Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SPANIA

THERMAGE czy ktoś z was jest po tym zabiegu??????

Polecane posty

Gość Do LILEN
Lilen, czytając Twoją wypowiedź po raz pierwszy naprawdę Ci współczułam, że thermage się nie przyjął, i może faktycznie to wina lekarza. Miałam jednak możliwość rozmowy ostatnio z inną pacjentką dr Gray, u której róznica przed i po zabiegu jest kolosalna. Jej wrażenia na temat samego zabiegu i umiejętności Pani dr są diametralnie inne. Poza tym myślę, że trochę już przekraczasz granicę dobrego smaku i Twoje wpisy bardziej świadczą o Tobie niż o danym gabinecie dermatologicznym. Z tego co wiem, dr Gray miała wiele pacjentek u ktoych thermage dał rezultaty zadowalające, a efekty zależne są od rodzaju i jakości skóry. Musisz się z tym pogodzić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma prawo być rozgoryczona i napisać o rezultatach zabiegu,wiec nie pouczaj jej ok?nie ma 15 lat zebyś jej zwracała uwagę. Zapłaciła tyle pieniędzy a w zamian nic nie dostała,to jej się nie dziwię.Ja na jej miejscu wszędzie gdzie można napisałabym o umiejętnościach tej lekarki,zeby przestrzec inne potencjalne klientki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani doktor Gray
niech pani da spokój Pani Lilen i przestanie ją pouczać.Proszę reklamować swoje "UMIEJĘTNOŚCI" w innym miejscu. Podpisuję się pod słowami Pani adriany 1, bo właśnie na tym forum mamy prawo przestrzegać przed takimi " specjalistami" jak doktor Gray.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram Lilien
ma racje,ze opisuje to co ja spotkalo i przestrzega przed nieudolnym lekarzem.na pewno te wpisy chwalace te lekarke pisze ona sama.Nikomu by nie zalezalo zeby ja tak bronic!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram Lilien
ma racje,ze opisuje to co ja spotkalo i przestrzega przed nieudolnym lekarzem.na pewno te wpisy chwalace te lekarke pisze ona sama.Nikomu by nie zalezalo zeby ja tak bronic!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zo
Ludzie, to nie jest nieudolny lekarz :P Koleżanka mi powiedziała, że prowadzicie tę dyskusję. Pewnie - każdy może być niezadowolony. Ale żeby od razu tak wieszać koty na kimś? Daajcie, spokój ;) Nie sądzę, żeby ona sama tu się wypowiadała. To już chyba jakaś paranoja. Jakby lekarze nie mieli co robić :p Na mnie osobiście babka wywarła bardzo dobre wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a na mnie nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilen
Dziękuję za wspierające opinie,o tym,że pochwały i opinie wpisuje sobie sama dermatolog jestem przekonana. Z powiekami sobie poradziłam, a mianowicie kilkanaście dni temu poddałam się operacji plastycznej, którą wykonał jeden z najlepszych chirurgów plastycznych , a mianowicie dr Jan Stępniewski ,no ale gdyby nie nieudany thermage to nie było by tego problemu.Po zabiegu na powiekach przez kilkanaście dni trzeba siedzieć w domu, co dla mnie osobiście jest dość trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marriia
No to gratulacje, cieszymy się Twoim szczęściem. Tylko mnie osobiście dotknęło to, że sugerujesz jakobym ja, czy ktoś inny się podszywała pod lekarza. Pewnie, tutaj się nie da tego udowodnić. Ale kurcze uraziło mnie to. Czy jak mam inne zdanie, to od razu znaczy, że nie mam prawa do wypowiedzi, bo ktoś taki jak Ty twierdzi że "NA PEWNO" jestem tą złą osobą która Cię skrzywdziła? Wypraszam sobie. A to ciągłe węszenie podstępu to pierwszy krok do obsesji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Marriia
Niezrozumiałe jest dla mnie Twoje oburzenie, bowiem nie zauważyłam wcześniej wpisu o Twoim pseudonimie, a do przyjmowania gratulacji uprawnionym jest jedynie wykonujący ją dr Stępniewski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Marriia
Obsesja mi nie grozi, jeśli chcesz udowodnić kim jesteś możesz to zrobić Lilen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta lekarka piszac o sobie
bardzo pozytywne opinie poprostu sie osmiesza.Ona w ten sposob chce sie bronić ale nie sadze zeby wiele osob uwierzylo,ze sa to opinie jej pacjetow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thermage kompletnie tam
