Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SPANIA

THERMAGE czy ktoś z was jest po tym zabiegu??????

Polecane posty

Gość aboramento
żal mi ciebie kobieto .....to ty za pare lat znajdziesz sie u psychiatryka jak spojrzysz na siebie w lustrze ...a przepraszam zaraz napiszesz o godności starzenia się ....stara śpiewka starych bab które nie maja kasy na polepszenie swego już mocno zniszczonego wygląda ...powiem tylko tyle to działa jak cholera i nie zniechęcajcie sie bo warto...... każda która chce coś wiedzieć służę moim meilem .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maga123
Czy macie jakieś doświadczenia w zabiegach RF we Wrocławiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dozosia++
do aboramento a ty masz starą śpiewkę baby naciągaczki od focusa. Wstydu nie masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krta
a ja byłam na zabiegu typu TITAN-l byłam na 3 zaabiegach jakies pół roku temu , nie mam zwisającego podbródka i opadnętych policzków , jesli ktoś potzrebuje zmienić swoją twarz bez skalpela to ja osbiscie polecam tylko ten zabieg .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do krta
na czym polega ten zabieg, ile kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krta
zabieg polega na podgrzewaniu skóry za pomocą podczerwieni nie fal radiowych, podczas zabiegu musiałam wspólpracowac z osobą wykonująca zabieg , tzn dobierała energię w zalezności od mojej odczuwalności -musiałam czuc bardzo mocne ciepło ale nie parzenie, ja niestety płaciłam 2400 zł za jeden zabieg -teraz widziałam ze są promocyjne ceny,napewno przed latem z nich skorzystam aby zrobić sobie teraz brzuszek.skóra było mocno zaczerwieniona po zabiegu ale nie piekła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzięki krta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość we wrocławiu
byłam na zabiegu elos - w ostatni czwartek - moje sceptyczne podejście rozwiało się i już poleciłam przyjaciółce, która mnie wysłała jako króliczka doświadczalnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klientka Beauty Center
Miałam już 3 zabiagi na twarz na Fokus Trio RF w Pabianicach koło Łodzi w Beauty Center, jestem bardzo bardzo zadowolona, efekty są zadziwiające. Zabiegi mam co 2 tygodnie płacę za jeden zabieg 350zł, sprawdziłam ceny w Warszawie są jeszcze raz takie za ten zabieg. Piękny salon ktoś otworzył, dzienne Spa i dotego medycyna estetyczna, chodze tam też na endermologię i zabiegi wyszczuplające też jestem bardzo zadowoloną, polecam to miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie klientka a właścicielka
robi sobie reklame

