Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Birmi

MÓJ MĄŻ POKONAŁ RAKA!ziarnica złośliwa IIIB

Polecane posty

hej:) padam na pysku...serwujemy dzisiaj miodowniczek, serniczek...drugi serniczek, makowczyk...felek...jakbkowczyk...eeeno co tam jeszcze..rafaello hihino w karzdym razie to wszystko razy dwa...na blaszcze..1,5 standartowej..jeszcze dzisiaj tylko polewa czekoladowa... a jutro rolady i masa do felka ;) zapraszam :D...kafunie tyz mom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka..jakie to uczucie ..ostatni raz sie zalac???;)👄 Madzia ..tulam ...:(..mialam nadzieje ...ze cus innego jednak👄 Junka...no nie same heheh...ale tam nie jest zle... M moj pierwszy dzien w pracy byl:)...zrabany wrocil...jak kon po westernie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... Widzę Birmi ze już się zorientowałaś co tam u mnie... Normalnie nie mogę uwierzyć w swojego pecha- przecież została tylko jedna chemia...! Nie no normalnie wpakuj jakieś dobre ciacho w kabel (bo widzę że masz nadmiar;) ) to może mi się humor poprawi:P Buziam dziołszyska😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć cześć całuski ślę mocne i duże... 👄 zaglądnę potem i postaram się nadrobić zaległości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry💤 Madzia..sie robi!...moze torcika tez?...ananasowo-kokosowy;) Juna , listonosz;) Savan...jak skrabl? fajny taki rytual:)...podobno rytualy daja poczucie bezpieczenstwa...czy cos ...czytalam kiedys\\cos na ten temat...jaki niemiecki zakonnik o tym pisal;) mozecos w tym jest....ja rzeczywiscie jak rano sie budze...mam zwyczaj podziekowac za nastajacy dzien i wsystko za co mam ;)... Endo🖐️...jestem pierwsza!:P buziam wszystkich na dzien dobry!👄❤️ lete..👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! 🖐️ Birmi ! 🌻 Tyyyyyyy!... a co Ty tak nie dosypiasz !!!!!! Mumka! 😘. Co u Ciebie? Co myslisz o tym sierpniu? Zresztą jesteś już zapisana... Junak, Savan, Madzia... 😍 Pomaranczki... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... hej dziewczyny Birmi dzieki 😘 poczytalam ....dla mnie dobre.. pozdrawiam wszystkie i ide do swojej jaskini.... mam nadzieje ze wyjde szybko:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juna! 😘 Dawaj na \"światło dzienne\"... Chociaż dzisiaj to raczej szarawo.... Co z tym Rubikiem w Krakowie, że go tak obsmarowali, że niby zawiódł i rozczarował....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem jak z Rubikiem, zas go obsmarowlai nawet nie czytalam:( a ja zawsze wszystkie nowinki czytala...alem w jaskini na dnie hehehe:D:D mnie sie podobalo i juz, ale znawcą muzyki nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) nooo czasem trza w jaskini posiedziec:)...w celach kontemplacyjnych i we wogulu;)... oj tam zara nie dosypia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i już po wszystkim... Pomęczyłam się w nocy ale już po wszystkim:) Dzięki że pytacie. Pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JEZUUUU!!! Hipa👄👄👄WIELKIE DZIEKI Z WIADOMOSC!!!! moje oczy...zas w mokrym miejscu!!!...podczytywalam...czekalm...a dzisiaj nie bylam...Hipuniu kochana !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry Wieczór dziewczynki, Nie pisze bo jakas zalatana i troche zdenerwowana jestem, choc nic sie zlego nie dzieje/ To tak z uprawiedliwieniem). Juneczko, maila dopiero dzis przeczytłam odpowiedź w drodze, Wspaniala wiadomośc o mamie Pollyanny, tak sie ciesze. Pollyanna to naprawdę dzielna kobieta i taka dobra córka. jakoś mnie ona wzrusza. caluski dla wszystkich Birmi( jak tam dzieci, czy juz wreszcie bedzie koniec z tymi choróbskami?), Juna, Mmumka, Endo i dla dzielnej Agatki, a `gdzie jest Ryjek , no gdzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam... Savan;-) meil nie doszedł...ale pewnie brakło Ci czasu...