Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

anted z tych rzeczy co dopisalas, to dopisalam sobie wode i gumke do wlosow, bo reszta u nas jest niepotrzebna, wszystko inne mamy zagwarantowane, a do porodu tylko i wylacznie w ich koszulach. Swoich nie pozwalaja nakladac, pewnie maja racje, bo najczystrza nie byla, zaraz po porodzie zanim poszlam na polozniczy, to dostalam od nich druga - czysta :), a potem to mozna dopiero swoja nalozc :) co do obrocenia sie dzieciatka glowa w dol, to czesc chyba juz widziala to na usg :) wczoraj bylam na glukozie, ale mnie zemdlilo, mimo, ze wcisnelam z pol cytryny, ale ledwo wypilam, a w środę do lekarza i chyba dostane skierowanie na usg, oj juz nie moge sie doczekac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia815
Cześć dziewczyny :) Przyszłe mamy :) Jakoś do tej pory nie wchodziłam na żadne forum dotyczące przyszłych mam. Choć w lutym sama nią zostanę, a na dodatek będę samotną mamą. Nie jest mi łatwo, ciąża zagrożona - łożysko niskoschodzące, a do tego ojciec dziecka który stara sie zrobić wszystko, żeby wyprowadzić mnie z równowagi... A do tego pracodawca cwaniak. Staram się być silna, ale różnie to jest... jeden dzień lepszy, drugi gorszy, same wiecie jak to jest :) Jeszcze się okazało, że mój lekarz prowadzący ciążę jest na zwolnieniu do końca grudnia a jestem teraz w 29 tygodniu ciąży. Teraz muszę szukać nowego lekarza. Na szczęście coś mnie tknęło i po wizycie w szpitalu, zapisałam się do lekarza na Karową (a jeszcze nie wiedziałam, ze mój lekarz będzie nieobecny). Wizytę mam za tydzień, 06.12. Trochę mnie to uspokoiło... choć nadal nie wiem, gdzie będę rodziła... No ale dość smętasów :) Trzymajcie się wszystkie cieplutko :) Pozdrawiamy (ja i mój malutki smyczek w brzuszku) :) Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie !!! witaj Olcia, nieprzejmuj się, napewno wszystko się ułoży i szczęśliwie skończy, zaglądaj częściej, dziel się radościami i smutkami. zapka, jeśli chodzi o czystość koszuli do porodu, to z tego co wiem, to ta jedna koszula ma być właśnie tylko do porodu nałożona bezpośrednio pzed, potem się ją ściąga, mi koleżanka doradziła, aby kupić zwykła tzw. chińską białą koszulkę, najlepiej jakiś męski rozmiar, aby sięgała min. do połowy ud, a potem nie żal jej wyrzucić, chociaż oni ją oddają. dzisiaj głowa mi pęka, nie wiem, jestem w domu leczę się i zamiast lepiej się czuć, czuje się gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olcia, milo,z e zajrzalas, pamietaj, zawsze jak ci bedzie źle, to pisz do nas, slużymy rada i wsparciem, pozdrawiamy, trzymaj sei cieplutko, jeśli masz ochotę, dopisz sie do tabelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Olacia Razem raźniej i lepiej, można liczyć na radę i wsparcie ;) Moja mała jest głową w dół i mam nadzieję ,że tak zostanie.Robiłam w poniedziałek 3d i dlatego to wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia815
