Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SPANIA

THERMAGE czy ktoś z was jest po tym zabiegu??????

Polecane posty

Gość pooooooooooona
ja wyglądam po tym zabiegu dużo gorzej i już wiem dlaczego. Szkoda, że wczesniej nie poczytałam o nim :-( przykre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie wzięłam 2 zabiegi falami RF w Ysaumi. Po tym co przeczytałam zastanawiam się czy je kontynuować? Mam pewne wątpliwości co do osób niezadowolonych. Czy pogorszenie stanu skóry jest na pewno skutkiem RF? Może skóra bez tych zabiegów wyglądałaby jeszcze gorzej? Może doszły dodatkowe czynniki - odchudzanie, stres, kolagen uległ zniszczeniu, ale wbrew przewidywaniom nie odbudował się z jakiegoś powodu? Może zabiegi były zbyt intensywne? Za dużo serii? Trochę jestem przestraszona, w czwartek mam kolejny zabieg i sama nie wiem co zrobić? Wiele osób jest bardzo zadowolonych, więc być może zdarzają się takie osoby, dla których RF po prostu nie jest odpowiedni. Acha! Cztery zabiegi w ciągu 2 lat to chyba niezbyt dużo..., aby nie powiedzieć za mało na efekty. Chyba, że były to 4 serie zabiegów, a wtedy to raczej stanowczo za dużo? co myślicie? co mi radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja byłąm 3 lata temu
U mnie po pewnym czasie efekt jest wrecz przeciwny- własnie robi mi sie tej skóry ale razem z tłuszczykiem więcej , nic mi sie nie niszczy, tak jakby twarz wracała do poprzedniego wyglądu, wieć nadal mysle, ze ma znaczenie sprzet i lekarz ( jeszxcze raz wspomne o wgłebieniu na szyi wielkosci 1 grosza po drugim thermage- cos w tym miejscu nie wyszło, dobrze, ze nie akurat na policzku ). Ale thermage 3 raz juz nie zrobie, bo efeky marny w stosunku do kasy i bólu. Chyba zniszczony kolagen i brak sciółki tłuszczowej to nie elekt zabiegu FR ale złego ich wykonania. takie moje zdanie. a co do samych zabiegów Fr jest u mnie ładnie pół roki, poloczki jakby troche "napuchnietę' a popyen znów zaczynaja zwisać/ najlepsze jak dla mnie sa wypełnacze i już, szkoda , ze tylko na rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Nesska40
Mam lat 50+ , przeszłam przez zabiegi fraxel oraz thermage i nie potrafię odpowiedzieć,co nie zadziałało w moim przypadku(źle przeprowadzony zabieg,złe parametry,czy nieumiejętność wykonania),przecież nie poszłam do kowala czy stolarza na w/w zabiegi tylko do lekarza , a ponieważ lekarz który wykonywał mi te zabiegi ocenił kondycję mojej skóry za dobrą i zapewnił,że po tych zabiegach moja skóra będzie wręcz rewelacyjna to,nie miałam powodu żeby nie wierzyć. Niestety po kilku zabiegach w odstępach miesięcznych(fraxel) a po kilku miesiącach thermage,moja skóra wygląda wręcz fatalnie,mam całkowicie zniszczony kolagien,zaniki tkanki tłuszczowej i starzeje się w bardzo prędko,nic więcej nie dodam,bo niby co można jeszcze w tym co mnie spotkało dodać - chyba już nic:( Przestrzegam Panie,które chcą się poddać tym cudownym zabiegom,pomyślcie dwa razy zanim podejmiecie decyzje,gdyż łatwo,jest poddać zabiegowi ale odwrócić skutki nieudanych zabiegów,graniczy z cudem. Pozdrawiam. PS.Dobrze,jest gdy traficie na uczciwego lekarz,który robi wszystko żeby poprawić to,co zostało zniszczone, gorzej natomiast,jest z lekarzem draniem,który niedość,że zniszczył nam twarz i życie to,udaje,że nie widzi problemu i umywa od wszystkiego ręce. Więc radzę,pytać,pytać,pytać - ale nie pochlebnych reklam,od których aż się roi na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawie Starsza Pani
--------> Nesska Piszesz, że masz wątpliwości co do osób niezadowolonych. Ja na Twoim miejscu miałabym wątpliwości co do tych zadowolonych, prawdopodobnie właścicieli bądź wykonujących zabiegi i szukających następnych "ofiar" do zeszpecenia i wyciągnięcia kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkam w niemczech
i tez szukalam tego typu zabiegow,i prosze mi wierzyc,tu prawie zadna szanujaca sie klinika tego nie robi.poczatkowo nie potrafilam zrozumiec dlaczego w polsce kliniki/lekarze proponuja tak ogromna ilosc przeroznych zabiegow,liposukcji itd,a niemcy w tych tematach daleko z tylu.bylam na konsultacjach u kilku lekarzy i to co uslyszalam otworzylo mi oczy.powiem tak,nigdy nie poddam sie thermag i wymyslnym liposukja(tymi zabiegami bylam zainteresowana).coraz bardziej wierze w to,ze w polsce chodzi o ilosc anie o jakosc.badzcie ostrozne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To prawda!
