Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

pewnie nie lubisz słodyczy... z wrażenia odechciało mi się spać... nie, idę !!!!!!!!!!!!!!! Pa!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dobranocka dziewczynki :D kudłatych snów :) aż wam zazdroszcze , ja muszę tu siedzieć do 7 rano :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margaretko ranny ptaszek z Ciebie:) dzień dobry dziewczynki!!!! i znowu lampa dzisiaj!!! kasiutka,sukienkę też chcę.........bu,bu:O ale jakoś nic w oko nie wpadło mi......a poza tym rozmiar,taki dziwny.....normalnie chłopo-robotnik.........góra 42..........:) a spódnica 38..... i masz babo placek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziewczynki....hi,hi,hi,hi!!!!:D:D:D:D:D:D do kawki i herbatki,częstuję mini drożdżóweczką!!!!!!!taka malutka pyszna z truskawami..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Nioo to dzis zaczyna się długi weekend... ja będę pakowała synusia na wyjazd , moze pozbieram się jakoś w tym wszystkim... mozeroni jak dostałas rozwód zaocznie , bo ja zaocznie tez ale tylko separację a chce tez rozwód , podpowiesz mi ? bo ja nie moge się zabrać za to wszystko nie chcę zadnych świadków ,, chyba ze są niezbędni to tak...dzieci dorosłe poszły w świat a oni mają obiekcje co do małoletniego i robią trochę zapór... nioo juz nie smęce o głupotach , buziaczki dziewczynki...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :D pyszna kawka a ta drożdżówka to taka pokusa, bo przecież JA SIE ODCHUDZAM i znowu nie mam czasu, oddałam co prawda wczoraj to pilne tłumaczenie, ale drugie, robione równolegle, ma opóźnienie i dostałam część z dopiskiem PILNE :( a miałam sukienkę szyć... ogródek skosić... eh życie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i długi weekend:D:D:D:D mega korki na ulicach,ludzie z obłędem w oczach szalęją!!!! teresko a jak długo w tej separacji jesteś,bo z reguły po dwóch latach dają bez problemu......a u Ciebie facet za granicą,dziecka nie widział,więc o jakie dobro chodzi? chyba raczej o lenistwo sądu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×