Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Birmi

MÓJ MĄŻ POKONAŁ RAKA!ziarnica złośliwa IIIB

Polecane posty

posyłam serdecznosci i buziaki... dla wszystkich potrzebujących ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :D JA , ja jestem potrzebujaca!!..... hahah skonczylam dzisiaj 18 lat.....hahah razy dwa... ;):) hihihi wiec zycze sobie ...zebym zawsze mola tutaj zajzec...i dostac co mi w danym momencie trzeba;):D:D:D... a najbardziej ..trzeba mi...WAS!!!!!❤️🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Birmi! O żesz Ty staruszko? 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 A czemu sie nie urodziłas 4 lipca jak Stany Zjednoczone? I jak ja myslałam, że sie urodziłaś???? 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 To Ci zyczę tej wielkiej gwiazdy pomyslności, coby Ci nie zagasła... 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dołaczam sie ... Birmus ... niech zyje zyje nam!!!;-);-) ❤️❤️❤️ zeby kazdy dzien przynosil Ci to co najlepsze przyjazni czar, moc dobbrego serca od ludzi, bys nawet w pochmurne dni...widziala swiatło i kolory teczy...tak jak do tej pory !;-);_) i zdroweczka zdroweczka zdroweczka!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STO LAt!!!! ( no może to przesada), najlepsze, njserdeczniejsze, najgłebiej z serca zyczenia od troch e strsszej ( 3x 180 caluskow bbb. duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żegnam się dziewczyny. Wybywam na cały miesiąc:) Cieszę się niezmiernie. Życzę Wam przemiłych wakacji, chociaż pewnie Wy nie macie ale chwilka odpoczynku się na pewno każdemu przyda :) Birmi... Z okazji tej 18 całej masy szczęścia bo Ci co byli na Titanicu mieli zdrowie i pieniądze tylko szczęścia nie mieli :) Poza tym pociechy z dzieciaków bo to one dają Ci kopka do życia i siły i jeszcze raz siły:*:* Pozdrawiam wszystkie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeeeeeeeejjjjj:D sie nazlopalam szampana :D:D:D dzieeeekiiiiiii!! 👄👄👄za zyczonka :D dostalam jeszcze perfumki i trzy przepiekne rozyczki bladorozowe! i rozyczke eee w szkle ...no takie cudenko podswietlane ;) Agataka sie baw dobrze..i za miesiac melduj!:) dobraaaaanosssssssss;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) 👄 ....Savan....ale Ty to dopiero stara jestes!!.....540 lat!!...ale stosujesz jakies tybetanskie metody...czy cos....coooo;) milego dnai kochni❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jak zwykle, po japońsku, czyli jako tako... a savan rzeczywiście dogoni Mojżesza za chwilę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany Savan to ja tyz juz taka stara jezdem??????;-);-);-) miłego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Savan ja proponuje Birmusi chrzciny jakowes urzadzic bo to to niemowlak dla nas;-):D:D pozdrawiam wakacyjnie tych co sie juz urlopuja lub siedzą na zielonej traweczce , wiejskimi drozkami chodzic będą... ❤️❤️❤️ innym co ciepełka sobie zyczą a tym co potrzebują ....hartu ducha .... 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEść KOBIETKI !!! OCZYWIśCIE BIRMI TY WIESZ ❤️!!! 🌻 urodzinowy 👄 całus\' ja poprosu to niedługo nie będę wiedziała o co chodzi tutaj bo non stop mam tyły :( dziś mam ciut wolniejszy dzień to nie jest nawet źle i mogę coś szkrobnąć... Szwagierek miał w czwartek chemię i znosi je coraz gorzej.... choć usg węzłów i jamy brzusznej wyszło super i czyste wszystko ale co z tego jak jeszcze dwie chemie przed nim a na dodatek nie chcą mu zrobić PETa.... a nie wiadomo dlaczego niby ma IVb a żałują mu tego badania i to już mu zazanczyli że nie będzie raczej miał Peta. cóż...taka polska rzeczywistość... a u mnie...dzieciaki rosną i szaleją ..do przedszkola chodzą... i rozrabiają.. od dzis pracuje od 7:30 tak zmienili godziny i trza się dostosować..!! :D:D:D uciekam ..ale zaglądnę... Slę wam dużo buziaczków... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No troche przesadzialam, to fakt, ale po ostatnich doswiadczeniach czsem sie czuje jakbym miala tych wioen jescze wiecej,.... Mumka, zawalczcie o tem PET, spokój , pewność i zdroie przde wszystkim sa warte wszystkie pieniadze... M dalej w szpitalu. Czuje sie nieźle, ale wartości parametrów krwi b. niskie więc trzeba czekac. Cos mu daja na wzrost leukocytow, ale dopiero od wczoraj więc efektów na razie niem ma. Pozdrawim wszyskich cieplutko...., tych co na urlopach i tych co wrecz przeciwnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) Savan👄❤️ Junka!!! no !!! jak ja lubie jak tu jestes...od razu lepiej...o i Mumus nie pojawila :D:D Endo ❤️ no wiec....chcialam...ja ...powiediec...ze przed chwilka wykupilam....bilety na prom!!!!!!:D:D... CO WY NA TO????? bede w Polsce od 3-go do 12-go sierpnia ;)...reszte w podrozy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIMIś... HURA SUPER.... ALE FAJNIE MOżE SIę UDA NAM ZOBACZYć ... ?? :D:D:D:D:D ...?? to fajowo ale pewnie w łasku siedzicie i ani rusz nigdzie więcej... ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! 🖐️ Aaaaaaaaaleeeeeeeeeeee była burza........ :-P Wczoraj... :-) A dziś... ciągle pada... :-P Pozdrówka dla wszystkich i duuzoooooo słoneczka... 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) ide robic placki;) Endo...moze sprawdzisz ten szadek??..bo ja zgubilam...ten ..no wiesz:)adres;)❤️ tulam do biusta kogo trzeba;), macham lapka i spadam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mumka...no ja wlasnie na spotkanie licze !!:D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Birmi to ja chyba powinnam sie wybrac na wies do rodzinki w odwiedzinki, ...jezdilo sie zawsze bez Łask;-) hahaha obaczymy pozdrawaim cieplutko wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!! dostalam ...nowiuska ksiazke z przepisami!!!!.... iiii pieeeekny obrazek...haftowany!!!:D:D:D:D...zgadnijcie od kogo;) i przepiekne zyczenia!!:D:D:D:D Marycha....ja Cie chyba udusze!!❤️❤️ TAK Junaczku!!! tak!!! trza czasem odpoczac na lonie natury :D heheheh;) serce] ide dalej lepic rogaliki ;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ Birmi❤️ zdróweczka,szczescia,miłosci i spełnienia najjskrytrzych marzen👄❤️🌼Zebys zawsze była szczesliwa a usmiech nie zchodził Ci z buzialka:D:D:D Hihihihih dokładnie 28.06 ubiegłego roku obchodziłam podwójną osiemnastke:D:D:D:DTo taki piekny wiek;)👄❤️ Buziaczki duze dla was wszystkich👄 mam malutko czasu.Rodzinka mi sie na wakacje zjechała:D:D:Dmam tez psinke po operacji i dochodzi do siebie.Ale staram sie Was podczytywac i myslami,oraz serduchem jestem z wami:)👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oktawia!!! no to wwszystkiego z okazji urodzin!!!🌻🌻❤️...nich kazdy Twoj dzien bedzie niesie poczucie spelnienia i szczescia!!!👄👄...z okazji osiamnastki z hakiem ! do mnie tez rodzinka jedzie na wakacje...jutro odbieram;)..pierwszych! a psiunce zdowko niech szybciutko wraca!...ja przechodzilam te sprawy w lutym dwa lata temu...wspolczuje...mojej pomagalo jak moj yn przy niej lezal i za lapke trzymal... :) Savan jak dzisiaj..jutro zaczynacie zalewanko...(?)❤️ ach...jak mi sie przytulnie w domku robi!!..mam na scianie w saloniku lelije czy inne nenufary....:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEńDOBEREK 🌻 👄 całuski dla wszystkich !!! potem zaglądnę... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! 🖐️ Witam wszystkie dziewczynki i jedna leliję. Okti 😘 Dla Ciebie spóźnione urodzinowe 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Mam nadzieję na spotkanie w sierpniu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) ja czekam...na gosci...pokoj wyrychtowalam...teraz biore sie za lodowke...hm...iekawe jakim cudem uda mi sie zwolnic polke...? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×