Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

protosska

RĘKA DO GÓRY, kto chce schudnąć.

Polecane posty

Ręka do góry ! kto chce... kto chce schudnąć ? Pamiętam, jak schudłam kilka kg a później wszystko nadrobiłam podczas świąt wielkanocnych... chce wrócić do poprzedniej mojej wagi, którą udało mi się zdobyć nie takim wielkim wyrzeczeniem i wysiłkiem. Mam 163 cm wzrostu i waże 56,5 :o chce aby były te 53 na początek a później 51 :)... Staram się jeść od 4-5 posiłków dziennie pije dziennie 2 l wody plus herbatki czerwone i zielone jeżdże na rowerze, na rolkach, zdarza sie pobiegać i intensywnie skcze na skakance (do czasu chodziłam na basen ale teraz nie mam za bardzo jak - oczywiście powróce do tego sportu niebawem). Nie jem słodyczy, czasem jakiś kawałeczek czegoś dobrego żeby nie zwariować :) nie jem ze względu na moją cere problemową. Używam jakiś tam balsamów, robie peelingi z kawy. Dziewczyny, założyłam podobny topik na dziale Zdrowie i uroda: To tak w skrócie. http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3426855 Szukam więcej chętnych... teraz naprawde chce troche zrzucić, jakieś wsparcie ? Czekam :) Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba się przyłącze!! chciałabym jak na razie zrzucic 3 kg, a w moim przypadku jest to trudne!! ćwiczę 3 razy w tygodniu po 40 minut, czasami bywaja takie dni ze codziennie 30 minut, generalnie robie ćwiczenia na brzuch!! amierzam jezdzic na rolkach, ale nie mam z kim, samej to jakos dziwnie!! Zawsze myslałam, że waze jakies 55kg, ale waga elektroniczna pokazuje 57-58 kg!! Dziwne!! Zaczynam od poniedziałku, bo dziś ide na impreze wiec to nie ma sensu :) postaram sie jesc mniej, czesciej, duzo warzyw, duzo jogurtów naturalnych, chleb zwykłay zastapic wasa lub pełnoziarnistym!! To jest juz chyba moje 3 podejscie do odchudzanie, mam nadzieje ze ostateczne :) To co moge się przyłączyc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja idealną wagą, która chciałabym kiedys uzyskac jest 50 kg :) mój wzrost to 166 cm!! Proponuje zrobic nasza tabele z wymiarami!! :) Co Wy na to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyłączyłabym sie, ale chyba sie nie nadaje... :O ...w kazdym bądź razie, życze szybkiego spadku wagi 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kach86
To ja tez sie przylacze... :) nie mam wagi jak narazie ;/ ale waze kolo 60kg przy wzroscie 169cm... chcialabym wazyc 55 kg ;/ zaczynam od dzisiaj diete i zamierzam biegac 30-60 min 4 razy w tygodniu + cwiczenia na brzuch... Mam nadzieje ze wytrzymam... ;/ Pozdrowka :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez. jeszcze 1-2 kg w dol i zeby nie wrocily! :D mam 160 cm, 52-53 kg i bedzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, witam !! :) gagatka - dobry pomysł z tymi wymiarami... ja musze wyszczuplić moje nogi, koniecznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 164, przeraziłam sie jak po Wielkanocy zobaczyłam 59kg na wadze; teraz z nimi walczę, nie mogę sie zmobilizować do regularnych ćwiczeń, ale walczę z moim łakomstwem, ćwiczę brzuszek czasem, chce z mamą sie zapisać na aerobik - bo on jest cudo tylko ze 3 razy tygodniowo minimum, albo może na salsę - jak sie tak porusza człowiek z fajnym partnerem to i na ciele i na duszy lżej :) no i mniej tłustego jeść i duuuzo pić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️ To ja też sie przylaczam... Ja chcecie to możecie zajrzeć na mój topik: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3466398&start=30 Potrzebuje bardzo wsparcia,bo już nie wiem jak sobie radzić. Mam 170cm 62kg (chociaz jak sie dzisaj rano wazylam, na elektronicznej to mialm 61 kg) Mój pierwszy cel to zrzucic do 1 czerwca wage do 58 kg, no ale to jest minimum wolalabym mieć 56kg jak stane na wage w dzień dziecka. A cel drugi to 54kg. Ale mam mało wiary w siebie.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pije SlimFigure od 3 dni. Od wczoraj jem chrom i l-karnityne, smaruje sie tym żelem z niveii goodbye cellullite już 3 tygodnie i tyle samo chodze na aerobik.Tylko że więlkich efektów nie widać, a jak patrze w lustro to mi sie wydaje, że mam jeszce więcej kilogramów....:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha a to najwazniejsze... Od tygodnia nie miałam żadnej słodkiej rzeczy w ustach...Nie jem ziemniaków....a od poniedziałku zamierzam przejść na tą diete kapuściana...na tą zupe... Mam nadzije, że mi się uda bo za 3 tygodnie nie moge wyglądać tak jak teraz:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej SUGARMOUSE.... nic nie daje ten żel Nivea ? Mam go ale leży sobie w szufladzie narazie. Jeśli chodzi o mnie to przede wszystkim RUCH !!! i żadnych kolacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna gruba
Hej. to ja do was tez dolacze. Mam 19 lat i waze przy wzroscie 163 cm 54 kg a chcialabym tak 47. Od dzisiaj zaczynam. Zero slodyczy, duzo sportu, wodi a o czyms takim jak kolacja zapominam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna gruba
a ty normalna jestes? chyba nie za bardzo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna gruba
dlaczego tak uwazasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna gruba
dlaczego tak uwazasz? masz 163 cm i wazysz 54 kg, ok chcesz schudnac to chudnij ale nie pisz ze jestes gruba bo sorki, ALE NIE JESTES!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna gruba
he he he. zdaje ci sie. tylek mam tak ogromny ze szok a uda jeszcze gorsze. Nie wiesz jak wygladam wiec nie mow ze nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna gruba
kochana to Ty chyba jeszcze nie widzialas grubej osoby:/ podaj swoje wymiary, obwod bioder i uda w najszerszym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna gruba
biodra 94 uda 54 talia 63 ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna gruba
no widzisz, nie jestes gruba:) a ze masz o sobie wyobrazenie jakie masz to juz trudno. powodzenia w odchudzaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smacznego Sugar :D ja właśnie zjadłam jabłko i koniec.. pije herbatke czerwoną i obok wielka butla wody mineralnej :) Właśnie pada... a ja miałam pójśc na rower, rolki..... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna gruba
he heheh. nie dziekuje. mam nadzieje ze dam rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biodra 94 uda 54 talia 63 ;/ no ja tyle będę miec a krótki czas bo i miałam niedawno :D biodra nawet nei patrze ile bo to walory kobiety - muszą byc! :) w talii miałam 62 a w biodrach 54 i niżej 48 :D już niedługo... o tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×