Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

Witajcie!:) Spałam dziś bardzo długo,a jak obudziłam się długo lezałam i rozmyślałam...boję się strasznie że w kazdej chwili moge wylądować w szpitalu z rozwarciem...:(Pójdę dziś kupić piżame do szpitala i jakieś klapki,tak na wszelki wypadek...na domiar złego od wczoraj ząb mi dokucza...nieboli jakoś tylko tak mi ćmi...powinnam z tym pójść do stomatologa???Ja tak się boję stomatologów:( 9 luty cieszę się,że odezwałaś się,bo tyle czasu Cie niebyło,że my tu się już martwiłyśmy o Ciebie. Sylwia pisałaś niedawno o wizycie u stomatologa.Bolało Cię,że poszłaś???Pamiętam,że byłaś zadowolona po wizycie,byłaś prywatnie? Może dasz mi namiary?Byłabym wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallooooo wszystkim czy wy tez macie caly czas sucho w nosie ?? ....to jest jedyny objaw ciazy u mnie:)....wlasnie szukam wozka i lozeczka...kurde juz blizej rozwiazania niz dalej, a ja mam takie braki!...ale u mnie zawsze wszystko bylo spontanicznie organizowane:)....a jak u was z przygotowaniem na przyjscie baby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, wrocilam z pracy ! :), malenstwo dawalo znac o sobie, i nawet dzieci mialy okazje poczuc dzidziusia, i b. sie cieszyly anastazja gratuluje mieszkanka :):):) 9 luty, jestes , super, tak myslalysmy ze musisz sie nacieszyc Polska :), masz juz tutaj swojego lekarza ? Angelika na 23 tc to rzeczywiscie spore dzieciatko :), ale to dobrze, moj maz ucieszylby sie , a ja chce malutkie, jutro sie okaze mala fu nie mam takiego objawu i nigdy nie slyszalam, moze to z innego powodu niz ciaza olcia, a na kiedy masz termin ?, moze rzeczywiscie sie spotkamy, a do jakiego chodzisz lekarza, i zebysmy sie jakos tam rozpoznaly jesli sie spotkamy :) dzisiaj moj maz ugotowal pyszny barszczyk ukrainski, mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Dopiero doczytałam wszystko co napisałyście przez te 2 dni, ale tyle tego, że nie wiem do czego sie odnieśc. Klara - gratulacje córeczki! 9 luty - nareszcie jesteś! Idrisi - ty też zaglądaj częściej. Dziewczyny wózki fajne, ale na ekranie podoba mi sie wszystko i nie umiem wybrać. Musze podotykać, żeby wiedzieć czego chcę. Fruskawka ja dostałam magnez na twardnienie brzucha. On działa przeciskurczowo. Mam łykać magne B6, bo najlepiej się wchłania - 3*2 tab. Cos widze, że ucichło troche u nas w sprawie jedzenia. Ja juz też przestałam szaleć. W dodatku zauwazyłam, że te moje bóle pod żebrami odzywaja się po jedzeniu, więc to chyba brak miejsca na żołądek. Za dwa miesiące chyba umrę z głodu, bo cokolwiek zjem to bedzie mi uwierało żołądek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Sylwia, a brzuch bardzo ci twarnial czy tylko czsami, ja sama nie wiem, mi wydaje sie ze moj jest caly czas twardy, i sama nie wiem czy taka twardosc to norma czy juz patologia kiedy idziesz na poszukiwanie wozka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłam do domu,zrobilismy kilka małych zakupów i kupiłam sobie jedną piżame do szpitala...jeszcze muszę jutro kupić jakieś kapcie.Położę się na chwilke i zaraz muszę przygotować coś do jedzenia.Sylwia odpiszesz mi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny... jestem smutna zla i ciagle ryczec mi sie chce poszlam do