Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

Gość julka121
Gość julka121
http://www.allegro.pl/item275971394_26_szt_ubranek_rozm_62_gratisy_ubierzesz_maluszka.html http://www.allegro.pl/item275983151_25_sztuk_ciuszkow_rozm_62_80_super_prezent_.html http://www.allegro.pl/item276372912_27_szt_ubranek_dla_dzidziusia_rozm_62_80_gratisy_.html gorąco polecam zakupy przed urodzeniem dzidziusia.Ja tego nie robilam bo bałam sie zapeszyc a pozniej nie mialam jak wyjsc z domu ani nie mialam czasu zeby sie zastanowic nad zakupem czego kolwiek.Zapraszam do licytacji!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jestem zrobili mi net :) Zaraz po mału będę nadrabiać zaległości ;) Moja mała chyba w ogóle nie śpi bo od kilku tygodni praktycznie non stop buszuje :) Mam nadzieje, że u Was a porządku :) Buziaczki i nadrabiam zaległości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Widze,ze cos na naszym lutym ucichło:) wszytskie mamy zapracowane?a moze zalatane za wyprawka?? w kazdym razie pozdrawiam wszystkie razem i kazda z osobna:) Lula super ze masz juz internet! dzis miałam wizyte z położna ..no i wsumie nie wiele sie dowiedziałam:D zbadała tylko mocz i jest ok ,małydalej główką w dól..(Mam nadzieje ze tak zostanie i nie odwróci sie przed samym porodem:) Anted widzisz tesciowe czasem sie przydaja:D:D Ok lece na obiadek buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie mamusie :) u nas wszystko w porządku, mała rośnie ale jeszcze miejsca ma trochę bo szaleje po brzuchu :) a dzisiaj wybieramy się na małe wojaże po Krakowie i tak do niedzieli :) mam nadzieję że pogoda jaka taka będzie i będziemy mogły iść na spacer nad Wisełkę i po rynku.. a wczoraj odkryłam że nie wchodzę w ostatnie \"normalne\" spodnie więc zostały mi już tylko te typowo ciązowe..rozpychają sie te nasze maleństwa oj rozpychają :) pozdrowionka dla wszystkich i pogłaszcie wasze maleństwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj panno Klaro to masz malutki brzuszek, albo miałoś szerokie spodnie, bo ja do moich spodni które miałam wczesniej nie wchodziłam juz we wrzesniu a tu juz koniec listopada, na kiedy masz termin porodu? dziś poprzeglądałam ubranka które dostałam od mojej siostry, Jej córcia ma 3 latka więc już dawno wyrosła z rozmiarów niemowlęcych, ale tego mam dużo chyba tylko kupie po jednym kąpleciku nha 56, 68. Kupie małej też jakis cieplutki kocyk bo tago nie mam i jakiś lepszy rożek. A właśnie dziewczyny macie jakis sposób na zżółknięte ubranka z oliwki bo białe koszulki, a z reszta nawet i śpiochy mają żółte plamy. Jakby któraś miała sposób na takie zabrudzenia byłabym wdzięczna. POZDRAWIAM papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Fajne listy dziewczyny zrobiłyscie, bardzo mi sie przyda ja tez juz mysle co mi bedzie potrzebne do szpitala :) we wtorek bylam w szkole rodzenia jednak zdecydowałam sie na lepszy szpital, bo jak poszlam do szpitala w swoim miescie na rozmowe do ordynatora, to był taki chamski i w ogole stwierdzil ze mu głowe zawracam, bo dopiero w lutym rodze i zebym w styczniu przyszła :( wiec mysle sobie jak tak to mam cie gdzies i pojechałam do szpitala coprawda 60 km oddalonego ale zupełnie innaczej nastawionego do ciezarnej :) mam tylko nadzieje ze zdąze dojechac na czas, choc mąż powiedzial ze jakby co on odbierze dziecko na szosie. wszystko sie dowiedziałam i zostałam na zajeciach bylo bardzo miło :) a wczoraj byłam u lekarza no i wszystko wporzadku to w ogole byla jakas taka tylko rutynowa wizyta, ruchy