Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Birmi

MÓJ MĄŻ POKONAŁ RAKA!ziarnica złośliwa IIIB

Polecane posty

dzien doberek;-) Birmi no to jak Ty to widzisz? czekam z niecierpliwościa:D poki co zyczę cieplutkiego dnia i pogodowo i duchowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okti;-) ja miło czytac o Weroniczce dobre wiesci ucałowania od Wawelskiego Smoka dla Weronisi;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ożesz orzeszku... wy to piszecie jak petardy... A tak wogóle to dzieńdobry bardzo ... hihi :D i już mnie nie ma... zaglądnę potem... hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Mumeczko;-) no to buziam i tez lece w locie a raczej przelotem jadnakowoz bede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach mumeczko, lisotnosz odszukal Cie? ucalowal na dobry dzien;-) nie namietnie jakby co wiec nie boj zaby :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... Junka ja jechłam wczoraj do polmosu na fabryczną a stamtąd przebijałam się przez Grzegórzecką Dietla na most grunwaldzi w stronę królowej jadwigi do Biomedu...jak tak przejeżdżałam przez ten most nad wisłą to myślałam że fajnie by było tam razem na kocyku posiedzieć i poklachać... hihi :D Aniu witam cię... możesz poprostu być Ania... nie musisz być pod ukrytym nickiem... 🌻 Savan ... ja wczoraj w Krakowie buszowałam..szkoda że cie nie było..ale wiedziałam więc nie dzwoniłam... Wracaj do domku szczęśliwie dzisiaj i odpocznij... ❤️ Wszystkim innym i Łukaszkowi.. przesyłam promyki słoneczne bo ich dużo dziś u mnie... i zmykam do pracy...zaglądnę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry......(lubie wielokropki) wczoraj lekcje poszly mimo ze duzo ....ale zaraz poszlam spac....dzis Marte na 8 i znow poszlam spac ...teraz wstalam...dlatego mnie nie bylo... Witam wszystkich stalych bywalcow.. Witam Anie ... dzis do pracy to trszke sie moze ozywie...a w niedziele bede od 8,30 do 20,30 bo ktos \"madry\" zza klawiatury komputera wymyslil ze do 18 w niedziele to za krotko....a prawda jest taka ze o 17 juz pojedynczy klijenci wchodza ...eeetam...wytrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku ... ja też lubię wielokropki... :D oj praca w niedzielę nie zazdroszczę...ale szybko musi minąć... !!! Biedronki lubią niedzielę...hihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj minie...minie ..jeszcze bedzie za malo czasu ....na nude nie moge narzekac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witojcie;_) witaj Ryjku Biedronka znowu do 20 w niedziele...no tak letni sezon pewnie dlatego podziwiam z aprace wniedziel i mam nadzieje ze choc wolne masz za to w inny dzien mnie czasem przydaloby sie wlasnie wolne w tygodniu a np praca w sobote (jestesm szczesliwcem poki co ze cale weekendy mam wolne) ale za tp zeby cokolwiek zalatwic w urzedach, lekarza etc musze brac urlop:( a potem na wakacje niewiele zostaje:( no coz wszystkim nie dogodzi Ryjeczku z ludzmi moze Ci troszke moze lepije bedzie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak dzisiaj to chyba BIRMI poszla zdobywac Mount Everest hahaha bo tak długo jej nie ma;-):D:D:D a co tam zacz na szczytach slychac wieje? bardzo czy tak troche:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja poprsoze do kaweczki zrzucic z tego szczytu jakis placek polecie bez RYSY i wpadnie do kotlinki Junkowej :D:D:D a co kotlety mogą fruwac to placki birmowe tez:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! :) ja przelotem ...jak co upieke rrzuce za morze! z kaka razem expresowa!:D a co! na zdrowie! zagladne do Was z wieczora...ba tera dzialam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
działaj działaj bo ja przy Tobie moze sie wybudze ze snu leniwca :D:D i zaczne jakie porządki ekstra w domku robic abo co;-) albo tez ciasto upieke a co! a tak oooo a moz echlebus tez jakis slonecznikowy a tez! buziam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juna tak mam za to wolne ...mialam czwartek ...bede miala sobote i poniedzialek ...tak ze nie jest zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjeczku radzisz sobie? czy Ty lubisz jakies domowe robotki? lubisz kucharzyc albo wymyslac co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach lecisz do pracki oki.. trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odcięło mnie. Pad mi twardziel czy cós ! Tak zaocznie stwierdził fachowiec. Nie wiem kiedy się objawię ponownie. teraz nikogo (prawie) nie ma to korzystam i daję znak że zyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Endo...ja bywa, w locie ..;-) tylko taka cisza ze nie bede sie sama pocieszac;-) buziam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam wszystkich_______
