Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SPANIA

THERMAGE czy ktoś z was jest po tym zabiegu??????

Polecane posty

Gość Gonia14
Do Diana 12!witaj !Umnie 21 sierpnie minął rok jak wykonywałam thermage .Tak jak pisałam wczesniej - ja jestem osobiście zadowolona !Dianko - pomimo ,że minął rok to dalej czuję powolutku pozytywna zmiany - owal już super ,oczy też tylko ta szyja jakoś powoli się poprawia ...jestem optymistka i mam nadzieję ,że ją też wygładzi .U mnie najlepsze zmiany zuważyłam dopiero po 10 , 11 miesiącach!Robiłam zdjęcia swojej twarzy co jakiś czas * raz na miesiąc).To najlepszy dowód dla mnie ,że jest duuużo lepiej.Buziaki !Nie patrz często w lustro pod kątem zmian ,staraj się dokładnie oglądnąc po dłuższym czasie!Buziaki.Jak masz pytania to pisz.Aha - thermage tak jak u mnie super ujędrnił buzię ,odmłodziło twarz ale małe przebarwienia czy inne to on nie usunie na pewno .Ja miałam dużą plamę po opalaniu i nadal ją mam.to nieprawda ,że jego działanie jest do 6 miesięcy .Ja wdzę po sobie ,że to trwa dłużej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana12
do Gabi.Dzieki,ze się odezwałaś,cieszę sie ze zmiany zachodza u Ciebie mimo,ze minął juz rok od zabiegu.Ciekawe tylko dlaczego wszedzie piszą,ze do pól roku.Nie wiem co sądzic o tych niezadowolonych piszacych ze nz nich nie podziałalo.Myslę ze to zalezy od skory podobno w Stanach kwalifikują na thermage co 5 osobę.U mnie owal prawie wogole nie ruszył ,po 3 miesiacach zauwazylam lekka zmiane powiek ale w zasadzie tak jakby od tej pory nie ma poprawy.kiedy u Ciebie zaczal poprawiac ię owal?Z wpisow widze,że z tym jest najgorzej,ale dzięki tobie jestem dobrej mysli,bardzo prosze odpisz,buziaki!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shinead
czy mozna w takim razie otrzymac opinie o zabiegu zaffiro w Krakowie.nie mam jakis strasznych problemo ze skora tylko troszke schudlam i chcialabym opanowac owal twarzy i zapobiec starzeniu sie jej, mysle, ze wbrew przeroznym opiniom ten zabieg mi pomoze bo kazdy zabieg dziala na mnie dobrze, nawet mikrodermabrazja. Nie pale, nie pije kawy nie pije alkoholu, od czasu do czasu lampka wina.Trzymam linie i chcialabym sie zdecydoac na jedno zaffiro bo seria mikrodermabrazji, tu gdzie mieszkam kosztuje tyle co Zaffiro wiec moge sprobowac.Licze na opinie klientek-uzytkowniczek i mam prosbe(pewnie nie bedzie spelniona) do salonow o wylaczenie sie z dyskusji:))) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym się chciała dołączyć do dyskusji o thermage. Na początku nie byłam przekonana, , no ale operacji plastycznej wolalam uniknac ze wzgledu na wczesniejsze zle doswiadczenia. Mialam jeden zabieg Thermage (twarz) dwa miesiace temu i dopiero teraz widze (po porownaniu zdjec) jakas roznice - zwiotczala skora na szyji jest jakby podniesiona, nie ma jej tyle. No i najwazniejsze - strasznie zapuchniete baniaki pod oczami zmalaly takze. Podobno na bardziej spektakularny efekt zabiegu czeka sie dosyc dlugo, tak mi tlumaczono, tzn z kazdym miesiacem jest lepiej. Wierze w to, szczegolnie ze niedawno przekroczylam 50tke i chcialam sie troche odmlodzic. Tak wiec czekam na efekty. Aha, zabieg robilam u dr Budzicz w Krk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaniDorotka
Zadowolone są Panie z Focusa? - widziałam, że na tym forum rozmawiacie także o nim. Muszę się podzielić przeżyciami, bo kurcze jestem zachwycona {tak samo jak zresztą moje znajome : )}. Gdzie robiłyście? Ja na Kabatach w akademii urody. Zna ktoś oprócz mnie ten gabinet? Polecam bo niedrogo i porządnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doPaniDorotka