Witam ponownie :) Dziękuję za miłe powitanie :) Oczywiście będę zaglądała, tym bardziej, że siedzę w domku i aż tyle nie mam zajęc... no może poza przygotowywaniem pokoju pod kątem Maluszka... No ale z jedną rzeczą mogę sie z Wami podzielić i wcale nie będzie smutaskowata :) Jak miałam robione USG 18.10 lekarz powiedział, że to prawdopodobnie chłopiec... a teraz jak byłam na USG 28.11 okazało się, że to na bank córcia :))) Przyznam, że cieszyłam się i tak z całej ciąży, mimo iż nie ma koło mnie męża... mieszkam z rodzicami... od samego początku, jak tylko dowiedziałam się, że jestem w ciąży, myślałam, że to musi być córka, jakoś w ogóle nie rpzechodziło mi przez myśl, że to może być chłopiec, po prostu wydawało mi się to niemożliwe... aż poszłam do mamy, bo się wsytraszyłam, ze jak się urodzi chłopiec to będę miała problem z tym, że może będę czuła się zawiedziona czy coś, że to nie córka... No i od samego początku pierwsze imię jakie mi przyszło do głowy, to Julia... No i będzie malutka Julia Daria :) Lekarz powiedział, że rozwija się ślicznie :) więc od dwóch dni jestem w malutkim szoku, ale szczęśliwa... no i wszystkie ubranka miałam niebieskie... ale ja uwielbiam niebieski :) więc i tak malutka będzie na niebiesko :) A, gdyby jednak natura spłatała figla i urodziłby się chłopiec to będzie Kamil Tadeusz :) No oki :) nie zamęczam Was... oj jeszcze mi się nasunęło pytanie.... a w sumie dwa.... Mówicie coś o białej koszuli którą się zakłada do porodu? Tzn... takie t-shirta? czy normalną taką nocną? A drugie... to o co chodzi z tabelką? :) Buziaki Olcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia815
Gapciok ze mnie :) już wiem o co chodzi z tabelką :) nie przyjrzałam się jej dokładnie :) Pozdrawiam cieplutko :) Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia musisz sie dowiedziec co trzeba zabrać do szpitala w twojej okolicy, bo jest różnie, u nas nic nie treba dla dziecka, ani dla mnie koszuli do porodu, a co do biale koszulki, to chyba chodzilo o t-shirta tylko wiekszego do pol uda,z zeby siegal - nie dluzej.. pozdrawiamy i zapraszamy, ja tez siedze w domku, synek spi, wiec mam jeszcze moment :) a do tabelki trzeba sie wpisywac w kolejnosci daty porodu, tz podac nick, wiek, miejscowosc,ostatnia @, przewidywalny okres porodu i plec dziecka, ew imie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia815
Nick..........Wiek......Miasto...........@....... .Termin ->płec/Imię Jennny.........24........Elbąg/Uk.....26.03.......28.01 ->Robert Antoś.......... 26.......dolnośląskie...23.04.......01.02 ->Szymek anted22.......32........Ustka..........26.04........01.0 2 ->Mateuszek WIOSNA-.......26.......dolnośląskie… 27.04...... 03.02 beti_25........29........londyn........30.04........04.0 2 ->Kacper Anastazja......27.....świętokrzyskie..29.04......05.02 Mania 84.......23.....śląskie.............28.04......05.02 ->Dziewczynka AngelikaWrocławianka..28..Wrocław.03.05......05.02 ->Kamilka dziubek2211...30.....opolskie.........17.04.......05.02< br /> malpeczka81..26......Gdynia..........29.04.......05.02 ->Kacper oga.............22......wielkopolska.. 02.05.......06.02 paty........... ..........opolskie........4.05.......8.02 dziewczynka / gosiaczek76….31...... warm.-maz... 02.05.......09.02 ->chłopiec 9 luty takmowia..21...wlkp/hiszp.... 04.05......09.02 ->dziewczynka Neska33.......33.......Tychy........... 02.05......09.02 ->chłopczyk olcia815.......26......Warszawa.......05.05......12.02 -> Julia Olcia_M........27......pomorskie.......05.05......12.02 ->Oliwier ziuuutek.......26......dolnośląskie…….11.05. .....13.02 ->dziewczynka mama .........31......pomorskie........12.05......14.02 Motylek27.....27......Warszawa.......10.05.......15.02 czeresnia......20......sopot.............16.05.......15. 