Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

Hm,hm,hm,hm.........................kubas kawy w r臋ku :) co by tu na 艣niadanie ;) a niech tam :) serwuje 艣niadanie wakacyjne hi,hi,hi,hi,hi................... p膮czusie,p膮czusie,p膮czusie...........pyszne :):):):) i marmoladki: brzoskwiniowa,truskawkowa i figowa :D o kurcze 艣lina mi ju偶 na maxa leci ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
a co do wakacji ;) zdj臋膰 brak :( aparat cyfrowy pad艂 przed wyjazdem :O wi臋c mieli艣my tylko normalny a same rozumiecie,偶e nim film dotrze do wywo艂ania hi,hi,hi,hi to kolejny rok minie,tym bardziej,偶e zdj臋cia robi艂 m贸j szanowny m膮偶 hi,hi,hi.......................kt贸ry robi zdj臋cia:P okropne a by艂am daleko w Maroku,na wybrze偶u w Adagirze :) cudowny klimat,s艂o艅ce wstaje dopiero o 12-tej,pi臋kna zatoka..........spowita mg艂膮, pok贸j z widokiem na ocean............. Afryka....... jednym s艂owem mi艂o i egzotycznie :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
panie zakefione,pomalowane henn膮 w przedziwne wzory,zgie艂k na ulicach,wsz臋dzie wszyscy pal膮,nikt si臋 nie 艣pieszy,czas jest poj臋ciem wzgl臋dnym,faceci przesiaduj膮cy w kawiarniach...........wra偶enie takie jakby nikt tam nie pracowa艂, i te przedziwne godziny otwarcia.......od 9-10 do 13,potem sjesta i od 15 do p贸zna......偶ycie g艂贸wnie toczy si臋 noc膮:) a i fajne jest ,偶e maj膮 kr贸la,portrety wisz膮 wsz臋dzie........ i oczywi艣cie w Adagirze kr贸l ma swoje miejsce,gdzie odpoczywa :) targowiska......gdzie mo偶na kupi膰 targuj膮c si臋, od dywanu poprzez przyprawy wszystko :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
dzie艅 dobry :D ja mi艂o jak kto艣 serwuje 艣niadanko z rana :D no to ja do tego dodam na ods艂odzenie sa艂atk臋 z pomidor贸w z winogronami, selerem naciowym, sa艂at膮 lodow膮, fet膮, oliw膮, czosnkiem i odrobin膮 mojego ukochanego octu balsamicznego :D co rano kombinujemy sobie z mam膮 jakie艣 sa艂atki z pomidork贸w, dzisiaj ja robi艂am. Prosz臋. U nas upa艂, zbieramy si臋, bo idziemy pieszkom do miasta (to w ramach mojego odchudzania si臋 ), b臋dzie kilkana艣cie kilometr贸w, chc臋 sobie kupi膰 te buty na obcasie, bo jeszcze mi nie przesz艂o :P mo偶e zobacz臋 jakie maj膮 materia艂y (do szycia), kiedy艣 by艂am sta艂ym klientem w tym sklepie, a teraz nie pami臋tam kiedy by艂am tam ostatni raz... zamarzy艂 mi si臋 komplet spodnie + kr贸tki 偶akiecik, najlepiej jasny no i do tego butki na obcasie :D a w og贸le zobacz臋 co maj膮, bo ju偶 dawno nie mia艂am ca艂ego dnia wolnego na 艂a偶enie... odezw臋 si臋 jak wr贸c臋 pa pa

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
maroko m贸wisz... ale cudnie... ja ty tylko pozna艂am kiedy艣 ch艂opaka z maroka co to od razu chcia艂 si臋 ze mn膮 o偶eni膰 i zabra膰 do swojego kraju :D :D :D ale siem nie da艂am, twarda sztuka ze mnie :D :D :D a z tymi godzinami otwarcia to pami臋tam, jak mieszka艂am we W艂oszech jako dziecko to te偶 tak by艂o i w po艂udnie normalnie wszystko zamiera艂o, nikogo nie by艂o na ulicach, sklepy pozamykane... to by艂o bardzo dziwne dla mnie...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
hi,hi,hi,hi............Kasiu masz racje 偶eni膰 si臋 chc膮 natychmiast :) tylko co z tego jak w szmacie trzeba by chodzi膰 :P i r臋kawy d艂ugie:O