nie zadiala.Wiem z wlasnego dosw.jedynie delikatnie podciaga owal i powieki na zmarszczki i jakosc skory nie dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W Poznaniu jest
W Poznaniu jest bardzo dużo dermatologów, ta pani nie należy do polecanych, nie posiada nawet stronki w internecie także wydaje mi się,że tych pozytywnych wpisów dokonuje sama na swój temat,dowalając klientce, której źle wykonała zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana do Quer
Quer,czy nadal robisz botox i wypelniacze u tej samej lekarki? Przeczytalam na kafeterii ze ponoc zabiegi u niej przynosza niewielkie rezultaty,troche mnie to zaniepokoilo bo robilam tam niedawno wypelniacz i rzeczywiscie efekt byl minimalny chociaz uzyla 1ml na bruzdy nosowe ,rok temu robilam gdzie indziej to samo i efekt byl o niebo lepszy.Napisz co o tym sadzisz i jak jest u Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aurelia678
Thermage miałam robiony u doktor Gray i jestem bardzo zadowolona. Widocznie to sprawa indywidualna, bo ja nie mogę niczego złego powiedzieć ani na panią doktor, ani gabinet. Poleciłam jej usługi mojej koleżance i też była zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aurelia678
Thermage miałam robiony u doktor Gray i jestem bardzo zadowolona. Widocznie to sprawa indywidualna, bo ja nie mogę niczego złego powiedzieć ani na panią doktor, ani gabinet. Poleciłam jej usługi mojej koleżance i też była zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asssiras
Aktualnie jestem po zabiegu Thermage właśnie u opisywanej tu Pani doktor,została mi polecona przez osoby, które wcześniej zdecydowały się na niego i były zadowolone i powiem szczerze że nie mam uwag i jestem zachwycona obsługą. Myślę , że nie można sugerować się opinią jednej niezadowolonej osoby, bo zawsze będzie ktoś niezadowolony- czy nie tak obsłużony jak tego oczekiwał. Ja jednak gdybym miała wystawić opinię na temat p.Gray to stwierdzam, że jest specjalistką w swojej dziedzinie. Mi zabieg pomógł i czuję się wyśmienicie-wiedziałam czego chcę i to właśnie otrzymałam teraz tylko trochę cierpliwości by uzyskać efekt końcowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina40
Robiłam Therage na twarzy 3 miesiące temu w Poznaniu. Jestem bardzo zadwolona z efektów. Już po pierwszym zabiegu był widoczny niewielki efekt, a przy kolejnych była już znaczna poprawa. Teraz myślę o tym, żeby zrobić ten zabieg na brzuchu, niedługo będę się zapisywać na niego. Na pewno będę robić w tym samym gabinecie, bo była tam profesjonalna obsługa i miałam pewność, że oddaję się w ręce w fachowców. Robiłam to w Medtime (www.medtime.pl) u dr Gray, którą poleciła mi koleżanka i sama mogę ją polecić jako swietnego dermatologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina40
Do Lilen: Jestem zaskoczona Twoją opinią i wspólczuję Ci, że miałaś takie przykre doświadczenia. Może Twoja skóra (ciało) w jakiś sposób źle zareagowało na zabieg i dlatego tak się skończył? Ja nie miałam żadnych problemów i byłam bardzo zadowolona. Wcześniej, zanim się udałam do Medtime, widziałam efekty u swojej koleżanki - dla mnie to była najlepsza rekomendacja. Pewnie jest tak, jak pisze Aurelia678 - że reakacja organizmu jest sprawą indywidualną. Ja w każdym razie zamierzam się tam udac po raz kolejny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli efekt po zabiegu zależy od kondycji skóry to właśnie lekarz jest od tego żeby powiedział na jaką skóre zadziała a na jaką nie...... Najlepiej wziąć kupe kasy za zabieg który nie u każdego da efekty a potem jak pacjentka jest niezadowolona wypiąć się...... Wiem co piszę,sama miałam robioną volumę i jak powiedziałam ze nie widze efektu lekarka nie dość że na mnie nakrzyczała to jeszcze powiedziała ze kończy ze mną współprace hehe poprostu jej bezczelność mnie poraziła,tupeciara wstrętna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saharraa
