjecia sprzed zabiegu i miesiąc po zabiegu. Jak sie patrzy codziennie w lusterko moze to być nie tak zauważalne, ale po porównaniu po jakims czasie to jest piekna sprawa. Skóra jest bardzo napięta i nie wisi. Nie ma takiego drugiego zabiegu, zeby tak ujedrnić skórę powiek bez skalpela chirurgicznego. Postaram się załączyć zdjecia, żebyście mogły zobaczyć. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tutaj chyba nie da sie zamieścić zdjęć......ile płaciłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasandra1975
W piątek robiłam sobie lifting twarzy Reaction , po zabiegu faktycznie bardzo duża poprawa,ale powiedziano mi że jeden raz to za mało i po kilku dniach efekt będzie się zmniejszał,bo zabieg jest tylko efektywny w serii i po niej dopiero będzie trwała poprawa.Ile razy minimum trzeba zrobić radiofrekwencję żeby efekt był widoczny i trwały? Czy to tylko specyfika tej Viory Reaction czy wszystkie urządzenia tak mają ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość górne powieki
Thermage to jest jeden zabieg, po którym mozesz od razu wracać do pracy, nie ma siniaków, nie wyglądasz jak ofiara przemocy w rodzinie. A efekt następuje stopniowo, po 2-3 tygodniach jest duża poprawa. Moje powieki górne wygladają rewelacyjnie. Miałam wczesniej robione różne rózniste zabiegi na róznych maszynach, na które wydałam kupę kasy i nie byłam zadowolona. Po Thermażu jestem bardzo zadowolona i polecam Wam szczerze. Ktos pyta o cenę. Za górne powieki zapłaciłam 2,5 tysiąca. Za Fraxela płaciłam ciut mniej i nie widziałam efektów na twarzy. Z tego co wiem Thermaż jest specjalistycznym sprzętem jedynym posiadajacym specjalisteczne certyfikaty do górnych powiek. Jedyny, inne sprzęty tego nie posiadają. O czyms to swiadczy. Te wszystkie chińskie czy koreańskie sprzęty to podróbki jak z samochodami. Mozesz jeździć mercedesem i wygladać na mercedesa a możesz być jak Kia czy iiny nieznany mi koreański samochód. Cóz na parkingu na mercedesa zwrócisz uwagę, a na Kię nie zwrócisz uwagi. Taka jest prawda jak juz robic to robic dobrze co z tego że przy kwocie ponad 2 tysiące zaoszczędzisz 200 czy 300zł, to nie jest oszczędność. Podchodzę do zycia w taki sposób, jeżeli mam wydać na coś pieniadze to wydaję na mercedesa, moze być bez full opcji ale w życiu nie kupiłambym Kii, nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryskka
Górne powieki- napisz mi prosze jak wyglada taki zabieg, czy jest bolesny w trakcie i po,jesli mozesz jakis sprawdzony namiar- mam nadzieje, że chociaz Ty nie siejesz tu reklamy Solumedu lub Ag. Klinik bo juz mam pewnych osób dośc, szkoda, że nie ma na tym forum opcji blokuj, pewne osoby, trzeba zbanowac, inaczej nie zrozumieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Gorne Powieki
Napisz bardzo prosze gdzie robilas zabieg w jakim miescie,jestem tez nim zainteresowana i wlasnie na gorne powieki wydaje mi sie,ze zaplacilas malo.Thermage twarzy kosztuje 7 tys.zł.Ciekawa jestem czy faktycznie sciagla ci sie skora czy mialas troche wiszace powieki ?O ile mm Twoim zdaniem ten zabieg podciaga powieki? Podobno efekty nastepuja do roku.Z gory dziekuje! Aha,a czy dziala tez na dolne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość górne powieki