znowu reklama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a pani Dorotka
i po godzinach pracuje. Może na Wizażu to też Pani Dorotka Akademię Urody reklamuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aboramento
sio z forum .......macie swoje panele dyskusyjne tam sie chwalcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 445
już widzę napis kolejna włascicielka gabinetu, bardzo proszę niedowiarków żeby zajrzeli na inne fora z medycyny estetycznej i mój pseudonim jest mam różne zdania na temat działania sprzętu, robiłam: mezoterapię bezigłową, robiłam Lipo kontur również elektroskultur (po tym przybylo mi w obwodzie tak już jest, że na różne osoby działają inne urzadzenia czy zabiegi. Leki też ustawia się pod osobę, a nie wszystkim to samo. Ja osobiście jestem zadowolona z Focusa RF, zrobiłam 3 zabiegi, kasy nie staryczło na więcej i nie widziałam efektu, robiłam w kwietniu również na Kabatach nie wiem czy w tym studio . Proszę mi wierzyć od jaiegoś 1,5 miesiąca wszyscy mi sypią takie komplementy na temat mojego wylądu (twarz)i rzeczywiście różnica jest, ale musiałam trochę na efekt poczekać, teraz we wrześniuj jest tam promocja i idę ponownie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 445
byłam, rzeczywiście jest to akademia urody ,znów zrobię 3 zabiegi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi 14
Do Diana 12! Witaj Dianko!Jak Ci pisłam thermage miałam robiony 21.08.09r.Owa i oczy super! Jędrność skóry mi się poprawiła.Jak by nie to ,że fotografuję twarz co miesiąc to nie widzialabym ,że tak duża różnica na ,,+''.Niestety z tego co nie jestem zadowolona to jędrność szyi ( nie miałam thermage na szyję ,bo lekarka powiedzila wtedy ,że tam nie robi a szyj podciągnie podbródek .U mnie szyja tylko minimalnie się poprawiła -więc poszłam na botox szyi.Bardzo się bałam bo nigdy tam go nie robilam.Owszem jest dużo lepiej po botoxsie na szyję - minimalne zmarszczki ale jędrność dalej slaba...zaczęłam wykonywać takie ćw. na mięśnie szyi( bo operacja nigdy - miałam sprawy nowotworowe i operacji mam dość...)zobaczymy co to da?W pracy i dawni znajomi mówią ,że wyglądam świetnie i czas się dla mnie zatrzymał.To cieszy ale ile pracy ( nie mówiąc o kasie i o tym ,że mąż nic nie wie - bo by mi postukał po głowie ,że wydziwiam- A jest super mężem) trzeba włożyć aby wyglądać ładnie!!! .Ale uważam i RADZĘ INNYM KOBIETOM ,ŻE PANOWIE INACZEJ MYŚLĄ I LEPIEJ IM O PEWNYCH RZECZACH po prostu NIE MÓWIĆ ).Pozdrawiam i życzę Wszystkim Paniom zdrowia i jak najdłużej urody!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi 14
Do Diana 12!!!Dianko przepraszam robiłam 21.08.08roku a nie 09r.Wszystko o początkach zabiegu opisałam na stronie 14,15.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana12
Do Gabi. Dzięki,że sie odezwałaś.Z mężem u mnie jest to samo widzę ż e to nie tylko ja mam ten problem.Odnosnie szyi u mnie tez zadnych zmian ale sie temu nie dziwie, nie miałyśmy przeciez zabiegu na szyje.Ja teraz myslę o smart lipo laserze na podbródek widzialam efekty sa super,usuwa tluszcz i ujedrnia skore,tak ze jesli komus wisi to po tym zabiegu juz nie,najblizej nas robi to pan doktor Mekle w Katowicach.A poza tym robi sie teraz thermage szyi i tez nad tym myslę.Tylko mam watpliwosci czy thermage pomoze bo u mnie na czole na przyklad zmarszczki zostaly. Chyba,ze jeszcze sie cos zmieni Napisz mi Gabusiu w ktorym miesiacu u Ciebie zniknęły te bruzdy,o ktorych wspominałaś, i pomyśl nad smartem to w sumie nie jest takie drogie mozna juz zrobic za 2 tys,a efekty sa szybko i na pewno wieksze niz po thermage .Napisz szybko,pa,pa, Diana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum prawie 600 tematów,fotki pozabiegowe,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi 14