czuje bardzo wyraznie nawet dobrze sie czuje wiec wiedzialam ze jest wszystko ok nastepna wizyta 17 grudnia , mam tylko badania znowu zrobic moja cora dzis na andrzejkowej dyskotece, a Wy planujecie jakies szlanstwa na ostatki???? Hi jak sie mala stroila to jej troche pozazdroscilam tez bym potanczyła ale raczj spedze ostatki w waskim gronie przyjacioł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Lula, panna Klara - miło, że u was wszystko ok. Mam nadzieję, że znowu zaczniecie częściej zaglądac :) Anastazja - dobrze zrobiłaś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie !!! serdecznie pozdrawiam wszystkie mamusie :) Anastazaja , to i tak dobrze e planujesz jakie kolwiek andrzejki, a z przyjaciółmi to super, ja odpuszczam i leniuchuje :) lula odzywaj się często, teraz muisz pisać podwójnej ilości, fajnie, że masz już net :) wiecie dzisiaj moja dyrektorka doprowadziła mnie do łez, tzn. telefonicznie, i jak już odłozyła telefon dopiero się popłakałam, nawet nie chce mi się już tego opisywać , ale cieszę że szybko jej nie zobaczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc mamuski. Znow sie rozpisalam i znow mi wszystko wcielo. Zaczynam tracic cierpliwosc do tego programu powoli. Co do koszul szpitalnych to nie polecam tych z rozcieciami bo cycki wylaza straszliwie. Pochodzilam troche po domu, bo sie skusilam ostatnio na taka, i tragedia. W szpitalu wolalabym nie zamiatac ludziom cyckami po oczach :-) Ostatnio nazekalam ze maly sie malo rusza no to na drugi dzien dostalam za swoje haha. Tylko dalej kopie po bokach wiec sie chyba jeszcze glowka nie ustawil, martwi mnie to trochu. Wczoraj bylismy z mezem na szkole rodzenia. Kapal lalke. Ale byl przejety... Az milo popatrzec. Rozczulil mnie ten widok. Wielki facet 195 cm wzrostu z takim malenstwem. A co dopiero z naszym dzieckiem. Cos pieknego... Jutro ide sprawdzic te nerki do szpitala, bo jak mi sie pogorszy to caly czas grozi mi ten cewnik. Trzymajcie kciuki za mnie. Uciekam bo maly sie wkurza ze go gniote, a brzuch mam taki wilegachny ze samej juz mi ciezko strasznie... papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmieniłam w stopce tydzień , już 31:) acha! i kupiłam dzisiaj nowe firanki i zasłony i farbę na ścianę, miała byc oliwkowa, haha, a będzie dzikie wino, ponieważ mam tylko jedną ścianę do pomalowania, a pozostałe to perłowe panele i okna, doszłam do wniosku, że będzie za mdło, i na tym kubuś puchatek też będzie wyglądał świetnie nikita to musiało super wyglądać, jak tatusiowie kąpią lalki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ciesze się, że u Was w porządku i dzięki za ciepłe słowa. No mam zamiar częściej zaglądać :D anted a jesteś już na zwolnieniu??? nikita będę trzymać mocno kciuki. U mnie ostatnio było podejrzenie zatrucia ciążowego na szczęście podczas badań zostało to wykluczone, ale strachu się \"najadłam\" co nie miara :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślałam że masz fajną dyrektorkę.. hm... tak przynajmniej ją odbierałam gdy o niej pisałaś... Przxykro mi że sie przez nią popłakałaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anted nie martw sie dyrektorką, dobrze ze nic ci wiecej nie moze zrobic ale z drugiej strony co to za baba zeby wkurzac kobiete w ciązy, mój szef mnie nie niepokoi i dobrze :) dzikie wino to taka mocna czerwien? Ja teraz jestem na etapie wybierania kolorów do pokoi, w przedpokoju ma byc własnie oliwka do ciemnych paneli to chyba bedzie ładnie co myslicie??? Bo tak sobie wymysliłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Jestem znowu, ale tylko na chwilę. Odkąd zrobiło się zimno to mój synek mniej kursuje z innymi nastolatkami i częściej siedzi przy kompie. Tak więc naprawdę mam swobode tylko w te dni, kiedy nie chodze do pracy, bo on jest wtedy w szkole. A dzisiaj przysporzył mi mnóstwo radości i dumy, bo zajał I miejsce w konkursie polonistycznym w swojej szkole i przeszedł do etapu rejonowego. Jest to teraz ważne, bo zbiera punkty na koniec gimnazjum. Ostatnio brał udział w konkursie jeżyka ang. i nie przeszedł dalej, bo zajął 3 miejsce, a tylko 2 osoby się łapią. Ale był wściekły. A ja dzisiaj mam dzień komplementów, dawno się tyle nie nasłuchałam. Wmawiaja mi, że to niemożliwe, że bedzie dziewczynka, bo podobno nie tylko nie zbrzydłam, ale promienieję :) Dobra , dosyc tych przechwałek :) Nikita jutro pracuje tylko jedna ręką, bo druga mam zaciśnięta za Ciebie. Lula - Anted ma rację, musisz teraz nadrobic zaległości w pisaniu :) Ale musiałas się najeśc strachu! Anted - nie martw się tą niemiłą babą. Ale do tej pory tez miałam wrażenie, że jest raczej w porządku. Powinna Cie na rekach nosic za to, że tak długo pracowałaś. Musze uciekać, bo synek marudzi, że mu sprzet okupuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anastazja , dzikie wino, to jak na mój gust rodzaj czerwieni, ale taki stonowany kolor, odcień cos między purpurowym a bordo, raczej nie czerwień lula ja też się rozczarowałam, zupełnie inaczej to sobie wyobrażałam, jak pracowałam na pełnych obrotach, to nieprzyjemnym tonem robiła mi wyrzuty że jestem nieodpowiedzialna, że powinnam uważać, itp., brałam to za dobrą monetę, chociaż było mi pzykro, a teraz już kilka tygodni pzed porodem, kiedy naprawdę muszę pzystopować, mdleje w pracy i źle się czuję, znowu są wyrzuty, sama nie wiem co o tym myśleć, padły słowa, jak faceta spod budki z piwem :( ale cóż było minęło już nie będę smęcić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia gratuluje zdolnego synka, hmm, 3 m-ce z angielskiego też super, ale I w polonistycznym , hoho nic dziwnego, że pomieniejesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Rodzę w lutym dokładnie 8 lutego :) Ma być dziewczynka. Chętnie dołączę od czasu do czasu do pogaduszek, jeśli można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Paty36 ! zaglądaj jak najczęściej, jak się czujesz, ile masz na plusie, i czy jesteś już gotowa :) acha, znajdź jeszcze kilka ston wstecz tabelkę i dopisz się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Nick..........Wiek......Miasto...........@....... .Termin ->płec/Imię Jennny.........24........Elbąg/Uk.....26.03.......28.01 ->Robert Antoś.......... 26.......dolnośląskie...23.04.......01.02 ->Szymek anted22.......32........Ustka..........26.04........01.0 2 ->Mateuszek WIOSNA-.......26.......dolnośląskie… 27.04...... 03.02 beti_25........29........londyn........30.04........04.0 2 ->Kacper Anastazja......27.....świętokrzyskie..29.04......05.02 Mania 84.......23.....śląskie.............28.04......05.02 ->Dziewczynka AngelikaWrocławianka..28..Wrocław.03.05......05.02 ->Kamilka dziubek2211...30.....opolskie.........17.04.......05.02< br /> malpeczka81..26......Gdynia..........29.04.......05.02 ->Kacper oga.............22......wielkopolska.. 02.05.......06.02 gosiaczek76….31...... warm.-maz... 02.05.......09.02 ->chłopiec 9 luty takmowia..21...wlkp/hiszp.... 04.05......09.02 ->dziewczynka Neska33.......33.......Tychy........... 