Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SPANIA

THERMAGE czy ktoś z was jest po tym zabiegu??????

Polecane posty

Gość do bzdury bzdurki ....
Jesteś opłacana przez dystrybutora,jakieś centrum medycyny estetycznej? Jak nawiedzona co 2-wie minuty wklejasz ten sam wpis z och i ach,jaki ten thermage był dla ciebie rewelacyjny i jak cie cudownie odmłodził,ze ho ho ho! tylko pozazdrościć,lecz nie bardzo wiem czego,gdyz piszesz totalne bzdury,bzdurki,bzdureczki! Ja osobiście jestem po tym zabiegu i powiem krótko,przeklinam ten dzień w którym poddałam sie zabiegowi thermage - resztę sama sobie dopowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez odradzammmm
thermage! uwazac na reklamy gabinetow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniszczona po RF
Jestem zmuszona poddawać się mezoterapii iglowej co 3 tygodnie, mam tak zniszczoną skórę po RF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajciekawiona
Planuje Thermage, ale cena jest wysoka. Znam lekarza, który robi jedną końcówką dwóm osobom. Wiem że koncówka jest indywidualna, ale jest to tylko dotykanie końcówką skóry, można ją zdezynfekować i użyć np. przyjaciółce. Moja koleżanka kosmetolog ma też maszynę na fale radiowe i jednej końcówki używa do wielu pacjentek. Dlaczego więc Thermage nie można? Wcześniej ktos pisał na ten temat. Jednak tam gdzie ja chcę zrobić cenę za końcówkę lekarz dzieli na pół uczciwie. Końcówkę przy maszynie, chyba pellev mojej koleżanki kosmetolog trzeba zużyć w ciągu 6 godzin, póżniej już ta końcówka nie działa. Nie wiecie jak to jest z Thermage? Jeżeli kosmetolodzy robią zabieg ta sama końcówką to czemu lekarz nie może. Przecież jakieś środki do dezynfekcji mają w gabinetach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się wydaje,ze to nie chodzi o dezynfekcję,ale jakosć . Jedna głowica jest przypisana jednemu pacjentowi,ponieważ ilość impulsów " zaprogramowanych " na głowicy jest przeznaczona na jeden zabieg-dla jednego pacjenta -tak aby był efekt. Po to się robi mapki na skórze,aby na kazdy kwadracik narysowany na twarszuy trafiał impuls. Ich ilość jest dokładnie policzona .Tak mnie to tłumaczono. Na kazdą partię ciała,twarzy czy oczu musi być określona ilość impulsów. Ich moc dobiera się indywidualnie do pacjenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Missi44
A wiem, że końcówki są mniejsze i wieksze, czy jeżeli podzieli się to większą koncówkę na dwie osoby to wyjdzie tak jakbys robiła mniejszą końcówką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja byłam 3 lata temu
alez skąd- jedna koncówka tylko dla jednej osoby-jak pisała poprzedniczka. duza końcóeka jet np. ma brzuch, mała na ciało. Dziewczyny, nie róbcie głupot, potem piszecie, ze nie ma efektu, lub macie skóre popsuta. Zreszta termage nie jest takie dobre- miałam 2 razy na twarz w odstepie 3 lat. Troche pompuje policzki ale zza nic nie oidnosi skóry. jestem obecnie na etapie zabiegów typu Trinity na technologii Elos po jednym zabuegu nie jest zle, za tydzień bedę miec 2-gi. potrzeba 5 a potem przypomnienie co rok. wydaje mi się, ze jest lepszy niz termage i nie boli ale bede pewna dopiero po zrobieniu całej serii. chyba lepiej sciaga skóre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja byłam 3 lata temu
