Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kiara22

Nosidełko na brzuch ... na co zwrócić uwagę ?

Polecane posty

Witam serdecznie ❤️ Przymierzam się do kupna nosidełka zakładanego na brzuch mamusi. Niestety nie mam rano z kim zostawić dziecka a przecież codzienne zakupy trzeba zrobić :o Na to powinnam zwrócić uwagę przy kupnie takiego nosidełka aby było ono bezpieczne, funkcjonalne i wygodne zarówno dla mamy jak i dla maluszka ? Dodam że moje córcia niedawno zaczęła 3 miesiąc życia i podczas noszenia sama trzyma już główkę pionowo :) Będę wdzięczna za wszelkie wpisy i porady :) Pozdrawiam cieplutko 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimo wszystko musi mieć utwardzoną tą część, do podtrzymywania główki. I jak masz możliwość sprawdź, czy te pasy między nogami \"nie zjeżdżają\" z klamerek. Moja kuzynka trafiła na taki szajs i dziecko o mało jej się nie wyślizgnęło :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skrzyzowane paski za plecami - zeby maksymalnie rozlozyc ciezar, inaczej bol plecow pewny!!!!! I jeszcze gdyby byly z pasem biodrowymmdodatkowo to w ogole bomba, ale takich fajnych to jeszcze nie widzialam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje (patrz w linku) spelnia te wymagania o ktorych napisala szanta, rzeczywiscie nie czyje bolu ani krzyza, ani ledzwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×