Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

NARZEKALNIA

Polecane posty

Ja tez Wam skladam na Nowy Rok serdeczne zyczenia. Kobietom zgrabnych figur, gestych wlosow, przystojnych i fajnych facetow, ktorzy was beda adorowac na codzien i umiechu polyskujacego białymi zabkami. Facetom zorganizowania, malych lysin, malych opon piwnych, pieknych kobiet, pomyslowosci. A wszystkim duzo kasy, poczucia humru, jak najmniej tosk, dobrej pracy, cudownych przyjacioł, milosci. Asasello

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pekła mi w okazyjnie kupionych butach po raz 2 stalka . cały koszt okazyjnych butów to : cena butów + 2 stalki 30 złotych = wielka klapa z dziura do wywalenia albo do reklamacji u szewca. Koniec narzekania na dzisiaj , jutro przyjde i dalej ponarzekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja zaraz po zakupie chyba pare dni po zakupie zaniosłam do szewca , tam dałam 30 złotych za oba - plus koszt butów! To tak jak bym wywaliła w kosz 80 złotych razem!!! Podobne kłopoty miałam z płaszczem, najpierw zaniosłam nowy do przerobienia , tam za przeróbke dałam 40 plus futerko 30 + haczyki.....i to wszytsko wywaliłam i wróciłam do punktu wyjscia czyli nosze przy ciasny , ale wole przyciasny, niz taki z oblaznietym futerkiem......Ech narazam na stray swego slubnego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam do punktu wyjscia cyzli wywaliłam ta całaprzeróbkę, wstawiłam na nowo zamek i tak nosze ......:( Pechowa babula jakas jestem , i te gnaty bolace :( . Koniec narzekania do lutego! W lutym teraz ponarzekam , zeby nie było!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze wiekszym? ja okupuje sklep kilka godzin gdy sie namyslam, az ochrona bacznie mnie obserwuje , zebym czego nie podskubnęła :( Bo tak długoo sie namyslam i namyslam..i namyslam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajax ja wypilam tylko 2 bro wiec nie przesadzilam, ale za to na kebab mnie skusilo :o Ja tez nie mam powodow do narzekania dzis, dobrze rok sie zaczal, ale zobaczymy jak bedzie dalej... Troche z bylym gadalam i chyba sie obrazil na mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paskudny wieczor kochani. Bardzo paskudny. Wszystko zwalilo mi sie na leb. Musze znalezc duzo sily.Caluje was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdzieleeeeeee
ale mnie wszystko wkurwia ale mam dola!! zjebani faceci na calym swiecie sa, sami nie wiedza czego chca do cholery, infantylni i rozwydrzeni, jak oni mnie wkurwiaja, jak mnie wszystko wkurwia, zimno jest, mam pmsa od tygodnia, mam ochote komus wypierdolic na ryj!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łooo faktycznie wsciekla jestes poprzedniczko...:( Ja tez sie wkurzylam, bo szef mi kazal isc sobie do Kauflanda na zakupy a jest tak zimno, ze chyba sie zesram :o No ale pozar by i mamy teraz wspolne pomieszczenie i jaik sa jakies niemile rozmowy to szef nie chce zebym je sluchala. Kurwa, tak mi sie nie chce wychodzic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×