lekarza rodzinnego i mowie ze nie czuje dziecka od 3 dni tomi kazali zadzwonic pod jakis numer tam znow mowie to samo oni mnie przelaczaja wiec 3 raz mowie o co chodzi a na to babka przez telefon ze wszystko jeste wporzadku(niewiem jak ona to wywnioskowala przez telefon)wiec wracam do przychodni mowie ze dzwonilam ze powiedziano mi ze wszystko ok na to babka w przychodni mowi to sie ciesze ze wszystko ok!! no kur..... jedyne co dla mnie dzisiaj zrobiono to przeozyli mi wizyte u poloznej z 31.10 na 26.10 supeer poprostu nie no teraz to sie wogole nie martwie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja a ja dzisiaj kompletnie zgłupiałam:( poszłam do mojego lekarza który mnie na codzień prowadzi ( usg robiłam gdzie indziej) i mówię mu że łożysko nisko i co w związku z tym..a on na to że cały czas było nisko i że na razie tylko kontrola..no i jak ja mam ufać takiemu lekarzowi co mi nic nie mówi?? ja rozumiem że na tym etapie ciąży to jeszcze o niczym nie świadczy, ale coś mógł mi powiedzieć..a może nie chciał mówic żebym się nie stresowała?? ja już sama nie wiem.. dzidzię na szczęście czuję i nic mi się nie dzieje, no ale.. katarina a na pogotowie nie możesz iść żeby Ci chociaż usg albo ktg zrobili?? trzymaj się 9 luty super że wszystko w porządku..jak będziesz miała chwilę to sie dezwij :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Wróciłam z wizyty.Jeszcze nie przeczytałam ale zaraz nadrobię ;) A więc tak, będzie dziewczynka :D, widzieliśmy nerki, żółądek, serce, rączki, buźkę, nóżki, kręgosłup,pęcherz moczowy wszystko :D i wszystko jest jak w najlepszym porządku :) Wszystkie przepływy prawidłowe, pępowina trzynaczyniwa, ilość wód płodowych w normie.Mała ma długie nóżki :) :) i waży 740 gram!!! Mamy filmik całego badania i mała słodko ziewa, gładzi się rączką, kręci. Cudo.Wieczorem nadrobię zaległości, idę coś zjeść :) A mój mąż jaki dumny i szczęśliwy :D Cudnie było!!!! Ten filmik chyba non stop będę oglądać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Ja juz po wizycie :) Wszystko w porzadku, lekarz mierzył, ogladal i niczego zlego sie nie dopatrzyl, córa waży 650 g i szczerze mowiac myslalam ze bedzie wiecej, biorac pod uwage moja wage hehe Katarina i wszystkie martwiace sie o ruchy, pytalam dzis lekarza o to i powiedzial ze dopiero po 30 tygodniu ruchy powinny byc regularne i kazdy ich zanik albo nadmiar moze swiadczyc o nieprawidlowosciach. W tej chwili kazal byc spokojnym bo moge nic nie czuc ale to o niczym nie swiadczy :) Pytalam o bol pod zebrami i dowiedzialam sie ze to macica uciska zebra, zoladek i co tam jeszcze jej podejdzie i nic na to nie poradze heh Utylam jak szalona ostatnio, nawet lekarz gwizdal ze sporo. 8 kg od poczatku z czego 5 w ostatnim miesiacu. Masakra! Jestem wielka jak wieloryb, wierce sie po nocach bo nie moge pozycji wygodnej znalezc, dzis musialam sie sporo nagiac zeby przed wizyta sie wydepilowac, a od smarowania ud kremem na rozstepy dostaje zadyszki. Mam 86cm w pasie a mialam 63 :( anted, napisze to samo co poprzednio, wozek na oko ładny ale nie wiem czy funkcjonalny, nie drazylam w ogole tematu wozkow jeszcze. ponawiam pytanie, czy ktos myslal o kupnie taniego glebokiego czy wszystkie stawiacie na dwufunkcyjne? Malpeczko - uwazaj na siebie