Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

zaraz chyba dobijemy do 100 strony i kiedyś chyba neska ?, zaproponowała wirtualne świetowanie, b. fajny pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo, faktycznie, za niedługo przekroczymy 100. Kto piecze torcik? Mi od wczoraj brzuch urósł dwukrotnie. Strasznie mnie boli aż skóra na brzuchu, taka napięta jest. ach, mega olbrzymią pijkę będę miała przed sobą. Byleby dosięgnęła do klawiatury w 9 miesiącu. hehehe Jenny dopisz do tabelki synka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jennny mój synek jest Patryk! Chłopcy sa fantastyczni! Naprawdę. Dlatego ja nie mam nic przeciwko drugiemu, ale moi faceci chca dziewczynke. Zawsze jak którejś z moich koleżanek rodził się synek to jakoś bardziej się cieszyłam. A co do wychowania to nie ma reguły. Inne znajome mamuski mówia raz, że z chłopcami łatwiej, drugi, że z dziewczynkami. Mimo wszystko myslę, że chłopcy sa mniej skomplikowani. Idrisi ja mam tak samo z imieniem dla dziewczynki. Miałam od zawsze upatrzone, ale teraz tak nie dam, bo zbyt częste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszytskie mamusie Ja dopiero wróciłam z urlopu a teraz pędzę na wizytę. Jeszcze nie zdążyłam przeprnąc przez ponad 30 stron topiku. Do Nikita Masz może jakiś namiar na tego lekarza Jaworowskiego z Oleśnicy?? Próbuje znależź jakiś kontakt przez net ale nie potrafię znależć żadnych namiarów na niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz robicie zakupy dla maluchów?, ja widziałam sliczne skarpetki,ale były w takie wory że konkretnie albo chłopiec albo dziewczynka, ja jesli nawet nie poznam płci, lub b.późno będę kupować wszystkie kolory oprócz różowego, poniewaz uważam , że dziewczynka może nosic wszystkie kolory, chłopiec tylko niezbardzo różowy, chyba,że będęwiedziała ,że to dziewczynka, wtedy będzie i różowy, a wy jakie macie plany, jesli nie poznacie płci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jennny....24... Elbląg/Stratford....... .26.03........28.01/Chłopiec Antoś.......... 26.......dolnośląskie.......... 23.04..... .12..01.02 anted22....... 32........Ustka.................26.04...... 11..01.02 WIOSNA-.......26.......dolnośląskie.......... 27.04..... . ....03.02 Anastazja.....27.....świętokrzyskie.........29.04....1 1.. .05.02 AngelikaWrocławianka....28..WROCŁAW... 03.05.......... 05.02 dziubek2211. 30.............opolskie..........17.04...........05.02 malpeczka81..26......Gdynia............29.04..19.....05. 02...chłopczyk? oga.............22........wielkopolska..........02.05... . ......06.02 gosiaczek76..31........warm.-maz............02.05...... ....09.02 9 luty tak mowia..21...wlkp/hiszp.....4.05....9.02....dziewczynka Neska33.......33............Tychy...............2.05.... .09 .02chłopczyk Olcia_M........27......pomorskie..............05.05..... ......12.02 ziuuutek.......26........dolnośląskie..........11.05.... .......13.02 mama ...........31 .....pomorskie..............12.05...........14.02 Motylek27......27......Warszawa..............10.05...... 9...15.02 czeresnia...... 20........sopot..................16.05...15.02-20.02 idrisi............31........Łódź...................09.05 ............16.02 lula ............. 27........olsztyn.................09.05...........16.02 katarina3x3...21....Szczecin-St Ives.........13.05?...18....17.02..??? panna Klara....28......Katowice................10.05...........17. 02 nikita27........27....zachodniopomorskie....14.05....... ....19.02 Anna-Szn.......32.........Szczecin..............16.05... .......20.02 natimp1........24.........Poznań................15.05... . ...ok20.02 kina.............24........pomorskie.............15.05.. ..... ..21.02 fruskawka.....25.........wrocław...............16.05.... .....21.02 Sylwia72........35..........Gdynia................18.05. . .......22.02 wasiulka29 .............. pomorskie .............19.05..........23.02 iwcia_27.......27........Siedlce..................19.05. . .......23.02 paula1984kra.22........kraków.....................?.... .......23.02 danis...........36......... Gdynia................. 20.05........ .25.02 titi-------------29...........Wawa..................20.0 5 ..... ...27.02 zapka..........28..........Siedlce.................22.25 .... .....29.02 betkaa.........31.........