Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

hej ! ja mam tak jak blondi, odrazu link do \"luty 2008\" w ulubionych, bardzo sprawnie i wygodnie, ale oprócz tego mam w ulubionych link do \"macierzyństwo......\" gdybym chciała cos poczytać poza tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondi dobry pomysł z tym dodaniem do ulubionych...qurcze niewpadłam na to:)...i muszę spróbować Twojego sposobu na ból kregosłupa.Ja tez kupiłam do pokoju dziecinnego komudke i mały stoliczek,który stoji przy naszym łózku i cała szczęśliwa byłam:) Ja też uciekam spać...mam nadzieje,ze problemy ze snem mina nam wkrótce.Aha polecam Wam fajna....super fajna stronke: www.nasza-klasa.pl BUZIAK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja także mam w ulubionych, a na dodatek w łączach, kiedyś miałam ustawioną jako startową, ale mąż zmienił :), więc jak tylko neta odpalam, klikam na luty2008, ktory jest widoczny na pasku i gotowe - i nie musze szukac :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małpeczko, ja też działać chcioałam tam w sobotę, ale mieli przełączone łącza i nie mogłam sie do końca zarejestrować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej co Wy spicie??? Tylko zapka pisze od rana heh ja dopiero wstałam, jakos super mi sie spało tylko to wstawanie na siku :( a malec tez spal porzadnie bo w ogole w nocy mi nie dokuczal tylko teraz kopie, chyba kawy nie lubi :) Ja zaraz ruszam na miasto musze kupic prezent barbórkowy :) siostra mojego meza to Basia, ide sama i troche mi sie nie chce, ale nie ma wyjscia potem bedzie trzeba obiad przygotowac dzis wymysliłam kopytka z sosem pieczarkowym wiec troche roboty przy nich, zmykam i miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam prawie o poranku!:) Mąj mąż ma dziś imieninki(ale bez gości naszczęście),ja czuję się dobrze,niemam dziś aż tak dużo na głowie....zapowiada się fajny dzień i Wam równiez życzę spokojnego i miłego dnia!:) zapka-na nasza-klasa.pl wiecznie są serwery przeciązone,tam strasznie dużo ludzi siedzi,dlatego najlepiej tam zagladac z rana albo w nocy,ale stronka fajna.Z mojej klasy juz kilka osób znalazło się:) Anastazja-udanych zakupów i pysznego obiadku(sądząc po tym co to bedzie to palce lizać:) To ja idę sniadanko rozbić...wpadnę póżniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malpeczko znalazlam 3 osoby z podstawowki, ale jak chcialam dolaczyc do klasy to mnie wywalilo :(, bede probowac, wkoncu pare klas-szkol skonczylam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Jak przygotowania wyprawek?Już poprałyście, poprasowałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rodzę koniec lutego albo marzec :), w zależności czy maleństwu bedzie sie spieszyło z przyjściem na świat, a co do prania to czekam przynajmniej do konca stycznia lub polowy lutego, zobaczymy jak bedzie z samopoczuciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anastazja, a co do wstawania z rana, to mój synio najdalej do 7,30 ostatnio daje pospać, ale to nie jest tak źle latem wstawal 5-6 tragedia doslownie, ledwo funkcjonowalam potem i drzemka wdzien niemal przymusowa :) cały czas odkad synio zasnal siedze na moja-klasa i tworze swoje konto :), spac mi sie bardzo nie chcialo, a obiadek gotowy, z wczoraj zostalo jeszcze mi zupy zprawdziwkow, a synio zje ryzanke ;) jutro lece z rana do gina na wizyte :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny Tak dobrze rozumiecie jestem juz na swoim i radosc