bardzo, skracanie szyjki to nie przelewki, odpoczywaj i leż, leż i odpoczywaj :) I spakuj sobie niewielka torbe do szpitala na wszelki wypadek, nie wiem jak twoj maz ale moj jest kiepski w donoszeniu rzeczy pierwszej potrzeby do szpitala (zamiast odzywki do wlosow dostalam np balsam do ciala i za male przedciazowe majtki :P :) Trzymam kciuki za ciebie. Napisz ile cm ma szyjka? Bardzo sie skrocila? no i na koniec wizyty lekarz stwierdzil ze lepiej by bylo gdyby mnie ominela ta przeprowadzka, mam sie nie schylac, nie podnosic rak do gory i nie meczyc, hyyyy dobrze ze wyc moge, to bede wyła :E A na zgage mam brac magnez, jakos nie wierze ze pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny... ja jestem po pierwszych zajeciach w szkole rodzenia... było smiesznie.. godzina gimnastyki i godzina wykładów.. na pierszy wykład dali nam o porodzie, .. hahah faceci tacy niektórzy bladzi wyszli..ale było super.. uwazam ze warto chodzic... no i te cwiczenia opddychania.. tez ekstra...nasze maleństwo sie strasznie \" zaangazowało\" w te cwiczenia.. bo wierciło sie jak nigdy.. ale czasami tez tak ma ze np 1 czy dwa dni ledwo co je czuje..a czasmi jak sił nabierze to koniec swiata.. ziutek.. z ta przeprowadzka to faktycznie wiesz, musisz uwazac nie ma co ryzykowac.. ja mam tylko obnizone troche łozysko..a sie oszcedzam, robie ty6oko lekiie prace domowe a o do mysia podług, okien a nawet odkurzania sie nie zabieram... co mi po porzadku..jak tym moge doprodzic do tego ze bede musiała leżec???? lula53 powiedz mi kochana . czy to nagreanie dostalas na połowkowym czy na badaniu 3D.. bo my idziemy w przyszły wtorek na połownkowe do nas na Polną w Poznaniu i nie wiem czy tylko na D nagrywaja na płyte czy normalnie tez... oki dziewuszki... pozdrawiam Was wszytskie i wasze Skarby.. trzymajcie się i uważajcie na siebie p.s .. cos mi sie w głowie poprzestawiało bo caly czas mi sie juz świeta marza.. choineczka, ozdoby... nie wiem co mnie dzis chwyciło.. chyba to ze dzis pomyslałąm ze to ostatnie swieta sam na sam z moim męzulkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natimp, a w ktorym jestes tygodniu? Ja tez sie wybieram do szkoly rodzenia i nie wiem kiedy powinnam pojsc pierwszy raz? Ziuutek to widze ze utylas tak jak ja... Az sie boje co to bedzie dalej... Oprocz brzucha nic po sobie nie widze, a tu prosze 7 kg na plusie :-) Niebawem wszystkie bedziemy sie toczyly a nie chodzily... Nerwy mi powoli przechodza, ale co sie wyplakalam przez te ostatnie 2 dni to moje... Jak tak dalej pojdzie to znerwicowany bedzie ten moj bogu ducha winny synek... Ciaza to dziwny stan... Wprowadza w takie nastroje w jakie nigdy wczesniej bym nie popadla haha Musze sie w koncu wyciszyc i zrelaksowac, bo jatak dalej pojdzie to mnie w zakladzie jakims zamkna :-) Co do ruchow to ja czuje codziennie o tej samej porze. Maluch mnie wita na dzien dobry i zegna przebd snem. Uciekam na kolacyjke bo chyba zglodnielismy... Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malpeczko przepraszam, ale nazbierało się waszych wypowiedzi mnóstwo, więc jak wszystkie przeczytałam to zapomniałam, że mnie pytałaś o dentystę. Poszłam, bo krótko przed ciąza wypadła mi plomba. Zbagatelizowałam to wtedy i chciałam iść za jakiś czas. Ale wtedy okazało się, że jestem w ciąży, więc postanowiałm iść po porodzie. Ale jak sie naczytałam o możliwosći zakażenia od takiego zęba to spanikowałam i postanowiłam iśc w 5-6 m-cu, bo wtedy jest bezpieczne znieczulenie. Poszłam do pierwszego lepszego gabinetu i trafiłam na przeciwniczkę znieczulenia, która zaproponowała mi, żeby zaczekać do wiosny. Założyła mi jakieś wypełnienie, które może poleżeć 6 m-cy, żeby nie dochodziły bakterie. Myślę jednak, że z bólem jest inaczej, bo sygnalizuje, że cos niedobrego sie w tym zębie dzieje. Najlepiej idź niech sprawdzą. Ta lekarka nie chciała mi teraz robić zęba na żywca, żeby przez stres i ból nie spowodować skurczu. I chwała jej za to. Anted brzuch od jakiegos czasu twardniał mi ok. 5 razy dziennie. I to było takie twardnienie od środka, skurczowe. Stąd ten magnez i no-spa. Ale już czuje poprawę i no-spe łykam tylko 1 raz dziennie. A co do wózków to na rekonesans wybiorę się na raczej w I połowie listopada, jeszcze przed szaleństwem świątecznym. Wybiorę sobie 2 modele i kupimy pod koniec ciąży, albo nawet już po urodzeniu córci. Mam nieduże mieszkanie i byłoby nam z nim niewygodnie, a na zesłanie wózka do piwnicy nie mam ochoty. Lula, Ziuuutek - cieszę się, że wszystko na wizytach poszło ok. No i macie kolejne potwierdzenie, że to córeczki!~ Ziuuutek - to waga Ci nieźle podskoczyła, nareszcie nas dogoniłaś :) Ja też miałam spory skok w ciągu ostatnich dwóch wizyt, ale teraz powinno się już uspokoić, bo mniej jem. Słuchajcie mysklę, że w sumie to wszystkie ważymy podobnie, czy mi się wydaje? Tak między 7-10 kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do wagi to ja przytyłam jakieś 5kg, więc w normie się nie mieszczę, ale ja mam dopiero 22tc u lekarza bylam dopiero dzis i to prywatnie, bo na kase sie nie wyrobilam, zbadal mnie i nic nie widzial niepokojacego, ale musze isc jutro do przychodni i tam zapisze mnie jeszcze na usg, bo wizyte mam 7,11, a usg ma zrobic wczesniej. serducho bije dobrze, male kopie, szyjka cala i nie skrocona, choc tyle dobrze, mam byc na nospie caly czas i duzo lezec, ale mowi, ze przy takim synku chyba mi ciezko, maly stal pod drzwiami gabinetu i caly czas:mamo, mama\" to tyle, zmykam go uspac, a potem sama do wyrka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapka u Ciebie to inna sprawa, bo przez swojego synka jesteś zmuszona do ciągłego ruchu i na pewno spalasz więcej niż my. Chociaż w sprawach wagi to chyba nie ma reguły. Obyśmy dały radę w dobrym zdrowiu, a waga to sprawa drugorzędna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałam to co napisałam przed chwilą i sie uśmiałam. Za powtórzenia oberwałabym od mojego synka, bo on teraz bardzo na to uważa przypisaniu wypracowań. Dobrze, że nie bedzie tego czytał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia jestem zmęczona, ze nawet nie zauważyłam powtórzeć, dopiero jak przeczytałam ze 2 czy 3 razy ;) co do spalania, pewnie masz rację, bo Synek nie daje wytchnienia, najchetniej by chodził na spacerki, czy siedział na dworze, a ja jestem tak padnieta, że mogłabym nie wstawać z łóżka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam !! ja zniknelam na moment :) poniewaz robilam konfitury z jablek oczywiscie z wlasnych jablonek, na zime jak znalazl, a na kolacyjke