p.s. miało byc = mała na twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to mądre, mądre o tłuszczu
Zafascynowałam się wypowiedzią o tłuszczu na owalu po 40-ce, ale Thermage mnie też pociąga. Chodzi o obkurczenie skóry. Mam problem wiszącej skóry nad bruzdami nosowymi i nie można ich do końca wypełnić. Co zrobić czy tłuszcz w policzki czy Thermage? A może jedno i drugie? Z tego co rozumiem to Thermag obkurcza skórę ale nie wypełnia policzków. Policzki i tak trzeba czymś wypełnić żeby je podnieść do góry a skóra skórą. Z końcówkami do Thermag jest tak, że do twarzy jest kilka końcówek o różnej mocy czy wielkości. Jak weźmiesz najwiekszą to można ją podzielić na dwie osoby. Jesteśmy z siostrą we dwie chętne, zapytałam w gabinecie czy tak można. Bez problemów. To nie jest igła. Końcówkę trzeba zużyć w ciągu 4 godzin, po tym czasie nie działa. Koszt jest jakby robiła jedna osoba, czyli po połowie. Nie płaci się za dodatkowe znieczulenie. Pytałam o to czy końcówka sama dostraja się do osoby i czy ta druga osoba będzie miała korzyść z zabiegu skoro końcówka nie będzie dostrojona automatycznie do niej tylko do pierwszej osoby. Powiedziano mi, że przy zmianie osoby dostraja sie końcówkę, ale to chodzi tylko o moc, aparat nie dostraja sie automatem tylko ręcznie robi to lekarz. Jeżeli ma sie zaufaną osobę to dlaczego tak nie zrobić. Koszt końcówki najwiekszej 4000zł. Warto spróbować. A, co jeszcze warto sęe mocno znieczulić zeby wytrzymać większe moce. Nawet znieczulają zastrzykiem, żeby nie bolało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thermage, elos, matrix
Nieważne jak się nazywa technologia i jak bardzo udowadnia, że jest lepsza od innych, dowody naukowe, że prąd mono, prąd bipolarny... Ja po 5 miesiacach po dwóch zabiegach, każdy w serii kilku powtorzen, iwyglądam starzej niż rok temu przed poddaniem się zabiegom. Żałuję każdej wydanej złotówki. W roku 2011 niemiłosiernie się postarzalam. Trzymalam w tajemnicy że chodzę na zabiegi. Nie chciałam być posadzona o proznosc, poza tym pracuje w budżetówce, nie mogłabym ludziom spojrzeć w twarz, gdyby się dowiedzieli że wydalam niemal 10.000 na zabiegi, zresztą zarabiam mniej niż średnia krajowa i dzis myślę, że to było szaleństwo utopić tyle kasy w zabiegach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie można przed zabiegiem thermage sie znieczulać- nawet środkami przeciwbólowami ,a co dopiero zastrzykami . Pacjent musi reagować na ból i na tej podstawie dostosowywana jest moc . Jezeli nie będziesz reagować na ból ,to może dojść do trwałego zniszczenia skóry . Jeżeli chodzi o końcówki ,to te największe stosuje się się np. na pośladki,uda . Ciężko taką końcówką wykonać zabieg na twarz. Zresztą jak można dostosować taką końcówkę do siatki namalowanej na twarzy ????,która składa się z małych kwadracików w które precyzyjnie trzeba trafić głowicą???? może napiszesz która klinika wykonuje takie zabiegi ? bo powiem Ci,że wiele informacji się tutaj nie zgadza. Ja robiłam thermage w Krakowie na tewarz i Warszawie thermage CPT pod oczy i w żadnej z tych klinik informacje podane przez Ciebie się nie sprawdzają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Eor!
