Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SPANIA

THERMAGE czy ktoś z was jest po tym zabiegu??????

Polecane posty

Gość Magda144
Witam. Jestem po 5 zabiegu focusa i decyduje się na kolejne 5 bo jestem bardzo zadowolona z efektów. Uzależniłam się od tych zabiegów. Znajomi którzy mnie długo nie widzieli pytają co robię, ze z każdym rokiem wyglądam coraz lepiej. za serie 5 zabiegów place 3 tysiące. a Wy ile płacicie? ja chodzę do Akademii Urody w Warszawie (na kabatach), podobno jest tu najtaniej w Warszawie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Magda 144
Napisz o efektach tego zabiegu . Jak działa na skórę, owal twarzy itp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekler
Magda144 a ile masz lat?? moze to zalezy od wieku, np. ja mam 37 lat wiec moze byłby efekt po 5 zabiegach?na cały pakiet mnie nie stać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ekler
Ja mam 38 lat i również z powodu braku finansów zdecydowałam sie na pakiet 5 zabiegów, ogólnie mowiąc jestem bardzo zadowolona, kolezanki pytają sie co robilam bo wyglądam naprawdę dużo mlodziej.Równiez wykonywałam zabiegi w Krakowie i za taki pakiet płaciłam 3 tys.Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekler
jejku byłoby mi prosciej zdecydowac sie na ten zabieg gdybym widziala naocznie...mozesz sie ze mna skontantowac przez meil??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia50
Witam, wydawało mi się, że jestem już zdecydowana na zabieg Focusem RF, ale im więcej czytam na ten temat, tym więcej wątpliwości mnie dopada. Co stanie się z naszymi twarzami za 5, 10, 20 lat po zabiegu? Czy można go wykonywać "w nieskończoność"? Jak zachowają się fibroblasty np. po 30-tym zabiegu "podgrzewania"? Czy ktoś umiałby i miał ochotę odpowiedzieć na te pytania? I na koniec (jeśli już się zdecyduję), czy ktoś z Was wie, gdzie we Wrocławiu jest gabinet wykonujący zabieg urządzeniem Focus RF. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moze lepsze są nici z kwasu
mlekowego - happy lift

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkaaroolliinnaa
Niestety tak to właśnie jest - że efekty są albo niezauważalne albo wyraźnie widoczne. Ale jak to się mówi, ten kto nie ryzykuje - nic nie zyskuje. Ja zaryzykuję! Może wiecie gdzie tanio w Warszawie można się poddać focusowi? Pozdrawiam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najtaniej to 800 zł
Sprawdź: Akademia urody, Kosmedica, Royal Vital

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akademia urody
Magda144 mogłabyś podać nr albo stronę internetową gabinetu (jeśli ma)? Byłabym wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akademia urody
nr telefonu najlepiej, pozdrawiam. Edyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AKADEMIA URODY
tel.: 022 448 19 44, 0 609 508 882

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilen
Sądzę,że pod pseudo Ewa 45 reklamuje się wymieniona przez nią lekarka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maga 123
Jestem po 50-tce.Robiłam thermage.Efekt był mizerny.Może mniej zmarszczek,ale obwisła skóra została.Po roku zrobiłam 10 zabiegów Bella II therma.Jestem 2 miesiące po zabiegach.Ubyło mi 10 lat.Niespodziewałam się,że Bella będzie skuteczniejsza niż Thermage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maga 123
O Focusie we Wrocławiu nie słyszałam,ale polecam Bellę .1 zabieg 220 zł.Powinno być 10 zabiegów.Pierwsze wyrażne efekty widoczne są po zakończeniu serii. PO pierwszym zabiegu poprawia się jedynie jakość skóry,ale zmarszczki i zwiotczenia znikają pózniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klio111
Witam, jestem po 4 zabiegach, jest bardzo dobrze, ale całkowity efekt będzie po 2-6 miesiącach. jestem bardzo zadowolona. polecam, świetny zabieg i nie taki strasznie drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia50
do maga 123 Czy mogłabyś podać adres gabinetu gdzie robiłaś ten zabieg? Z góry dziękuję :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella lepsza niż focus
to niemożliwe żeby bella była lepsza od focusa. bella to monopolar, który nie dociera tak dogłebnie w skórę i nie ma takiej mocy jak focus albo inne urządzenie tego typu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maga 123
Nie wiem jak działa Focus,ale efekty po Belli są widoczne.WE Wrocławiu są chyba 2 gabinety.Ja robiłam na Lelewela.Na efekty po Thermagu czekałam pół roku i właściwie się zawiodłam.Twarz wyglądała na bardziej wypoczetą, ale nic poza tym.Po Belli zniknęły mi bruzdy i tzw.chomiki.Skóra jest napięta,zniknęły kurze łapki.Wg.kosmetyczki to nie koniec poprawy, bo końcowy efekt ma być po 6 miesiącach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grasz
do noni- czy możesz podać namiary na panią doktor u której byłaś na zabiegach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwa1964
A ja jestem szczęśliwa dzisiaj byłam na pierwszym zabiegu Focus i efekt super .Dziekuje wszystkim Paniom które na tym forum pozytywnie pisały o tym zabiegu i dzieki nim właśnie jestem szcześliwa bo po długim namyśle zdecydowałam sie na te zabiegi.Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa a co robiłaś
w znaczeniu, którą część ciała ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szcześliwa 1964
robiłam twarz,ale już zdecydowałam ,że bede robiła równiez uda bo jest promocja do końca lutego teraz tylko 600 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szcześliwa 1964
tylko wiem ,że to nie mało ale jak było 1200 to teraz to mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa a ile
musisz wziąć tych zabiegów na twarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwa 1964
narazie wykupiłam 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiedys niezadowolona teraz TAK
Witam Chce sie podzielić swoimi spostrzezeniami .Byłam na zabiegach Focus 8 miesiecy temu na twarz i uważałam ,że nie ma efektu i mówiłam wszystkim ,że wywalona kasa na te zabiegi i doznałam szoku ,jak człowiek szybko przyzwyczaja sie do dobrego,jak zobaczyłam swoje zdjecia z przed roku to naprawde wierzcie mi wyglądałam o wiele gorzej TO NAPRAWDE DZIAŁA EFEKTY SĄ NIEPODWAŻALNE mówcie i piszcie co chcecie ja polecam z pełną świadomością i odpowiedzialnościa te zabiegi .Kiedys niezadowolona dzisiaj TAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekler
szczesliwa 1964 To ile w sumie płaciłas za te 5 zabiegów na twarz??i gdzie robisz te zabiegi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maga123
Ostatnio czytałam,że dla lepszego efektu powinno się wziąć 2 serie zabiegów tj.2 razy po 10 w odstepie 4 miesięcy.Mam na myśli oczywiście osoby po 50-tce.Głębokie zmarszczki ,bruzdy i luzna skóra twarzy nie poprawi się radykalnie po 1 serii.Czytałam to o Focusie.Po Belli chyba także trzeba powtórzyć.Co o tym sądzicie.Czy to jest bezpieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekler
Powiem szczerze ze za taką kase (2 serie) wolałabym sobie zrobić lifting , moze to i duza ingerencja ale napewno skuteczniejsza, dająca lepsze efekty.A po tych zabiegach to nie wiadomo tak naprawde czego sie spodziewac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×