Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SPANIA

THERMAGE czy ktoś z was jest po tym zabiegu??????

Polecane posty

Gość maga123
Dwie moje koleżanki są po liftingu.Wyglądają dużo gorzej niż przed zabiegiem.Obie robiły u bardzo znanych chirurgów.Niestety mają teraz nienaturalne rysy twarzy,przy mówieniu lub uśmiechu twarze się dziwnie marszczą,robią się zmarszczki poprzeczne.Nie chciałabym mieć twarzy maski,dlatego nie będę ryzykować.Może lifting dobrze zrobiony odmładza,ale jak się nie uda,to poprawka jest bolesna i kosztowna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maga123
Zabiegi na Belli nie są bardzo drogie,cała seria 10 zab. to koszt 2200 zł.Nie wiem ile kosztuje seria na Focusie i czy te zabiegi są bardziej skuteczne od Belli.Z czytanych wypowiedzi wnioskuję ,że są super,ale niestety nikt ich nie porównał. Chcę sobie zrobić brzuch i zastanawiam się czy pozostać przy Belli,czy próbować coś innego.We Wrocławiu są aparaty RF,ale o Focusie nie słyszałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evita777
Co wy drogie Panie porównujecie Belle z Focusem to są dwie rózne maszyny i dają zupełnie inne efekty byłam na tych maszynach i zdecydowanie (nawet nie powinno sie porównywać tych maszyn)po Focusie są o niebo lepsze efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maga123
Działanie obu maszyn oparte jest na falach radiowych,stąd w nazwach RF.Pytałam raczej o efekty.Thermage jest podobno najmocniejszy,robi się 1 zabieg,a stwierdzam, że efekt jest mizerny.Widziałam inne osoby po tym zabiegu,podobnie -bez rewelacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evita777
Właśnie pisze o efektach po tych dwóch maszynach .Po Focusie są efekty super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 55lat
czy ktoś był na zabiegu fal rad w Centrum Kos Est LAIME w Krakowie po przeczytaniu wszystkich wypowiedzi boję się iść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maga123
Rozmawiałam dzisiaj ze znajomą kosmetyczką.Powiedziała,ze wszystkie aparaty RF działaja na tej samej zasadzie.Wszystkie majace certyfikaty są bezpieczne.Efekty działania są podobne.Te ,które są mocniejsze dają szybciej efekty,ale zabiegi są droższe i bierze się ich mniej.Chociaż wszystko zależy od skóry,tak jak szybkość gojenia ran-u niektórych osób szybko ,u innych wolniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nita2
Twoja kosmetyczka jest w wielkim błędzie zasada RF jest owszem ta sama ,ale różne aparaty i parametry tych urządzeń różne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 55lat
czy ktośrobił zabieg w Krakowie w LAIME? prosze doradzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To mnie ciekawi
Jeżeli efekty są mniejsze lub większe to w porządku. Pewnie składa się na to wiele czynników.Jednak mnie interesuje to dlaczego niektórzy po zabiegach nie widzą żadnych efektów i dlaczego wykonujący te zabiegi nie poczuwają się do żadnej odpowiedzialności. Jest usługa ,jest zapłata tylko gwarancji żadnej nie ma. Kupując buty za 50 zł otrzymujesz gwarancję na 3 miesiące, a tu wydajesz kupę kasy i co?......i nic. Myślę, że w końcu ktoś powinien się za to wziąć i nie dziwię się, że część kobiet odczuwa lęk przed tymi zabiegami, a właściwie przed wyrzuceniem forsy w błoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 55lat
po przeczytaniu wszystkich wypowiedzi już wiem że 30 mają efekty a 50 mizerne a majątek to kosztuje może nie warto ? ale jak się pogodzić ze swoim wyglądem może lepiej wizyta u psychologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 55lat
może odezwie się któraś z pań klientka LAIME Kraków słyszałam różne opinie i boje się efektów ubocznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vyty
Buty za 50zł???????????????????????????????????to chyba trumniaki?????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekler
55 lat wczesniej tu ktos pisał ze robił tam zabiegi ale nie masz pewnosci ze tej pochlebnej opini nie pisala np. pani ktora wykonuje te zabiegi.Wydaje mi sie ze jesli jest sie wiekowo bardziej zaawansowanym to lepsze efekty da lifting.Ja mam 37 lat wiec takimi zabiegami chciałam odwlec operacje ale i tak kiedys sie na nią napewno zdecyduje.Wiem ze to jakies ryzyko ale kto nie ryzykuje ten nie ma, a ja nie mam zamiaru patrzec na obwisłosci i starzec sie z godnością, amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maga123