Do kogo kierowane są te słowa,cytuję "w żadnej z tych kliniki informacje podane przez Ciebie się nie sprawdzają" - czyzby do wpisu "thermage,elos,matrix"? jeśli tak to, raczej Ty Eor piszesz bzdury. Napiszę dobitnie i zasadnie,jestem jedną z kobiet która poddała sie zabiegowi thermage i po roku,moja twarz wygląga fatalnie,bardzo żałuję,ze poddałam sie temu zabiegowi.Pewnie skutki tego będe leczyć przez kilka pieknych lat o ile da sie je wyleczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starośćniestety
Czasem tak bywa, że przychodzi starość i żaden zabieg nie pomoże. Wszystkie nas to może spotkać. Przykre. Co do końcówek, to nie masz racji, końcówka do ciała jest inna do twarzy jest inna. Do twarzy jak pisze poprzedniczka końcówki są małe ale o różnej ilości impulsów. Do ciała są duże. Pięknie to widać na stronie www.la-perla.pl, pokazali jak one wyglądają. Poprzedniczka, która pisze o podziale końcówki na dwie osoby ma rację, wcześniej na poprzedniej stronie również pisze czytelniczka, że p. dr z Wrocławia zaproponowała dwóm osobom zabieg wykonany ta samą końcówką ale za kosmiczną cenę. Czyli tak może być. Jeżeli chodzi o ból to kwestia osobnicza. Mnie nic nie boli a mojego męża boli jak go złapię no.. za rękę mocniej. Dlaczego nie znieczulić skoro kogoś boli? Znam kilka osób, które miały Thermag'e z b. dobrym skutkiem. One robiły w jednym miejscu i wszystkie miały znieczulenie, a jedna nawet zastrzykiem bo nie mogła wytrzymać na "4". Po zastrzyku wytrzymała na "6". Skoro zabieg tyle kosztuje to po co robić go na takich mocach, że nie będziesz zadowolona. A znieczulenie jest dla naszego, klientów komfortu. Thermag;e to najsilniejszy aparat RF i nie ma lepszego i w Polsce i na świecie. Posiada certyfikat FDA, tzn, że jest bardzo bezpiecznym aparatem i nie ma po nim powikłań poważnych. Ma certyfikat FDA do powiek, czego nie ma żaden inny aparat. Po zabiegu wychodzisz i wracasz do pracy. Nic nie widać przez 1-2 miesiące, efekt nastepuje powoli i trwa długo. Te osoby, które piszą że efekt jest od razu a później stan skóry sie pogarsza nie robiły i nie znają tego zabiegu. Reklamują swoje cuda cudeńka, nie mówie, że złe. Aparatów różnych jest wiele, ale takiego efektu jak po jednorazowym Thermag'e nie ma. Nie reklamuję tego zabiegu, nie sprzedaję tego sprzętu. Wiem natomiast, że jest to jeden z najdroższych sprzętów w klinikach kosmetyczno - lekarskich i nie każdego lekarza na niego stać. Im droższy aparat tym lepsza jego jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a propos starosci
To w wieku 37 lat powinny być jakieś wymierne efekty, jak sądzę. Dobrze, że nikomu nie powiedzialam o zabiegach, teraz tylko słyszę, że pewnie jestem zmęczona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do thermage,elos ,matrix ! Moj wpis nie był skierowany do Ciebie ,tylko do Twojej poprzedniczki. Wyraźnie pisałam i nawiązywałam do jej wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja byłam 3 lata temu
Podpisuję sie obiema rekami do wpisów Eor!. nie moa moxliwości aby z jednej głowicy korzystały 2 osoby-to tylko wyrzucone pieniadze . technicznie , mozna to zrobic ale nic poza tym. Ilośc impulsów na danej głowicy jest dobrana dla 1 osoby aby widoczne były jakies efekty. Oczywiscie zalezy to mocy , czy robisz na 3 czy np. 5,6. Zgadzam się, termage jest doskonały na oczy- raz robiłam i byłam zadowolona, Skóra tam jest cienka i ładnie sie ujedrnia ale juz minęły 3 latka i oczki mi sie "posypały".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bumblumex