łódzkie.................25.05. .. ......29.02 Anted wory tez uroczo brzmią:D:DNarazie jeszcze nie mam nic dla malucha ale juz nie długo bo za dwa tygodnie jak bedziemy w Polsce kupujemy wozek i moze łozeczko juz bo tu sa starsznie drogie! Sylwia pocieszyłas mnie troche co do chłopców:) To pewnie by ł taka pierwsza reakcja pt\"co ja zrobie z mały chłopcem\" ale juz sie zaczełam oswajac ze tylko ja i moja kotka bedziemy kobietami w domu:)No i moj R cieszy sie ze ród nie wyginie bo on jako jedyny mężczyzna pozostał. A Patryk to bardzo ładne imie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wam powiem ze tak bardzo chcialam chlopca i nic wkoncu jest Vanessa wiec chyba sie zgodze ze troche na bakier sie uklada z tą plcią. anted22 co do tych hiszpanow to ja nawet nie wiem co oni lubią,przewaznie z tego co widzialam jedzą owoce morza i inne jakies obrzydlistwa.zdarza im sie jesc normalnie tzn normalnie w moich oczach ale jakos nie podchodzi mi ich jedzenie.dobrze ze moj mąż nie jest hiszpanem bo gdyby on mi tu jeszcze gotowal jakies osmiornice chyba bym oszalala fujjj. Jenny gratulacje chlopczyka.bedzie faktycznie z tata klocki ukladal a nie lalki barbie wybieral w sklepie :D no prosze setna stronka STOOO LAT :D 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziubek 2211
czesc.to juz 20 tydzien i 2 dni.dzis mialam usg takie wspaniale na super sprzecie,no i bedzie dziewczynka Paulinka albo Eliza .Bylam z mezem pierwszy raz widzial nasze dzieciatko.ssalo sobie paluszki w buzi.Jest duze i prawidlowo sie rozwija .Ja mam 7kg na plus.chyba uroidze we styczniu a nie w lutym ale co tam byle zdrowe.Troche mi spadl poziom zelaza tylko 9mam.dzis kupilam pierwsze body ..rozowe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubek gratuluje dziewczynki !!! juz coraz więcej z nas poznaje płec, a ja najszybciej za 2 tyg. , ale szybko zleci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubek gratulacje córci:) Anted zobaczysz nawet sie nie obejrzysz a juz bedziesz wiedziała kto wynajmuje mieszkanko pod twoim serduszkiem,ja czekałam 3 tygodnie odliczałam dni a zleciało strasznie szybko..zreszta jak i ciaza wsumie szybko leci jeszcze pamietam jak powiedziałam przyjaciólce ze w ciazy jestem to było tak niedawno...tak niedawno był ten kwiecien:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mamy 100-wke!!! Gratulacje nie jestesmy az tamkie leniwe 100 stron zapełnionych!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mamuśki! No faktycznie 100 za nami, ale ten czas i strony lecą... Faktycznie u nas chyba będzie więcej chłopców... Choć u moich znajomych dookoła rodzą sie same babeczki... Ja też mam mieć chłopca, ale nie dopisywałam sie jeszcze do tabelki bo lekarz stwierdził to w 15 tyg, a więc trochu wczesnie, może to była pępowina...? haha Jutro ide na kolejne usg więc sie upewnie na 100 % i wtedy dopisze. Sylwia imie Patryk nam sie z mężem podoba, nie znam żadnego więc nie będe porównywała... Do tego jeszcze Kacper i Igor, ale ostatnio te imiona są strasznie oblegane. Ja dzisiaj zmarzłam na kość, brrr, ja chce lato.... DO AndzelikaWrocławianka: masz tutaj nr na kom do Jaworowskiego 602643845. Przyjmuje w Oleśnicy, a usg 3D robi we Wrocławiu. Ja mieszkam teraz w Świnoujsciu a i tak od czasu do czasu do niego jeżdze. Teraz wybieram sie właśnie na 3d w 22 tygodniu. Świetny lekarz z powołania, troche zakrecony, ale naprawde przejmuje sie każdym przypadkiem i co najważniejsze świetnie czyta usg. Polecam. Daj znać jak sie do niego dostaniesz. Ide coś zjeść na kolacje, ostatnio apetyt mam wilczy szczególnie wieczorami. Nie mam wagi w domu więc jutro na wizycie dowiem sie ile przytylam, i normalnie aż sie boje :-) Miłego wieczorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No myslałam, że ta 100 strona to bedzie juz cała pełna, a wy gdzieś się podziewacie. Ja po dzisiejszym dniu to chyba nie wejde na wagę. Zaraz po sniadaniu w drodze do pracy zjadłam 15 deko słodkich słomek ptysiowych, świeżo kupionych w cukierni. Byłam tak najedzona, że drugie śniadanie przywiozłam ze soba. Miałam w planach pizze, więc nie chchiałam nic jeść. I tu niespodzianka - odwiedziła mnie