Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

chyba to co wkleiła Anstazja jest b. przejrzyste, ach nic, widzę że wiele z nas wzięło się za tą samą robotę a mnie brzuch boli cały czas, a Mateuszek nic, poczekam jeszcze trochę, nie lubię panikować, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! anted- napewno wszystko ok. Ja widze ze juz kilka z nas czuje dzidzie nie tak czesto jak przedtem. Jatez tak mam. MOze dlatego ze sa wkieksze i juz nie maja tylemiejsca. Ja przez ostatnie dni to co chwila sparwdzalam czy wszystko ok i pukalam do malej:) Ale jak pukalam to kopniaki distawalam.Widocznie dzidzie odpoczywaja. Dzisiaj jest troszke zywsza ale i tak nie to cowczesniej. Jelsi chodzi o zakupyto ja nadal nic. Wiem ze moja mam szaleje juz od jakiegos zcasu:) Zobaczew szystko dpiero na swieta. Wozek dalej wybieram i nic. narazie sobie odpuscilam. Lozeczko mam po braciszkutak jak wiekszosc ciuszkow. Niedawno wrocilam z pracy. Ostatnio nam net w pracy nawala i tlko z domu moge pisac. Jutro mam wolne. Teraz sobie zmienlam grafik i tylko co drugi dzien bede pracowac. Mysle ze tak bedzie ok bo sie nie przemecze a cos sie bedziedzialo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
jakoś troche się odstresowałam bo wiem , że jutro nie jadę do sądu. widzę, że nas przybywa z każdym dniem. Ten brzuch tak mi ciąży, a przecież nie przytyłam dużo do 8 kg, zatem współczuję tym dziewczynom , ktore przybrały więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
tak boli mnie dzis krzyż, że nie wyobrażam sobie teraz abym mogła chodzić do pracy i siedzieć tam 8 godzin przy kompie. Sylwia widzę, że ta Ulcia wpadła ci w ucho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danis obrze, że nie musisz jechać do tego sądu i mniej stresu :) ja przytyłam 11 kg, i często boli mnie kręgosłup, a biorac pod uwagę , że jestem niska i drobna, i wszystko poszło mi w brzuch, to naprawdę mi ciązy :) a z moim brzuchem już dużo lepiej, a i nawet Matti zaczął fikać, ale dalej nie czuję sie tak jak zazwyczaj,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
anted mi też poszlo wszystko w brzuch wystaje mi do przodu okrągła pilka. Z Ulcią jakoś rowno mi sie rozlozyło. Łudzę, się że nie przytyje już dużo . w 1 ciąży przybralam 12 kg, teraz chciałabym mniej ale okaże się w praniu. Mój Igorek chyba dziś oszalał kopie aż brzuch wykrzywia sie mi na różne strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka z wieczorka! Mania84, ta hurtownia Kaja jest na ul. Witkiewicza, obok Forum. To jest ulica łącząca ulicę Tarnogórską z ulicą Opolską. Ale jak chcesz, to większośc rzeczy możesz zobaczyc i zamówic przez allegro (sprzedawca si ę nazywa sklepkaja), podobno jest taniej. Ja tam byłam kiedyś, jeszcze przed ciążą, kupowałam prezent dla koleżanki córeczki :) Ale to było z rok temu. A teraz jakoś się jeszcze za zakupy nie wzięłam. A chyba tak zrobię, że kupię wszystko w tej Kaji na raz przez allegro z opcją odbioru osobistego :D i potem tam podjadę i zapakuję samochód aż po dach. Tzn. mam na myśli butelki, smoczki, termometr, pampersy, oliwki, kremy itp. bo ciuszków podobno mam dużo od rodziny Tomka dostac (muszę się do nich kiedyś wybrac i pooglądac, co tam mam, bo nawet nie wiem), łóżeczko też, wózek mam upatrzony już na allegro, podobno ręczników i kocyka też nie muszę kupowac, bo dostanę... Ja chyba nowe kupię tylko rzeczy do szpitala dla Kaspra, a tak, to potem najwyżej tylko jak mi czegoś braknie. Na szczęście mieszkam w samym centrum i blisko mam tyle sklepów, że nawet wyskoczyc w ciągu dnia, to nie problem (mój Tomek pracuje głównie na nocki, więc w ciągu dnia będę go mogła czasem wykorzystac). OK, spadam spac, bo jutro na 7-mą do pracy... O ile znajdę swoje auto w tym śniegu, hehehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danis - dobrze, że udało Ci się wykręcic od tego sądu. A co do imienia to od początku było na mojej liście, a jak przeczytałam, że twoja córcia ma tak na imię to miałam argument dla mojej rodzinki, że to wcale nie jest takie rzadkie imie :) Jak już kiedys pisałam - ponad rok temu poznałam jedyną w moim życiu Ulę i jest niesamowita, więc mam dobre wzorce :) No i z tego co wiem to Twoja Usia też potwierdza tę regułe, że Ule to są fajne babki. Idę spać, bo jakoś mi tak niedobrze. Obawaim się, że mogło mi coś zaszkodzić i chyba wiem co, bo na sama myśl robi mi sie niedobrze. A w ogóle to mam dzisiaj lekkiego doła, bo oglądałam (niepotrzebnie!!!) program o stracie dziecka na róznych etapach ciąży i znowu sie boję. Co pare minut pukam do mojej córci i czekam na odzew. Dobranoc wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
