Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Birmi

MÓJ MĄŻ POKONAŁ RAKA!ziarnica złośliwa IIIB

Polecane posty

Savan..przyznaj sie....dalas wygrac...niech se facet mysli ..ze taki mocny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie Birmi, nigdy i nikomu w scrabblu nie daje forów, po prostu akurat byl lepszy, co niestey sie ostatnio czesto zdarza, może to ten upal zle wpływa na moja formę intelektualną!!!??? buziam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ;-) Savan ;-);-) poczytałam, dzieki , moze damy jakos... ❤️❤️ jestem w ferworze walki z mieszkaniem,,,,ciagle mi sie marzy remont:( i kombinuje coby tu zmienic zrobic zeby jakos bylo... wyrzucam starocie...wszystko sie sypie buu... ale to tak tylko chwile to buu.bo jak juz mozdzek uruchamiam pomalu do wszystkiego to cosik wymysle choc troche;-);-) Birmus ciuchy sie raz wstepuja raz rozstepuja heheh no a jak sie rozsptepuja to nie patrze ze sie rozciagnely z wiekiem hahah tylko pocieszam sie ze...cos mi ubylo hihi:D:D u Ciebie deszczyk sobie mrzy a u nas jakies tornada lataja kurczaki! pozdroweczka wszystkim 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Savan mam nadzieje ze dzxisiejszy dzien bedzie rownie dobry i M ogra Cie w scrable;):D a swoją formą sie nie martw w długotrwalym stresie szwankuje troche umysl )(ozesz zeby tak moj tylko troche szwankowal hahaha tobym dzis byla bozneswoomen hehe:D:D no na cos trzeba zrzucic nie :D:D), ale co ja pprzeciez Ty to wiesz... forma Ci na pewno wroci i wtedy Ty bedziesz ogrywac M:D:D buziam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Juna, na razie wszystko ok, my gramy nie sportowo tylko towarzysko, czyli nawiększa przyjemność jest z samego grania, ułożenia fajnego słowa. Wynik jest drugorzędny, po prostu to lubimy. Podobno zapobiega sklerozie, a po za tym oboje żyjemy ze słów, więc tym bardziej nas to bawi...scrabble rulez!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-);) Savan fakt... nie ma jak cos nam sprawia frajde a jak juz we dwoje sie ma frajde to nic dodac nic ując:-) a intelekt pracuje przy tym mnie sie marzy czasem ostatnio pogadac z jakim intelektualnym przedstawiecielem płci przeciwnej...brakuje tego troche teraz ... byly długie rozmowy jak ja to mawiam po swit i teraz tęsknotki za tym mnie czasem łapią, ale co tam... z dnia na dzien coraz lepiej;-) a intelektualnie sie wyzywam przy lekturze fachowej i troszke angielskim (moze egzaminek w pazdzierniku jaki da sie rade choc zaliczyc ... zobaczymy... a ogolnie mam marzenie by na dalsze latka (ha ...carpe diem ...łap chwile...zyj dniem dzisiejszym a jednak chcialabym by kiedys kiedy miną lata aktywnosci miec z kim sobie podyskutowac o ..:istocie rzeczy\";-) jesli bede sprawna hahah umysłowo....i moje szare komorki nie beda czasem sie zachowywac jakby mi sie juz mozg kurczyl ha! ostatnio wyczytałam ze mozg sie kurczy tym bardziej im wiecej alkoholu sie mu zapoda;-) ...abstynencja wskazana :D:D ale co tam wszytsko dla ludzi jak z umiarem;-) miłego wieczorka zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RYJEK!!!!❤️❤️❤️ Ryjeczku nie uwierzysz jak widze delikatne tatuaze u kobitek na ramionku to mi sie samej chce...taki tyci tyci...ale zmysłowy...;-) no ale ja jestem tchorz;-):D:D chyab sie domysłam ze tatuazyk ma miec tez swoj wymiar duchowy...skierowany....