moja mama i przywiozła torciki i pączki z pysznej cukierni. Mówię wam, na sam widok się chciało :) No a pizza była juz w drodze. Myslałam, że ze względu na mała pojemnośc żołądka nie dam rady zjeść całej (tak jak kiedyś) Ale gdzie tam! Nie było żadnych problemów. A co do imion- Jennny ja kiedys poznałam zabójczo przystojnego Amerykanina o tym imieniu, dlatego dobrze mi się kojarzy. Ale mam krótkie nazwisko i moim zdaniem muszę wybrac długie imię, żeby sie dobrze komponowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamusie!:) Ostatnio słabo mnie widać,bo mam jeszcze ciągle kłopoty z netem...mam nadzieję,że niebawem to się zmieni. Wczoraj miałam wizytę u lekarza ....potwierdziło się na usg,że będe miała chłopczyka,będzie miał na imię Kacper.Mąż już dawno temu jak jeszcze niebyliśmy małżenstwem chciał synkowi tak dać na imię a mi sie to imie rówiez bardzo podoba.Lekarz mówił,że ciąża przebiega prawidłowo,że przytyłam 3kg.i cieszę się bardzo. Miałam tylko za dużo leukocytów we krwi i przepisał mi takie lakarstwo w saszetce do wypicia.Do nastepnej wizyty mam teraz mase badań do wykonania...badanie ogólne moczu,posiew moczu,morfologia i glukoza do wypicia...bleeeh. No i wkońcu definitywnie podjęłam decyzję,ze będe rodzić w Gdyni Redłowie...poród bedzie przyjmował lmój lekarz i położna,którą niebawem poznam. Tak się cieszę,że pewne żeczy dla mnie niejasne wyklarowały się wkońcu:) Życzę Wam kochane lutówki rówież pomyślnych wieści i udanych wizyt:)Pozdrawiam serdecznie Was wszystkie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) No i mamy 100 ;) super!! Jenny gratuluję synka, a dziubek Tobie córci :) Ja idę do lekarza we wtorek i mam nadzieję, że tym razem nie odwróci się pleckami. Dziś byłam w pracy pozałatwiać papiery do zusu, oj jak zatęskniłam za tą atmosferą w biurze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malpeczka81 cieszę się razem z Tobą. Daj znać jak smakuje ta glukoza bo jestem bardzo ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malpeczka fajnie, że się zdecydowałaś. Może sie tam spotkamy? A do jakiego lekarza chodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam :) Ale zakupow dzis narobilam, tunike i dwa super swetry kupilam :) Tylko ze spodniami nie wiem co robic, ciazowe S jest tak wielkie na tylku ze mi z niego spada, a w normalne biodrowki sie nie mieszcze. heh Bylam u weterynarza z ta moja nieszczesne labradorka. Dowiedzialam sie ze pies to najprawdopodobniej od dziecka jakiegos zalapal, ona uwielbia dzieci a mojego chrzesniaka to szczegowlnie lubi dobrze oblizac hehe. Ja ponoc moglam stac sie juz nosicielem, bo objawow chorobowych nie mam. Ale jesli tym nosicielem jestem to przy porodzie moge zarazic dziecko i to juz moze miec powazne konsekwencje. KAzal mi to skonsultowac z lekarzem jeszcze, jedno wiem na pewno, zrobie sobie wymaz. Dzis w nocy obudzilam sie bo myslalam ze mnie ktos uderzyl w brzuch, no ale w pokoju nikogo poza mna nie bylo, spora chwile mi zajelo zanim dotarlo do mnie ze to nie bylo uderzenie tylko kopniak od srodka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia to baaaardzo długo ;) ja chodzę regularnie co 4 tyg i już się przyzwyczaiłam, choć ostatni tydzień już się niecierpliwie. Ziuuuutek bardzo się cieszę, że poczułaś kopniaka, ja cały czas czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lula53-napewno napiszę jak smakuje,ale mój lekarz już mi powiedział,ze najlepiej będzie jak zabiorę na te badania ze sobą połówkę cytryny żeby sobie do tego kubeczka z glukozą wcisnąć. Myślę,ze to dobry pomysł i napewno tak zrobię....ale pomyślcie sobie jak przerąbane ma ktoś kto wogóle słodkiego nielubi i nieje słodyczy...ja akurat uwielbiam słodkości,więc cytrynę wycisnę do kubeczka i jakoś to wypiję. Sylwia72-ja chodzę do doktora Piskulaka...przyjmuje prywatnie na Warszawskiej.Jestem z niego zadowolona jak narazie.Poleciła mi go znajoma,która jedną ciąże poroniła a drugą miała poważnie zagrożoną i urodziła z ogromną pomoca właśnie tego lekarza. Jest konkretny i przyjemny...fajnie,obrazowo potrafi wszystko wytłumaczyć.Rzeczywiście moze się spotkamy w Redłowie:) A Ty do jakiego chodzisz lekarza?Tez jestes zadowolona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×