mi Urszulka spodobała się dlatego, że nie jest to imię , ktore słychać na kazdym rogu ulicy. wielokrotnie spotkałam się z reakcjami ludzi, że takie ladne imię a zapomniane niemal zupełnie. Często zwracaja uwagę na ulicy jak do niej wołam, czy też rozmawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane ja dzisiaj jestem strasznie zmeczona po pracy lezaam troche i zaraz uciekam spac w pracy brzuch ciagnal mi tak na dol ze ledwo co stalam a jak usiadlam to nie moglam oddechu zlapac:( nameczylam sie a jeszcze w nocy bol brzucha mnie zlapal zaczelam miec nudnosci i dostalam biegunki ale rano bylo juz wszystko wporzadku to napewno przez Artura ze mnie tak denerwuje glupek jeden no ale nic uciekam zaraz spac bo naprawde padam do juterka kochaniutkie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku! W Gdyni dzisiaj prawdziwa zima - bielusieńko! Tylko ma byc ciepło, więc pewnie stopnieje. ja dzisiaj mam ostatni dzień w domu, chociaz plkany bogate, a jutro do pracy. Wczoraj wieczorem kilka razy twardniał mi nieprzyjemnie brzuch. Raz nawet poczułam w nocy i dzisiaj rano znowu. Wziełam no-spe i czekam na efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!! Nie mogę za Wami nadążyć hihihi od tygodnia staram się przeczytać wszystko co napisałyście hihi i stale tego przybywa hihihi ale mam nadzieję, ze kiedyś mi się w końcu uda :) :) :) przy okazji pozdrawiam Was wszystkie :) nie mogę się powstrzymać :) Dzieci mojego Brata próbują swoich sił w aktorstwie :) wraz ze znajomymi postanowili przypomnieć o \"Balladynie\" :) a oto zapowiedź ich dzieła :) http://www.youtube.com/watch?v=nGY_8DZQkrg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ja jak co rano szykuje sie do pracy dzisiaj mam straszliwego lenia nomalnie tak mi sie nie chce ze nie wiem no ale zaraz wychodze w nocy znow sie wiercilam strasznie i niespokojnie spalam no ale coz takie uroki zmykam i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia, ze mną chodziła Ula do podstawówki, a nasi znajomi nazwali też tak jedną ze swoich pociech bliźniaczek -mają Alę i Ulę :), szczerze mówiąc Ulenka jest moją ulubienicą, jest przesłodka :) u mnie nic nowego, snieg padał wczoraj dziś już prawie go nie ma, a marzy mi sie śnieg, tz duzo śniegu, zeby wyjśc na sanki z moim Mateuszkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruskawka - niezły ten kawałek! Widac dużą pracę włozona szczególnie w scenografię. Fajne hobby. U mnie znowu pada, więc wygląda na to, że nie stopnieje. A ja własnie skończyłam robić musli, wyszło pyszne. Muszę powrócić do dawnego sposobu odżywiania, czyli prawie wyeliminowac pieczywo, a zamiast tego płatki i kasze. No i wyjdzie mi to na pewno na dobre, bo zastopuje mój przyrost wagi. Niby nie jest tragicznie, bo przytyłam 8,5 kg, ale w I ciązy łącznie tylko 8, a przede mna jeszcze 2,5 m-ca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam !!!! u nas w dalszym ciągu zimy nie ma, czasami cos popruszy ale takie znikome ilości, że zaraz tego nie widać, ale my się cieszymy, ponieważ nasza budowa trwa i b. chcemy zadaszyć buynek zanim rozpęta się prawdziwa zima, a że używamy takich bloczków bez zaprawy zimno im nie szkodzi. Ja na śniadanko zjadła dzisiaj kanapki z pastą z makreli i z twarożkiem i zieloną pietruszką, pyszne i zdrowe :) Mój brzuszek czuje się dzisiaj świetnie, Mateuszek juz się ze mną przywitał więc chyba wszystko jest o.k pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi dzięki za podanie adresu tego sklepu- muszę sie tam kiedys wybrac, ale masz racje najpierw pooglądam co tam maja na allegro. Sylwia nie oglądaj takich filmów nie wolno nam się teraz stresować, będzie co ma być;) BĘDZIE DOBRZE. Ja wczoraj byłam u lekarza Malutka już sie obróciła główką w dół, i przez to te uciski w dole brzucha, mam leżeć i odpoczywac a jak znów poczuje że główka się obniża od razu mam iśc odpoczywac. Fajnie Wam dziewczyny które macie tylko piłeczke z przodu i nic Wam nie poszło w biodra, tyłek, uda itd. Bo ja mam juz 12 kilo na plusie brzuszek nie jest aż tak duży bo te kilogramy sa rozłożone na mnie całej;( niestety, nie łudziłam się że tak nie będzie bo mam tendencje do grubnięcia, jak urodze czeka mnie dużżżżżżo pracy. U nas na śląsku dziś zima brrr wieje brzydki