i satysfakcje i dume psuje mi tylko fakt ze nie mam sily. Jestem kompletnie wyprana z energii a tu balagan jeszcze taki ze hej Ide dzis na usg, trzymajcie za nas kciuki, troche sie boje czy wszystko ok, czy ta przeprowdzka nie odbila sie na malej ufff chcemy wziac z mezem kotka, ale nie wiem czy to przed urodzinami dobry pomysl. popytam lekarza. A wy jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli sie zdecydujecie, pamietaj nie mozesz zajmować sie sprzątaniem po kocie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Witam się z Wami po długiej przerwie. Byłam w sobotę na USG. Mały waży 2 kg.Wszystko jest ok. Obrócił się juz główką w dół. Teraz to dopiero zaczyna mnie kopać po żebrach. Ale jestem szcęśliwa bo wiem że jest zdrowy i silny. Tak poza tym jest wszystko ok. Tylko że ciężko jest mi chodzić bo już sporo przytyłam i na prawdę wychodzę jak muszę z że troszkę jeszcze pracuję to jestem zmuszona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapka moja pierwsza córeczka tez wstawala bardzo długo o 5-6 rano ale jako niemowle spac chodzila na noc juz o 19.00 wiec cały wieczór miałam dla meza :) najfajniej to było latem mala spac a my gdzies na imprezke albo grila ruszalismy wszyscy sie dziwili ze mala juz na noc spi, przeciez latem to jest slonko piekne jeszcze o tej porze :). jakos sie wysypialam nadrabiałam w dzien, ale nie powiem ciezko sie wstaje o 5 jak cały dom spi cichutko. No ale cóz teraz sama sobie zafundowalam powtórke z rozrywki, wszystko warto dla dzieciaczków nic i nikogo tak sie nie kocha jak wlasne dziecko ;) powodzenia na jutrzejszej wizycie blondi jak sobie dajesz jakos rade w pracy to moze dobrze ze pracujesz ja poszlam na zwolnienie pensja o polowe nizsza :( i na dodatek wariuje w domu sama, ale dzis dzwonili z pracy ze mnie potrzebuja i jutro ide na troche nawet sie ucieszyłam ze jestem im potrzebna :). pozatym okazuje sie ze ciezko kogos znalesc na moje zastepstwo, od 2 miesiecy szukają, dla mnie to dobrze rokuje bedą musieli czekac hihihi Ziuuutek jak ja ci zazdroszcze ze juz sie przeprowadzilas u mnie jeszcze malowanie scian i panele no i moze sie uda przeprowadzic nam 15 grudnia, jejku boje sie ze sie nie wyrobie ze sprzataniem przed swietami, a co do prania ciuszków to nawet o tym nie mysle w styczniu od poczatku zaczne juz w nowym mieszkaniu przynajmniej sie nie zakurzą, tylko czy zdaze ze wszystkim do 4 lutego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej gosiaczek w którym jestes tygodniu bo ja zaczynam 32 dzis i wydaje mi sie ze twój duzy dzidzius :) 2 kg hoho jej ja chce USG ale moze 17 bede miec lekarz mi nigdy nie wyznacza terminu tylko tak z nienacka robi, ale mysle ze po 30 to juz pora sprawdzic czy wszystko jest ok i czy glówką polozone dziewczyny czy wy wszystkie miałyscie robione badania na toxo????? Bo mi lekarz powiedział ze jak nie mam kontaktu z kotem to wystarczy myc owoce, rece i dbac o higiene ogólnie no i nie jesc miesa surowego wiec nie robilam, w pierwszej ciazy tez nie robilam ale czasem jak cos czytam to sie martwie ze to był błąd, co o tym myslicie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj malec cos malo kopie ale to tak dzis tylko wyjatkowo moze go zmeczyłam bo sama dopiero siadłam, najpierw te zakupy (kupiłam Barbarce srebrne kolczyki wiem ze lubi bizuterie) potem obiad wykonczyły mnie te kopytka, narobiłam sie jak głupia a maz wpadl glodny, córka z kolezanką tez i zjedli wszystko dobrze ze dla mnie starczyło