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aboramento
do dozosia i do innych niedowiarków dlaczego wy baby pisze baby bo mnie szlag trafia jak czytam wasze opinie o tym że ktoś ciągle sie reklamuje po pierwsze nie jestem właścicielką żadnego salonu spa po drugie pisze jako jedna z niewielu swojego meila i każda może do mnie napisać podam swój nr telefonu i możemy pogadać na temat tych zabiegów nawet pokaże zdjęcia jestem po pełnym zabiegu twarzy alumą jest to zabieg bolesny ale skuteczny po 2 miesiącach już widać efekty jestem umówiona na następny zabieg na szyję bo uważam że kobiety robią błąd robiąc twarz a zostawiają szyje ....szyja bardzo szybko sie starzeje i kolejna sprawa .....po co jest to forum zdaje sobie sprawe że właściciele salonów mogą reklamować swoje usługi ale KOBIETY..... JEŚLI MACIE PIENIĄDZE NA TAKIE ZABIEGI a jest niemała sumka to chyba stać was na to aby iść do dermatologa czy chirurga plastycznego zorientowanego w branży aby udzielił wam porady fachowca....co jest dla was dobre a co złe......... indywidualnie w moi przypadku było inaczej moja koleżanka zrobiła to wcześniej i uczestniczyłam na bieżąco w każdym zabiegu widziałam efekty dlatego sama zaryzykowałam i jeszcze jedno nie myślcie sobie że zrobicie alume thermages czy fokusa i to koniec ale o tym napisze tylko tym które sa zaintereswoane osobiście nie będę się kłocić z niedowiakami na tym forum pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No i masz rację
napiszesz dobrze reklamujesz się, napiszesz o jakimś zabiegu źle jesteś z konkurencji, jesteś zadowolona każą ci iść do psychiatry, nie masz efektów mówią by starzeć się z godnością. Tylko proszę mi powiedzieć co to znaczy starzec się z godnością?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maga123
Gdzie we Wrocławiu można zrobić zabieg ELOS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aboramento
starzeć z godnościa już ci odpowiadam .... mając 50 lat używać kremu nivea nie chodzić do kosmetyczki bo szkoda kasy na lewo i prawo mówić że ma sie 6 wnuków a zmarszczki są dowodem na ciężkie życie w komunie a posiekana twarz wiatrem to dowód że krem nivea nie działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No i masz rację
i uważać, żeby nie przydeptać sobie biustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do maga123
w kształtosferze, widzę, że jest już wrocławski numer u nich. Ja jeszcze dzwoniłam do warszawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maga123
Umówiłam się na elos. Napiszcie o swoich doświadczeniach. Czy te zabiegi są bezpieczne,czy są bolesne itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 445
nie można krytykować osób, które uważają, że pomaga im inny aparat nie fokus, to tak jak z lekami, jednym pomaga taki lek a innym inny, każdy musi trafić na swoje i należy to uszanować. Ja też szukam swojego zabiegu , teraz robię lipokontur i też efekty są takie sobie. Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OTC
A my nie będziemy "ściemniać" i nie wpiszemy się jako „zadowolona klientka” :-) Powadzimy centrum urody i Spa w Gdyni i robimy od ponad 1,5 roku zabiegi falami radiowymi. Wykonaliśmy ich już setki. Nie będziemy też rozwodzić się na temat wyższości maszyny X nad maszyną Y, bo to nie ma najmniejszego sensu. Technologia jest technologią i tak naprawdę nie ma to znaczenia. Znaczenie mają doświadczenie i umiejętności. Co do poleceń przez lekarzy dermatologów hmm.. :-) nie rozwodząc się nad tematem.. nie jest to akurat najtrafniejszy argument :-) Wystarczy przeanalizować kwestię „wypisywania przez lekarzy konkretnych leków” , tej a nie innej firmy .. i wszystko chyba będzie jasne :-). Nie robimy sobie sztucznego PRu, nie boimy się weryfikacji skuteczności naszych zabiegów przez klientki. Dlatego ZAWSZE przed ewentualnym zakupem dajemy BEZPŁATNY zabieg próbny i udzielamy wyczerpujących informacji. I to chyba najuczciwsza forma „reklamy”. Wystarczy sprawdzić jakie opinie na nasz temat pozostawiają klientki. Nie chcemy łamać zasad forum dlatego nie wklejamy linku na naszą stronę, ale wystarczy poszukać OTC Online Gdynia Pozdrawiamy i zapraszamy. OTC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wam powiem tak, skutecznosc generalnie wszystkich zabiegow zalezy tez od kondycjonowania skory wczesniej innymi zabiegami, tz. im wiecej ich bylo tym lepiej bedziemy reagowaly na kazdy nastepny zabieg i to nie jest moja teoria tylko wielu niezlych dermatologow juz o tym mowilo ja z kolei robilam termolifting zafiro, to podobno taki hicior, i wedlug mnie jest, ale robilam go w warszawie na stawki, sama klinika robi wrazenie niezle, ale ta dziunia ktora mi to robila to robila wszystko zeby nic mi nie zrobic, zeby bron boze nie zadzialalo i zebym nie wygladala lepiej niz ona, niestety takie podejscie ma wiele osob w tej branzy pracujacych, bo skutecznosc tych zabiegow to glownie niestety ich umiejetnosci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OTC
@ yolka :-) Popieram w całej rozciągłosci. Ma Pani 1000% racji. Czytam od czasu do czsu wpisy na tym forum i bywa że aż mi ręcę opadają. Mylę, że jesli klientka jest rzeczywiscie zainteresowna realnym efektem, powinna pytać, pytać, pytać i sprawdzać. Zanim sie zdecyduje na konkretny gabinet, byloby rozsądnie sprawdzić ile czasu wykonuje ten zabieg i z jakim efektem. Jesli gabinet nie ma nic do ukrycia, sam bedzie chwalil sie opiniami. Od zeszłego roku namnożyło się gabinetów i slanów wykonujących przeróżne zabiegi RF w przeróżnych konfiguracjach na przeróżnych maszynach .. i dobrze. Konkurencja klientkom nie zaszkodzi. Ale przy okazji bardzo łatwo "trafić" na kogos , kto może i ma dobre intencje, kupuje w chinach jakąs "czarodziejską" maszynkę z migającymi ekranikami, i mysli że to wystarczy. Nic bardziej błędnego. Nie ma zabiegu "samograja", trzeba naprawdę wiedzieć co i jak się robi. Nie będę z przyczyn oczywistych pisał o co chodzi.. ale proszę mi wierzyć DROGIE PANIE "GWARANCJĄ SKUTECZNOSCI JEST PRAKTYKA" co BTW jes mottem na naszej stronie internetowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożena 45
Witam wszystkich, ja jestem po zabiegach focusem rf w Krakowie, na Długiej, wykonywałam je na brzuch i jestem bardzo zadowolona, ponieważ efekty są takie o jakich mowiła mi Pani przed zabiegiem.Wykonywałam już kilka zabiegów w innych gabinetach i na innych urzadzeniach ale to zdecydowanie jest najlepsze.Zabieg jest bezbolesny, teraz zastanwaiam sie nad zabiegami na twarz.Polecam wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drobina
najlepiej udać się do gabinetu na konsultacje z lekarzemktóry ma doświadczenie w sprawach ujędrniania i likwidacji obwisłości, byłam na takowej konsultacji Pani zaproponowała mi kilka zabiegów opisują cjakie działanie ma każdy czego się spodziewac , poinformowała mnie o wszystkich kosztach i pozostawiła mi podjęcie ostatecznej decyzjii własnie siedzę i zastanawiam się nad tzw oferta , czy zabieg lifting bez skalpela czy fotoodmładzanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maga123
Może ktoś korzystał z zabiegów Velashape na ciało.Czy są skuteczne? Chciałabym trochę ujędrnić brzuch i uda. Nie wiem jaki zabieg wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do maga123
Cześć, ja korzystałam z velashape. Bardzo przyjemny zabieg, u mnie udało się zlikwidować trochę tłuszczyku a przede wszystkim skóra mi nie wisi po odchudzaniu na brzuchu. Robiłam zabieg razem z mikrodermabrazją na brzuchu - polecam. Chyba był jakiś topic o velashape

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maga123
Dzięki za opinię.Umówiłam się na 4 zabiegi Velashape.Czy to wystarczy? Chciałabym przede wszystkim pozbyć się nadmiaru skóry na brzuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do maga123
Nie wiem, czy Tobie wystarczy - ja byłam na 2 seriach 2x4. Zapytaj tam, gdzie się umówiłaś - może mogą Ci zrobić mikrodermabrazję przed zabiegiem - to podobno poprawia efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwista
Robiłam rok temu thermage i byłam zadowolona, 3 miesiące temu byłam na zabiegu TITAN .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×