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
siemanko馃尰 aniu to ty wakacje pe艂ne wra偶e艅 mialas, a nie to co my :-p ja i rodzinka dzi艣 nad wod膮 wypoczywali艣my az zlapa艂 nas deszcz:( ale spoko opalanko zaliczone dziewczyny nie wiem kiedy zajrze bo w艂asnie kuzynka z gorzowa nas odwiedzi艂a :) ide robic jakie艣 jedzonko papa艣ku laseczki dobrej nocki wam 偶ycze 馃尰

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
o i nikogo........... winko zimniutkie i pyszne takie jak lubi臋 :) ojoj........hi,hi,hi,hi,hi.........nareszcie mo偶na odpocz膮膰 :P nie ma to jak lato w mie艣cie;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
馃尰 Witam o zb贸jeckiej porze :O sunia moja u艣miechni臋ta i zadowolona.............nadrabia zaleg艂o艣ci towarzysko-spacerowe :P ona szcz臋艣liwa ja nie wyspana :( ale co tam chcia艂o si臋 psa ? to i obowi膮zki s膮 z kubasem kawy dzie艅 dobry !

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
tak i gdzie tu sprawiedliwo艣膰.................ja ju偶 po spacerze a m贸j na prawym boku rozkoznie pochrapuje :O

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
馃尰 馃尰 :):):):):) pora ju偶 normalna witam :D dziewczynki kawa zaparzona :) po bu艂ki 艣wie偶e by艂am 艣niadanko: kornspice, sa艂atka z pomidora, jajka na mi臋kko, par贸wki drobiowe, Zapraszam :) Mi艂ego dnia :) biegn臋 dzisiaj pi膮tek hi,hi,hi,hi........i znowu wolne ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
witajcie :) no i znowu si臋 ob偶ar艂am, takie pyszne te ani 艣niadania, 偶e cz艂owiek nie mo偶e si臋 oprze膰 i je bez opami臋tania ;) wczoraj dzielnie posz艂am do miasta i z powrotem, ale jak ju偶 wr贸ci艂am to normalnie na nic nie mia艂am si艂y :D but贸w oczywi艣cie nie kupi艂am, bo jak ja ju偶 sobie co艣 ubzduram to nigdy nie mog臋 tego dosta膰... aniu a zim膮 tw贸j pies te偶 tak wczesnie wstaje? zuza dzi艣 te偶 obudzi艂a si臋 o 7.30 i wisia艂a nade mn膮 z okrzykiem mama obud藕, chyba jej odbija....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
馃尰 馃尰 馃尰 馃尰 馃尰 馃尰 Nareszcie wolne znowu :):):):):): ale fajnie normalnie w podskokach wraca艂am do domu jak ma艂e dziecko,ciesz膮c si臋 !!! ci臋偶ko tak wej艣膰 w rytm jak tu taki tydzie艅 przerywany........... ale ju偶 od teraz mo偶na szale膰 hi,hi,hi,hi,hi i balowa膰 cho膰 impry przerw臋 wakacyjn膮 maj膮 :O dzisiaj posiedz臋 wieczorem w domu,mo偶e zajrzycie jakiego艣 drinka wymodz臋 lub tradycyjnie woda z wk艂adk膮 hi,hi,hi,hi,hi,hi ;) a jutro nie艣miertelny grill :D:D:D:D:D:D a w niedziele id臋 na obiad proszony do bratowej,ciekawe co ugotuje :P chre艣nica moja 3 lata ko艅czy,jutro id臋 jaki艣 prezent kupi膰 i poj臋cia nie mam co :O a co do psa Kasiu to poj臋cia nie mam normalnie to kiedy艣 strasznym leniem by艂a,a teraz odwrotnie ale ma ju偶 ko艅czone 10 lat,wi臋c sama rozumiesz,偶e to ju偶 starsza pani z humorami ;) ale bardzo j膮 lubi臋 i w sumie podoba mi si臋,偶e ma charakterek ;) zapomnia艂am napisa膰 na przeciwko mojego domu jest park i tam fontanny d艂ugo remontowali...........................wr贸ci艂am z wakacji a tu rado艣膰 wielka pi臋kne s膮 pod艣wietlone wieczorem,cudnie wygl膮daj膮..................jak wydob臋d臋 aparat od pana naprawiacza( historia jak z krawcem powoli :O pami臋tacie) to zrobi臋 zdj臋cia sa艂atk臋 zrobi艂am na kolacje zapraszam : 2 jajka na twardo, paczka paluszk贸w krabowych, awocado, og贸rek 艣wie偶y, czosnek, pieprz, s贸l, majonez, pokroi膰 wymiesza膰 i zajada膰 :) pycha p贸jde po domu si臋 pokr臋c臋 :):):):)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
kr臋c臋 si臋 kr臋ce i................ jestem ale mam humor dzisiaj fajny a jak lecia艂am w tych podskokach do domu to na targ kwiatowy wst膮pi艂am, i mam w domu pi臋kne r贸偶e w kolorze magnoli :) uwielbiam r贸偶e...............w ka偶dym kolorze,ale zawsze jak tam jestem to najpierw d艂ugo patrz臋, i czekam co powie mi moja intuicja..........i m贸j m膮偶 zawsze si臋 艣mieje,偶e jak wraca w pi膮tek do domu to nigdy nie wie jaki kolor zastanie....;) najbardziej mu si臋 podoba艂y takie 艣mieszne p膮sowe w 偶贸艂te paseczki by艂y nieprawdopodobnie orginalne馃尰 tak w sumie taka ma艂a rzecz a jak cieszy.............kwiaty :) hi,hi,hi,hi,hi,hi.................fajne dzisiaj jedzenie widzia艂am opakowanie dw贸ch serk贸w brie + 偶urawina i napis kolacja dla dwojga serek do podawania na ciep艂o, i u艣miechn臋艂am si臋,bo tak sobie pomy艣la艂am,偶e w sumie fajnie........co艣 dla facet贸w staraj膮cych si臋 pe艂en opis przygotowania,kupuje winko i zaprasza ukochan膮.........

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kasiutka25
znam ten zestaw z serkami brie, smaczne, ale to chyba na przek膮sk臋 :P ja te偶 zadowolona jestem z dzisiejszego dnia, najpierw ns rynku zakupi艂am 5 kg og贸ras贸w i jutro b臋d臋 je zaprawia膰 w zalewie z musztard膮 (uwielbiam je ) a potem wypieli艂am wreszcie ogr贸dek bo ju偶 prosi艂 o to od dawna... teraz sobie siedz臋 z piffkiem i ogl膮dam program na Discovery "Jak to jest zrobione", ciekawe naprawd臋