ale myslałam ze mam obiad na dwa dni a tu lipa, maz wział jeszcze na wynos i nic nie zostało jutro znów trzeba myslec co tu gotowac ok uciekam posprzatac teraz i na imieniki ide opisalam sie dzis jak nigdy :) widac ze nie mam z kim pogadac pa dziewuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po 30 t.c. napewno będziesz miała usg, więc pewnie przy najblizszej wizycie sie dowiesz u mnie dopiero 28t.c sie zaczal, wiec mam jeszcze troszke czasu do usg a to zdjecie z zeszlego tygodnia :), troszke slabe, ale brzuszek widac przesylam fotke sprzed kilku dni, nie jest rewelacyjne, ale brzuszek widac :) , a przytylam niecale 10kg - narazie ;) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5e495953e34b9a85.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam na Śląsku pogoda w kratkę, raz słońce raz deszcz..ja chodzę senna a moja dzidzia od wczoraj szaleje, ciekawe kiedy ona śpi ?? :) dziewczyny któraś z was pisała o drętwieniu rąk, od wczoraj co jakiś czas to mam :/ macie na to jakiś sposób?? bo to strasznie nieprzyjemne jest..zobaczę co mi lekarz jutro powie na wizycie..bo mi kręgosłup odmawia ostatnio posłuszeństwa :/ pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klara na drętwienie dobry jest magnez B6 ja biorę cału czas. Toxo nie robiłam , kota mamy,ale takiego ,który śpi poza domem.Mam nadzieję,że jest ok. Moja mała waży około 1500g wydaje mi się ,że nie jest duża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mamusie !!! jesli chodzi o kotka to bez obaw, jesli zachowujesz wszelkie środki higieny, tzn. mycie rąk przed jedzeiniem i podczas przyrzadzania potraw, ja mam kotka juz rok i 3 m-ce, wczesniej jako dziecko tez miałam długo kota i zawsze psa, robiłam badania na toxo 2 razy i miałam wynik ujemny, ale to prawda do kuwety odkąd dowiedziałam się że jestem w ciązy nie dotknęłam się, tak dla pewności, ale przed ciążą, czyściłam codziennie i też nie złapałam toxo, więc spoko :), jak szukacie kotka to jak najmniejszego, wtedy b. przywiązuje się do człowieka, my swojego mamy od 3 tygodnia życia i jest do nas tak przywiązany. Dziewczyny jesli chodzi o pranie ciuszków to ja jeszcze poczekam troszczkę, chyba zacznę po świętach. usg i badanie mam dopiero 13 XII, to już będzie 32-33 tc , więc napewno dowiem się jaka jest waga maleństwa i poproszę o potwierdzenie płci jeszcze raz. Wiecie miałam tylko w planie odnowic i troche przygotować pokój, a rozszalałam się i coraz więcej kasy,zaczęło się od malowania, potem firany i zasłony, nowa wykładzina i dzisiaj mąz kupił mój wypatrzony od dawna nowy odkurzacz( ponieważ chcę miec na górze żęby nie nosić z dołu i mieć go pod ręką), i w sumie z 2 tys lekko juz się upłynniło,a to defacto nic dla małego tylko odnowiony pokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapka jestes podobna do osoby która znam, lub znałam i nie wiem do kogo :), haha może gdzies się spotkałysmy, a pana Klara twój brzusio jest jeszcze całkiem zgrabny. ziuuutek a macie już jakiegoś kotka na oku ? a odnosnie spania, to my z mężem poszlismy spać około 1 rano, póżniej pierwszy obudził się nasz kotek zaraz potem ja i leżę sobie cichutko żeby mojego ukachanego ne obudzic, a że i Mateuszek zaczął w brzuszku buszować, więc wsuchiwałam się co tam u niego słychać, ale chyba mój mąż wyczuł że nie spie i odzywa się nie spisz ja też nie mogę, i tak cała rodzinką od 5 rano czuwaliśmy, o 6 postanowiliśmy zjeść śniadanko, i o 7 rano ucieszeni że czeka nas długi dzień, przysnęliśmy, i