Chodzi tylko o kasę, a nie dobro pacjenta. Zignorowałam opinie na forum i dałam namówić się na thermage ponad rok temu w Derma-Pulsie we Wrocławiu. Szanowna pani doktor stwierdziła, że negatywnie piszą tylko ci o thermage, których na to nie stać. Obiecała pięknie podniesione powieki i problem z głowy na 5 lat. W efekcie mam sflaczałe, obwisłe powieki i tak jak wiele z Was przechodzę koszmar. Doktorka widząc to stwierdziła, że w ciągu kilku miesięcy niesamowicie zapadło mi się czoło, zrobiło się wręcz wklęsłe i w związku z tym opadły mi powieki. Paranoja!!! szkoda słów. Oczywiście zaproponowała szereg następnych, kosztownych zabiegów na podniesienie powiek. Dziewczyny podawajcie nazwy gabinetów, niech one będą przestrogą dla innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do, To prawda!
Napisz proszę,czy miałaś zabieg thermage na całą twarz,czy tylko same oczy? Gdyż jeśli miałaś na całą twarz a zmiany widzisz w okolicach oczu i czoła to, nie chcę cię straszyć,ale ten stan będzie postępował cały czas w duł twarzy.Pozdrawiam. PS.Masz całkowitą rację,powinno się pisać o tych instytucjach i nieumiejących przeprowadzić zabieg lekarzach, o szkodach,jakie nam wyrządzili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do, To prawda!
Przepraszam,za byka tak mi się kliknęło 'duł' winno być dół - pośpiech.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To prawda!
Na szczęście zrobiłam tylko powieki górne i dolne, ale w późniejszym terminie gdybym była zadowolona z efektów chciałam zrobić czoło i dłonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, robiłam zaffiro jakies półtora roku temu i jestem podłamana, znajomi/rodzina mi mówią, ze strasznie schudłam na twarzy, a ja sama nie widziałam co sie ze mną dzieje, bo zdrowo sie odzywiam, ćwiczę, nawet przytyłam kilka kilo, żeby twarz nabrała kształtu, a tu nic sie nie zmieniło i każdego dnia szeroko otwieram oczy patrząc w lustro, bo sama siebie nie poznaję. Dopiero wczoraj, jak poczytałam na angielskich stronach (rf/termage fat loss, termage/rf dissters), wiem o co chodzi. Ludzi piszą, ze postarzeli sie o dobrych kilkanaście lat, stracili cały tłuszcz z twarzy i ze niestety zmiany sa nieodwracane, pomóc może tylko chirurg i przeszczep tłuszczu. Mam dopiero 32 lata, a cała skóra twarzy mi wisi, po prostu brakuje tkanki tłuszczowej. Byłam ładna, a zachciało mi sie medycyny przeciwstarzeniowej, nawet nie mam z kim o tym pogadać, bo na własne życzenie sobie to zrobiłam i teraz mi po prostu wstyd, najbardziej przed mamą, bo z dobrobytu zachciało mi się niepotrzebnych upiekszaczy. Uważajcie lepiej, dbajcie o siebie w bardziej naturalny sposób, obyście później nie płakały, jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka50
Eris 15, Bardzo Ci wspólczuje,wiem przez co przechodzisz i czego jeszcze doświadczysz. Własnie tak działaja na tym forum te pochlebne opinie typu; miałam frzxel,miałam thermage,miałam taki a taki laser.... i wyglądam prześlicznie,odmłodniałam o 10 lat i różne tam pierdoły i totalne bzdury! Nie wierzcie w te pochlebne opinie to,zwykłe draństwo,chamstwo i świństwo,jakie można wyrządzić tym którzy się na to,po prostu nabierają.Pozdrawiam! PS.Wróć do tej instytucji i do tego kogoś kto cię tak oszpecił i nie proś tylko rządaj poprawki lub zwrotu pieniędzy lub niech ci sfinansują zabiegi przywracające twój poprzedni wygląd,masz takie prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To prawda!