Do Diana 12!Witaj!Dianko bruzdy ładnie mi się wyprostowały od nosa do kącików ust.Owal naprawdę u mnie duuużo się poprawił ale po długich miesiącach .Na czole praktycznie nie miałam zmarszczek więc dalej ich nie mam i dlatego na to miejsce nie zwracalam uwagi.Jak cię wkurzają zmarszczki na czole to zrób botoks .Moje młodsze koleżanki z pracy zrobily i mają czółko gładziutkie- tylko musisz mieć dobrego lekarza bo jak się dowiedziałam, jak się poda botox ponizej 1 cm. nad brwiami to moze opadać powieka.Pozdrawiam i na wiosnę pomślę o tym podbródku....coś w tym jest ,że jak się zacznie to co chwilę coś widzisz innego...Pozdrawiam i życzę - żeby Ci wszystko wyszło jak marzysz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana12 do Gabi
gabus,czy znasz lekarza w Krakowie,ktory robi dobrze botoks.Ja wlasnie sie tego boje,ze opadnie mi powieka.Ciekawa jestem ,w ktorym miesiacu wyprostowaly Ci sie bruzdy czy nadal po roku widzisz zmiany?ja tez w sumie jestem zadowolona ale szyja kompletnie bz.Pozdrawiam Cie serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi 14
Do Diana 12!Witaj kochana bruzdy wyprostowały mi się około 8 miesiąca.Na razie nie widzę dużych dalszych zmian już u siebie po roku ale buzia ładnie ujędrniona !Botox robiłam u dr Kasprzyka w Krakowie - jest dobry i pewny - wierz mi - ja i moje koleżanki od lat robią u niego albo u dr Szeląga.Wejdź na onet i wpisz dr.Kasprzyk albo wpisz ,,znany lekarz '' - to taka strona ( jest tam wszystko o lekarzach,opinie internautów) o lekarzch w Polsce.Pozdrawiam i odezwij się czasem . ..Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana12
Gabi,bardzo dziekuje za informacje.Doktora Kasprzyka znam ale jako chiruga plastyka, nie wiedzialam,że robi tez botoks.Na pewno jest bardzo dobry bo taka ma opinie.Jeszcze poczekam jakis czas,a jesli zdecyduje sie na botoks to na pewno u niego.O dr Szeląg nie slyszałam,gdzie przyjmuje? Ostatnio słyszałam,że podobno thermage powinno się też powtarzać i wtedy dopiero są większe efekty(tak jak np fokus,ale wiem,że fokus jest duzo słabszy i na pewno nie osiągnie sie takich efetow jak przy thermage.) Pa,całuski-proszę napisz kilka słow!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, opisałam swoja wizytę na RF w innym tm ale widząc tu wieksze zainteresowanie, przeklejam moja wypowiedź Jestem po 2 zabiegach RF w dwóch gabinetach ale o tym później. Najpierw napiszę o efekcie. Zmarszczka na czole wygładziła się lekko juz po pierwszym zabiegu na szyi mniej. Najbardziej widoczne było zwężenie porów co u mnie jest głównym problemem. Skóra także lekko się rozjaśniła. Moja skóra nie jest w zbyt kiepskim stanie może dlatego szybciej sie regeneruje i róznicę widzę od razu. A teraz jak to wygladało w obu gabinetach. W pierwszym zabieg wykonywany aparatem Focus na oczy i okolice. CZAS TRWANIA 20min. Zalecany co 3-4 dni ale NIE RZADZIEJ niz co 7dni W drugim gabinecie ( nie pamietam nazwy aparatu, sprowadzany z USA o tych samych parametrach