Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

Tak Was slucham i wiem jedno ze gdyby moj atesciowa w ogole zechcialaby sie opiekowac Kamilka to na pewno robilaby tak jak Sywlii. A tak udziela zawsze zlotych rad. ktore na szczescie skutecznie mozna zanegowac. Nianie stosuja sie do moich polecen i dobrze ze tak jest. Moja opanowala jezdzik. Nareszcie zajarzyla ze mozna go pchac i jezdzic samemu (!) na nim. Bo to ze na niego sama wsiada i zsiada opanowala dawno. Noi ma jeszcze rowerek. Ale nei chce jeszcze sama pedalowac. Woli jak ja ktos pcha (a najlepiej tatus z zawrotna predkoscia). Lula witam wklubie...Ja wstaje o 6:10 (ale wiem ze godzna wczesniej jest zabojcza) i tez doszlo do tego ze o 21-22 padalam a moj maz na nockach a w weekendy uwazal ze on tylko ma prawo sie zresetowac....Wiec ostatnio mu sie odgryzlam i w sobote sie ja zresetowalam :D Ale poczul; jak to jest kiedy nie mozan liczyc na opmoc drugie osoby. Ale powiedzialam mu ze to i tak do konca nie jest tak jak ja mam na codzien....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lula to moja córka dała mu całą parówkę i to prosto z lodówki i zimną....Ale on ja zjadł i jest wszystko ok , nawet był zadowolony.Ja staram sie mu dawać wszystko co my jemy ale w małych ilościach żeby sie przyzwyczaił. A paróweczke zjadł pierwzsy raz w życiu, mysle że trzeba już nasze maluchy przyzwyczajać do normalnego jedzenoia wszak to juz roczniaki:):):P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli was to pocieszy to w te dni kiedy chodze do pracy wstaję o 5:30!!! A w pozostałe zalezy jak córcia śpi, czasem 7 czasem 6, albo wcześniej. A w sprawie dorosłego jedzenia, to ja tez staram sie dawac więcej z tego co sami jemy. młoda czasem jak jej ładnie pachnie to przy mnie stoi i otwiera buźkę jak pisklak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekam do domku :):) gosiaczek ja wiem tylko parówki zawieraja chrząstki, pełno innych świństw, 2% mięsa i 98 % dodatków, więc na razie nie daje :) choc sama czasem zjem.Generalnie nie przesadzam, i zuzia je normalnie, bez słoiczków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny... tez bym chciala juz wiosne... a wogole to...jestem w ciazy... biorac tabletki:/ nie mialam tego w planach... i nie powinnam bo mam zagrozenie mojego zdrowia... ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
truskawkowa w którym tygodniu? Słońce gratuluję!!! moze jednak nie będzie tak źle i wszystko bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truskawkowa - ale numer! Z tabletkami? no cóż, gratuluje, chociaz rozumiem, ze w tej sytuacji to większy szok niz radość. Lula - ja ostatnio pytałam dziewczyny o specjalne parówki dla dzieci, Chyba Tilli pisała, że zawierają 70 % mięsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truskawkowa moje gratulacje...Z tego co pamietam to Ty chyba zalozylas topik Luty 2009?? Moze nei bedzie tak zle...Niezly zwrot akcji w zyciu prawda?? A moja Kamilka je parowki. Oczywiscie nei codziennie ale od czasu do zcasu tak. Zwracamy tylko uwage na sklad. I naprawde lubi. Jak juz nic nie chce jesc to jest jedyna alternatywa zeby cos zjadla. I uwielbia stopiony ser. Wiec jak tez juz nic nie chce jesc wystarczy posypac troszke serkiem zoltym aby sie podtopil.....I murowane ze zje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I powiem Ci tak Truskawkowa....Jesli mi by sie to przydarzylo to byloby najlepse wyjscie w obecnej sytuacji. Ale Tobie szczerze gratuluje i czerpie te dobre fluidy. Moze i mi sie udzieli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, ja