ja spałam jak zabita do 10 rao, i potem znowu pożądna dżemka po południu, więc tą wczesną pobudkę odespała potrójnie :):):), gorzej z moim mężem on miał mniej okazji do snu w ciągu dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ja tylko na chwilę, zeby sie przywitać. Jestem okropnie zmeczona i chyba zaraz pójdę spac. Ale już od czwartku będe częściej zaglądać, bo mam wolne. Trzymajcie się zdrowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA juz po wizycie MAla waży 1445 g termin mi sie przesunal o jeden dzien czyli mam termin na walentynki, tesciowa sie cieszy bo to jej urodziny 60 beda. Poza tym wszystko jest w porzadku, szyjka sie skrocila o 1 cm ale to ponoc ma prawo sie juz dziac, przeprowadzka i nerwy nie zaszkodzily serduszko bije jak trzeba, dobrze wyglada, łozysko prawidlowe, wszystko pieknie. Dostalam ostatnie juz opakowanie zastrzykow, czyli jeszcze 8 i koniec klucia :D Acha no pladze myszy wypowiadam wojne. W trakcie bydowy na jesieni strasznie nam nalazlo tego talatajstwa do domu, zakladamy pulapki ale to niewiele daje a nie chce truc bo jeszcze mi france pozdychaja gdzies za szafa bleee. Wiec wezmiemy kotka. Lekarz powiedzial ze jak najbardziej mozemy, nie ma zadnego zagrozenia od kota w tej chwili, zachowujac oczywiscie podstawowe zasady higieny. Wiec jutro przyjezdza kotek. Ciekawe co na to nasza labradorka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziuuutek gratuluje udanej wizyty, fajny termin, sporo jeszcze tych zastrzykow, wspolczuje :( to wy potrzebujecie takiej lownej kotki,ale to chyba kazdy kot potrafi, nasz niby domowy, ale na podworko wokol domu wychodzi i zdarzalo mu sie myszke z ogrodka przyniesc i polozyc na chodnik przed wejsciem, hihi, ale zazwyczaj jeszcze zywa, wiec jak widze ze ma cos na oku, to zabieram go do domu, poniewaz wymeczy tylko biedna myszke, poturbuje i zostawi, a u nas jako tako myszy nie ma wiec jak tam jakas przez ogrodek przebiegnie to chyba tylko kot ja widzi :), a najlwepiej wychodzi mu polowanie na motyle :), a jaki kotek i ile ma m-cy, ojej, wiesz ja jestem taka kociara, z jak slysze o tym ze ktos bedzie mial kotka, to tak jakbym ja sama zaraz miala go miec, wyglaszcz go oodemnie :),a piesek napewno sie z nim zaprzyjaźni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiajcie kochane dzisiejszy dzien byl dla mnie troche meczacy 9 godzin w pracy pozniej polecialam szybko do lekarza i zarejestrowalam sie do poloznej na jutro po to zaswiadczenie odnosnie latania i jak wszystko dobrze pojdzie to jutro kupuje bilet.:D malpeczko-->ja wiem ze masz racje ze nie powinnam sie zloscic na moich sasiadow ze tak wyszlo ale najbardziej wkurzylo mnie ich ironiczne i lekkomyslne podejscie do mnie i calej tej sprawy mowiac mi ze nie wracaja samochodem mowili to z usmiechem na twarzy jakby to jakis zart byl i jeszcze tekst mowie Ci wczesniej (3 tygodnie)to se moze autobusem wrocisz(pomyslmy im krotszy czas tym drozsza cena biletu)i na koniec ze na 100% nie wiedza czy sprzedadza auto no ale jakby....i jeszcze dzisiaj caly dzien w pracy ta moja sasiadka sie do mnie nie odezwala tak jakbym ja jej cos moze zrobila:/ niewiem co o nich myslec jestem na nich zla i juz! ale z drugiej strony jesli mi sie wszystko ulozy to bede zadowolona ze nie musze sie meczyc tyle godzin w samochodzie:D dzis w pracy dowiedzialam sie ze jedna z angielek jest w ciazy w 13 tygodniu pokazala mi zdjecie i gadalysmy caly dzien powiedziala mi ze za kazdym razem