Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Birmi

MÓJ MĄŻ POKONAŁ RAKA!ziarnica złośliwa IIIB

Polecane posty

witam wieczorowa pora, endo, jeszcze raz ciepłe mysli dla Ciebie i Twojego męża.. u mnie troche tak,troche nie tak. nie tak bo centralne wklucie załozyli dopiero dziś, wczoraj mieli z tym jakis problem,wiec chemie dopiero jutro, nie tak: bo M miał dzis trzecia punkcje lędźwiową ciagu 8 dni, i czul sie po tym wszystkim żle. A dobra wiadomośc to to że ilość zlych komórek w mikrolitrze plynu rdzeniowego spadla przez te 8 dni z 47 sztuk do 3 sztuk. nie moge uwierzyc jak oni to dokladnie liczą!!!. Więc to swiństwo które mu podaja w tych punkcjach robi swoje.A po za tym gorąco, kroplówki kapią, jak to w szpitalu.... Staram sie byc dobrem mysli, Juna, bedzie lepiej zapewniam Cię, cokolwiek mialoby to lepiej znaczyć!! Birmi, pomysl z knajpka super, Twoja energia podbije Birmingham ( to na poczatek, oczywiście!! Łukaszku, b.b.b. sie cieszę z Twoich dobrych wyników ( i medycznych i szkolnych) Jestes naprawde super!! Mumka, brawo dla Ciebie i Mlodego!! Buziaki dla reszty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystich... i zycze spokojnego dnia.. Savan ❤️ dzięki....wiem...musze sie pozbierac i na pewno wszystko bedzie dobrze, pomimo dołka ....wiem ze tak miało byc ...bo będzie lepiej.. potrzeba tylko troszkę czasu.. zyczę Ci sił ....i pozytywnej energii...musi byc dobrze...❤️ 😘 Mumka, Endo, Lukasz, Agatka , Okti..🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Birmi obdzielasz wszytskich swym ciepłym głosem... energią.. buziam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wierzę,że Wam się uda...zycze powodzenia i trzymam kciuki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszępomóżcie
Birmi Huraaaa! Wszystko mam w normie, czyli jestem zdrowa:-) Nie ma co, życie jest za którtkie na zmartwienia!:D Idę na rower! 3mam kciuki za Was wszyyyyyyystkich :* Buziole, Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszępomóżcie- no to super!!!:D Widzisz, czasem nie warto się zamartwiać na zapas:) Ale dobrze, że to skontrolowałas i wyszło wszystko ok:) Birmi- pomysł z kawiarnią jest poprostu świetny! Życzę Ci z całego serca żeby się udało🌻 Endo- jeszcze raz tulam😍 Junka- nie smutaj...i nie kop głębszych dołków🌻 Trzeba w końcu wypłynąć na powierzchnię... No to pa🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) proxa...🌻 dziekujemy!! :D pomozcieprosze...no! i tak ma byc!!!... a jak mame zlustrujesz tez bedzie dobrze! trzymam kciuki ;)..i zagladaj czasem :) Madzia👄 Oktawia:) Junak wylezieeee ...wyeeelezie;)......Birmi troszku biustem pomacha, potula... ;) jak mi m zgra..to fotki posle ;)..torcika Endo❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za fotki Lubię torty, jak widać.... Ale chyba nie tylko ja... Też robię pyszne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) wstawac spiochy ! wylazic z dziur!!🌻 kawusia?mmmm ja tez! Endo❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tesciowa!!!! jak milo Cie widziec :D❤️...sprawdzilam...nor malnie ciesze sie jak nie wiem z Twoich wyniczkow!!!!!!no!🌻🌻🌻.... Agatka...a Ty kochanie jak masz juz moze dobre wiesci???? bo ja tu z szampanem czekam...szepij slowko ..iiiii odpalam!!!!!ino kierunek obire polnocno-wschodni ;)...co by trafic gdzie trzeba korkiem na szczescie;)....no i jak dobrze wstrzasne to sie moze na lyk zalapiesz;)❤️ Ryjek...no jasne ,ze samodzielnie wszelkie kwiatki lepie!!! w koncu artistka jezdem nieee?...znaczy biedota hihihihi....a smak to se wyobraz....jeden biszkopcik czekoladowy...na to bita smietanka...na to blacik kokosowy...znowu smietana..i biszkopcik bialy;)..i to wszystko zatopione w bitej smietance:D jak tam...wygodnie sie wylegusz kochaniutka ....mieciutko w d...peczka...plecki wyciagniete...pilocik dobrze przylega:)??;)❤️ Madzia ...kiedy to Cie skanowc beda??...no i co z Twoim \"przyjacielem\"...pozbylas sie juz???drania hihihi...nie mowie tu o \"dziadzie\"....bo tego to zatooopiiilaaas na bank!:)❤️ JUnak!!! no!...cos mi smutno tutaj bez Ciebie!!!!