Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SPANIA

THERMAGE czy ktoś z was jest po tym zabiegu??????

Polecane posty

Gość laurabiagotii
Do Kassandra 1975- jak wyglądają efekty u ciebie po REACTION Viora ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola_okulnik
Ile płaciłyście za ten zabieg? Bo ja szukam i poki co u dr Turczyńskiej znalazłam najtaniej bo Thermage twarz bez powiek 3500 - 4500zł. Napiszecie ile Wy płacicie? chodzi mi o sama twarz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyróżnienie dla Feelbeauty.eu
Miło nam poinformować Naszych Użytkowników, że nasz Portal FeelBeauty.eu został wyróżniony przez tygodnik WPROST Otrzymaliśmy tytuł ; Złotej Stony Tygodnia miesiąca Czerwca 2010 !!! Wyróżnienie to dopinguje nas do jeszcze intensywniejszej pracy dla Was. Postaramy się być zawsze źródłem najrzetelniejszej informacji i utrzymać jak najwyższy poziom Portalu na neutralnym gruncie. To Ty nasz Użytkowniku musisz sam podjąć decyzje o wyborze dobrego Specjalisty, który wykona zabieg. My z naszej strony dopilnujemy byś uzyskał informacje bez nuty zakłamania czy stronniczości. Zapraszamy na nasz Portal i Forumwww.feelbeauty.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Wioli
Nieprawda mialam robiony thermage czesciowo na powiekach przy twarzy i roznica jest duza na pewno skora mi sie obkurczla i mam jej jakby mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornikowa3
Tego nie znam,ale jesli chodz o termolifting to ja słyszałam ze dobrym zabiegiem jesli chodzi o cialo jest zabiel Slim Lipo. Jego innowacyjnośc polega na tym,ze zapobiega on efektowi „obwisłej skóry oraz powstawaniu nierówności sylwetki po zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Droga przedmówczyni
ale tematy ci się porąbały. To o czym piszesz to jakaś kolejna metoda liposukcji, którą kilka osób próbuje na tym forum wciskać za wszelką cenę (m.in. salon kosmetyczny z Warszawy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasandra1975
Jestem po trzech zabiegach Reaction , trzech na bryczesach i dwóch na wiszący brzuch.Na twarzy spłyciły mi się bruzdy nosowo wargowe,ogólne pojędrnienie skóry mimo, że dopiero pełen efekt ma być za parę miesięcy.Dlatego zdecydowałam się na inne obszary.Bryczesy rewelacja,obwód może nie zmniejszył się bardzo,ale nie mam galarety,mocno"ubite".Najgorzej z wiszącym brzuchem,wiszący berecik,wisi chociaż skóra zrobiła się jędrniejsza wcześniej wyglądała jak skóra mumii . Dwa razy spotkałam babeczkę która robiła sobie Viorą obwisłą skórę na rękachi już kończyła serię i u niej cudnie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paprotnik
Robiłam Thermage na powieki u dr Turczyńskiej. Jak będe miała kasę to chciałabym też zrobić nad kolanami. Uwazam, że to super zabieg jako alternatywa dla cięcia. Z powiek jestem bardzo zadowolona, są napiętę i straciły wiotkość, którą niestety już miały lekko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to turczyńska
i za to się zabrała, litościiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinka 72
Kassandra możesz powiedzieć ile zabiegów na brzuch musi być wykonanych żeby skóra na brzuchu się ujędrniła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my Bodyk
Pani Turczynska ma dużo sprzetów najnowszej generacji. Jestem u niej po Body Jecie brzucha i boczków, po tygodniu 9 centymetrów w pasie mniej. Ale brzuch na razie cały twardy. Mam 37 lat i nieco wiszace górne powieki. Wcześniej czytałam na forum o Thermagu, ale potrzebowałam rozmowy z lekarzem czy to zadziała. Widziałam zdjęcia koleżanki Turczyńskiej, której robiła Thermage na powieki, muszę przyznac ze imponujące. Cena 2500zł za jakąś najmocniejszą koncówkę. Mówiła, że nigdzie w Polsce nie zrobię za ta cenę. Jestem z Poznania, podzwoniłam, ceny rzeczywiscie szokujace, zaczynają sie od 3500zł i wyżej. Zrobie we wrześniu górne powieki razem z udami, teraz urlopik. CenaThermage u Turczyńskiej za twarz bez powiek 3500zł. Nie widziałam efektów, powiedziała, ze nie ma zgody pisemnej pacjentek na pokazywanie, a to trzeba miec zgodę? Chyba mi kit wcisnęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Bodyk
