Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

witaj paula1984kra, dopisz się do tabelki, :) Cześć Sylwia, świetnie że wakacje się udały. u nas nad morzem upały,po pracy zaliczyłam na moment plaże, oczywiście ostrożnie, jestem jużpo sytym obiadku i na kolację wchodzi w grę tylko goowana fasolka szparagowa 🌻14tc🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć anted! Czy Twoja stopka jest aktualna? Ja jutro zaczynam 13 tc. Przynajmniej z pierwszych wyliczeń. Może jutro cos się zmieni. Wakacje krótkie, ale w tym roku mam inne mozliwości, niż zazwyczaj. I zdałam sobie sprawę, że w nastepnych latach w tej sprawie też będa pewne ograniczenia. Ale już się napodróżowałam. Jak tam wasze ochoty jedzeniowe? Dzisiaj usłyszałam, że nie powinno sie jeść lodów. A ja mam na nie wielka ochote i do tej pory jadłam sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałam odpowiedź i niepokazała się, nie wiem, coś sknociłam. Moja stopka zmieni się jutro i zacze 15tc :), ja nie mam ochoty na słodkie, ale zato zjadam wielkie ilości lodów, i teraz nie wiem co z tymi lodami, dzisiaj po obiedzie zjadłam całe 250g lodów calipso tiramisu. ale od kilku dni zjaam na kolacje tylko gotowane warzywa lub owoce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór męczący dzień ale bardzo miło spędzony w towarzystwie rodzinki :-) nie mam już siły pisać więc tylko życze wszystkim kolorowych snów i jak znajdę czas to jutro tu zaglądnę :-) buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawiam trochę swój wpis wyglądajakoś zagmatwanie , zrobie bardziej jak wy NICK /smaki /objawy /kszt.brzuszka /zmiany skórne Sylwia72/wszystko oprócz słod./mdłości/na razie brak/kilka pryszczy Anted22/odrzuca od słod., jem dużo warzyw/brak wymiotów, nudności./brzuszek do przodu/gładka cera panna Klara/ wszystko oprócz słod. i wędlin/odbijanie bez mdłości i wymiotów/raczej brak ale nie jest już płaski/gładka skóra Gosiaczek76/wszystko słod. trochę/zmęczenie/spiczasty/gładka cera Jennny/słodycze,mieso fuj,kwasne,owoce mniam/brzuszek okrągły/cera straszna/wymioty i mdłosci Zapka/słodycze troszeczkę, zupy,kwaśne owoce pycha/zmęczenie, biegunka, zatrwardzenie/brzuszek chyba spiczasty/cera normalna Nikita27/wszystko oprócz mięsa, zupy i kwaśnica mniam mniam/zmęczenie i tyle/brzuszek do przodu/cera super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o lody to ja potrafie zjeść na raz litrowy pojemnik. No ale staram sie nie przesadzać. Ja też uaktualniam, bo mogę chyba zawęzic smaki NICK /smaki /objawy /kszt.brzuszka /zmiany skórne Sylwia72/owoce, suche wędliny, ryby/mdłości/na razie brak/kilka pryszczy Anted22/odrzuca od słod., jem dużo warzyw/brak wymiotów, nudności./brzuszek do przodu/gładka cera panna Klara/ wszystko oprócz słod. i wędlin/odbijanie bez mdłości i wymiotów/raczej brak ale nie jest już płaski/gładka skóra Gosiaczek76/wszystko słod. trochę/zmęczenie/spiczasty/gładka cera Jennny/słodycze,mieso fuj,kwasne,owoce mniam/brzuszek okrągły/cera straszna/wymioty i mdłosci Zapka/słodycze troszeczkę, zupy,kwaśne owoce pycha/zmęczenie, biegunka, zatrwardzenie/brzuszek chyba spiczasty/cera normalna Nikita27/wszystko oprócz mięsa, zupy i kwaśnica mniam mniam/zmęczenie i tyle/brzuszek do przodu/cera super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny prosze powiedzcie mi, czy jak kobieta jest w ciąży ma podniesioną temperaturę cały czas np każdego dnia 37 stopni - to moze swiadczyc, że jest w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno może towarzyszyc podwyższona temp. ciała podczas ciąży, ale czy jest to regułą nie wiem, ale na 100% jest pewne to , że stan podgorączkowy może świadczyć o wielu innych rzeczach np.jakaś infekcja, najlepiej zrób test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki ;) cierpię na bezsenność :/ dzis wstalam po 5 i nie mogłam już zasnać...Pogoda fatalna i nie nastraja pozytywnie no ale zaczynam kolejny tydzień i z niecierpliwością czekam na koniec miesiąca bo będzie kolejna wizyta u