Tak czytam i czytam z ciekawosci ten watek. Az tu trafiam na klotnie o pania Gray. Bylam u niej w zeszlym roku na lipolizie podbrodka, oczywiscie z polecenia. Dla mnie pani Gray byla bardzo mila i uprzejma. Wytlumaczyla mi dokladnie na czym zabieg bedzie polegal. Bolalo pozniej piekielnie, opuchlizna straszna, ale tu wlasnie o to chodzilo. Efekt po 2 tygodniach byl rewelacyjny, wiec bylo warto. Nie musialam powtarzac. Oczywiscie polecam, jezeli ktos nie boi sie bolu :) Ale wracajac do tematu fal radiowych. Zastanawialam sie nad thermage, ale w koncu zdecydowalam sie na troszke delikatniejszy i rozwleczony w czasie zabieg tez falami radiowymi focus rf . Jestem, powiem wam, bardzo zadowolona. Nawet znajommi ktorzy nie widzieli mnie dluzszy czas mowili ze jakos dobrze wygladam. Takze cos w tym jest. Pewnie u kazdego bedzie efekt wiekszy lub mniejszy, kazdy z nas przeciez ma inna skore. Zawsze warto sprobowac, jezeli nam technika daje takie mozliwosci. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Saharraa
Napisz cos wiecej o efektach lipolizy,Czy dlugo bylas spuchnieta?Czy duzo zmniejszyl ci sie podbrodek i maszlepszy owal twarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saharraa
Spuchnieta bylam prawie 2 tygodnie. Potem to wszystko co mi sie rozpuscilo dalej tkwilo w moim podbrodku. Byl bardzo twardy, wiec moja kosmetyczka poradzila mi zrobic drenaz. Po 2 juz wszystko zeszlo. Podbrodek wtedy wygladal idealnie. Tak jakby ubylo mi pare kilogramow :) Moglam zrobic jeszcze jedna ampulke dodatkowo na kontur. Ale ostrzegam naprawde piekielnie boli, a nie mozna zlagodzic niczym, gdyz im wiekszy stan zapalny tym lepszy efekt. Ale efekt gwarantowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żabi
Witam :). Przeczytałam cały wątek, i chyba nikt jeszcze nie wspomniał o Toruniu, gdzie mieszkam. Aby nie być podejrzewaną o reklamę nie powiem gdzie, ale powiem co robiłam - ponad tydzień temu Thermage na twarz. Subtelny efekt widziałam od razu, a że mam delikatne pociągłe rysy twarzy, to każda poprawa owalu ujmuje mi lat (mam 35 l) - i odwrotnie, nawet lekkie popsucie owalu i zarys mini-chomika postarzał dużo bardziej niż u posiadaczek okrągłych, pełnych buzi. Co do efektów - już na tą chwilę oceniam "cofnięcie metryki" na około o 2 lata! I tu się trochę zastanawiam, bo nikt w sumie nie pisał, że efekt widział od razu....! a ja widzę i nie wmawiam tego sobie. Piszecie za to, ze albo nie ma go w ogóle, albo po dobrych kilku m-cach... Czyżby za 6 miesięcy czekał mnie pyszczek 24 latki??? Oj jak bardzo bym chciała! I chcę tez podzielić się z Wami nadzieją, że skoro pewne efekty widzę od razu, to nie miną one lada dzień...??? Powiedzcie, że nie ! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co powoduje thermage.....skrócenie i odnowę struktury włókien kolagenowych,co niestety nie jest natychmiastowe zaraz po zabiegu tylko pojawia sie po czasie,wiec jestem zaskoczona że tydzień po juz widzisz różnice na twarzy.....Nie wiem sama, czy to nie jest tak, że same chcemy już coś widzieć.Pewnie jak widzisz efekty to z czasem powinno być tylko lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dieta indywidualna dla kobiet
CHCESZ SCHUDNĄĆ??? bez podjadania i efektu jojo? Sprawdz DIETA INDYWIDUALNA dla kobiet! www.dieta4u.com.pl/kobiety.html zapoznaj sie - nic nie tracisz a mozesz wiele zyskac Twoja dieta dla kobiet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żabi
Rozmawialm z drem. To co widze teraz - od razu - to skrocenie obecnych włókien pod wplywem jak zrozumialam wysokiej temp (nagrzewanie objętościowe czy jakos podobnie). skrócenie nieznaczne, ale na mojej twarzy jak pisalam wszystko widac :). Prawdziwa regeneracja, czyli nowe krótsze włókna wlasnie z czasem mają sie pojawic, i wzmocnic efekt... będę pisac. Tym bardziej, że spotkałam tu tak wiele opinii o braku efektow po thermage. Może dzieki mnie ktoś się też odważy i będzie zadowolony? Zobczymy, jak poradzi sobie moja twarz z tą regeneracją..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Quer
Czy nadal robisz lipomax,prosze Cie napisz jak oceniasz ten zabieg bo w najblizszym czasie mam zamiar z niego skorzystać ale jezeli nie warto to po co wydawac kase.Poza tym doradz mi co jest lepsze na usuniecie z brzucha tluszczu i zlikwidowanie cellulitu lipomax czy lipoliza iniekcyjna.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×