Miałam robiony thermage gornych powiek rok temu nie mialam zbyt opadajacych,owszem efekt jest ale na pewno nieporownywalny do plastyki powiek.nie daj sie nabrac na zdjęcia bo wdzisiejszych czasach nie jest zadnym problemem podciagnac na komputerze powieki do gory sama mam do czynienia z grafika komputerowa i sekundzie z kobiety 60 letniej zrobisz nastolatkę.Są zmiany ale naprawde minimalne sama sie przekonasz jesli sie zdecydujesz na thermage powiek.A tak przy okazji robilam tez twarz chcialam usunac chimiki efekt tez minimalny.Teraz juz na peweno jesli wogole bede cos robic to tylko operacja koszty takie same owszem jest ryzyko ale jesli sie uda to efekt taki o jakim myslisz.Oczywiscie musi byc sprawdzony lekarz,ktory nie zrobi z ciebie mumii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Bodyk
Miałam robiony thermage gornych powiek rok temu (nie mialam zbyt opadajacych)owszem efekt jest ale na pewno nieporownywalny do plastyki powiek.nie daj sie nabrac na zdjęcia bo wdzisiejszych czasach nie jest zadnym problemem podciagnac na komputerze powieki do gory sama mam do czynienia z grafika komputerowa i w sekundzie z kobiety 60 letniej zrobisz nastolatkę.Są zmiany ale naprawde minimalne sama sie przekonasz jesli sie zdecydujesz na thermage powiek.A tak przy okazji robilam tez twarz chcialam usunac chimiki efekt tez minimalny.Teraz juz na peweno jesli wogole bede cos robic to tylko operacja koszty takie same owszem jest ryzyko ale jesli sie uda to efekt taki o jakim myslisz.Oczywiscie musi byc sprawdzony lekarz,ktory nie zrobi z ciebie mumii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paprotnik
Ale ja rzeczywiście sprawdziałam ceny wkonkurencyjnych miejscach zanim te powieki zrobiłam i wyszło, że te 2500 tys u Turczyńskiej to jest bardzo dobra cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kya
Osoby, które myślą o skorygowaniu natury, powinny wejść na stronę www.Feelbeauty.eu z najważniejszymi informacjami z dziedzin służących upiększeniu ciała, m.in. chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej, stomatologii, itp.. Strona daje pod tym względem pełny obraz możliwości, jakie stworzyła współczesna medycyna. Ale jak ostrzegają autorzy witryny - decyzja o tego typu zabiegach powinna być podjęta ze świadomością kosztów materialnych, ale i ewentualnego ryzyka zdrowotnego i psychicznego, jakie mogą one nieść ze sobą. Internauci, którzy takich informacji poszukują, mogą je tu znaleźć bez trudu witryna jest przejrzysta i estetyczna. Zapraszamy www.feelbeauty.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulibka
No w sumie trzeba szukac tam gdzie taniej to jest logiczne.jednak wiecej mozna zaoszczedzic nie wykonując takiego zabiegu w stolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulus 40
Miałam robione powieki thermage i po pierwszych zabiegach były tylko bardziej spuchnięte ,po roku nie widzę żadnej poprawy .Poprawiła mi się za to linia żuchwy i po 4 miesiącach nawet teściowa to zauważyła .Teraz muszę zrobić nową serię i zastanawiam się właśnie nad czymś nowszym bo świat poszedł do przodu.Zastanawiam się nad Bodyką GLS i Viora Reaction ,jestem z Inowrocławia więc albo Toruń albo Bydgoszcz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja znajoma robiła, u dr. Turczyńskiej, podobno super zabieg a nie każdy ma aparat do tego. Fajnie, że to jest lifting bez żadnego cięcia, totalnie niechirurgiczny. Efekty pojawiają się stopniowo, pierwsze wyraźne efekty widać podobno po 4 - 8 tygodniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Paulus 40