lekarza :) Życzę Wam miłego dnia :) Sylwia72 napisz koniecznie co powiedział lekarz :) matylda345 tak jak napisała anted możesz byc w ciąży a może być to infekcja, zrób test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heya dziewczynki Każda z was juz wyszła z I trysemestru ? tylko ja zostałam ? o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Titi ja jeszcze jestem w pierwszym trym. a dziś ide na 11 do lekarza; nareszcie dowiem sie czegoś więcej. Miłego Dnia :) Rzeczywiście pogoda smutna, ale dobrze że nie pada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry Matylda ja też miałam przez pierwsze tygodnie podniesioną temperaturę, ale równie dobrze może to być infekcja..zrób test, najlepiej beta hcg z krwi.. Titi ja jestem na początku 12 tygodnia wg usg więc nie jesteś sama :-) lula ja mam odwrotnie mogłabym spać na okrągło..nie mówiąc o tym że o godzinie 22-23 jestem już nieprzytomna.. a u nas pogoda prześliczna słoneczko i ciepło :-) miłego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titi nie jesteś sama ja jestem też w 12 tygodniu! I w końcu te 3 najgorsze miesiące się skonczą... Ja ostatnio też mam śpiocha na maksa, chodze wiecznie nie wyspana. Nad morzem takie upały ze wole sie nie wylaniać, fatalnie sie czuje bo nie ma czym oddychać... Miłego dnia dziewczyny! Jutro jade na usg genetyczne, trzymajcie za mnie kciuki, oby bylo dobrze...Pozdrowionka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki!!! Ja zajrzałam tu pierwszy raz, ale chyba tu pasuje. Hehe Jestem właśnie w 12 tc ciąży termin na 23.02.2008. Strasznie się cieszę, chociaż moje dolegliwości jakoś nie ustępują. Nudności non stop przez cały dzień, senność non stop mogę zawsze i wszędzie spać, do tego bóle głowy i ogólne zmęczenie, mam nadzieje że długo to nie potrwa, że w końcu i mnie dopadnie ten zastrzyk energii którego podobno się dostaje w II trymestrze. A tak pozatym pozdrawiam wszystkie lutowiczki. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, też jestem tu pierwszy raz..całkiem przypadkowo znalazłam to forum, przeczytalam kilka wcześniejszych stron- ekstra. Ja kończę 10 tydz.- zmęczenie i ciągła senność mnie także dopadły, mogłabym cały dzień przeleżeć..tak jest od dwóch miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowe koleżanki, zapraszamy do nas częśćiej. Wpiszcie się do tabelek. titi ja chyba mam termin jako ostatnia na 29 luty :D, u mnie jest 11tydz i 2 dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antoś.........26.......dolnośląskie........23.04.....12. ......01.02 Jennny.......24.......Elbląg/Stratford....26.03......... ......01.02 anted22......32........Ustka...............26.04......11 .......01.02 -WIOSNA-....26.......dolnośląskie........27.04.......... .....03.02 Anastazja....27.......świętokrzyskie.....29.04......11.. .....05.02 AngelikaWrocławianka....28....WROCŁAW....03.05.......... 05.02 oga............22.......wielkopolska.......02.05........ ........06.02 gosiaczek76...31........warm.-maz.......02.05........... ....09.02 Olcia_M.......27......pomorskie...........05.05......... ......12.02 ziuuutek......26........dolnośląskie.......11.05........ ........13.02 nikita27.......27....zachodniopomorskie 14.05................19.02 Anna-Szn.....32.........Szczecin...........16.05........ .......20.02 kina...........24........pomorskie..........15.05....... ........21.02 titi------------29........Wawa................20.05..... ..........27.02 Sylwia72......35.......Gdynia................18.05...... .........25.02 panna Klara...28......Katowice.............10.05................17 .02 Motylek27.....27......Warszawa...........10.05.........9 ......15.02 wasiulka29 .... pomorskie ..............19.05..................23.02 dziubek2211. 30.opolskie....................17.04...................5.02< br /> zapka.........28......Siedlce................22.25...... ...........29.02 czeresnia......20........sopot..............16.05....... ....15.02-20.02 lula ..............27........olsztyn...........09.05............. 