gdy ide do lekarza powinnam to wpisywac w liste godzin przepracowanych bo to jest platne fajnie tylko szkoda ze tak pozno sie o tym dowiedzialam sporo kasy mi ucieklo a szef oczywiscie nic wczesniej nie wspomnial:/ no ale coz. dzwonilam przed chwila do mamy obchodzi dzisiaj imieniny i urodziny:)wyslalam jej prezent ale jeszcze nie doszedl. w nocy znowu problemy toalete witam co 3 minuty wczoraj wieczorem bylam juz taka zmeczona tak bardzo chcialam zasnac a tu nic az sie poplakalam ze zlosci naprawde bardzo meczace.....blogo mi sie robi nad ranem jak musze do pracy wstac wiec nie wiem jak to ze mna bedzie teraz tez pol zywa jestem.... acha jeszcze nasz kolega porzyczyl dzis od nas samochod i mial wypadek niewielki nic nikomu sie nie stalo obylo sie bez policji ale za to nasz samochod zniszczony a 2 kierowca uczestniczacy zarzyczyl sobie 500funtow za ten incydent(choc jego samochod wart jest okolo 250) noi za nasz samochod musi zaplacic a jest teraz w ciezkiej sytuacji no ale mial pecha zawsze mu mowie ze jest za bardzo roztargniony i wszystko robi zbyt pochopnie tym razem tez tak bylo szkoda mi go troche no ale.... kurde ale Wam tu namazgralam:) chce jeszcze napisac ze sliczne foteczki brzuszkow zawitaly na stronce(zapka i panna Klara):)i ze ciesze sie z udanej wizyty lekarskiej(ziuuutek:))a ja narazie uciekam i obym mogla dzisiaj spac pozdrawiam kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anted - to zwykly dachowiec pewno bedzie. Kupowalismy panele od goscia co na wsi mieszka i on jak sie dowiedzial ze kota szukamy to stwierdzil ze dorzuci gratis :P Jedno co wiem to, to ze bedzie albo typowy buras albo czarny. Psa mamy czarnego wiec moze i kot powinien byc :P Tez jestem kociara, od dziecka w domu mialam kota, ale po slubie nie bylo warunkow, wiec dopiero teraz... ale sie ciesze :D Prawdziwy dom dla mnei to taki gdzie mieszka i pies i kot, juz kiedys tak mialam, tzn moj poprzedni pies mial kota do towarzystwa. Kurcze jaka to byla piekna przyjazn. to bzdura jest to powiedzenie \"zrec sie jak pies z kotem\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anted - to zwykly dachowiec pewno bedzie. Kupowalismy panele od goscia co na wsi mieszka i on jak sie dowiedzial ze kota szukamy to stwierdzil ze dorzuci gratis :P Jedno co wiem to, to ze bedzie albo typowy buras albo czarny. Psa mamy czarnego wiec moze i kot powinien byc :P Tez jestem kociara, od dziecka w domu mialam kota, ale po slubie nie bylo warunkow, wiec dopiero teraz... ale sie ciesze :D Prawdziwy dom dla mnei to taki gdzie mieszka i pies i kot, juz kiedys tak mialam, tzn moj poprzedni pies mial kota do towarzystwa. Kurcze jaka to byla piekna przyjazn. to bzdura jest to powiedzenie \"zrec sie jak pies z kotem\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anted - to zwykly dachowiec pewno bedzie. Kupowalismy panele od goscia co na wsi mieszka i on jak sie dowiedzial ze kota szukamy to stwierdzil ze dorzuci gratis :P Jedno co wiem to, to ze bedzie albo typowy buras albo czarny. Psa mamy czarnego wiec moze i kot powinien byc :P Tez jestem kociara, od dziecka w domu mialam kota, ale po slubie nie bylo warunkow, wiec dopiero teraz... ale sie ciesze :D Prawdziwy dom dla mnei to taki gdzie mieszka i pies i kot, juz kiedys tak mialam, tzn moj poprzedni pies mial kota do towarzystwa. Kurcze jaka to byla piekna przyjazn. to bzdura jest to powiedzenie \"zrec sie jak pies z kotem\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×