02-20.02 idrisi...........31.......Łódź.............09.05 ......16.02 lula ...........27.......olsztyn...........09.05.......16.02 ->Zuzia katarina3x3..21....Szczecin-St.Ives.13.05.......17.02 ->Filipek panna Klara. 28.....Katowice......... 10.05........17.02 ->Natalia Blondi20015..33....Gliwice/Zabrze.....13.05.......18.02 ->Kasper nikita27.......27....zachodniopom…....14.05....... 19.02 ->Karolek Mala86.21.Czarny Dunajec/Zakopane/Dublin15.05..20.02->Chlopiec AnnaSzn.......32.......Szczecin..........16.05.........2 0.02 ->Tymon natimp1.......24....... Poznań...........15.05.........20.02 kina...........24........pomorskie........15.05…… 8230;….21.02 fruskawka....25........wrocław..........16.05….... .21.02 ->synek Sylwia72.....35........Gdynia............18.05…... 22.02 >dziewczynka martella.......25.......Kalisz.............15.05.....22. 02 ->Tośka myszsza........25.....Katowice.........19.05.....22.0 2 ->Tadeuszek wasiulka29 ...........pomorskie.........19.05.......23.02 iwcia_27.......27........Siedlce..........19.05.......23 .02 paula1984kra.22........kraków...............?........23. 02 ->Mikołajek mamba9.......27......Szczecin/Dublin.....16.05.....23.02 ->Viktoria? danis...........36......... Gdynia............20.05.....25.02 titi------------..29...........Wawa...........20.05... ..27.02 zapka.........29.........Siedlce..........22.05.....29.0 2 ->dziewczynka? betkaa........31........łódzkie..........25.05.....29.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej !!! za oknem wyjrzało słonko i mi sie jakoś lżej na sercu zrobiło, zjadłam ciepły rosołek :) zapka ma rację, trzeba sprawdzić w szpitalach w swojej okolicy co trzeba, ja mam wyprawkę ze sklepu w moim mieście, ale oni przygotowali ja w porozumieniu z naszym miejscowym szpitalem. U nas rzeczywiście wszystko musisz mieć swoje, ale podobno opieka jest dobra, tym się pocieszam :) nie mogę się już doczekać swojego Mateuszka w ramionnach Moja córcia też miała być Julcia, ale będzie synek, może kolejne będzie córeczką, choć mój mąż mówi trzech synów czy trzy córy będzie szczęśliwy :) pozdrawiam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia815
Hej :) Hmmm... rosołek... o widzisz :)))) uwielbiam i chyba sobie zrobię :) to jedna z niewielu rzeczy które mogę jeść non stop :) tzn rosołek, ogórki kiszone, czekoladę milka truskawkową i lody truskawkowe :) no i jeszcze kapustka kiszona, ale rzadziej :) ale na rosołek to mnie naszła ochota :)))) A Mateuszek... bardzo ładne imię... Też przyszło mi do głowy takię imię dla chłopca, ale mój kuzyn sobie zaklepał to imię i nie mogę mu tego zrobić :) dlatego mój smyk miał być Kamilek :) W Warszawie pochmurno i nieprzyjemnie... miałam iść do sklepu ale jakoś noska sie nei chce wyściubić.... A i czytałam o Karowej... to dla maluszka niby dają ubranka ale mozna mieć własne :) poczytam jeszcze o innych szpitalach :) Miłego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Mamusie:) Dość dawno mnie już nie było, ale wracam na Wasze łono;) W skrócie - zapinałam w pracy wszystko na ostatni guzik, tak by móc pójść spokojnie na zwolnienie. Kiedy wreszcie poszłam (2 tyg temu), okazało się , że w domu więcej roboty niż w pracy;) No i chyba mi to zaszkodziło, bo w ubiegłym tyg trafiłam do szpitala - dostałam plamień, i okazało się ze mam skróconą szyjkę... Byłam