Robiłam dwa lata temu na powieki i jest rewelacyjnie, teraz przymierzam sie do Thermażu na cała twarz,, chodzi mi o owal twarzy i skóra po bokach policzków. Nie znam lepszego sposobu na poprawienie ujędrnienie skóry, bynajmniej dla mnie. Trzeba sobie zrobic zdjęcie przed Thermażem i później porównywać, bo jak sie codziennie na siebie patrzy to nie widać zmian na lepsze. Z powiekami poprawa nastąpiła po 3 miesiącach, duża i widoczna bardzo. Jak patrzyłam w lusterko, widziałam, że jest lepiej, ale jak porównałam ze zdjęciami to różnica wielka. Chciałam zrobic plastykę powiek, ale bałam sie, podobno mogą się powieki nie domykać. Ze szkodliwością fal radiowych to przesada. Thermaż ma dopuszczenie FDA, amerykańska instytucja badająca sprzęty nie tylko medyczne, dopuszcza do stosowania tylko bardzo bezpieczne sprzęty, jeżeli komuś coś by sie stało, to FDA cofa dopuszczenie. A tego nie ma. Jeszcze wypowiadano się na temat tego, że Thermaż rzekomo spala tkanke tłuszczową znajdującą sie pod skórą. Kolejna bzdura, gdyby tak było to wyszczuplałybyśmy się Thermażem nie UltraShapem. Dobrze koleżanka wyżej napisała, bzdury, bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do...! Bumblumex
To raczej ty piszesz bzdury,więc zamknij japę i nie neguj wpisów kobiet,które zaznały więcej złego niz dobrego ze strony zabiegów thermage. A co ty jesteś z reklamy tego sprzętu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość van jooop.
haha kolejna obronczyni,widac to w kazdym zdaniu, typowa pacjentka nie pisze w taki sposob a siedze na forach o chirurgii od 4lat, latwo poznac :O dystrybutor sprzetu czy jakis gabinet ? Jesli nie to przepraszam ale, gdyby thermage byl tak super wszedzie by go chwalono ! Zdjec nikt nie chce pokazac a podobno odmladnialy o pare lat ! Myslisz,ze tyle negatywnych opinii pisalaby jedna-dwie osoby ? Thermagi, Focusy, Ultra shapy, smart lasery i inne cuda to sciema, na reklamie tego zalezy wylacznie dystrybutorom i gabinetom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Bumblumex
"Thermaż rzekomo spala tkanke tłuszczową" - on spala tkankę tłuszczową na twarzy, nie jest stosowany do innych miejsc na ciele, bo aż tak tam nie działa. Ale na twarzy każdy ubytek tłuszczyku jest widoczny, a jak go ubędzie to twarz wygląda źle. Ja to odradzam wszystkim kobietom. To tylko żerowanie na naiwnych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexy city
Nudzi Cię zwykłe miasto ? Ludzie którzy zgrywają kogoś, kim tak naprawdę nie są ? Chcesz wstąpić do unikalnej społeczności ? Nasze miasto Ci na to pozwoli, SexyCity stanie się Tym czego szukasz! Odwiedź nas na www.sexycity.pl/polecam/894

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hermanna
Thermag'e to rzeczywiscie bezpieczny zabieg, sprawdziłam to, ma certyfikat FDA. A ten certyfikat byle jakiemu sprzętowi nie przyznają. Inne aparaty, które tu są podawane nie mają tego certyfikatu. To przesądziło o wyborze przeze mnie zabiegu, który ujędrni mój podbródek. Wiadomo, że każdy poleca swój aparat. Co jeszcze dla mnie na plus Thermage'u to jednorazowy zabieg. Wszystkie inne trzeba powtarzać wielokrotnie, a ja nie mam na to czasu. Chcę coś raz a konkretnie. Zrobie zdjęcie przed wykonaniem zabiegu i bedę robić co jakis czas. Czy ktos robił sobie zdjęcia tak jak ja planuję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dajcie się zwiesc reklamom