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Savan...jakos mi trudno uwierzyc w twoja kiepska kondycje intelektualna....:P Junka👄 Ryjek...szczerze ...ja tatulazu posiadaczka tez bede niedlugo(na czesc wygranej se z m fundujemy)...ale nie wiem...po prostu nie wiem czy pomysl z imieniem Krzysia jest dobry...chodzi mi o to ze chyba za wczesnie jeszcze...moze za rok...jak najwieksze emocje troche sie uspokoja...wiesz zapomniec nie zapomnisz nigdy...ale czy to nie bedzie jak krwawiaca bez ustanku rana?... To Twoja decyzja i Twoja sprawa...to tylko moj punkt widzenia:)...w kazdym razie ja zawsze z Toba ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo Ryjek trafila ze swoimi myslami weszlam na stronke... BIRMUS!!!!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide na gore ...bu tutaj w prawo skrecie nie dam trady za dlugo ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Birmi.. hm to na jaka ja intencje moglabym ???:D:D nie ma jak robic z kims lub dla kogos - z tym ze preferuje stalosc , bo jak ja bym sobie zrobila a zycie tak mi sie ciagle zmienia???;-);-) no wiem wzorek wystarczy odpowiedni wybrac ale tatuazyk to bywa takim gestem prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem!!! Eureka hahah zrobie sobie dla mojego psiaka i kociaka hehehehe:D::D a juz moj psiak taki kochany wierny jak on mnie zawsze wita, chocbym wyszla tylko na godzinke do sklepu :D a na dodatek opsiak ma Oskar na imie;-) no to prawie zwyciezca :D:D wpieknych kategoriach no to moze jakby tak ...to zycko by sie zaczelo krecic jak kamera w filmie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tam zara gest...ma byc ladnie...sexy...ponetnie..i fajnie...ja robie dla siebi...zawsze mialam ochote...terza postanowilam spelniac wszystkie swoje marzenia ...kaprysy...hihihi...a co tam...zycie jest takie krotkie....takie ulotne... a swoja droga...JUnus...jak taka zmiennosc...hahahah moze hahah..... no ja Ci zycze cobys w niedlugim czasie cala wydziarana biegala hihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juna bac sie nie ma czego .bo ból niewielki Birmi ....nie wiem moze delikatnie probujesz mi przekazac ....zebym sie zastanowiła ....bo moge kiedys załowac ...bo moze sie pojawi ktos inny....nie ...nie bede załowac ....nikogo innego nie chciałam i nie chce...to co było miedzy nami nie spotyka człowieka dwa razy...czasem nie spotyka wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjeczku...to prawda ze nie spotyka sie dwoch takich samych osob... i Krzys bedzie z Toba i w Tobie na zawsze.. ale z drugiej strony ...dzis nie wiesz co zycie Ci jeszcze niesie ale to tak na marginesie ktos jesli nawet zjawi sie choc dzis nie wydajer Ci sie to mozliwe by byl w Twoim sercu ....moze nie zapyta czy ten tatuaz cos znaczy...i co konkretnie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz Birmi ...mnie ...tez bardziej pociaga to ze taki maly tatuazyk na ramieniu hm albo ja wiem gdzie...:)...:-) na bioderku z lewej strony....np..po prsotu jest sexxxxxxxxxxiiiiiiiiii:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjeczku ...nie nie o to mi chodzi...bo to jest przyszlosc ..a moze nawet tego nie bedzie...chodzi mi o to ze ...rana musi sie zagoic...wiesz ...jak bedziesz codziennie w lustrze widziala Jego imie...czy ta rana sie kiedys zagoi??moze trzeba po prostu zeby sie najpierw zagoila.... po glebszym zastanowieniu...mysle ze po tak wielkiej milosci...tez chcialabym taka pamiatke.... tylko tyle ze Twoje serce jest teraz rozdarte...krwawi.....moze trzeba zeby sie zabliznilo..ja nie wiem...moze porozmawiaj z terapeltka o tym ...nie umiem doradzic ...po prostu takie mysli przyszly mi jak przeczytalam...i nawet nie pomyslalam o tym ,ze mozesz kogos jeszcze w zyciu spotkac..na razie ...musisz odbyc \"kwarantanne\"...lomatko..pisze ..i pisze...i sie boje ,ze zle zinterpretujesz...kurde no... wiesz po prostu...wiem ,ze to zabrzmi banalnie...troszcze sie troszku o Ciebie....❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Savan..czasem mysle sie zarazic od Was tymi scrablami jak kupilam kiedys to codzien dzieciaki chcioaly grac ale z czasem im przeszlo kiedys zapytalam (po Waszych zamilowaniach ) dzieciakow czy zagramy - eeee, nie maja czasu!!:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No toRyjek ja Ci podpadlam buuuuuuuuu:(:( bo ja napisała o tym ze moze byc ktos jeszcze ....ech...wybaczysko... A Birmus na pewno wie co mowi bo to co moiw jest obrazowe nawet dla mnie... hm mysle ze gdybym mialam tatuaz o moim T (eks) do dzis byloby mi na niego przykro patrzec...choc tylko zpwoodu rozwodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Junka wiesz ...jesli kiedys kogos spotka...\"druga milosc zycia\"...po prostu mu opowie mu ta historie....nie ma sie czego wstydzic...to historia o pieknej milosci...to prawda o tym Jak Ryjrk umie kochac...:)to tez tylko moje mysli...:) na biderku mowisz...hm....chiba mam troszku za tluste hahahahah...ale myslalam o lydce,,, ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na ramieniu....noo tez jest slicznie ..moje dziecie zamezniete ma na lopatce -slicznie....mniam... ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nasze nowe dziecko -wakacyje...ma sliczny misterny ponizej karku...miedzy lopatkami:D...kurde tez fajnie....hm...juz sama nie wiem....kolezankma na bikini...tez ladnie...ale ino dla wtajemniczonych...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio tak Birmus Ty to masz rację;-) ja to tak jakos wiesz....z doswiadczenia kurczaczki...nie dowierzam ze ktos moze byc \"łagodny\" dla przeszlosci...(oz w mordke jezyka-wyglada jakby ja miala przeszlosc za soba nie wiedziec jaka hahaha) a to po prostu ostana .....tez nauczka....ze nawet historie i smutne w swym wyrazie bywa ze pwooduja dziwnoa zazdrosc...ale to ja tak trafilam i niech sobi9e to idzie w sina dal :D:D ja tam ide naprzod ooo i Juna maszeruje;-) ku swietlanej przyszlosci... oz...czy ja aby nie za dobnry humorek miewam tak ni stad ni z owad? Juna budzi sie???z letargu na dobre:D:D czy..oby;-) Birmus a jak Twoje kosteczki? lepiej? no aco do biopderek ..wiesz ja myslala o hehe z przodu wiesz gdzie kosteczka miednicy (talerz czy jak to zwal?;-) ale na lydeczce oj oj tez seexii....tuz nad kosteczką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bo ja juz taka prostaczka jestem.... ;) no nad kostczka...taki nie calkiem malenki...w tamtym roku jak bylam nad mozem zesmy se zafundowali z dzieciakami henne...hihihi ale bylo radochy!! mialam taki fajny znaczek wielkosci 3/10 cm... a jakie powodzenie mialam...wow!...taki sexik ;)hihihihi ....bez meza bylam...wygladalam na samotna....hihihi nie wiem dlaczego czasem podobam sie smarkaczom 20paro letnim hahahah ...stara, druba baba!ale przytjemnie nie powiem ;).....hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze im matke przypominam.... :O....co to przytuli....poglaszcze...ukoi lzy hahahahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Birmus co ty pleciesz dziecko:D:D toz ja mam wzeicie u 29 latkow...30, i 33 latkow (ten ostani calkiem powaznie...a ja uciekam:(....a mie chyba cosik wiecej juz wiosenek naliczykli:D:D hahah mlodzeiz lubi doswaidczenie heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany boskie!!!! nad morzem bylam!!! nad morzem! hahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo przed 33 latkiem to bym moze nie uciekala....hihihi ....jakbym wolna byla ofkorz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×