zjedlismy gofry z tymi jeszcze cieplymi konfiturami. mnie moje melnstwo od dluzszego czasu kopie w jednym miejscu, tak jak by juz ni zmienialo pozycji. lula i ziutek super ze macie dziewczynki :) ciekawe ile mi skoczy waga jak jutro zwaze sie na wizycie , hihi, czuje ze dobilam do 10 na plusie katarin, moze rzeczywiscie pojedz do szpitala lub pogotowie, dziwi mnie to podejscie, ciekawe czy traktuja tak tylko emigrantow czy wszystkich, nie martw sie :) zapka jaka jest roznica wiekowa miedzy synkiem, a tym co sie urodzi, poniewaz ja sie zastanawiam kiedy myslec o kolejnym dziecku, i jak myslisz jaka roznica jest najlepsza ? milej nocy zycze , pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwag uwaga
do swiat zostalo 8 tygodni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mamsie:) nie spalam do 2 w nocy bo gdzies po polnocy moje malenstwo sie odezwalo!i musialam sie nim nacieszyc:) juz jestem spokojna ale i tak poprosze polozna zeby mi dala serduszka posluchac w piatek. dziewczyny gratuluje udanych wizyt i poznania plci!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) Wczoraj już nie miałam siły żeby do Was pisac, tyle emocji i praktycznie oglądałam Zuzię chyba z 5 razy :) Cudownie..A co do mnie to mam grzybicę, jakieś dziadostwo mi się przyplątało, dostałamleki i pewnie będzie dobrze :) a i przytyłam 3 kg!! czyli 11 - niźle co :) nieprzejmuje się kilogramami ale piszę żebyście wiedziały że jestem najcięższa :P Wózek którego lin wkleiłam pierre cardein toledo jest świetny - oglądaliśmy go wczoraj w sklepie :) Anted codowózka który wybrałaś, to wyglada fajnie, ale ja osobiście chcę normalną gondolę, nie tak nasuwaną jak na wózku który pokzałaś ;) Ale tak to bardzo fajny. A i podesłałbys mi ze słoiczek konfitur- uwielbiam. Daj znac jak dziś u lekarza i napisz ile waży dzidzius, chcę porównac :D Małpeczka musisz więcej odpoczywac, ja powiedziałam lekarzoi że mam bóle od pachwin, to normalne bo przecież rośnie macica, a on stwierdził że mam więcej leżec :) katarina może poszukaj w Anglii lekarza polaka., moja najoma miała tam właśnie takiego ginekologoa w ciąży.Ale opiek atragiczna strasznie mi przykro że to cię spotyka 🌼 Angelika moja mała też taki kolosek :D jak na 23 i pół tyg. fruskawka mam nadzieję że juz samopoczucie lepsze :) idrisi jak po badaniu? Olcia mi też puchną stopy i jak masz dobre wyniki to kolejna ciążowa uciążliwoś i kremy tu nie pomogą, rośnie macica i dzidzius i uciska narządy i niestety taki urok :) Klara ja bym zmieniła lekarza,nie mogłabym byc pod opieką kogoś kto nie mówi tak istotnych rzeczy,skąd pewnośc że na kolejnej wizycie powie wszystko... ziuuutek to moja mała cięższa, hihi.Ciesze się że u ciebie wszystko w porządku... natimpja dostałam nagranie na 2 d normlanym usg, mójlekarz ma świetny sprzęt i nagrywa :) Wiem że aby to nagranie zrealizowa potrzebna była płyta dvd r+. Mamy takie ujęcie małej jak ziewa i załania rączką główkę :) :) i mamy buxkę nosek i usta i pięknie widac, wczoraj się droczylismy po kim odziedziczyła usta :D\\ Sylwia no ja 10 przebiłam :) Fajnie, że czujesz się juz lepiej.. Miłego dnia dziewczynki 🌼 i czekam na wiesci z kolejnych wizyt ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie o poranku! Ja dzisiaj cały dzień w domku. I