mialam prawie 2 lata temu jakiegos guza na jajniku i mi usuneli jeden jajnik. Lekarz mi powiedzial wtedy ze mam 2 lata na urodzenie dziecka bo potem musimy usunac drugi...pytalam go wtedy o 2 dziecko ale powiedzial ze organizm moze sobie nie dac rady z takim obciazeniem...urodzilam Amelcie i po 3 miesiacach znowu zaszlam w ciaze...ale poronilam..czyli sprawdzilo sie to co mowil lekarz.. w niedziele wyszedl mi pozytywny test i wczoraj poszlam do gina...potwierdzil ciaze, wprost mi tego nie powiedzial ale wyczulam ze nie wierzy w jej utrzymanie:/ poza tym ja na czerwiec mam termin usuniecia drugiego jajnika... boje sie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej... Lula - witaj w klubie...ja sie dzisiaj pogryzlam z mezem :( szkoda gadac straszna przykrosc mi zrobil Alantoina :) milo Cie widziec spowrotem :D a co do torbielki, wchlonie sie zobaczysz, jest malutka :) bedzie dobrze :) zazdroszcze zabawy na weselu, szalenstwa i tygodnia w samotnosci tutaj...serio :) tez by mi sie przydalo pozadne wysprzatanie chalupy...robie to na raty i jak w koncu skoncze calosc to nastepnego dnia to od czago zaczelam znowu jest do sprzatnania... a czy ja chce wracac do PL? nie wiem..czasem mam tak ze bardzo ale ogolnie chyba mi obojetnie..wybiore zycie tam gdzie latwiej i taniej niestety na razie wygrywa UK :( a wiecie co? ja tez szukam opiekunki, raz w tygodniu na 2 albo 3 godziny. pierdziele. i nawet nic nie mowie mezowi bo by sie wkurzyl ze bez sensu wydaje pieniadze a dla mnie to bedzie 12 funtow (jego 2 paczki fajek :P) a ja sobie przynajmniej pochodze na solarium, na zakupy, odpoczne mam dosc, nie mam prawka i jestem uwiazana na naszym zasranym osiedlu od wrzesnia Olivcie chce wyslac do prywatnego przedszkola na dzielnicy obok naszej. Calkiem tanio a warunki rewelacja, Chce znalezc prace part-time a Olivcia bedzie z rowiesnikami musze zaczac szukac pracy, za jakies normalne pieniadze.powoli rozejrze sie po rynku Gosiaczku...straszna tragedia z ta dziewczynka :( niewyobrazalne Sylwia - moja je na sniadanie 150ml na sniadanie, przed drzemka i na dobranoc czyli lacznie 450 ml mleczka. no chyba ze ida zeby to o wiele wiecej bo wtedy nic innego nie chce jesc :O acha i konczymy ostatnie pudelko mleka numer 3 i nastepne to juz bedzie dla dzieci od roczku Cow&Gate Olivia tez bardzo lubi mleko:) tez mam strasznie nieregularny okres co mnie wpienia neisamowicie ale u mnie to przez PCOS Mamba- brawo dla Vikusi, prosze to rewelacja ...moja zaczela od razu od tej gorssej strony - daj...wszystko jest \'daj\' spanie nocne jest ui nas ok. od ponad tygodnia Mala spi 12 godzin ciagiem ...dwa razy budzila sie tylko raz ja jestem dziennie ok 3 albo 4 godzin na dworze z Olivia...nie da rady siedziec w domu...kupilam jej dzisiaj szelki wiec juz na bliskie spacery chodzimy bez wozka wygodniej mi :) cop do tych parowek to u mnie tez to jest ewentualnosc:) je raz albo 2 razy w tygodniu. ja daje ugotowana. Lula - te lodowkowe na wage sa takie jak piszesz te pakowane Morlinek maja opisana cala zawartosc\\i tam jest 70% miesa (i to nie chrzastek i racic i nosow swin) Gosiaczku - moja tez miala baaaaaardzo dlugi czas takie czerwone dookola ust, nigdy nie wiedzialam od czago,...trwalo to od 6 do 9 miesiaca, znikalo i sie pojawialo...az raz zniknelo na dobre... do tej pory nie doszlam od czego to moglo byc... Olivia kapie sie 18 i o 18 30 juz twardo spi, do ok 6 30 rano drzemka jest od 11 do 14 ja jestem ciaaaaaaaaagle sama :( od rana do nocy. wpienia mnie to...ale najgorsze jest to