zabieg nie boli nic a nic, czujesz tylko dziwne ciepło, ale do zabiegu lekarka nakłada takie śmieszne nakładki na oczy raz na jedno oko raz na drugie i przez tą nakłądke nic nie widzisz. To jest jak soczewka, tego najbardziej sie bałam, ale nie czułam nawet dyskomforu przy nałożeniu. Te nakładki są sterylne, lekarka wyjmuje przy Tobie ze sterylnego opakowania. Tak samo końcówki są sterylne i tylko dla jednej osoby. Mówiła, że koncówka jest czynna tylko przez 4 godziny. Z zabiegu jestem bardzo zadowolona, jeżeli ktoś chce mogę wysłać zdjęcia, bo mam. Patrzyłam w lusterko jak zmierzyć w mm, ale nie wiem jak zmierzyć. Wczesniej jak malowałam rzęsy to brudziły mo gónr powieki, a teraz nie brudzą, różnica jest duża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sesja fotograficzna
Zgłoś się na profesjonalną sesje fotograficzną do Bartka Wardziaka www.wardziak.pl w Warszawie. Pod okiem stylistów, makijażystów przejdź przemianę i uwierz, że jesteś Piękną Kobietą. Prosimy o nadsyłanie swoich zdjęć na bartekwardziak@feelbeauty.eu dwie fotografie ukazujące Twoja twarz i całą sylwetkę. Prosimy podać wiek, dokładne wymiary. Prosimy o branie udziału nie tylko pewne siebie Kobietki, ale przede wszystkim Panie, które wmawiają sobie jak bardzo są nieatrakcyjne. Udowodnimy jak mocno się mylisz!!! Więcej tutaj: http://www.feelbeauty.eu/articles/show/id/144

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Gorne Powieki
Dziekuje za odpowiedz.Dziwi mnie tylko,ze nic cie nie bolalo bo podobno ten zabieg ma troche bolec.Ale moze jestes wytrzymala na bol.W sumie to dlatego pytalam o i;le powieki podniosly ci sie w mm bo zastanawiam sie co jest lepsze ten zabieg czy operacja plastyczna.Lekarz chirurg powiedzial mi ze musi usunac 3 mm,i dlatego zastanawialam sie czy termage o tyle podciagnie.A jesazcze jak mozesz napisz o powiekach dolnych bo tam chyba tez sie robi i jak mozesz napisz w ktorym miescie mialas zabieg przesylam ci serdeczne pozdrowienia i ciesze sie ,ze masz takie dobre efekty bo roznie o tym zabiegu p[isza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego zaraz
moje wypowiedzi są na wcześniejszych stronach. Zabieg boli CHOLERNIE, lekarz daje piłeczke do zgniatania, zeby nie wyc z bólu. Nie wyobrazam sobie zrobienia go na powieki. Ciekawe co wam wkrecają za te kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do a dlaczego zaraz
Jesli mialas ten zabieg to napisz jakie efekty dal u ciebie.Z tego co wiem to jak robi sie go na niskich wartosciach to m,oze nic nie bolec ale efekt zaden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego zaraz
Niestety, praktycznie zadnych. Powieki mi się nieco podniosły i to wszystko, owal twarzy, czyli broda a to mnie interesowałao najbardziej praktycznie bez zmian. W sumie 7tys w błoto, tak oceniam. Lepsze wyniki mam stosujac cwiczenia na twarz, z ksiazki, którą kupiłam na niecałe 20zł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość górne powieki
Tak, masz rację mnie żadko coś boli, ale zabieg polecam, bo przyniósł ładne efekty i jestem zadowolona. Nadal piszę, ze nie był bolesny. Bolesny był poród, ale nie ten zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ważna sprawa
Ten thermage, który robi się na powieki to jest nowy nie tak bolesny. Inna końcówka sprawia że da się przeżyć. I bez bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ważna sprawa
Miałam i lekarz rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feelbeauty.eu
To już 1 rok minął naszego Forum Feelbeauty.eu Zapraszamy wszystkich do opisywania a tak że do komentowania zabiegów z medycyny estetycznej , chirurgii plastycznej , stomatologii estetycznej, dermatologii oraz ortopedii. Na naszym portalu znajdziecie katalog spa, specjalistów, klinik oraz gabinetów. Zapraszamy serdecznie !!! www.feelbeauty.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Ważna Sprawa