przerażona i spanikowana, ale już jest lepiej, biorę leki i teraz dużo leniuchuję:) Będę do Was zaglądać, ale najpierw muszę nadrobić zaległości, tyyyle nasmarowałyście, ze hej! Pozdrawiam wszystkie brzuszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe i te nie nowe(nie chce pisac stare hehe) mamy! Idris to fakt ze w domu zawsze wiwcej pracy ale Ty to sie teraz nie przemęczaj i odpoczywaj ile sie da.Dobrze,ze wszystko skonczyło sie dobrze. Sylwia gratuluje tak madrego i ambitnego synka:)Nic dziwnego ze promieniejesz..córeczka niedługo bedzie z Toba a synek taki mądry:) Gosiaczek miło ze zajrzałas..jak mozna poznac ze dzidzia ejst głowka w dól? A wiec dostajesz kopniaki pod zebra,czuc jak głowka cisnie na pecherz przez co czesciej chodzi sie do toalety... Fajnie wam ,ze widzicie swoje maluchy,ja miałam ostatnie usg w 20tc i to było ostatnie i juznie bede miała,tu sprawdzaja czy dzidzia jest na dole po macaniu(wczoraj tak mnie wymacała ze myslałamz e urodze z bolu) gdyby nie usg 3D ,ktore zrobilam sobie w Pl to niewidzialabym malucha prawie wogole przez cąła ciaze(Tu tylko sa dwa usg pierwsze na poczatku i po 20tc) wiec ja sie juz nie moge doczekac kiedy go zobacze....zazdrosze wam ze tak czesta widzicie maluchy! Wczoraj cos mnie naszło i zastanawiałam sie do kogoo bedzie podobny,jak bedzie wygladal jaki bedzie miał głos ...i tak dosżłam juz do jego slubu heheh. A ja jeszcze raz zapytam co do prania ubranek...kiedy zaczynacie prac? I robicie to recznie czy w pralce? Anted dobrze ze juz sie humorek poprawił:)PO rosołku kazdemu by sie poprawił heh POzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia815
Witajcie :) to znowu ja :) ale się dzisiaj przyczepiłam :) Jennny.... co do prania ubranek, to póki co kupiłam mleczko do prania Lovela... miałam próbkę tego czegoś, wyprałam w tym pieluszki wstępnie, i jest oki. Materiał ładnie pachnie, jest mięciutki, a do tego ładnie się wypłukuje... a no i ja ubranka będę prała ręcznie, bardziej poduszę je trochę a potem wyprasuję... pieluszki tylko wypiorę w pralce w gorącej wodzie... jeszcze muszę ich dokupić trochę... :) a kiedy? sądzę że jakoś na początku stycznia wszystko popiorę i popakuję juz w woreczki i będzie czekało... Zastanawiam się kiedy kupić wózek... jak narazie chodzę i oglądam :) Pozdrawiam cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pranie, hm z tym to chyba jeszcze warto poczekać, bo jak będzie leżało do lutego to sie zakurzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pomocy!!! Czym się leczyłyście przy przeziębieniach? (ból gardła,katar, ból głowy) ja już nie wyrabiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia815
Lula53... ja dopiero co sie wykurowałam... piłam rumianek (diała między innymi przeciwzapalnie), brałam rutinoscorbin, gardło płukałam naparem z szałwii i rumianku lub wodą z sodą lub solą.... a do noska kropiłam sól fizjologiczną... ale dużo nie dało i raz dziennie zakrapiałam oxalin (chyba jakoś tak... jak będziesz chciała sprawdzę)... no i starałam się duuużo spać... jak mi sie coś rpzypomni to dam znać... Zdrowiej szybko :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia815
