Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Birmi

MÓJ MĄŻ POKONAŁ RAKA!ziarnica złośliwa IIIB

Polecane posty

I strasznie przepraszam,ze mnie tutaj tak malutko,prawie wcale:(:O zaraz was poczytam;) Birmi🌼👄❤️ Weroniczka w drodze do Gliwic:):)Moze juz nawet dojechali,czekam na telefon.Wiadomosci z wyprawy bedziesz miała na bieząco.Nic sie nie martw słonko:):):)Nie zapomniałam o Was dziewczynki👄❤️ Pozdrawiam Wszystkie bardzo,bardzo cieplutko👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! 🖐️ Ale mi się fajnie tydzień zaczął. Niech żyją listonosze!!!! Aaaaleeeeeee prezent dostałam !!! I cudne obrazki do haftowania, i perfomki, i kwiatuszki... A najcudniejszy list !!! Tylko czemu mi się tak oczy \"spociły\" ???? Dzięki Birmuś. 😘😘😘😘😘 Kiedy Grzegorz zapytał, co tak oglądam, to odpowiedziałam, że prezenty z Anglii!!! Wtedy zapytał: \"To co, teraz do anglii pojedziesz? Odpowiedziałam, że niewyklucznone..... Więc, kto wie.......???? Trzymam kciuki za Wszystkich, ze szczególnym uwzględnieniem Weroniczki i jej rodzinki 🖐️🖐️ Buziam i myziam wszystkie... 😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! :d Weronisia!!👄👄👄...Ciocia Birmi sciska kciukasy!!az mnie sie paluchy bialae robia!!...Aniloki caly czas przy Was...Birmi z Panem Bogiem pogadala...i wszystko bedzie jak nalezy!❤️ Oktawia...tak bardzo dziekuje...i czekam z zapartym tchem na nastepne wiesc❤️ No dobra Endo??? to kiedy mam sie spodziewac???? :D❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Birmi:D:D:D:D Mi Twoja stopka tes sie strasznie podoba;);):D:D hihihhihitak szczerze,to juz zapomniałam,ze Tobie ja [podkrafdłam hihihihih👄❤️ endo👄;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff, wreszcie dorwalam sie do netu, tyle ze bez polskich znakow. pozdrawiam serdecznie ze slonecznej Sycylii!! Udalo sie wreszcier wyjechac na zasluzone wakacje. Trzy dni w Rzymie, gdzie sms od pani doktor, ze wyniki badan molekularnych OK, taka pozadna z niej kobieta, ze pamietala ze nas nie ma i ze czekamy na ten wynik. A dzis rano zobaczylismy morze Jonskie i palmy i drzewa pomaranczowe i cytrynowe..I objadamy sie rybami i owocamo morza i pyszne sycylijskie wino do tego, no M, za duzo tego wina nie moze, ale ja prosze bardzo!!! Ciesze sie ze dobre wiesci od Weroniczki, Juna spoznione ale najserdeczniejsze zyczenia, Endo nie przepracuj sie, Birmi tulam Cie najserdeczniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weroniczka juz zajechała:)Spią w hotelu a jutro do Hamburga do kliniki;) Buzka duza dla Was👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moglam kurde zajzec do Was...a tu prosze blizniaczka moja! :DJeny jak ja sie ztesknilam! tez Cie tulam z Calego serca❤️..a z wyniczkoow jak juz wiesz ciesze sie wrecz szalenczo:D Ufff Okti!! moge isc spokojnie spac!:D...a jaki mamy plan na jutro? jakies badania? czy na razie organizacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak po łbie June wstretną, ale jak sie oddlali to koniec... nawet nie zajrzy...chpoc upomniana D Z I Ę K U J E.... Endo spóznione, zycze Ci bys kazdego dnia otrzymala choc zdżbło dobroci od kogos, nutke optymizmu, radości, zdrowia przed wszystkim sorki ,ja jakos mam sklerotyczne postepowanie co do imienin urodzin , nie pamietam bo sama nie obchodze....ogolnie rzecz biorąc ale dzieki... buziam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) Junka:D no ja lete do kompa po robocie ...coby sprawdzic wiadomosci od Weroniczki..a tu nic na kafe...Oktawia ! poraw sie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Birmi❤️ Nie mam zadnych wiadomosci:OOd rana cisza,nawet mi siostra na smski