Na domiar złego usłyszałam od jednej lekarki, że thermage na powieki może spowodować zmętnienie tęczówki! Nie dajcie namówić się też na zabieg Ultherapy, rozmawiałam w poczekalni z babeczką po tym zabiegu i powiedziała, że to wyrzucenie pieniędzy w błoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja zawsze wiedzialam, ze
te wszystkie cuuuuda to sciema dla wyciagniecia kasy. ale naiwnych nie brakuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssyliw
A o co dokładnie chodzi w tym zabiegu ? Czy jest on podobny np. do mezoterapi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliinaa
A jak wygląda kwestia zaffiro? Czy ktoś jest po tym zabiegu? Póki co zastawiam się nad zapisaniem na ten zabieg. Dlatego będę wdzięczna za informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renner71
UWAGA!!! do osob pokrzywdzonych przez KATARZYNA TURCZYŃSKA- lekarza medycyny pracy ogłaszającego się jako dermatolog, lekarz medycyny estetycznej itd Jesli chcecie uzyskac odszkodowanie to napiszcie.juz kilka spraw jest prowadzonych przeciwko pani Turczynskiej. Ma ograniczenie wykonywania zawodu w związku z tym ze uszkodzila wielu osoba ciało. Ma postawione również zarzuty przez okręgowego rzecznika odpowiedzialnosci zawodowej. Kontakt renner71@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rybaaaaaa
Wlasnie,a jak to jest z zaffiro.obiecuja wręcz cud....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vitka001
Co do Pani Turczynskiej to robilam mnostwo zabiegow i nic mi nie uszkodzila. Wrecz przeciwnie - z pewnoscia jeszcze sie do niej wybiore. Jednak nie wszystkie zabiegi byly skuteczne. Miedzy innymi wlasnie Thermage - boli jak cholera (do dzisiaj sie dziwiejak to wytrzymalam, ktos to porownywal z przypalaniem papierosem i dokladnie tak to sie odczuwa), efektu specjalnie nie widzialam a zabieg jest dosyc drogi. Robilam na twarz ale nie wiem jak to dziala na inne partie ciala, na twarzy ja osobiscie nie widzialam roznicy wartej tyle tysiecy zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rok temu grzmialam
w temacie RF ale nikt mnie nie sluchal nie ma znaczenia oryginalny czy podrabiany sprzet ten zabieg uszkadza niestety musialam sie o tym przekonac dzis musze sie ostrzykiwac bo inaczej tragedia kiedys z pewnoscia lifting chirurgiczny pozdrawiam pania karoline:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do rybaaaa !
Jeżeli nie poddałaś się jeszcze zabiegowi zafirro to,radzę z całego serca zreznygnuj z tej niby cudownej metody odmładzania,jeśli nie chcesz po roku wyglądać o 10 lat starzej. Nik z wykonujących ten zabieg nas nie ostrzega przed szkodliwością tych niby to cudownych zabiegów a wręcz odwrotnie wszędzie widzimy zachęcające reklamy o niby to niesamowitym odmłodzeniu skóry poprzez stymulację nowego kolagenu - nic bardziej mylnego, nie tylko niszczymy kolagien ale i podściółkę tłuszczową (a to już prawdziwa tragedia).Poszkodowana przez cudowny odmładzający zabieg thermage. Uważam,że wreszcie ktoś z urzędu(prokuratura) powinna zająć się tą sprawą, zbyt dużo jest kobiet poszkodowanych i nieodwracalnie oszpeconych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to prawdaaaa
te zabiegi oszpecają kobiety i nic więcej, a oszpecona kobieta będzie robić jeszcze więcej zabiegów i tak kółko się zamyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda-Ola
Czesc dziewczyny! Jestem po thermage brzucha, szyji i twarzy okolo poltora roku temu. Wydalam sporo pieniedzy, bol byl potworny! porownac do przypalania zelazkiem - efekty ZADNE!!! nie dajcie sie nabrac!. odradzam !!! wszystkie reklamy to bzdura! fotomontaz! zdecydowalam ratowac sie wypelniaczami - efekty natychmiastowe i duzo tansze! A wiec jeszcze raz: zadne thermage! Nie rozumien tylko tych pan ktore opowiadaja o poprawie skory i polecaja zabieg. Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lowennna
Każdy może mieć swoje zdanie co do zabiegów ale ja jestem raczej do nich pozytywnie nastawiona. Tym bardziej, że jestem po cyklu zabiegów zaffiro i efekt jest na prawdę dobry. Skóra jest dużo bardziej jędrna i wygładzona, po prostu miła w dotyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to brzmi
jak hasło reklamowe: Skóra jest dużo bardziej jędrna i wygładzona, po prostu miła w dotyku. Wiem, ze gabinety muszą się bronic, ale inteligencji trochę........ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lowennna
No mi po prosu pasuje ten zabieg, a przecież nie każdemu musi. A dla mnie trochę doszukujesz się dziury w całym. Niektórzy inwestują w cudowne specyfiki na odchudzanie, które nie dają żadnych efektów. Ja u siebie efekt widzę i to mi wystarczy. A ogólnie to w dzisiejszych czasach "amerykańscy naukowcy" odkryli że prawie wszystko jest szkodliwe włącznie z wodą i warzywami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Więc na co czekasz!
