Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

a to było rok temu na weselu zołzy! Musiałam obciąć bo po porodzie prawie wyłysiałam...i w ogole ciagle cos wymyslam, nie lubie dlugo tak samo zawze na mame krzeycze jak mozna 20 lat miec jedna fryzure... a dziecie włoski fajne miało nie? Żałuje ze obcielam... bez znaków pisze bo jedna reka, w drugiej kalarepa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, młoda wreszcie usnęła, choć łatwo nie było. Wracając jeszcze do tych mężów, to właściwie nie powinnam narzekać, nigdzie z kumplami się nie szwenda, klapy ma na oczach, wszystkich wszędzie zanudza opowieściami jaka to ja jestem cudowna, jak to on mnie kocha, powtarza mi to z 1000 razy na dzień, a za zuzę to by dał się pociąć, tylko kurna na \"niezaradność\", że muszę mówić co ma robić, że tak jak mówi teresa, widzi że ja załatwię, to on nie musi się martwić... ale co tam, mogłam trafić gorzej no nie? w sumię lubię być niezależna...czasami tylko mam lekkiego albo średniego doła... mam psa madzi na jednym zdjęciu ale nie widać go w całości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze wypił mi moją zieloną herbatę na odchudzanie :( a do kuchni daleko, z poddasza na parter...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z włosami też kiedyś cudowałam......nawet takie krótkie na milimetr miałam,ale najwygodniej mi z dłuższymi.....zero problemu,kiedyś baleyage jeszcze robiłam,ale jak fryzjerzy zaczeli gdzieś ginąć,i zauważyłam,ze za każdym razem mam podobnie.....ale inaczej to też odpuścilam:):):) i teraz luz:):) możliwości wiele....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to zawsze miałam długie, jesienią ściełam i teraz odrastają, bo nie mam czasu iść do fryzjera. Ale coś mi tak się we łbie kołacze, że może sobie przedłużę i zagęszczę bo część mi wypadła, część też zuza wyrwała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margaretka w sklepie z bucikami ślicznymi pracowałaś więc napewno wiesz jak to zrobić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mojemu trzeba przyznać, że jak się co zepsuje to jest niezawodny, wszystko zrobi, naprawi, wykombinuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mąż sie napatoczył, przeczytał moje ostatnie zdanie i sie domyslił tematu...na odchodne krzyknął że jest jeszcze rękojmia...a producent... mch z tych co nie idą na reke klientowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo widzisz Kasiutka to nie jest tak źle....towar przetermi nowany ..ale jeszcze może być:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×