zimny wiatr, nie lubię zimy. Pozdrawiam, miłego dnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zasięgnęłam języka na topikach u mam które juz urodziły odnosnie, które koszule do karmienia są wygodniejsze , te na guziki tradycyjne czy z rozcięciami, podobno te z rozcięciami się nie sprawdzają, piersi wychodzą , maleństwo na nosku układa się materiał, polecają na guziki - tradycyjne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciągle pada... Anted ja też się rozglądam za koszulami do szpitala. I chyba kupie w sklepie ciażowym takie z dużym dekoltem wiązanym w kilku miejscach. Albo taką na guziczki. Mania - mi tez niestety poszło nie tylko w brzuch. Sporo mam w udach i pupie, ale licze na to, że teraz to juz tylko brzuch bedzie się powiększał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
byłam dzis u lekarza bo to przeziębienie nie daje mi spokoju i okazało sę że początek zapalenia oskrzeli i antybiotyk. teraz gotuje rosołek dla mojej Ulci bo go uwielbia. Ja też. fajnie jak tak pada za oknem uwielbiam taka pogodę. dziś jesczze podczas mycia zapchało mi się ucho woskowina ale już sobie poradziłam używając remo wax, rewelecyjny na moje przypadlości nazwijmy uszne. Mam wąskie kanaliki jak dziecko i często mam problemy, ale dotąd lekarz nie raczył mi powiedzieć że mogę sobie samam z tym poradzić dopiero w rozmowie ze znajomą dowiedzialam się o cudnych preparatach lecę teraz po Usię do przedszkola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny właśnie zobaczyłam, że dzisiaj nam stuknie 200 strona :D A ja zaraz ruszam autem na małe zakupy spozywcze, więc zobacze jak sie spisuja dzisiaj drogowcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Dziewczyny! Sypie i sypie, i sypie... Ciekawe, czy kiedyś przestanie... Co chwilę muszę auto odśnieżać, a to już nie takie łatwe z tym brzuchem :( Dziś się wybieram do gina, mam nadzieję, że mi da skierowanie na USG. Ale Kasper powrócił do swojej dawnej aktywności - znów go czuje po parę razy dziennie :) Mania, jeśli jeszcze chodzi o ten sklep (właściwie, to to jest hurtownia), to wiem, że oni mają nieczynne w soboty, a w tygodniu też tak jakoś krócej. I jeśli jestes zainteresowana, to w Zabrzu niedaleko Teatru też jest hurtownia z artykułami dla dzieci. Moja koleżanka specjalnie z Tarnowskich Gór tam jechała, bo jej ktoś powiedział, że duży wybór i tanio :) OK, to wracam do pracy :) Dziś jestem od 7-mej, a mój pracował do 7-mej i minęliśmy się. Nie widzieliśmy się od wczoraj wieczorem i sie stęskniliśmy trochę z Kasperkiem za tatusiem :D Ale już niedługo, jeszcze tylko jakieś 4 godzinki i znów nasza rodzinka będzie razem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam koszulę z pierwszej ciązy, taka z guziczkami i jestem z niej zadowolona, raczej nie będę kupwać innej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anted22 widzę, ze bardzo lubisz pietruszkę :) czy Wam tez chce się dzisiaj tak spać?? Mi oczy same się zamykają :( a tu jeszcze do 15-tej tyle czasu w pracy trzeba siedzieć :( Dziewczyny podzielcie się ile i czego kupujecie dla siebie i maleństwa. To moja pierwsza ciąża, wiec cały czas się nad wszystkim zastanawiam. ile na początek powinnam mieć koszulek, pieluszek i jakich, jakie kosmetyki itp. Może macie już jakieś sprawdzone firmy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam listę do szpitala, którą dostałam od koleżanki przed pierwsza ciąża do SZPITALA: *legitymacje ubezpieczeniowa *dowód osobisty *karte ciązy *grupe krwi *szlafrok *koszule specjalne dla matek karmiacych tz. z dziurkami przy piersiach żebys mogła wygodnie karmic, najlepiej 2 szt. *łapcie *japonki pod prysznic *dwa reczniki *podpaski chłonne *majtki bawełniane 3 pary *skarpetki 2 pary *stanik dla karmiacych *wkładki laktacyjne w razie gdyby pokarm Ci leciał w nadmiarze *gąbkę, szampon, zel pod prysznic, jakieś kosmetyki, szczoteczka, pasta *telefon i ładowarke *chusteczki higieniczne *papier toaletowy dla dziecka: *pieluchy pampers *pieluchy tetrowe 3 szt *sudokrem *smoczek *chusteczki nawilżające, mniejsze opakowanie jak bedziesz wychodzić to Mąż niech weźmie dla malucha: *śpiwór *śpioszki, kaftanik, pajacyk, body *skarpetki *czapeczke cienką i wełnianą *kocyk gruby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz poszukam jeszcze tej listy co wypadałoby kupić przed przybyciem bobaska, miałam ją przed przyjściem na świat Mateuszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×