Mam następujący problem. W zeszłym roku wyskoczył mi węzeł na szyi (kulka) najpierw nie bolał, potem bolał , przez 2 tygodnie miałam prawie 38 stopni temp. ale robiono mi badania i nic nie wykazały - a ogolnie rzecz biorąc była zdrowiuśka - żaden katar , żaden bol gardła no po prostu NIC. teraz znowu sie zaczeło - kulka wielkości grochu nad uchem - boli niesamowicie - byłam u lekarza - ogólnie rzecz biorąc jestem zdrowa, dostałam skierowanie znowu na badanie krwi - lekarka kazała sie narazie nie denerwować ohh:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do witam wszystkich- wiesz, jak już jesteś pod opieką lekarza to my chyba niewiele możemy Tobie pomóc... Daj znać jak coś będzie wiadomo:) I się nie martw na zapas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś mam wyrzuty sumienia, bo wsunęłam właśnie pizzę...;) Ale warto było:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ na chwileczke wpadam...bo czas mnie troszke goni, ale wieczorkiem bede wolna ! pomaranczo...jesli cie to jakos pocieszy...wezly ziarnicowe nie bola..i rracze nie zanikaja na tak dlugo.podobnie przy innych nowotworach:)...wiec nie martw sie na zapas i napisz co doktory znalazly 🌻 Madzia!...cale szczecie ..hihi z tym Ewrestem ;) Mumka ...nie napisalas nam nic o szwagierku.... Junka:D Endo!!!! kupuj tego laptopa!!! nie masz wyscia hihihihi...teraz juz musisz ;) Oktawia...jeszcze z miesiac i rusza..nowa akcja..pseldonim \"Weroniczka\" ;)..a Twoje samopoczucie..ja wiem..ze nasze zdrowko sie nie liiiczyyyy...ale co by reszta bez nas zrobila...a Beatkie...to caluje mocno...i zapraszam...:) Rudzinka chuiba ino na chwilke zagladla...:) Savan...jestes juz w Krakowie ?;) Lukaszek👄 Ania🖐️...kreacja juz kupiona...;) rany...nie pominelam kogo....???? jak pominelam...to wszystko przez ...uwiad starczy...;)...sie od roku do mlodziezy nie zaliczam...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku....❤️...sooorki...wiedzialam ,ze kogos waznego...zapomnialam przywitac....ja chyba nie bede wymieniac.....bo namotam!.....hihihihi...wiesz przeciez ze ja zawsze z Toba...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ...a co to nie ma nikogo.... :(... ja jeszce troszke popracuje i zagladne, musze zadzwonic jeszcze do rodziny....a to ciezka praca....hihihihi...znaczy konkretnie do zony mojego sw.pamieci taty...mimo wszystko...25 lat byli ze soba;) jutro caly dzien bede tyrac..i w niedziele....wolna to ja chyba srode bede miala....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff, wrociałam wreszcie do domu. droga miła ale długa. Lodowka puta, wiec zabalismy nasza starsza latoroslna obiadek do Włocha. Mniam, mniam. Birmi jakie te plackipiszesz, czy to tajemnica zawodowa??? ucałowania dla wszystkich, za chile spdadam, bo musze tu po dwoch tygodniach nieobecości trochę ogarnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam wszystkich_______
tak tylko zanikł mi na szyi i wylazł i jest se tak do dzisiaj chociaz mniejszy oprocz tego mam ten bolący nad uchem a na dodatek lekarka wyczuła coś pod pachą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jestem:) Pomaranczko...poczekajmy na wyniki morfologi, moze warto zrobic tez USG welzlow...i nie stersuj sie powoli sie wyjasni co z Twoimi wezelkami :)Jestes pod opieka lekarza...napewno wie co robic :) Wiem ,ze nie latwo ...spokojnie do sprawy podejsc...ale nie masz innego wyjscia:) Wezelki powiekszaja sie czasem z roznych powodow....nie musi to byc rak:) Moja corcia przechodzi wlasnie jakas infekcje...i tez ma powiekszone wezly chlonne...martwie sie oczywiscie ale nerwy nie rozwiazuja problemy i nie pomagaja w konstruktywnym mysleniu:) trzymam kciuki!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma nikogo.....spia wszyscy???:( a mi sie cos net zacina ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×