Przypomniało mi się najbardziej skuteczne!!!! Syrop z cebuli! nie pachnie może aż tak, ale nie jest aż taki dokuczliwy. Posiekaj cebulkę i zasyp cykrem (można zrobić z miodem, ale z tego co mi mówił lekarz to lepiej miodu nie jeść, mimo iż jest bardzo zdrowy, ale wywołuje u niektóych alergie....). I jak pokroisz cebulkę i zasypiesz cukrem przykryj czymś i zostaw do momentu, by zaczeło puszczać sok... i ten syropek pij co dwie godzinki łyżkę stołową...i tak przez kilka dni. Mama mi teraz przypomniała, że faktycznie to najszybciej zaczęło pomagać i na katar i na gardziołko... ale z płukania nie rezygnuj... Zdrowiej szybciutko!! :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lula ja na przeziębienie dostałam od lekarki antybiotyk bioparox w sprayu tyle że to jest na recepte, a do noska na katar kup sobie euphorbium jest to lek homoepatyczny - bez recepty. A jak bys chciała coś więcej wiedziec przejdz pare stronek wstecz ponieważ parę dni temu pisałyśmy o przeziebieniu może czegos wiecej sie dowiesz. Pozdrawiam i życzę szybkiego powrotu do zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, dziewczynki! Witam nowe mamusie! Ja sie tez z tym praniem zastanawiam, ale ja chyba będę wszystko w automacie prac i to w jak najwyższej temperaturze, żeby zarazków nie było żadnych. I kupię jakiś proszek dla dzidiusiów, ale jeszcze nie wiem, który. Ale prać chcę też dopiero tak w połowie stycznia, żeby za długo nie leżało i się nie kurzyło :) Wpadnę wieczorem jeszcze, jak mojego do pracy wyprawię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odnośnie prania ja już kupiłam proszek jelp, a zacznę prać na początku stycznia, lub k-c grudnia, ponieważ mam termin na 1.02 liczę sie z tym ,żę mogą nam się już przydać w połowie stycznia. I zwykłe body, koszulki spioszki zamierzam wybrać w pralce,i pieluszki, a kilka delikatniejsych rzeczy ręcznie. Kocyki i ręczniki też w pralce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Wrocilam ze szpitala, i ulzylo mi normalnie. Okazalo sie ze zastoj w nerkach mi sie zmniejsza, widocznie macica poszla do gory i mi odciska pecherz.. Jednak Bog nade mna czuwa, ufff... Idrisi szczesciaro, przytylas tylko 5 kg? Zazdroszcze. Ja jestem a raczej bylam drobna i tez myslalam ze sie nie roztyje. A tu juz 11 kg na plusie. Ola witaj w naszym skromnym gronie. Troche wspolczuje ze zostaniesz sama z dzidziusiem, ale napewno maly bobas zrekompensuje ci wszystko. Ja zawsze mialam szczescie do poczciwych facetow, moze dlatego ze sama mam silny charakterek haha. Ale tak naprawde nie mam pojecia, jak facet moze zostawic kobiete ktora nosi jego dziecko :-( Co do ciuszkow i prania, to faktycznie styczen wystarczy bo wszystko sie na nowo pobrudzi... Dzisiaj chodzilam za wozkami. Wybor ogromny. Podoba mi sie Implas taki w kwiaty, widziala moze ktoras taki? Albo Coneco. Kurcze wogole sie nie znam na wozkach. Wybiore ladny z wygladu a pozniej okaze sie dziadoski. Mamy ktore maja doswiadczenie doradzcie cosik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczynki 🌼 Robi mi się syrop z cebuli, gardło też płuczę ;) Najlepsze jest to, że jutro mam gości z dwójką dzieci :) nie mogliśmy ich dziś odwołać bo wybierają się do nas od półtorej roku. :) A ja dziś się spłakałam dodatkowo jak głupia, ehh... szkoda gadać. Nie smucę Wam już i wracam do łóżka. A propo proszków ja kupiłam lovelle bo był uniwersalny i do białych i do kolorów ;) To co przypuszczam że może farbować wypiorę w ręku, resztę w pralce. I chyba trochę wcześniej bo potem będzie mi coraz ciężej :) a