chyba ze sie przyzwyczailam i...jakos dobrze mi z tym...robie swoje rzeczy, cwicze, szytam ksiazke a jak przychodzi maz to...jakos sie robi dziwnie... ja chce isc spac i chce miec cisze, ten musi miec wlaczony TV... wiecie po tej naszej wielkiej klotno, ja sie zmienilam, bardzo, postaralam sie on nic! i to mnie najbardziej wpienia czemu to ja mam caly czas uchylac sie??? a w dupe jeza 😭 dzisiaj juz on czuje ze cos nie tak bo dzwoni i milusi jest a mi sie nawet nie chce z nim gadac truskawkowa!!! wow:) gratuluje i mam nadzieje ze wszystko sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) my jutro idziemy na szczepienie MR1 :) także trzymajcie kciuki żeby wszystko było dobrze :) poza tym wszystko oki :) truskawkowa GRATULUJE :) my czekam do lipca, chyba, że szybciej pracę znaje to odroczę powiekszanie rodziny :)))) a tu jesli ktoś lubi biżuterię artystyczna :) www.artmar.cba.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane ! Truskawkowa poziomka gratuluje, nie martw sie,napewno wszystko bedzie dobrze, my sie staramy i nic :( Mati tez je wszystko , sloiczkow od dawna od kilku m-cy nieje, poniewaz nie lubi, tylko desery owocowe i jogurciki z gotowych . A tak zajada wszsytko co my. Dalej nie chodzi, ale tak poza tym wszystko ok. malo teraz pisze poniewaz w domu nie mam neta, tylko na barze, ale za jakis tydzien bede miala komputer i znowu zaczne wiecej pisac i czytac, juz sie nie moge doczekac, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja krotko bo mam max czas na deficucie truskawkowa gratuluje i trzymam kciuki ja nie chce juz dzieci ale gdyby sie trafilo to by bylo ok:> moj mlody od wczoraj chodzi sam hurrra!!! wreszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla Tadzia! Ja też ostatnio nie mam na nic czasu :( Za to w piątek po południu spotykam sie z koleżankami, coś w rodzaju babskiej parapetówki :D I w dodatku postanowiłam, że nie jadę samochodem (jak zwykle dotąd) tylko będę piła alkohol! W moich ustach to brzmi smiesznie, w dodatku po takim długim czasie abstynencji pewnie wypiję 3 kropelki i będę pijana :D Tilli - z facetami tak już jest, że co jakiś czas trzeba nimi potrząsać , niestety :( Lecę do pracy domowej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia - zazdroszcze! u mnie grobowa cisza maz przyszedl, walnal ciuchy w kat, wzial piwo i siadl przed tv dzisiaj spie w pokoju Olivii nie chce mi sie gadac z nim i w ogole na niego patrzec odraza mnie jestem wpieniona na maxa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziweczyny Truskawka myśl pozytywnie! wiem, że czasmai trudno, ale tak trzeba. Słuchajcie Igorowi niestety wycofalam nabial i okazuje się, że to zupełnie inne dziecko, nie beczy cały dzień to najważniejsze. Dziwne , bo nie byłko oznak w kupce, że coś nie tak, czasami troszke zaczerwienione policzki. Jednak co dziecko to inny czlowiek Ulcia jak miała rok jadła wszystko - kotlety, tort, nawet szampana polizała na roczek, a junior zupełnie inny slabszy organizm. Fajnie dziś spędziliśmy dzionek mimo pogody parszywej, spacerek , potem ploty u przyjacioólki. Jutro ide polatać z dzieciakami po centrum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tilli widzę, że Ty jesteś bardzo emocjonalna, jak kochasz to całym sercem, a jak jesteś wkurzona to tez na maxa :) Mamy coś wspólnego :) Danis ja bym sie nie domyśliła, że to dieta może tak działać. Dobrze, że udało sie zlokalizować na \"wroga\". Jestem padnięta i zaraz lecę spać. Cieszę się, że jutro środa, bo będę znowu miała pare dni wolnych. No i odpocznę od teściowej, bo