musze się trochę pouczyć, bo jutro idę na szkolenie z zakresu, którego już nie pamiętam. No chyba, że sie nie odbedzie. Troche stresu mnie czeka w związku z tym, ale trudno, zgodziałam sie, więc musze iść. Lula fajnie, że masz płytkę i wcale sie nie dziwię, że ciągle oglądasz. Ja tez bym chciała. Myslę, że za jakieś 2-3 tygodnie pójdę na 3/4D i tez będę oglądać moją gwiazdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.... Dziś zmiana stopki....To juz 26 tydzien. :) To niewiarygodne jak ten czas szybko leci. Ale wczoraj dałam popalic mojemu mężowi. Sama na siebie jestem dzis zła. Stroiłam mu wieczorem takie fochy, takei awantury o byle co....Aż dziwne, że zrobił mi śniadanko do pracy i nie obraził sie na mnie.....Chyba powinien bo ja przeszłam swoje apogeum wczoraj. Najgorsze jest to, że nie mogłam si opanować i zapanowac nad sobą. Co do wózka - ja zamierzam w listopadzie też zrobić rozeznanie i wybrać jakie wózki wchodzą w rachubę. A w styczniu zakupy. Tez się cały czas zastanawiam czy decydowac sie na sam głeboki a poźniej sapcerówke czy tez od razu wielofunkcyjny. Myślę, że w sklepie oświeci mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!! u mnie chyba troche lepeij z nastrojem, ale jeszcze nie jest oki :( wczoraj \"olałam\" cały system i jak wróciłam do domu to zupełnie nic nie zrobiłam, tzn podałam tylko Męzowi zupę, a tak cały wieczór przeleżałam i czytałam ksiązkę :) zapisałam się do biblioteki :) nic mnie nie obchodziło i tyle. Klaudio sam wyprasował sobie koszule, normalnie to moja działka, ale stwierdziłam, ze nic nie robię i tyle wieczorem to nawet już się z piesiukiem wygłupiałam, ale dzisiaj rano znowu chce mi sie płakac, tak bez większego powodu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że zmiany nastrojów od totalnej euforii to naprawde ekstremalnego doła to chyab u nas normalne......A czy ni ewkurza Was takie samopoczucie włąśnie? Kiedy nie można nad sobą zapanować. Teraz mam wyrzuty sumienia z tego powodu. Czy Wy te z tak macie?? A Ty fruskawko pewno jak ja kwitniesz w pracy co?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane mamusie- na początku gratuluję tak wspaniałego przeżycia, jakim jest macierzyństwo. Bo jesteście mamusiami już nosząc Wasze maleństwa pod sercem. Ja mam już 8 miesięcznego synka i co pewien czas wyprzedaję rzeczy, które są mi już niepotrzebne. Może któraś z Was będzie zainteresowana: wystawiam leżaczek Fisher price, laktator medela, matę edukacyjną i inne rzeczy. Mojemu synkowi te rzeczy już nie posłużą, ale może którąś w Was coś zainteresuje. Serdecznie zapraszam i życzę wiele zdrówka dla Was i Waszych pociech. I nie zostawiajcie zakupów na ostatnią chwile – może mam doświadczenie nieduże, bo 8 miesięczne- ale to mogę Wam już poradzić Podaje przykładowy link- jeśli ktoś będzie zainteresowany to wejdzie w : „pokaż inne przedmioty sprzedającego”. http://www.allegro.pl/item259232323_lezaczek_fisher_price_kick_and_play.