Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nieprzytulana

przytul mnie....

Polecane posty

rozgwieżdżona---dziekuje kochana za wszystkie ciepłe słowa:) salut---nie fochaj mi sie tu, bo to nie ten dział i nie ten temat;) amigo----jak możesz tak bez nas balować, hę???;) osóbka--witaj w gronie stałych etatowych przytulaczy:) smutna----przestań sie smucić, ale już!!!! no ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salut,rozgwieżdżona----ja też sie za Wami stęskniłam:) nie ma mnie chwilami bo CHOLERNY net nawala:( ot zwykła złośliwość rzeczy martwych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ta ..ja tu za nia nawoluje ..a ona ..nie fochaj sie ..ech baby ..:P gwiazda tul ta przytulanke ..bo ja juz sily trace ..:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie ....no cóż...zawsze może być lepiej;) wpadałam,żeby sie z Wami chwilowo, powtarzam CHWILOWO pożegnać, gdyż nie bedzie mnie przez dwa tygodnie...ale mam głęboką nadzieję, że nie dacie umrzeć temu topikowi, prawda??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ..wiec tulcie sie ..a ja spadam ..:P i tulasami rzuca tak na odchodne ..:d moze ktos bedzie potrzeboski ..:P dobranoc ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj salut salut;) nie waz mi sie tracić sił!!!!!!! bo co powiesz za 20 lat????;) rozgwieżdzona---ja wiedziałam,że na Ciebie zawsze można liczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salut---no nie uciekaj żesz!!!!! młoda godzina jeszcze.... rozgwieżdzona---ja liczę,że w razie czego sciągniecie inne moce;) wracam za 2 tygodnie i mam nadzieje zastać tu co najmniej 60 stron..ale to conajmniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prztulaku ..powiem ze sie przytulalem do Ciebie..:P a teraz juz mnie nie ma ..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwiazda sie normalnie wrocilem .. tulas ogromniast i gwiezdzisty ..;) no teraz moge sobie w spokojnosci isc ..:D:P milej nocy Panie..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozgwieżdzona-dziekuje kochanie:) wybywam na w pełni zasłuzony urlop;) jadę sobie zobaczyć Chorwację, zrobic sie na mahoń podłogowy i megaodpocząć;) w związku z tym musze sie chyba połozyc spać, bo jutro wstaje skoro świt, walizka jeszcze nie spakowana, pół rzeczy nie poprasowanych, ale co tam..ja niczym Bridget Jones na wszystko mam czas, więc zostawiłam to na jutro;) przytulam Was mocno moi kochani, jak tylko wróce to od razu zagladnę zobaczyć czy dbacie o nasz topik:) bede za wami tęsknić..... dobranoc, trzymajcie sie cieplutko i badźcie aktywni..;) papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli spontaniczne przygotowania do wielkich wojaży przed Tobą , ach! az zazdroszcze, ale pozytywnie:) wypocznij, wróc do nas szybciutko, (ale niech Ci tam czas za szybko nie mija), z walizką wrazen i niezapomnianych chwil, które beda Ci pieknymi wspomnieniami:):):) trzymaj sie ciepło:) wyspij się, i podbijaj swiat:) i uwazaj ze słoncem, ino sobie nie załuj, złoty srodek najlepszy:) bedziemy czekać na opowiesci o tym jak było wspaniale itd, etc..:D dobrej nocki 😘 przytulas na szczesliwa drogę 🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podniose ..bo wszyscy sie lenia..;) zeby nie bylo ,ze topik zniknal w czelusciach forum ..:P podzwigalem troszke ..:D gwiazda zaswiec swoim blaskiem ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wspieram Cie Salut, ale kto się lenił, to gołym okiem widac:P tak dzisiaj bylo paskudnie, a ja cały dzień miałam wyśmienity humorek:D ech Salut, gdyby to było takie proste;) ze mówisz i masz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no byle bys skutecznie wspierala ..;) za humorasa ci sie chwali ..mimo pogody ..;) a kto sie leni co ..sie grzecznie pytam ..:P tulasow nie widze leniuchu....co jest ..gwiaza .. to ,ze swiecic nie mozesz bo chmury .. to nie znaczy ze przytulac juz nie musisz..:P do dziela ..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli tulasy zapodajesz w odpowiednich odstepach .... no obiecuje narzekal nie bede ..:D:P zlapalem tulasa..;) lap mojego ..odstemp ..ma iscie odpowiedni ..;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymam za słowo:P łapię , łapię... wymyka się skubaniec... nieźle podkreciłes... :P no to salut, przytulaj jeszcze na dobranoc... :) bo aby skutecznie podtrzymywac żywot topicu musze sie dziś porzadnie wyspac, a ze wstałam bardzo wczesnie usprawiedliwione jest moje znikniecie które nastąpi za minut kilka;) przytulam Ciebie tulasie czytany od konca:P :) na słodkie sny:D przytulam Przytulankę która fruwa nam po swiecie,,podczas gdy my tu mamy pluche i zimnoooo... przytulam amigo, który sobie ostatnio pozwala na za długie nieobecnosci;) i wszystkich którzy tego potrzebują:D:D:D paaaa paaaa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwiazda zakrecona to TY ..spokojnego puscilem ..;) i spij spokojnie ..:D no po takim wystapieniu z tylasmi ..powiem jedno ..WOW..:D:D: dobranoc ..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×