❤️ Mumka....👄 Savan❤️...Ty wiesz :) Endo❤️ Lukasz🖐️... Ania🖐️ lek med...to jak ...dasz linka? pomaranczki 🖐️ podczytywacze 🌻 a ja dzisiaj w ikei bylam ze wspolniczka...trafilysmy na swietna wyprzedarz! kupilysmy prawie cala zastawe...znaczy filizanki z podstawkamiszt. 24(nie bylo wiecej..) ...talezyki szt 50, szklanki.szt 24...piec stolikow....tace...cos tam, cos tam...i zaplacilysmy 130 £ znaczy sie jakies ..ee 700zl...chyba...nie chce mi sie liczyc ;) no i wlasnie padam z nog...glowa mi sama opada...na klawisze...to stad te bledy ;)hihihihi spokoijnej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach...sie zagalopowalam...tak tojest..trzy sroki za ogon..hihiihhi Oktawia...ktos mi tutaj poprawe obiecal...hihihii❤️...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim. Na początek wiesci z frontu szpitalnego. Wczoraj cięzkie popoludnie po II wlewie.Objawy jak przy zatruciu i ciezkiej grypie. wieczorem na szczęscie lepiej. Dziś tez lepiej, zobaczymy co bedzie kiedy wlew nr III sie skończy.Potem dwa tygodnie przerwy. Mam nadziej ze M dojdzie troche do siebie. W Newsweeku bardzo fajmy wywiad z Krzystofem Kolbergerem. polecam. Może jest tez na stronie intrnetowej, a jak nie ma, to może bedzie za jakis czas. Pare tygodni temu rozmawialysmy tu o wywiadzie z psycholozka od onkologii w Polityce, polecamym przez Junę. Ten z kolbergerem, jakos bardziej mnie pruszyl. Prosto, bez eksybicjonizmu, cukrowej waty, ale tez bez cynizmu mowi o swojej chorobie, ale własciwie o swoim zyciu. Naprawde fajny tekst. Teraz wedruję do szpitala, trzymać M za reke , jak bedę miala sile to odezwe się wieczorem. Caluski dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! 🖐️ Jakoś przeżyłam ten tydzień... teraz tylko mi pozostało przyzwyczaic sie do nowego życia... Pozdrawiam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endo, mysle dalej cieplo o tobie, Twoim mezu... Ludzie otchodzą, ale ich miłość, dobroc i szlachetnośc zostaje razem z nami. Glęboko w to wierzę i nieraz doswiadczylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomosci frontowe, dzisiejszy wlew zdcydowanie lepiej, Własciwie bez incydentów. Humor i energia( oczywiscie jak na tę sytuację, dopisuje. birmi zmieścisz się, my chudzielce raczej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Endo❤️ Savan...ale ..jestem duza ..piekna kobieta haahaha...mama moja zapragnela prezent mi sprawic...i sie mnie pyta jaki rozmiar teraz nosze....ja jej na to ...ze dwa razy obwod rownika...niech se sama pioczy:Pheheheh padam na pysku kochani...placki pieke;)...chyba pojde spac bo jutro zas dwa torciki.. buziam na dobranoc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranocka Savan ❤️ trzymaj sie... Agatka piekne swiadectwo!:-) Endo.❤️ Birmi pracusiu sil zycze ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry🌻 Savan- jestem z wami🌻 (no ale może już na czwartego się nie wciskam;) ) Birmi- zeskanują mnie 29 czerwca. czyli teraz w piątek:) A mój przypadkowy towarzysz...jeszcze jest widoczny- złuszcza się teraz czy jakoś tak, w każdym razie nie muszę już brać żadnych leków no i właściwie można powiedzieć że w pewnym sensie się go pozbyłam (bo widoczny ślad może zostać jeszcze długo). Ale i tak miałam szczęście bo dopadła mnie naprawdę wersja light...trochę poswędziało, ale nic nie boli:) Aha, dzięki za torta:) Szkoda że smaku nie poczułam...;) No ale zawsze można sobie wyobrazić:D Dekoracja bardzo ładna, choć rzeczywiście dosyć obfita:) 😘 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×