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ale wy duzo piszecie od godziny czytam :) a w domu burdel totalny :) wczoraj siedzialam w nowym mieszkaniu cały dzien, strasznie duzo nas czeka remontu no ale trudno :( Dziewczyny gratuluje udanych wizyt anted ja mam miekki brzuch cały czas wydaje mi sie mały i taki rozlany coc w pasie mam 95 cm, ale na plusie tylko 5 kg,a było 6 i schudłam dziwne to troche ale nie mam apetytu po tym przeziebieniu wcale mi sie jesc nie chce lekarz twierdzi ze waga ok Katarina gratuluje ruchów, martwiłam sie o Ciebie co za głupie przychodnie tam masz :( oby dzidzia ruszała sie teraz czesciej Panno Klaro uwazaj na siebie są lepsi i gorsi lekarze skoro jeden kazał uwazac to napewno to nie zaszkodzi malpeczko ja tez byłam u dentysty własciwie to cały II trymestr chodze i została mi ostatnia 8 do zrobienia, ale moja dentystka nie daje znieczulenia, twierdzi ze to moze zaszkodzic, tylko ze ostatnio mnie strasznie bolało i dziecko zaczeło kopac, czuje kazdy stres no i brzuch mnie potem bolał, wkurzyłam sie okropnie i powiedzialam ze mam to w nosie i chyba odpuszcze :( boje sie teraz bardzo ale jak to cos powaznego to lepiej idź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niom właśnie co do wózka to ja tez się cały czas zastanawiam ?:) bo chciałabym taki, który miałby możliwośc wczepienia fotelika do samochodu, może gongoli (nie wiem czy będzie tak bardzo potrzebna, bo w tym pół leżącym foteliku widziałm tez dzieci jeżdżą) i spacerówki na później. Poza tym taki fotelik na pierwsze 3 miesiące ma moja Siostra i trzyma po swoich Dzieciach dla mnie. I zupelnie nie wiem co z tym wózkiem. Takie z możliwością doczepiania różnych elementów sa potwornie drogie i nie wiem czy opłaca mi się aż tyle wydawać na raz czy jak sprytnie któras z Was podpowiedziała teraz kupic jeden wózek a później drugi. tylko, ze ja nei mam miejsca do przechowania i co później z tym zrobić?? co do mojego nerwa to trochę wiem co mi dolega :( bo chcialam Rodzicom pokazać CD z Maleństwem, a tu Mama jest u Siostry :( i nie da rady przyjechać teraz :( bo musi Jej pomóc (nie wiem czy Wam pisałam, ale Siosrta ma problemy z krwią i hemoglobina 6,1 to u Niej norma, a do tego ma cała masę obowiązków, których moim zdaniem wzięła na siebie za duzo) i z jednej strony rozumiem Mame i tez chcę Siostrze pomóc, ale z drugiej strony chciałbym, zeby Rodzice razem zobaczyli CD z usg z Maleństwem. A jutro byłaby świetna okazja, bo musze jechać do domu wykupić mieszkanie i z Rodzicami się spotkam a tak to nic z mojego planu :( tzn Tato bedzie :) i nawet już do mnie dzwonił, ze czeka z niecierpliwością, ale to nie to samo, gdyby byli razem :( wiem marudze, ale komu jak nie Wam moge powiedziec co mi na wątrobie leży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokłądnie angeliko jestem w pracy :0 ale jeszcze tylko miesiąc i idę na zwolnienie :) a co z Twoim zwolnieniem co do dentysty to ja byłam na wizycie jakoś na przełomie I i II trymestru i dostałam znieczulenie jakieś \"czyste\" (podobno dla dziecka nie szkodliwe, bo działa tylko miejscowo, czyli w obrebie zęba) i byłam bardzo zadowolona :0 nic nie bolała a ząbki mam wyleczone :) tzn musze jeszcze iśc z 1 lub 2 dziurkami ale to jak już bede na zwolnieniu, bo teraz nie mam sił na to hihi ale nic nie bolało, nawet ukłucia nie czuć, bo są teraz takie metody, ze przed wkłuciem psikajączymć i nic nie czuc polecam :) i moja Stomatolog mówiła mi ze lepeij wyleczyć zeby nawet na początku ciązy, bo później ejst to szkodliwe dla dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×