co Focus) ten sam zabieg TRWA 10 min. ZAlecany NIE CZĘŚCIEJ niż co 7-9 dni. Tu jeszcze dodatkowo robiłam twarz i szyję W jednym i drugim gabinecie cena za godzinę zblizona. Jedna i droga pani twierdzi że takie zalecenia zostały przekazane na szkoleniach. Pani z gabinetu nr2 nawet mówiła że aparat po nastawieniu na program oczy wyłącza się sam po 10 min. Nie chciałabym zepsuć efektu zbyt długimi odstepami lub zbyt krotkimi bo zabieg tani nie jest... Porównujac zabiegi myslę że efekt podobny biorąc pod uwagę proporcjonalnie czas trwania. Skąd takie rozbieżności w czasie zabiegów i jego odstępach ??? Proszę napiszcie ja długo u was trwał zabieg, jakie były zalecane odstępy czasowe między zabiegami no i oczywiscie efekt końcowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka 43
Do Quer: Fokusem Rf miałam robioną cała twarz - 5 zabiegów, pózniej 5 na oczy. Twarz z szyją trwała pełną 1 godz.( Sprawdzałam z zegarkiem) Oczy miałam robione 26 min (w cenniku jest 25 min) Pani powidziała mi, ze nie da sie zrobic po 12,5 min więc robiła kazde oko po 13 min. Czasem po 10 min a 6 min okolice ust, nos i miedzy brwiami. PiEć zabiegów na oczy zrobiłam w 2 tygodnie. Pierwszy tydzien 3 zab, 2 tydz - 2 zabiegi. Cała twarz miałam 2 razy w tyg. Z efektów jestem bardzo zadowolona, na początku ich nie widziałam, ale koleżanki z pracy uświadomiły mi, ze wyglądam duzo lepiej po tych zabiegach. A Pani z gabinetu w którym robiłam, powiedziała mi, ze na twarz max 3 zabiegi w tygodniu a minimum 1 zabieg. Pozdrawiam Aśka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka 43
Zapomniałam dodać, ze zabiegi robiłam na orginalnym fokusie z royal vital.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu Czy w tej 1 godz było te26 min na oczy czy 1 godzina twarz,szyja +26 min oczy. Pytam bo w tym gabinecie gdzie mają Focusa 1 godzina to zabieg na twarz, szyję i oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cofnęlam się do poprzednich wypowiedzi... Wydawało mi się że fale RF dają lepszy efekt niż Termage.. kórcze tyle tych zabiegow teraz że mozna sie pogubić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka 43
twarz miałam 1 godz. - 20 min -kazdy policzek z szyją, 5 min-czoło, 15 min na oczy- tylko jak robi ci to madra kosmetyczka to mozna troche zmienic ten czas i krocej robic np.policzki, w moim przypadku nie dało sie tak zrobic bo miałam naprawde w kiepskim stanie skóre. Dlatego kosmetyczka zaproponowała same oczy po twarzy.Przed fokusem zrobiłam tez kwasy i chyba dlatego mam tak dobryten efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu, jeżeli możesz to napisz jaki u Ciebie był główny problem z policzkami? jakie miałaś robione kwasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis jestem po pierwszym z serii zabiegów RF, zdecydowałam się jednak na orginalnego Focusa i chyba jednak lepiej działa niż ten o którym pisałam wcześniej. Może ze wzg na czas zabiegu. Skóra ładnie jest ściagnieta i pory zamkniete, skóra taka promienista. Pani jednak powiedziała mi zebym się nie łudziła że zamkną mi się pory na stałe :( to efekt tylko chwilowy :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OTC
