Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

cześć margaretka,a ta ekipa jak myślisz jest ok?dadzą radę w miesiąc było by fajnie!!!!a zdjęcia piękne mam nadzieje,hi,hi,hi!!!!ja miałam kiedyś koleżankę miałam,która specjalnie do fryzjera leciała,i na makijaż......żeby dobrze wyglądać.......:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo to super :D cholera i emotka umiem postawić , rety , zaraz pęknę , taka jestem z siebie dumna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie szalałam bo w biegu po dziecko nawet z psem byłam i w ogóle nie lubie ale fachowcy ok. a głowny dowodzący polecony nie za drogi i wie co robi, przykłada sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mazeroni,dobra jesteś mi to zajęło dwa tygodnie,żeby znaleść dwukropek,hi,hi,hi,hi,hi!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margaretka :D to ty widzę tak jak ja , remontujesz się :) baranku ale mnie teraz rozbawiłas , cholercia , w dwa tygodnie dwukropka szukalaś .. no no :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholewcia mąż mi pizze wcisnął a sie cieszyłam ze pobiegalam i kolorii naspalałam, żeby sie tak dało nie jeść...ale to kara że mu obiadu nie zdążyłam zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pizza mniam mlask... ciesz się mój mąż to wychodzi z założenia że żarciem nie należy się dzielić i najchętniej jadłby w kibelku, byle tylko w spokoju i bez \"sępów\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem wam jeszcze, że my do fachowców to szczęścia nie mamy, zawsze jakieś nieudaczniki (chciałam napisać barany :D) się trafiają. Jak nam ostatnio zrobili remont to myślałam że powybijam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wszystkie pewnie polazły na magde m. :O ja generalnie tego nie oglądam, ale tym razem jednym okiem łypię, bo to ponoć (?) ostatni odcinek to chociaż zobaczę jak się skończy. Pewnie łzawo jak wszystkie tego rodzaju filmy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj musiałam koleżanke pocieszyć bo ją szef od najgorszych powyzywał bo zaszla w ciążę choć krótko tam pracuje i chciała pracować do końca a tu lekarz każe leżeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a telewizji nie mam od tygodnia ani radia i oszaleć idzie ale to są uroki życia u kogoś, ale będę jęczeć do skutku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no temat na topie... a taką niby mamy politykę prorodzinną... pozabijałabym takich pracodawców...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam mam abonament w cyfrze + i albo widziałam dany film lub program kilka razy albo nic nie ma do obejrzenia a płacę prawie 60 zl miesięcznie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jutro ostatni dzień szczepień przeciwko wściekliźnie i wybieram się z moją trójcą do weterynarza, to będzie dopiero widok :D przemarsz z wózkiem i 3 psami przez osledle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam chwilkę czasu to zajrzałam ;D zapomnialam o imieniu , faktycznie, jestem Aśka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda zdrowia cała roztrzęsiona czuje sie jakby ją zamknęli choc nic nie zrobiła... ten kraj jest chory .dzieci niby mało sie rodzi ale płacić kobietom siedzącym w domu zeby miały na zycie to nieeee, a w końcu w domu to sie robi 24h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... nadal nikogo nie ma... :O a jak się zjawią to zuza się obudzi i będę zmuszona udać się do wyra... może \"se\" przejrzę burdy i poszukam jakiej sukienki do uszycia... co mam robić... biedny miś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest baardzo chory kraj... naprawdę... czasami myślę, że nie byłoby mi żal wyjechać stąd... ale nie wszystko da się zabrać... w każdym razie patriotką już nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×