02.05......09.02 ->chłopczyk Olcia_M........27......pomorskie.......05.05......12.02 ->Oliwier ziuuutek.......26......dolnośląskie…….11.05. .....13.02 ->dziewczynka mama .........31......pomorskie........12.05......14.02 Motylek27.....27......Warszawa.......10.05.......15.02 czeresnia......20......sopot.............16.05.......15. 02-20.02 idrisi...........31.......Łódź.............09.05 ......16.02 lula ...........27.......olsztyn...........09.05.......16.02 ->Zuzia katarina3x3..21....Szczecin-St.Ives.13.05.......17.02 ->Filipek panna Klara. 28.....Katowice......... 10.05........17.02 ->Natalia Blondi20015..33....Gliwice/Zabrze.....13.05.......18.02 ->Kasper nikita27.......27....zachodniopom…....14.05....... 19.02 ->Karolek Mala86.21.Czarny Dunajec/Zakopane/Dublin15.05..20.02->Chlopiec AnnaSzn.......32.......Szczecin..........16.05.........2 0.02 ->Tymon natimp1.......24....... Poznań...........15.05.........20.02 kina...........24........pomorskie........15.05…&# 8230;….21.02 fruskawka....25........wrocław..........16.05….... .21.02 ->synek Sylwia72.....35........Gdynia............18.05…... 22.02 >dziewczynka martella.......25.......Kalisz.............15.05.....22. 02 ->Tośka myszsza........25.....Katowice.........19.05.....22.0 2 ->Tadeuszek wasiulka29 ...........pomorskie.........19.05.......23.02 iwcia_27.......27........Siedlce..........19.05.......23 .02 paula1984kra.22........kraków...............?........23. 02 ->Mikołajek mamba9.......27......Szczecin/Dublin.....16.05.....23.02 ->Viktoria? danis...........36......... Gdynia............20.05.....25.02 titi------------..29...........Wawa...........20.05... ..27.02 zapka.........29.........Siedlce..........22.05.....29.0 2 ->dziewczynka? betkaa........31........łódzkie..........25.05.....29.02 paty........... :)..........opolskie........4.05.......8.02 dziewczynka /?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick..........Wiek......Miasto...........@....... .Termin ->płec/Imię Jennny.........24........Elbąg/Uk.....26.03.......28.01 ->Robert Antoś.......... 26.......dolnośląskie...23.04.......01.02 ->Szymek anted22.......32........Ustka..........26.04........01.0 2 ->Mateuszek WIOSNA-.......26.......dolnośląskie… 27.04...... 03.02 beti_25........29........londyn........30.04........04.0 2 ->Kacper Anastazja......27.....świętokrzyskie..29.04......05.02 Mania 84.......23.....śląskie.............28.04......05.02 ->Dziewczynka AngelikaWrocławianka..28..Wrocław.03.05......05.02 ->Kamilka dziubek2211...30.....opolskie.........17.04.......05.02< br /> malpeczka81..26......Gdynia..........29.04.......05.02 ->Kacper oga.............22......wielkopolska.. 02.05.......06.02 paty........... ..........opolskie........4.05.......8.02 dziewczynka / gosiaczek76….31...... warm.-maz... 02.05.......09.02 ->chłopiec 9 luty takmowia..21...wlkp/hiszp.... 04.05......09.02 ->dziewczynka Neska33.......33.......Tychy........... 02.05......09.02 ->chłopczyk Olcia_M........27......pomorskie.......05.05......12.02 ->Oliwier ziuuutek.......26......dolnośląskie…….11.05. .....13.02 ->dziewczynka mama .........31......pomorskie........12.05......14.02 Motylek27.....27......Warszawa.......10.05.......15.02 czeresnia......20......sopot.............16.05.......15. 02-20.02 idrisi...........31.......Łódź.............09.05 ......16.02 lula ...........27.......olsztyn...........09.05.......16.02 ->Zuzia katarina3x3..21....Szczecin-St.Ives.13.05.......17.02 ->Filipek panna Klara. 28.....Katowice......... 