Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

no właśnie madzia......ja tu uchodzę za balangowicza........ a wczoraj fotki oglądałam.....i zawsze coś takiego trzymasz......... co kieliszek przypomina:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia.......ale Tobie wczoraj nieżle z piwem szło...:):):) to co tak się rozmarzyłaś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no źle nie jest :D trochę dziecinny co mnie wkurza, i to że pomimo że nie dam sobą rządzić i moje musi być na górze :) to czasami chciałabym żeby ktoś się mną zajął, podjął jakąś decyzję... a u mnie to zawsze ja o wszystkim decyduję, wybieram, itd. czasami jestem zmęczona i przytłoczona odpowiedzialnością za wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bo ja lubiem piwko :D ale staram się nie pamiętać ile ma kalorii :P margaretka ja to nie jestem dobra w ocenianiu, ale jak na moje, to wyglądasz poważniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
między 24-28:):):) ale powiem szczerze,że to jeszcz dużo zależy od samej osoby na żywo....statycznie trudno oceniać:):):):) barzo ładnie wylądasz... dziewczęco:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tylko pozory anula..........ja nie lubie alkocholu........jak jest okazja, to małe piwko albo drinka dla towarzystwa łykne:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czekam jak minie 2 godzinki od dentystki hihihi bo po drodze o sklep zahaczyłam i pifffko kupiłamm szokkkk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przynajmniej spokój jest,hi,hi,hi...nie przeszkadza....a moje kochane,uwierzcie to naprawdę wiele:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu chodzi o to ze ja generalnie moge liczyc tylko na siebie, ze jak czegos nie zalatwie to po prostu nie bede miala, czasami mnie to doluje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiutka tak ja tez mam .. nawet jak mąz był....duzo spraw sama załatwiałam bo nigdy go nie było , budowy domu pilnowałam .. zawsze marzyłam o facecie takim zaradnym..cobym sama nie musiała nic myslec... teraz dalej myslę sama ,,, ale na horyzoncie ktus się pojawia ..a j a juz nie patrzę czy piękny .. noo może troszeczkę hahhaha...... tylko na to czy zdejmie mi trochę z barków.... kochane oni tacy wszyscy zaradnii hihihi .... ale co do czego to ....... moim błędem było to ze pokazałam ze wszędzie wlażę i ze wszystko jest mozliwe..i ze prawie wszystko potrafię na dłuższą metę to nie da rady...ale jak nie ma innego wyjscia to trzeba tak ciągnąć dalej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grasowałam po skrzyni..... dziecko trąbi aż miło..... margaretko fryzura zdecydowanie lepsza teraz....... dobrze,że zapuściłaś............:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pogadam sobie jeszcze do siebie chwile bo trzeba będzie noc poprzednią odespać. Kurcze nie wiem czemu ale jakoś snu mało było zupełnie jakb sie cos działo hi,hi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×