bo teraz gabinety mają mniej klinetów i tu się reklamują pod postacią pacjenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie od dzis sie reklamuja
Nawet można ich namierzyć, na krytyczne uwagi klientek zawsze jakas zachwalajaca, super reklama danego sprzętu czy zabiegu. Zorientowalam się że dziewczyny wykonywujace zabiegi z firmy gdzie ja niemadrze tyle kasy wydalam stale monitoruja to forum, przez co szefowa jest zawsze poinformowana. Z jednej strony rozumiem biznes jest biznes, z drugiej strony panie właścicielki troche pokory, kobiety wam ufają, kupę kasy wam płacą, a wy im niszczycie im skórę, bo tylko na kasie wam zależy, rekomendujecie jeden zabieg za drugim, skóra nie ma możliwości się zregenerowac, w efekcie rośnie grupa bardzo rozczarowanych kobiet, które nigdy do was nie wrócą. Taka strategia jest krotkowzroczna, to chyba jako kobiety biznesu powinnyscie dobrze wiedzieć. Nieprawdaz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CholeryMoznaDostac
Cholery można dostać. Wiecie z tymi waszymi opiniami to jest tak jak z opiniami złośliwych ludzi podpisywanymi na forach pod" WIELKĄ ORKIESTRĄ ŚWIĄTECZNEJ POMOCY". Złość i egoizm przemawia ... Do :" van jooop " odnośnie tekstu :" gdyby thermage byl tak super wszedzie by go chwalono ! " Niestety w dzisiejszych czasach jest tak, że nawet jeśli produkt jest dobry to nieuczciwa konkurencja potrafi namieszać. Myślę jednak, że dobry produkt obroni się sam. 2 lata temu robiłam pakiet zabiegów z Falą radiową na twarz. Całe szczęście że mąż robił mi zdjęcia przed zabiegiem i po. Raz na pół roku chodzę na przypominający zabieg i aż mnie korci żeby umieścić moje zdjęcia na forum. Wtedy może Ci co tak krzyczą , że gorzej się wygląda po niż przed zabiegami zamkną usta. BASTA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CholeryMoznaDostac
p.s. na thermagu nie byłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doloressssss
Miałam raz wykonany thermage na brzuch i raz na twarz. Po jednym zabiegu na brzuch moje dziecko, które sie do mnie do brzucha przytula zauważyło, że brzuszka jest mniej, a wiadomo dzieci nie kłamią i on nie miał pojecia, że byłam na jakimkolwiek zabiegu. Pewnie za jakiś czas powtórze gdy znowu będzie na gruponie bo wtedy kosztuje 320 zł. Po zabiegu na twarz również zauważyłam mniej ciałka - tam gdzie są chomiki. Pewnie za jakiś czas trezba będzie to powtórzyć. Thermage jest dobry na tzw. zwisy, nadmiar ciałka, ale nie zlikwiduje zmarszczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja byłam 3 lata temu
Co ty za bzdury piszesz, aż nie moge czytać- termage za 320 zł ? ty wiesz ile kosztuje oryginalny termage na brzuch około 5000 zł. I robi sie tylko 1 zabieg raz na 3-5 lat. Mogłas miec najwyzej jakis fookus lub nie wiem co .Dowiedż sie co to było i napisz, bo w sumie czasem wcale nie złe zabiegi się yrafiaja na brzuch ale tetmage to to nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Doloressssss!
Wiesz co,po thermage za 6000 zł. to,dopiero zafundowałam sobie ogromne chomi i obwisłą skórę na całej twarzy wraz z powiekami. Panie jeśli chcecie poddać się temu zabiegowi to,wasza indywidualna sprawa,nie mam zamiaru nikogo od tego odciągać ale szczerze piszę jak to wygląda u mnie. Gdybym wcześniej napotkała na jakiekolwiek negatywne wpisy o tym zabiegu,nigdy bym go nie wykonała. Nadmieniam,że zabieg miałam wykonany 2009r. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×