Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

koleżanki biegne dalej,muszę się wystroić,i urodę nałożyć,o 19.30 princ podjeżdża i na koncert nie szczędząc koni jedziemy,ścisksm mocno,będę około22,mam nadzieję,że zastanę baranki-nocne marki na topiku!!!!!no iteraz morda by sie przydała .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiutka35
na razie tylko szybko dziękuję za ciepłe przyjęcie i lecę kąpać dziecię. Jestem na urlopie wychowawczym, ale trochę pracuję jak mam czas, na szczęście pracuję w domu więc jakoś daję radę. Wrócę tu wieczorkiem po kąpieli i nakarmieniu brzdąca. Buziek jeszcze nie umiem wstawiać, to chyba wyższa szkoła jazdy, ale wszystko z czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie baranice 🖐️ Ja jestem z podkarpacia,urodziłam sie w imieniny miesiąca :D:D:D faaaaajna data..04.04 Mam 34 lata ,od 11 lat męża bliźniaka ,ośmioletnią córkę(bliźniak) i 10-ciomiesięczną lwicę :D:D:D Jak widzę,jstem tu drugą Izą :D:D Pozdrawiam Izę nr 1 👄🌻 i wszystkie miłe baranice🌻🌻🌻 Tak w ogóle to przydałby sie tu jakiś pam baran...jakże on sie nazywa.....????????? przypomniałam sobie...TRYK...bodajże :D:D:D:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie chodziło mi o pana barana....:P :o sorki za literówkę :D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam jeszcze, że mój brat jest z 4 kwietnia a mama z 5 kwietnia a więc barany rządzą w domu! czasami jest bardzo nerwowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jak fajnie, udało mi się zrobić na czarno! mój upór barana czasami jest niezwykle przydatny, chociaż bywa, że strasznie upierdliwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i cześć nowa...z lwicą to powinnaś mieć super kontakt-ta sama planeta! Ja mam mamę lwa i jesteśmy b. za sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiutka skoro się pojawiłaś tzn że dziecię już śpi? Bo ja też się uporałam z moją marudą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi hi nic bardziej mylnego, moje dziecię i owszem wykąpane, nakarmione, ale o spaniu nie ma mowy, właśnie ogląda W-11. Normalnie chodzi spać koło 22. A ja po całym dniu padam na twarz niedługo po niej. Właśnie otworzyłam sobie piwko i zamierzam przekopać się przez te 16 stron, żeby wiedzieć co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam za być może głupie pytanie, ale ja tu całkiem zielona i po raz pierwszy się udzielam publicznie na forum, jak się wstawia takie emotikony? klika się na nie czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj też się dziewczyn pytałam ten link co ktoś wyzej napisał to jest ściaga:jak chcesz usmiech to na klawiaturze tak jak tam jest :) i wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chcialam tylko dodac ze baranice maja to do siebie ze nie potrzebuja od nikogo komplementow.Jestesmy swietne w samokomplementowaniu sie :P) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak robimy usmiech:dwukropek i nawias : i ) , tylko bez spacji , o tak : :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lece pranie powiesic, i dzieci do lozek wreszcie zagonic, bo szaleja.Postaram sie jeszcze zajrzec , pa! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tego bym o sobie nie powiedziała, jesli o samokomplementowanie chodzi to mistrzem nie jestem, przydaja sie tu osoby trzecie:( idę trochę poćwiczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to nadeszła ta magiczna chwila, ide ułożyć do snu moje dziecię. Przeczytałam jak na razie pierwszych pięć stron i niestety nie wiem, czy uda mi się tu wrócić, bo mąż mi tu płacze nad uchem, że ciągle się wgapiam w komputer a on ciągle siedzi sam. Że też nic ciekawego nie ma w TV! i ciągle się dopytuje co ja tak piszę i piszę. O rany jak mnie to... mój mąż to byk (zodiakalny oczywiście), zawsze mówiłam że byk to okropny znak i los się na mnie zemścił mężem bykiem, ale nie jest źle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To samokomplementowanie to byla aluzja do poprzedniej strony ;) A moj maz to strzelec.A z dzieci ,moje ostatnie, syn, poszedl w slady mamusi i tez pojawil sie na swiecie jako maly baranek :) Ja dziewczynki udaje sie w ramiona Morfeusza:) Jutro znow trzeba rano wstac.Odwalilam kawal dobrej roboty, mieszkanie lsni.A dzieki temu , rano moge dluzej pokawkowac z Wami przed kompem :) Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no......i wszystkie poszły spać,to chyba sama ze sobą znowu piszę.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam juuż z pracy i jestem witam wszystkie nowe baranice 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie te mordy za cholerę nie wychodzą,chyba mam kompa do bani....buu...bu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o madzia wszelki duch pana boga chwali,fajnie,że jesteś,a jak w pracy?co robisz?tzn.gdzie pacujesz,jako kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic ciekawego....godnego polecenia ;) pracuje w firmie produkującej kosmetyki przy produkcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×