ostatnio jak przychodzi przed 7, to wychodzi przed 19. Męczy mnie to, no ale przecież jej nie wyrzucę. Najgorsze, że mąż sie mnie czepia, że sie nie zajmuje małą, ale jak mam to robić jak babcia ją trzyma na rękach. A jak już ją wezmę do jakiejś zabawy to wystarczy, że odejdzie na krok i babcia tylko czeka, żeby sie włączyć. No to wolę sobie poczytać gazete i przeczekać aż sobie pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia widzisz czasami to niewiadomo co lepsze pomoc innych, czy meka samej zajmować się dzieckiem. Tak mysle, że to dieta była przyczyna jego wrzaskow, od pt zupelnie inny, śpi w dzień 2 godziny co nigdy dotąd nie mialo miejsca. Spał 20-30 minut, a czasmai nawet 8 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, truskawkowa- gratulacje!!!!trzymam kciuki zeby wszytsko bylo ok!!! Ja tez bym juz chciala ale nie mamjak :( fruskawka-trzymam kciuki z aszczepienie!!!!napewno wsyztko bedzie ok!!! danis-super ze Igorek juz spokojniejszy. Dobrze ze wreszcie znalazla sie przyczyna:) Teraz juz tylko lepiej! a ja siedze i szukam jakichs fajnych przedszkoli w Szczecinie. I nic znalezcnie moge:( Chcialabym jakies angielskojezyczne ale chyba nie ma nic takiego. Ja do Viki mowie duzo po angielksu i rozumie tak jak polski i chcialabym kontynuowac w przedzskolu. Jescze troszke czasu ale znajoma przyaciolki chyba z Gdyni wlasnie wpisla swojego malucha na liste rezerwowych! Rodzila 2 tygodnie przede mna takze szok. Ponoc straszne tloki i zapisywac juz trzeba! Nie wiem czy to mozliw. W kazdym razie zaczelam szukac czegos fajnego. Rozgladalyscie sie moze za przedszkolami? A mi sie cos pochrzanilo z okresem i wogole z cyklem jakies cyrki mam, plamienia itp. Chyba czas wybrac sie do goina. W sumie poporodzie to juz ze 3 razy bylam ale odkad przestalam karmic to nie. Moze cos tam jescze nie wrocilo do normalnosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truskawakowa trzymam kciuki żeby wszzystko było w porzadku i ze zdrówkiem i z maleństwem:):):) Ja dzis byłam z małym na szczepieniu naqwet nie jęzkną.Jestem z niego dumna nawet babka sie zdizwiła ; dzielny jest mój facecik:):):) Dzis za rada mojej lekarki dałam małemu juz zwykłe mleko bo na raznie jade na 2 tak moge mu spróbować dac własnie świeże krowie zobaczymy jak jutro bedzie sie po nim czuł.Mam nadzieje że wzssytko bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczku- wielkie 👄 dla Oliego za bohaterstwo 🌼 Danisella -wow, super ze znalazlas przyczyne :D:D:D Mamba - JESTEM POD OGROMNYM WRAZENIEM!!! wygladasz swietnie jaki umiesniony bvrzuszek, jaka sylwetka, wow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Mamba - ja nie mam konta na nk :( i nie mogę zobaczyć fotek Gosiaczek - rosnie Ci nietypowy mężczyzna, bo oni najcześciej mdleją przy zastrzykach :D :P Ciekawe jak bedzie z mlekiem. Tilli - i jak chmury? Przeszły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamba z tym przedszkolem coś jet nie tak, bo w Gdyni obowiązuje elektroniczny system zgłoszeń według peselu i nie można sie zalogować, jeśli z daty urodzenia nie wynika, że dziecko skończyło 3 latka. No chyba, że coś sie zmieniło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Ja na chwilkę, bo nie wyrabiam na zakrętach. Dziś mam dużo urzędowych spraw i muszę jeszcze do banku skoczyć po kartę kredytową, bo mi w tyłek wchodzą i chcą dać, więc czemu nie?:) Zawsze się przyda :na czarną godzinę\". Mamba, a próbowałaś w tym przedszkolu?: Przedszkola Niepubliczne Artystyczno - Językowe \"Nasza bajka\" 71-334 Szczecin, ul. Wojska Polskiego 