poddaj się temu zabiegowi i nie pytaj czy dobry czy też nie. Niestety od kobiet które przeszły przez kosmar (nadal przechodzą) po zabiegu thermage zaffiro,fraxel czego innego nie oczekuj. Natomiast co ty zrobisz to twoja sprawa,życzę powodzenia, a nuż się uda -może....!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofiara!
Wierzę,że przyjdzie taki czas,że ci wszyscy lekarze,którzy oszpeciłi swoje pacjętki,słóno za to zapłacą. A pewnością znajdzie się duuużo kobiet które będą zgłaszały swoje roszczenia nie tylko na drodze karnej ale również i z powództwa cywilnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do"To brzmi"
dla mnie to również brzmi jak reklama, seria zabiegów tzn.ile? a efekt zabiegów na zasadzie, że" teraz czuję się czysto, sucho i pewnie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Essemka
Witam drogie Panie :) Czytam Was i jestem przerażona... Trochę w tym mojej winy bo trzy lata temu przed mezoterapią igłową mocno czytałam wszystko w temacie, a teraz poprostu przejrzałam... Jestem po dwóch zabiegach Fokus RF. Nie ma żadnego efektu. Jedyne co to od kilku dni czasem czuje jakby delikatne mrowienie, czy łaskotanie w okolicach policzków. Tak jakby coś pod skórą ale nie wiem czy to efekt zabiegów. Przeczytałam Was do strony 45 i z reszty zabiegów rezygnuje. Boje się skutków ubocznych. Zabiegi robiłam u Rulczyńskich. Nie mam zastrzeżeń co do obsługi, informacji, zabiegu. Trochę przytoczony artykuł mnie zdziwił, bo jest tam napisane, że można wspomóc kwasem, mezo czy peelingiem, a w gabinecie usłyszałam, że żadnego ścierania... Dodam, że mezoterapie robił mi dr Mekle. Sam był zaskoczony, że moja skóra aż tak zareagowała po trzech zabiegach. Wyglądałam tak na jakieś trzy do pięciu lat mniej :) Zaraz po trzecim zabiegu jechaliśmy paczką na wakacje i musiałam się przyznać co zrobiłam, bo mnie dziewczyny naciskały - było widać że coś zrobiłam z twarzą :) Rodzice nie widzieli mnie pól roku i też stwierdzili, że wyglądam na promiennie :) Nie miałam siniaków, ranek - tylko raz w jednym miejscu nad górną wargą był znak po wkłuciu. Dr uprzedzał mnie, że skóry różnie reagują. Że będzie efekt odżywiania. U mnie efekt był super :) No i żeby tutaj z Wami być szczerą w 100% :) to muszę na koniec dodać, że efekt trzymał się do pól roku. Potem skóra wyglądała tak jak przed zabiegami ale nie gorzej. Teraz jestem po ciąży, przytyłam 17 kilo i zostało mi 2. Skóra na twarzy wyglada źle, więc chciałam ją wspomóc, ale po przeczytaniu forum boje się co narobiłam dobrego... Myślałam o mezo albo regenerist, a jednak wybrałam Fokus RF. Póki co nie widze żadnej zmiany ale boje się czy skóra za cztery miesiące nie będzie gorsza niż po ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×