😘 dzięki Birmi pozdrowionka HIPAAA! milo Cie tu witac:-) wszystkim 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) ja dopiero dzisiaj odpalilam kompa:) Juna widze zes sie na chwilke wychylila z jaskini 👄 Agatka👄 no !!! teraz juz bedzie dobrze!!z gorki...dosc tego ochlajstwa:P Savan? ...ja tez nie dostalam emalii;)...ale moze teraz...z dostepem do neta:)...bo zaraz listonosza do Ciebie wysle:) Mumka ...:) Endo..malenka...ja brat?:)...jutro zatapianie?... Madzia:)...jak popedzilas to dzidostwo juz??? mam nadzieje ze po jutrze zatopisz gadzine ! ostatni raz :) Hipo:D Polly Ania...nie wiem czy nas podczytujesz...ale mnie Twoja mamusia uskrzydlila!...moja wspolniczka zostala wczoraj obcalowana ...z zaskoczenia hehehe :P👄 Ryjku...napisz choc slowko...prosze, daj znak co u Ciebie..wiem ,ze ciezko pracujesz..ale...pol minutki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polly...musze to tez napisac ...za Savan...jestem dla Ciebie pelna podziwu! wyrazy uznania i szacunku dla Ciebie ❤️...i pozdrowienia dla taty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Birmi🌻 No ja też mam nadzieję, że mnie zaleją, ale mój półpasiec twardo się trzyma:) Czuję się wręcz idealnie, połaziłam sobie nawet po sklepach (mam nadzieję że nikogo nie zaraziłam:P ), tylko ta charakterystyczna wysypka...w sumie to narazie jeszcze nie boli, ale jak to zobaczą w klinice to mogą się skrzywić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia trzymam kciukasy za to zalewanie!🌻...a tam..zara zarazilas hihihi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Endo...co wchodze na strone...czytam... \"Poczekam aż \"dojdzie\" reszta mięsa i też zjem z sałatą...\" hahahaha ...Ty kochana nie czekaj...Ty je ugotuj!!!..chociaz bo ja wiem...jak juz samo chodzi...:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Birmi..no nie wiem co ty mialas na mysli ze samo chodzi.... ale ja z tym miesem to cholera glodnemu chleb na mysli... :D:D czy mieso samo chodzi... albo siweze mieso ? chyba lepsze....hahah niz gotowane przez inną;-) ło matko zaczynam se zartowac juz sama ze siebie hihihi top moze lepiej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za zalewajki ......trzymam ....... zycze wszystkim tego co kazdy potrzebuje:D:D Hipa wpadla i uciekla;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide łyknąc co na bóle duchowe heheh tylko juz niewiele zostalo po tych ostatnich dniach butelka jakos sie skurczyla czy ki pieron:D:D??? do wielkosci jednej lampki :D:D ale to i tak mi wiecej nie wolno hehehe czerwone takie pyszniaste, zdorwe na kre no nie!?:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juna ..krew nie woda;)..czerwonego winka potrzebuje...albo ..pifka:P...dzisiaj kolezanka u mnie byla;0...ciemne ..mmmzimne ;) no to macham lapka na dobranoc!🖐️ trza plecki m pomasowac...spracowane... hm...cialko m sie robi takie...hm...jak kiedys...moze nie do konca...ale ...10 m-cy tmu..zastalam takie...chudziactwo..blade...chore....okropne....wczesniej prawie rok sie nie widzielismy...ach....jakos jak se przypomne...moje poczatki na obczyznie... pa ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×