do 55 lat W Krakowie jest Focus. Może lepiej skorzystać z czegoś sprawdzonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 55lat
dzięki za zainteresowanie moim problemem na innym forum naaaaccczzzytałam sie i tam panie polecają botox ale żadna nie mówi po ilu trzeba odnawić wizytę doradzcie coś proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margoel
do 55 lat. Nie polecam Laime... robiłam 0 efektów to wolę botox i wypełniacze...Focus RF + oryginalny jest na Długiej...i mysle tego spróbowac albo mam tez brdzo fejna dermatolog zdecydowanie za duza nizsza cene lepsze efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margoel
do 55 lat podam może swój email jak będziesz chciała to cos Ci doradzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekler
Margoel a jakie zabiegi wykonuje Twoja Pani dermatolog??szukam kogos dobrego na mikrodermabrazje i mezoterapie, wiec jezeli jest sprawdzona i przystępna cenowo to prosze o info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margoel
Do Ekler do tej pory robiła botox i wypełniacze ale od poczatku marca ma robic równiez mezoterapie. Mam do niej zaufanie bo za botoxt czoło, kurze łapki i lwia zmarszczke wzięła 500,- pln , a za wypałniacze ... ok.1000.- ale było tego dosc dos. Z tego co się orientuje to bierze za zabieg 100,- pln. Mam do niej zufanie , bo woli mniej i poprawic niz naładowac. Zreszta ona szkoli lekarzy, mysle, że jest dobra w tym co robi. ja i kolezanka robimy i jestesmy zadowolone. Ostatnio robiła mi teosjalem - to wypełniacz i podobno dłożej trzyma /to forumowiczki pisały/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margoel
Do Ekler - ja miałam mezoterapię robiona w Laime i nie widzę efektów, bo ona mi takowa polecała. Powiedziała mi, ze ona najpierw robi na sobie i sa efekty . Najpierw podobno robi piling kawitacyjny albo mikrodermoabrazje diamentowa / nie pamietam w tej chwili/ a potem jedynie raz lub góra dwa mezoterapie. Twierdzi, że taki aparat /bo podobno od niego duzo zalezy/jest drugi w Krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekler
Margoel, prosze daj namiary na Twoją dok dermatolog, chcialam sobie zrobić botoks i powiekszyć górną warge, moze robi...?albo tu albo na meila eshelen@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zytafa
fale radiowe nie ma zadnego efektu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siva
u mnie jest efekt i to znakomity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maga123
do siva Napisz coś więcej o efektach i gdzie robiłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5siątka
Akurat jestem w trakcie zabiegów focusa, jutro piąty. Efektów specjalnych nie widać, chociaż szyja wydaje się bardziej napięta, a może na siłę doszukuję się efektów? W każdym razie poczekam ze dwa miechy i jeżeli zobaczę jakieś efekty zrobię kolejną piątkę i ewentualnie inne części sędziwego ciałka. Zabieg ten robią w Szczawnicy za atrakcyjną cenę, jak długo będzie ona na tyle atrakcyjna? Dziewczyny robią starannie, ale nie od tego przecież zależą efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siva
Widocznie nie na wszystkich działa ja jestem po focusie już 10 miesiecy i efekt jest super ja polecam te zabiegi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika 55
ja również polecam zabiegi focusem, wykonuje je w Krakowie, jestem bardzo zadowolona z efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia++
Ach ten Focus ja też polecam i żal mi jest tych Pań które nie widzą efektu po tym zabiegu, to taka wygoda, nie boli i człowiek wygląda o wiele lat młodziej,nadzieja na wieczną młodość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dozosia++
Mi żal tych naiwnych pań, które wierzą że focus je tak odmładza. Proponuję dużo relaksu, ogólnie nie przejmować się życiem, kawę, banany i wizytę u lekarza psychiatry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×