Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

a byłyście na tych stronach co Madzia zapodała? Bo ja wiem że trzeba innym pomagać ale jak znowu słyszę pomóż i kolejne nieszczęsliwe dzieci ściskają mnie za gardła w tv i się to przelewa to juz mnie trafia co nasze państwo robi tego jest coraz więcej nie moge pomóc wszystkim a jak jeszcze sobie pomyślę że skarbówka wyciągnie ode mnie grubo ponad 10 tys podatku to sie pytam gdzie ja zyję? sprzedałam kawalerke zeby kupić większe na co jeszcze brakło więc kredyt ale w końcu nie na to zeby państwo co ma mnie w d....tyle mi zagrabiło! Mam nadzieję że mnie rozumiecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nioo margaretko.. święta racja Nas to klikanie chyba nic nie kosztuje , moze jakos się pomoze tym potrzebującym.. ale ile razy my czegos potrzebujemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świetnie mnie też to przeraża państwo nasze kochane...podatki,że zdechnąć można!!!!wyśrubowane na maxa!!!!koszmar!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie 44 że to super sie robi? Usmiech nie chce zniknąć z twarzy...kiedyś dawnooo temu facet za mna z tramwaju wysiadł a przez to mu pociąg uciekł i nie popuścił musiałam iść na kawkę... fajne to są wspominki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie My to tylko na iebie możemy liczyć,takie niby dzielne....a cholera też nam ciężko!!!!!tak baranice taki nasz los!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak to na duchu podnosi ,, niekiedy czuje sie tak nijak ,, własnie brzydka , gruba i nie wiadomo jaka a tuu ktos powie słówko....i juz fruniesz hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propo...dziewczynki ja zawsze swojego takimi miłymi dla mnie spotkaniami faszeruje......niech wie,że faceci jeszcze latają za mną!!!!!hi,hu,hi,hu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co kochane moje myslicie o chodzeniu do wróżki, bo za mna ostatnio taka myśl łazi żebym poszła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie idz,Ty sama dla siebie jak wróżka....ja byłam.....katastrofa,,,coś tam widziała......a ja i tak po swojemu wszystko rozegrałam.....po mojemu musi być hi,hi,hi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki, właśnie uśpiłam moje dziecię i padłam do was na chwilkę choć padam na py... tzn. na twarz po ciężkim dniu przy kompie i jeszcze wkopywałam kwiatki w ogrodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj akoleżanka była i głupot jej nagadała ta uwierzyła i zycie sobie skopała... jak weżmiesz sportowo ok. ale po co kasę wydawać? a moja jesze jak przyszłam to zbladła i......... powiedziała wrózka wrózce nie wróży......hi,hi,hi,hi!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak przeleciałam pobieżnie po tym, co napisałyście i stwierdzam, że coś ze mną nie tak, czuję się jakaś zrezygnowana, zupełnie nie atrakcyjna, bez sił witalnych :O farba leży w łazience od miesiąca i czeka na zmiłowanie, maseczka to już chyba straciła termin przydatności do użycia... nic mi się nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margaretko doskonale cię rozumiem, ja właśnie oddałam skarbówce 20 tys. \"kary\' za sprzedaż nowego domu przed upływem 5 lat od kupienia. Co za.... przecież kurna gdybym nie musiała to bym go nie sprzedała a oni od razu podejrzewają że dla zysku i każą sobie płacić 10 % , nóż się w kieszeni otwiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może wrócą mi sily jak zuza pójdzie do przedszkola, może będę miała więcej czasu, bo teraz nawet minuty nie spędzam sama i po prostu się duszę, ja potrzebuję trochę samotności bo zwariuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agi28
ja mam jeszcze 2 latka do pełnego . ale bnieraz zycie tak w dooope kopie ,że czuję jak 40-latka . mam nadzieje ,że mnie nie przegonicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agi28
🌼 Baranku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja teraz jak wyskoczyłam do sklepu spotkałam swojego pracownika , wybiegłam w jeansach (rzadko chodze w spodniach)w bluzie hamerykanskiej hahhaa a on ooo ale bedziesz bogata a gdzie miniówa ?? on mnie w pracy to dosłownie molestuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiutka to przyjedz do mnie na weekend...odpoczniesz,,,spojrzysz z innej perspektywy.....może warto dać sobie luz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agi28
🌼baranku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×