Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

kurcze tak koło 18-stej zrobiło się u nas ciemno, zaczęło wiać i kropić. Odetchnęliśmy, że wreszcie spadnie deszcz, a tu po 10 minutach kropić przestało, wyszło słońce i od nowa solarium...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie to samo.........najpierw wielki grzmot,ciemno,przyjemy wiaterek i to wszystko:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostalam zdjęcia...dzięki kasiu......anulka super razem wyglądacie........a tak na marginesie to wogóle nie widac ,żebyś ćwiczyła jakieś walki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zŁodzi jestem madziu i o psiaka prosze twego kasiu poddałam sie z nocnikiem bo nic nie kuma, a ze teraz latam, szukam, załatwiam to nawet nie ma kto dopilnować. Dzis próbowałam wykrzesać troche sympatii dla pań ze spółdzieni mieszkaniowej, ale to twarrrde sztuki aniu a gdzie sie takich fajnych mężów znajduje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margaretko,dziękuje.... madziu,dziękuje... kasiutka,dziękuje.... tereska,dziękuje..... :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D same komplementy.......hi,hi,hi,hi,hi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie idzie się do sklepu,z mężami,zerka się na półkę,zadaje pytanie sprzedawwcy....i prosi o jak najdłuższą gwarancje:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu dobre:-D:-D:-D..........margaretko moja mama ma rodzinke w łodzi,ale taka daleką,może gdzies na zdjęciach hi,hi,hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane długo z wami nie posiedze,bo na piwko z mężem do znajomych sie wybieramy:-).........a dlugo ich nie odwiedzaliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×