10.05........17.02 ->Natalia Blondi20015..33....Gliwice/Zabrze.....13.05.......18.02 ->Kasper nikita27.......27....zachodniopom…....14.05....... 19.02 ->Karolek Mala86.21.Czarny Dunajec/Zakopane/Dublin15.05..20.02->Chlopiec AnnaSzn.......32.......Szczecin..........16.05.........2 0.02 ->Tymon natimp1.......24....... Poznań...........15.05.........20.02 kina...........24........pomorskie........15.05…&# 8230;….21.02 fruskawka....25........wrocław..........16.05….... .21.02 ->synek Sylwia72.....35........Gdynia............18.05…... 22.02 >dziewczynka martella.......25.......Kalisz.............15.05.....22. 02 ->Tośka myszsza........25.....Katowice.........19.05.....22.0 2 ->Tadeuszek wasiulka29 ...........pomorskie.........19.05.......23.02 iwcia_27.......27........Siedlce..........19.05.......23 .02 paula1984kra.22........kraków...............?........23. 02 ->Mikołajek mamba9.......27......Szczecin/Dublin.....16.05.....23.02 ->Viktoria? danis...........36......... Gdynia............20.05.....25.02 titi------------..29...........Wawa...........20.05... ..27.02 zapka.........29.........Siedlce..........22.05.....29.0 2 ->dziewczynka? betkaa........31........łódzkie..........25.05.....29.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm jak tak piszecie o tych swoich szefowych to mi aż niemiło się robi, jaki z tego morał- nie ma jak to mieć za szefa faceta, przynajmniej w moim przypadku mój szef jak mu powiedziałam o ciaży kazał mi ciągle się szanować oszczędzać nie mogłam nawet podłogi wymyć a jest tego może z 2metry, mogłam wychodzic z pracy kiedy tylko chciałam, nigdy nie miał nic przeciw, jak mąż przyjechał po mnie do pracy to podał mu rękę i pogratulował;)naprawde bardzo mile to wspominam;););).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jeśli chodzi o listę do szpitala, to ja znalazłam swoja, co daja w naszym sklepie, to jeszcze czego nie ma na poprzedniej -płyn do podmywania w szaszetkach -gumki do włosów jesli ktoś nosi długie rozpuszczone -u nas w szpitalu oprocz koszul do karmienia trzeba miec jedna krotka do porodu -woda mineralna nie gazowana w małych butelkach(2-3 but z pojniczkiem) -laktator lub butelka do lakatora u nas tzeba miec dla dzidziusiów wszystko na wszystkie dni: -3 x koszulka -3xkaftanik -3x śpioszki -czapeczka bawełniana -skapetki -rożek -oliwka -szczoteczka do włosów -3x pielucha tetrowa -niedrapki -pampersy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
sylwia ja nawet dalabym sobie odciąc rękę , że jak bylam z moją ulcią w ciązy wygladałam super, a teraz uważam, że fatalnie blada, pryszcze,sińce pod oczami więć te ludzkie gadanie, że córka odbiera urodę rozbić o kant d....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej A ja dziś z bólem gardła wstałam, katarem i ogólnym samopoczuciem... Witam nową mamusię :) anted i jak na zwolnieniu Dziewczynki życzę Wam miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki!! Widzę że nie obijacie się duzo piszecie. Ja nie mam netu w domu więc nie mogę być aż tak na bieżąco z Wami ale się staram. Właśnie przeczytałm że któraś z Was już wie że jej dzidzia jest obrócona juz główką w dół po czym to poznać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny i maluszków w brzuszkach również. U mnie biało zima na całego sypie i nie ma zamiaru skończyć. Fajnie tak patrzeć przez okno, ze świadomością że nie trzeba nigdzie wychodzić z domu, teraz dopiero mogę w pełni cieszyc sie zima;), ciekawe jaka pogoda będzie w świeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×