nie odpisuje:(czekam cierpliwie,ze w koncu da jakis znak:) jak tylko cos bede wiedziała,to zaraz skrobne;)Wiem tylko ,to mi Beatka wczoraj mówiła,ze dzis koło południa mieli sie wstawic w klinice i Weroniczka na odzdział miała zostac przyjęta;) Operacja planowana na jutro a badan przed za duzo nie robia.Chyba,ze w związku z wada serduszka cos wiecej Weroniczke przebadaja:)jak co to dam znac:):) Buziaki dla Wszystkich babeczek👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero od dzieciaczków siostry wróciłam.Tam u niej z neta korzystac nie moge,bo internet zablokowali,zeby dziciaczki za duzo na kompie nie siedziały:P I przy okazji mnie udupili:D:D:Dhihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okti! notak to wlasnie jest z rodzenstwem...nie wspomne o rodzicach!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALE! ja mam swoich iformatorow:D:D Weronisia bedzie operowana jutro o 10.30!!!ciach ciach i paluszki osobno! jak mi pewien zaufany szpieg doniosl;) a wie to od swojego meza:D co z Weronisia pojechali rodzicami jej:D wiec jutro...ZARZADZAM ZBIOROWE I ABSOLUTNIE OBOWIAZKOWE TRZYMANIE KCIUKOW!!!!!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tyle tylko wiem....nic wiecej....heheh czyli nie za wiele ...ale zawsze cus ;) Okti moze jakies szczegoly....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Birmi:O No widzisz Ty juz cos wiesz a ja wciaż nic😭 eh jak mnie olewa ta moja siostra:P:PNo ale najwazniejsze,ze cos wiemy hihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie cos wiemy! mozemy zaczynac:D:D tzrymac kciukasy...wysylac Anioly...modlic sie ico tam komu fantazja podsunie ...hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide obiadek gotowac(wlasciwie obiado-kolacje)..m wraca o 18-stej... wczoraj mialam odgrzewany! :P....heheh...no coz nie codzien ma sie szczescie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Birmi👄 To oczywiste,ze kciukaski,modlitwy i co tylko sie da beda trzymane i odprawiane:):)A tak u siostry taka cisza straszna.jak brakuje tego brzdąca,co to rzadzi jak zandarm;).Ciągle sie łapałam na tym,ze szukałam małej po domu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! 🖐️ Pozdrawiam, buziam i myziam... 😘😘😘😘 Kciukaski oczywiście trzymać będę.... I jeszcze wesoła nowinka z Poznania.... Madzia ........... ZDROWA.......!!!! PET potwierdił to co już przecież wiedzieliśmy, mprawda???? Papatki... 🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! HIP HIP HURA!!!!! HIP HIP HUUUUUUURRRRRRRRRRRRRRRRRRRAAAAAAAAAAAAA ❤️❤️❤️🌻🌻🌻!!!! Rany Julek!! kurde czemu sama nie napisalas????...moze zajzy do nas mlodzoez???he???...tak na zwiedzanie skansenu...?;) Kochanie ciesze sie jak ...no nie wiem jak!!!! taaarrrraarara lalalatralalalalallalalalal👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam na chwilunie.Siostra wczoraj póznym wieczorkiem zadzwoniła.Zakręcony dzien mieli przyjęcie do kliniki i wypełnianie mnóstwo przeróznych formalnosci.Mówiła,ze gdyby nie Piotr❤️ to za ciula by nie dali rady wszystkiego pozałatwiac.Są w zyciu takie chwile ze doceniamy jak nigdy jezyki obce:P:POperacja jak juz Birmi pisałas o 10.30 .Tak wiec za pół godzinki uzbrajamy sie w cierpliwosc i czekamy na waidomosci;) Buzka dla was dziewczyny ogromna👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia:D:D:D:D bardzo sie ciesze razem z Toba 👄❤️🌼:D:D:D Jak miło sie czyta takie dobre wiadomosci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczęła sie operacja:(Troszke z opóznieniem.Strasznie sie denerwuje i myslami i modlitwą jestem z Weronisia👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×