16.02 iwcia_27............27........Siedlce..........19.05..............23.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak widać jesteśmy z jednego miasta i też termin na koniec lutego. Dziasiaj jakoś wyjątkowo mi niedobrze, ledwo żyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po. Ale jestem niezadowolona, bo nic nie wiem. Wcale mnie nie badał! Powiedział, że wyniki w normie. Jutro musze powtóęrzyć glukozę. Ale jest jeden sikces - udało mi się wyciągnąc od niego skierowanie na usg genetyczne. Ide w przyszły piątek. Powiedział, że mimo, że jescze nie skończyłam 35 lat, to \"wzmożony lęk\" jest powodem do skierowania. No i zmusze znowu czekać tydzień, żeby zobaczyc moja dzidzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia ty tydzień ja półtora, u nas usg robią tylko ze 3-4 razy na całą ciąże, teraz zobaczę dzidzię w 12,6 dniu a potem po 20 tygodniu i jeszcze z raz po 30tyg ciąży Postaraj sie tak nie martwić, bo to nie wpływa dobrze na dzidzię, postaraj sie mysleć pozytywnie, a wszystko będzie dobrze.:D u mnie zaduch straszny i nudzę sie, synio śpi, ja już po obiadku, piszcie coś, bo nawet nie mam co poczytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staram się nie martwić, ale nie zawsze wychodzi. Na dzisiejszej wizycie byłam z mężem, bardzo chciał zobaczyć, a tu nic z tego. No ale za tydzień idziemy razem. U mnie pogoda dzisiaj średnia. Miało być pochmurno i upalnie, jest tylko to pierwsze. Ale to lepiej. A w ogóle to już przytyłam kilogram i brzuszek jest. Chyba idzie do przodu. W pierwszej ciązy miałam bardziej rozłożony na całej powierzchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja póki co chyba nie przytyłam, ale brzuszek już widać :) u nas było pochmurno, a teraz już pada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale gafa - Iwcia_27 - miło Cie powitać! Zaglądaj tu do nas często i pisz co słychać. Ja na razie uciekam, muszę jechać na większe zakupy spożywcze, bo wszystko mi sie pokończyło. Wpadnę później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie odezwę jutro bo teraz to już uciekam z pracy do domu. Zapka pogadamy jutro. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..cichutko tu....wpiszę sie do tabelki.. Antoś.........26.......dolnośląskie........23.04.....12. ......01.02 Jennny.......24.......Elbląg/Stratford....26.03......... ......01.02 anted22......32........Ustka...............26.04......11 .......01.02 -WIOSNA-....26.......dolnośląskie........27.04.......... .....03.02 Anastazja....27.......świętokrzyskie.....29.04......11.. .....05.02 AngelikaWrocławianka....28....WROCŁAW....03.05.......... 05.02 oga............22.......wielkopolska.......02.05........ ........06.02 gosiaczek76...31........warm.-maz.......02.05........... ....09.02 Olcia_M.......27......pomorskie...........05.05......... ......12.02 ziuuutek......26........dolnośląskie.......11.05........ ........13.02 nikita27.......27....zachodniopomorskie 14.05................19.02 Anna-Szn.....32.........Szczecin...........16.05........ .......20.02 kina...........24........pomorskie..........15.05....... ........21.02 titi------------29........Wawa................20.05..... ..........27.02 Sylwia72......35.......Gdynia................18.05...... .........25.02 panna Klara...28......Katowice.............10.05................17 .02 Motylek27.....27......Warszawa...........10.05.........9 ......15.02 wasiulka29 .... pomorskie ..............19.05..................23.02 dziubek2211. 30.opolskie....................17.04...................5.02< br /> zapka.........28......Siedlce................22.25...... ...........29.02 czeresnia......20........sopot..............16.05....... ....15.02-20.02 lula ..............27........olsztyn...........09.05............. 16.02 iwcia_27............27........Siedlce..........19.05.... ..........23.02 betkaa.........31.........łódzkie............25.05..............29.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×