Piszesz,ze mialas thermage powiek kilka zabiegów wiec na pewno nie byl to thermage tylko zupelnie inny zabiegThermage robi sie tylko raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlena Poznań
witam w salonie samui spa w poznaniu 10 zabiegów RF DIATHERMY jest w promocyjnej cenie - 50% i zaplacicie za 10 zabiegow 1000zł REWELACJA !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opensky
Gabinety, w których oferuje się zabieg thermage w kliku seriach zwyczajnie wprowadzaja klienta w błąd. Prawdziwy thermage wykonuje się raz!! Jest teraz dużo urządzeń opierających się na falach radiowych i często panie w gabinetach mówią na takie zabiegi thermage, a to kłamstwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Voxanka0
Wracając do Thermag'u, zrobiłam go na uda, po odchudzaniu miała wiszaca skórę na udach. Schudłam 20 kg i nigdzie nie miałąm wiszacej skóry tylko na wewnętrznej stronie ud. Robiłam w czerwcu, zdecydowałam się bo bez zastrzyków, bez cięcia, bez bólu. Początkowo przez pierwsze 2 tygodnie efekt był minimalny, ale jakis był. Trochę byłąm rozczarowana, mysle tyle kasy a tylko taki efekt. Przez lato oczywiscie słonce, solarium. Nogi wygladały coraz lepiej, ale myslałam, zę to dzięki kolorowi skóry jakie dała opalenizna. A jednak to nie to. Wczoraj stanęłam przed wielkim lustrem w sypialni i oceniałam stan swojej skóry na udach. Jest bardzo dobrze, opalenizna juz zeszła, a skórka nie wisi, jedrna. Ten zabieg jest bardzo fajny, daje stopniowo efekty i coraz to lepsze. Nie ma bólu co dla mnie najważniejsze. Wcześniej robiłąm różne zabiegi i nic nie dawały, mezoterapia bezigłowa pozarła częśc mojego portfela bezpowrotnie, przestrzegam przed nia. A Thermage polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KatarzynaN.
dziewczyny super promocje wynalazłam! focus za 359 !!!!!!! nie wiem jak wy ale ja idę !! dam znać jak było ! www.akademia-urody.com.pl nareszcie mogę sobie na to pozwolić za taką cenę, JUPI !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a świstak siedzi
i klepie w klawiaturę na recepcji .... będzie premia KasiuN!!! JUPI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estem po powiększeniu
Ja też pytałąm o Thermaga na uda wewnetrzne, w Zielonej Górze kosztuje 4,5 tysiąca. Kogo stac na taki drogi zabieg, skąd masz tyle pieniędzy? Ja jak powiększyłam sobie usta w Gejszy za 600zł to zbierałam kilka miesięcy i jak je wydawałam to mi w gardle ścierpło. A teraz chcę sobie zrobic policzki i szukam najtańszej opcjii. Boże, jak ja bym chciała wydac na zabiegi 4,5 tysiąca. Byłabym najpiękniejsza na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szumaraoku
A gdzie w Zielonje robia Thermage? Nie słyszałam, żeby ktoś z lekarzy dorobił sie tak porzadnego sprzętu. W Polsce jest tylko kilka, jexdziłąm z Zielonej do Warszawy żeby zrobic na twarz, a myslałam teraz o oczach. Napisz proszę. Na Googlu jak wpisywałąm do wyszukiwarki, nic nie wyskoczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kali952@wp.pl
lekarze sie dorobili tylko ,chamstwa nie stać na drogie zabiegi.To nie Berlin ani Praga tylko Polska. Te urzadzenia wiele gabinetów ma na stanie tylko klientów nie za dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MilanaMilana
Jestem z pobliza Zielonej z Nowej Soli, tez jestem zainteresowana Themrage na twarz. Czy od dwano robia w Zielonej? Czy maja doświadczenie? To jest droga imprezka, trzeba do fachowca. Rezultaty jakie pokazują na stronie są niesamowite. Czy ktoś może przesłac mi fotki, chodzi o twarz, szczególnie dolna częsc, owal i czesc nad i bezposrednio pod. Pleaska. milana8345@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×