brzuch już mam gromny. Ktoś to musi poprasować ;) Miłego wieczoru lutóweczki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikita super że twoje nerki są w lepszej kondycji, i nie musisz się martwić cewnikiem, lula dbaj o siebie, ja chyba też skorzystam z rady olci, co do syropku z cebuli :) ja jutro mam malowanie naszego pokoju, i wogóle zrobiłam przemeblowanie, ponieważ dzisiaj wpadłam na nową koncepcję, i jestem z niej bardzo zadowolona, tym sposobem zaoszczędziłam jeszcze więcej miejsca dla naszego maleństwa, i zrobił się całkiem fajny kącik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny moze jak juz jestesmy przy temacie prania ubranek doradziłaby mi któreś czy jest jakiś sposób na zzółknięte ubranka, przypuszczam , iż te plamy sa z oliwki, proszę o pomoc bo mam bardzo dużo ubranek po siostrzenicy tylko są w zółte plamy i nie wiem czym to sprać. Pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
olciA 815 nie martw się ja też w pierwszej ciąży zostałam na lodzie mój ówczesny mąż odszedł po 11 latach malzenstwa + 3 latach chodzenia. Miał kochankę i ona też byla w ciąży jak to powiedział ja dam sobie rade, a ona bidula nie potrafiła i miał dobre serduszko musiał ją wesprzeć. było mi bardzo ciężko w tamtych chwilach. calą ciąże sama, sama remontowalam na szczęście mam przyjaciol wypróbowanych w ogniu i wodzie. Sama miałam rodzić, ale szwagirka poszla ze mna, potem przyjechałm do domu, a tu nikt nie czekał z obiadem było strasznie w takim pustym domu.Dziś spodziewam się 2 dziecka rok temu wyszłam ponownie za mąż. Po burzy zawsze wychodzi słonko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
u mnie przeziebienie zakończyło się antybiotykiem duomox i jeszcze inny. teraz dopiero pomoglo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tymi plamami moze być różnie, część uda sie sprać zwyczajnym szarym mydłem - my uzywalismy często, ale najczęściej przy zupkach i deserkach z marchewki, a co do oliwki to nie wiem, ale też mam na niektórych ubrankach po Mateuszku, część zeszła przy odplamiaczu, wypralam w zwyklym proszku, a w lutym czeka pranie w proszku dla malenstwa. nikita, widzisz, wszystko dobrze sie skaczylo, tak trzymac i zdrowka dziewczynki, moj synio ma czerwone migdalki i siedzimy od wtorku w domku, a to jest okropne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane! A szczególnie nowe lutówki - Paty i Olcia :) Serdeczne buziaki dla Gosiaczka i Idrisi - miło was znowu widzieć :) Nikita - super wieści od Ciebie! Całe szczęście, że ominęły Cie te nieprzyjemne zabiegi. Syropek z cebuli - pycha! Moja mama leczyła nas naturalnymi metodami, więc miałam z nim do czynienia przy każdym przeziębieniu. Bardzo się cieszę, że dzisiaj piątek, bo miałam naprawde pracowity dzień. Ale lubie takie. Tylko w ciągu dnia, podczas szybkiego marszu mój brzuch mi przypomniał, że go mama. Nagle mnie zastopował ból i od tamtej chwili szłam dostaojnie, jak przystało kobiecie w ciazy. Danis - no to masz za soba niezłe przeżycia. Ja wierzę, że jest sprawiedliwość na świecie i mamy na to dowód, bo przeciez spotkałaś kogos kto Cię pokochał, docenił i potrafi sie zaopiekować kobietą. Bardzo optymistyczne :) Dziewczyny co do wyprawki do szpitala - to nie wiem czy gdzieś wymieniałyście balsam do ust, bo bardzo wysychają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×