211 pow.m. Szczecin, woj.zachodniopomorskie tel. 091 48 726 33 http://www.naszabajka.pl/ lub Niegrebecka Bożena. Europejskie Przedszkole Niepubliczne Twórczej Aktywności Dziecka 71-115 Szczecin, Świerszczowa 14 pow.m. Szczecin tel. 091 453 01 98 ................................................................................... Nie chcę na razie chwalić mojego urwisa, ale od kilku dni przesypia mi pięknie całą noc bez pobudki! Zasypia około 20:30 i śpi ciurkiem do 6:30 lub 7:30. Jak się obudzi wcześniej, to popije cyca i dosypia jeszcze godzinkę. Ale to chyba dlatego, że wszystkie zęby co szły mu na raz przebiły się w końcu. Tymek ma więc już 12 zębisk:) Mój mężulo już tydzień w domu na urlopie i o dziwo - nie irytuje mnie! Jest kochany, nie wkurza, nawet kanapeczki kolorowe mi robi;) Bardzo ładnie zajmuje się Tymkiem, kąpie go, zabawia. Tylko ucieka jak Tymek walnie kupę w pieluchę - taki wrażliwy;) Tilli - nie denerwuj się, faceci często niedomyślni są i nie czują ani nie widzą, że robią nam przykrość. Może na spokojnie powiedz mu co cię boli w jego zachowaniu względem ciebie? Przecież nie jest tak, że się już nie kochacie czy olewacie, prawda? Może to przesilenie wiosenne? Jesteś przemęczona, układ nerwowy po braku słońca w strzępach. Poczekaj na wiosnę, na pewno i u was w związku się ożywi. To taki cudowny czas:) Ja też mam czasami doły i doliny, ale wiem, że mój mąż to facet mojego życia i nawet jak mnie solidnie wkurwi, to i tak go kocham:) Myszsza - gratulacje dla Tadzia!:) Ale będziesz miała teraz maraton po domu za małym!:) Co do parówek - daję rzadko Tymkowi właśnie Morlinki lub kupuję mu chudziutką i delikatną kiełbaskę drobiową (nie pamiętam jak się nazywa), jest bardzo dobra. Tymek to typowy mięsożerca po ojcu, więc na kanapki idzie też szynka drobiowa bądź taka prawdziwa, wiejska ze świnki:) Umówiłam Tymka na szczepienie na 4 marca, boję się, ale pójdę i jeszcze potruję lekarzowi, może trochę odsuniemy w czasie? Chociaż Tymek do tej pory genialnie znosił szczepienia i nic się nie działo. Teraz uciekam, będę później. Pozdrawiam Was wszystkie, te w pracy i te w domkach:) Miłego dnia!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy chmury przeszly??? ehh...ja mysle ze tow szystko chodzi o samochod i moje odchudzanie:O bo nam sie psuje na maxa ten co mamy i kupe kasy w niego wkladamy a maz chce kupic vana z 2001 roku ... tanio ale ja sie boje ze za rok znowu bedzie to samo i znowu trzeba bedzie kupic i mu mowie ze ja juz wole wziac na raty 2 latka np. poza tym jemu sie chyba nie podoba to ze chudne... rozumiecie?? nie wiem...tak mi sie wydaje no bo wczoraj glownie poszlo o to .... mowie mu ze wszystkie spodnie ze mnie spadaja a on pokaz wiec ubieram i wisza pod tylkiem i zapiete moge wciagnac na siebie i w ogole...bleeee..jakbym miala kupe w gaciach a ten do mnie - co ty gadasz, dobrze leza!!! ja mowie chyba zartujesz a on...a czy spodnie musza byc obcisle na tylku??? no qutwa mac! nie ..nie musza...ale niech na mnie nie wisza dodam ze moje wszystkie spodnie byly 42 (mowie europejska rozmiarowa nie uk-owska ;) ) a teraz nosze 38.. wiec no sory no i on w ogole nie chce juz slyszec o tym ze chudne, o cwiczeniach itd a ja tez chce schudnac dla podbudowania samooceny, wiem ze latwiej znajde prace gdy bede pewna siebie, zadbana...niz taka jak bylam :O i on sie wkurza chcialby zebym chodzila w worku od ziemniakow chyba.. ehh... Myszsza - gratki dla Tadziunia :D:D:D:D AnnaSzn ;) oj jak Ci dobrze :) ide na spacer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×