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ha ha ha wiedzia艂am 偶e co艣 naknoci艂am skoro nie 偶膮da艂 ode mnie has艂a, no tom si臋 odm艂odzi艂a :D :D :D szkoda 偶e w rzeczywisto艣ci tak nie mo偶na...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
馃憚 馃憚 馃憚 witam jaki pi臋kny dzie艅 si臋 zapowiada :) cudowny aromat kawy budzi mnie.................mo偶e i Was obudzi;) dzieci臋 moje ju偶 na 艣niadanie przysz艂o..........hi,hi,hi,hi...........i po偶era :P a na 艣niadanie dzisiaj: kawa lub herbata hi,hi,hi.................oba produkty odchudzaj膮ce ;) sa艂atka z pomidor贸w, og贸rek 艣wie偶y, wczorajsza sa艂atka, 艂oso艣 w臋dzony, jajko benedykt, chleb orkiszowy a jakie plany dziewczyny na dzisiaj ? Kasiu a z tym odm艂odzeniem to fajnie Ci wysz艂o :):):) mo偶e mia艂aby艣 ochot臋 si臋 spotka膰,ch臋tnie przyjad臋 do Torunia,mo偶e w jakiej艣 galerii jak mi wyt艂umaczysz kawy si臋 napijemy ? Wiesz tylko ,taki spontan ma by膰 bez zamieszania :) jakby co艣 to daj zna膰 na maila,mo偶e poniedzia艂ek ?taka wycieczka :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Kasiu natkn臋艂am sie na allegro na osob臋 sprzedaj膮c膮 wszystko z ikei, wi臋c jakby brat w upa艂 nie chcia艂 jecha膰 to na pocieszenie spokojnie stolik i krzese艂ko kupisz t膮 drog膮. Ja jeszcze chce dokupi膰 p贸艂eczk臋 i te偶 ma

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
jekby艣 chcia艂a popatrzec to najlepiej wpisz samo s艂owo ikea w wyszukiwarke i ci si臋 wy艣wietl膮 wszystkie przedmioty co maja w tytule to s艂owo 馃尰

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
madziu mam pytanko... jak w tych og艂oszeniach internetowych podawali maila to wysy艂a艂as pe艂na ofert臋 cv+ list, bo jakos tak dziwnie troch臋 ta drog膮...czy tylko poczt膮 tradycyjn膮 ze zdj臋ciami?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
zacze艂am 艂yka膰 meridi臋, bo ja naprawd臋 mam za duzo kilogram贸w a musz臋 poprawi膰 swoja kondycj臋 psychiczna co by mie膰 szanse na rozmowach o prac臋...:D ale jak tak przegladam poprzednie strony i dotar艂o do mnie ze kasia napisa艂a o bulimii-kasiu daj spokoj z liczeniem tych cholernych kalorii bo ta choroba to nie 偶arty, chcesz sie tak katowa膰 psychicznie nosz膮c taki rozmiar? Nie ma sensu najmniejszego...jak sie tak czyta to wszystko to popadamy w jakis ob艂臋d, 3/4 kafeterii sie odchudza, ie dajmy sie zwariowa膰!!! a tak z innej bajki to juz przegl膮daj膮c te topiki np. o duchach fajne do poczytania, ale wieczorem mia艂abym starcha...wy艂apa艂am Ci臋 chyba Aniu na innym forum, chociaz inaczej sie podpisa艂a艣 to rzeczywi艣cie jak m贸wi艂as jestes charakterystyczna, jeszcze z t膮 kawk膮 od rana...dobrze m贸wi臋 to ty by艂a艣?, chocia偶 to juz jakis czas temu by艂o...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
cze艣膰 dziewczyny馃尰 dzioek dzis pi臋kny i jutrzejszy tez sie tak zapowiada............dzis znowu nad wod膮.....k膮panko w jeziorku i opalanko za mn膮 馃尰..........superowo by艂o ale chyba ju偶 dosy膰 opalania, jutro zwiedzanie miasta z kuzynk膮

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
sylwio kochana , w odpowiedzi na oferte pracy wysy艂a艂am tylko cv, chyba 偶e by艂o napisane, 偶e chc膮 te偶 list motywacyjny, ale o to rzadko prosz膮 馃尰, jak wyslesz swoja aplikacj臋 to p贸zniej mo偶esz wej艣膰 w menu osobiste i tam masz zak艂adk臋 stan moich kandydatur i tam zobaczysz co sie dzieje z twoimi aplikacjami........powodzenia

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
a co si臋 z nasz膮 romantyczn膮 Teresk膮 dzieje dawno jej nie by艂o :O Teresko t臋sknimy za Tob膮 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
a.......................................i Limonek odchudzony znikn膮艂,czy偶by si臋 tak odchudzi艂 ;) 偶e znikn膮艂 :O

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×