Napisz gdzie maja taki thermage z nowa koncowka bo z tego co wiem to w wiekszosci gabinetow maja starego typu.CZY MAJA TAKI NP W kRAKOWIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość górne powieki
nie wiem jak w Krakowie, ja robiłam w Sulęcinie, wiem że to najnowszy sprzęt. W Sulęcinie Pani doktor ma bardzo duzo różnego sprzętu, kupuje tylko te sprzęty co mają certyfikat FDA - to jest jakis tam oznaczający najlepsze sprzęty na świecie ,niskie marże i ceny są przyjazne dla kobiet. Z tego co wiem to robi duzo zabiegów na powieki, w powiekach sie specjalizuje. Moja kuzynka robiła u niej niedawno uda wewnętrzne - wyszczuplenie z ujedrnieniem skóry, jeden zabieg i ma piękne nóżki,jest zadowolona i też mało zapłaciła, w Poznaniu wyceniono jej na 5tys a w Sulęcinie za identycznie to samo zapłaciła 2tys, duża róznica ale to nie thermażem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Gorne Powieki
Czy chodzi moze o pania Kasie?Zapomnialam jej nazwiska ona ma tez smart lipo laser do lipolizy laserowej i rzeczywiscie u niej jest duzo taniej niz gdzie indziej Thermagu nie miala musiala kupic chyba niedawnoTo dlatego tak malo zaplacilas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Gorne Powieki
Czy chodzi moze o pania Kasie?Zapomnialam jej nazwiska ona ma tez smart lipo laser do lipolizy laserowej i rzeczywiscie u niej jest duzo taniej niz gdzie indziej Thermagu nie miala musiala kupic chyba niedawnoTo dlatego tak malo zaplacilas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sesja fotograficzna
Zgłoś się na profesjonalną sesje fotograficzną do Bartka Wardziaka www.wardziak.pl w Warszawie. Pod okiem stylistów, makijażystów przejdź przemianę i uwierz, że jesteś Piękną Kobietą. Prosimy o nadsyłanie swoich zdjęć na bartekwardziak@feelbeauty.eu dwie fotografie ukazujące Twoja twarz i całą sylwetkę. Prosimy podać wiek, dokładne wymiary. Prosimy o branie udziału nie tylko pewne siebie Kobietki, ale przede wszystkim Panie, które wmawiają sobie jak bardzo są nieatrakcyjne. Udowodnimy jak mocno się mylisz!!! Więcej tutaj: http://www.feelbeauty.eu/articles/show/id/144

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świat zwariował
najpierw zaczęła robić body jet, a teraz thermage...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dziś zrobiłam TO!, piszę więc na gorąco.Bolało /ktoś porównał to do przypalania papierosem i coś w tym jest/ i ma boleć, ja miałam robione na 3, 4 i miejscami na 5-ce.W miarę upływu czasu podczas zabiegu boli jakby mniej.Doktor radzil przed zabiegiem wypić 2 koniaki bardzo żałowalam, że Go nie posłuchałam.Zaplikowano mi głowicę z 900 uderzeń ze szczególnym uwzględnieniem dolnej części twarzy.Zapłacilam 5000,00.Po zabiegu twarz wygląda/ przynajmniej u mnie/ jakby pokąsały ją komary, takie małe bąbelki.Bezpieczniej jest robić to w piątek, żeby w wekend , dojść do siebie.Pani od zabiegu twierdzi, że ból, reakcja skóry jest sprawą indywidualną.Odnośnie powiek to mi odradziła powiedziała, że efekt żaden, a koszt taki sam jak chirurgiczna korekta powiek i to z gwarantowanym efektem.Sama jest po takim zabiegu i muszę przyznać, że wygląda to bardzo dobrze/termaż ujędrnia, podnosi skórę, ale nie likwiduje jej nadmiaru/.Będę informować na bieżąco o efektach, na wszelki wypadek nikomu o tym nie mówiłam i nie ukrywam,że czekam na "och i ach jak dobrze wyglądasz"-pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×