"Oryginalny Focus"... :) .... zabawne. Tyle już "było" na ten temat :) ... ależ PR działa. Gratulacje dla importera i pomysłodawcy nazwy "Focus". Ustalmy raz na zawsze NIE MA ORYGINALNYCH I NIEORYGINALNYCH MELODY, wszystkie są produkowane w Chinach MASOWO i sprzedawane przez DZIESIATKI firm. Przepraszam ale ten ciągły namolny PR importerów i posiadaczy Melody na wszystkich forach internetowych jest już irytujący. Ciekawe że NIGDZIE NA ŚWIECIE poza Polską nie pisze się W OGÓLE o tej maszynie ??? W necie nie ma śladu n/t focusa czy melody, poza Polską !! Pozostawiam to do przemyślenia Paniom ! Nie dajcie się wkręcać ! Ta maszyna nie różni się niczym specjalnym od dziesiątek jej podobnych. PODSTAWĄ SKUTECZNOŚCI JEST DOŚWIADCZENIE OBSŁUGI. A odpowiednie dostosowanie długości i temperatury zabiegu ma KLUCZOWE znaczenie. Pozdrawiam Wypowiedź internautki Weroniki (z innego forum) rzuci trochę światła : "moje drogie panie! widzę jaką zaciętą walkę tu urządzacie. widać salony biją się o klientów ale najśmieszniejsze jest to, że jeden na dziesięć postów jest pisany przez prawdziwych potencjalnych klientów, reszta - to tylko podszywający się pod klientów przedstawiciele salonów kosmetycznych. naprawdę komicznie to wszystko wygląda! : ) czas chyba przedstawić prawdę. Producentem Focusa (Melody) jest TOPLASER. to po pierwsze. A pewnie zastanawiacie się dlaczego piszę że melody to focus, niestety taka jest prawda że focus to właśnie melody więc nie wciskajcie kitu biednym ludziom, którzy myślą że jedno urządzenie różni się czymś od drugiego bo owszem, różni się ale tylko naklejką! W Polsce jest jeden dystrybutor, który nadał urządzeniu MELODY nazwę focus i wychwala to jako jedyny produkt oryginalny. http://www.youtube.com/watch?v=Jm9__yA1-AM http://toplaser.com/en/ zauważcie, że w pierwszym linku urządzenie nazwane jest FOCUSEM RF a w drugim już MELODY mimo iż film i strona są jednego producenta. zatem powtórzę się - FOCUS I MELODY TO TO SAMO URZĄDZENIE!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OTC
Haaaa a tu jest fajne pisemko : http://www.focusrf.pl/pdf/statement_english.pdf czyli znaczy firma XX jest wyłącznym dystrybutorem , ale w Polsce są sprzedawane maszyny poza "wyłącznym dystrybutorem". Jak to możliwe ? Ano bardzo prosto :) w Chinach "kwestia wyłączności" jest bardzo iluzoryczna. Wszystko można kupić wszędzie :). Nie wykluczone że TopLaser nie jest "jedynym" producentem tego cudownego urządzenia. Cóż Chiny to zawsze Chiny :) .. :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OTC proszę odpowiedz
czy to urządzenie focus czy jak je tam zwał jest skuteczne w swym działaniu, czy tez nie. Jeśli jego jakość jest wątpliwa to podaj proszę nazwę naprawdę dobrego sprzętu albo zabiegu rf. Przeczytałam cały ten wątek i mam więcej wątpliwości niż na początku. Dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie reklamuję Focusa i nie neguję Melody bo poprzedni zabieg nie był robiony Melody .Nie przeczę że Focus i Melody to nie to samo. na tym na którym teraz mam wykonywany zabieg pisze Focus i tyle. Nie wiem jakie przyniesie efekty bo na razie nie są spektakularne jak za te kasę ale nie powiem że nic się nie dzieje. Do gabinetu gdzie zrezygnowałam z fal RF jutro wybieram się na Lipomax - boczki i plecy. Podobno ma byc cos widac juz po 3- 4 zabiegu... zobaczymy ;) Robiłam botox na czoło, endermologię, zabiegi egiptos - to te z których jestem zadowolona. Jeżeli kogos będzie to interesować, również chętnie o tym napiszę . Korzystam z różnych zabiegów w RÓŻNYCH gabinetach. Własciwie każdy zabieg robię gdzie indziej i nie widze powodu abym nie miała napisac o swoich doświadczeniach. Ot tyle. Nie każdego trzeba dawac pod jedna kreskę... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×