Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

Widzę,że nietylko mnie znów zgaga dopadła i męczy:( Dość,że póżno poszłam spać,bo zasnąć ciężko i tak przedłużam az spać się bardziej będzie chciało to jeszcze obudziłam się po dwóch godzinach i tak się męcze. W każdej pozycji mi niewygodnie...teraz już tylko wytrzymuję jakoś na lewym boku,a jak sie położe to po chwili skóra na brzuchu mnie swędzi....i ta zgaga:(A obrócić się żeby jakoś zmienić pozycję to masakra tak boli:( A już się chwaliłam dzis anted,ze zgaga o mnie zapomniała,a jednak nie.Przyszłam Wam trochę pomarudzić,bo już sił mi brak...może jak troszkę teraz posiedzę to jak się zaraz znów położę to mi jakoś lepiej będzie...a zmęczona jestem okrutnie. Mój mąż tak patrzy na mnie i mówi...Ty to jeszcze ze trzy dni i urodzisz.... Echhhh.....może ma rację,strach strachem ale już miałabym to za sobą:(....a tak to człowiek tylko czeka,męczy się i zadręcza czarnymi myślami:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie o poranku! Widzę Malpeczka, że jesteś dzisiaj rannym ptaszkiem :) No i miło mi czytać tyle ciekawych wieści od was. Tylko ten atak zgagi, koszmar! Ja na szczęście mam rzadko. Gosiaczek fajnie, że jestes juz po rewolucji remontowej, no i że masz dostep do internetu. Angelika - zaglądaj tu do nas i pisz jak Ci mijają te ostatnie dni. Myslę, że nie ty jedna z naszego grona ostatecznie urodzisz w styczniu :) Dziewczyny już się nie moga doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Mamusie !!! wlasnie ogladam na tvn program mamo to ja, wiele z was tez napewno to oglada, radza aby kupowac karuzelki ktore niedostarczaja zbyd duzo bodzccow, tzn. lepiej zeby sie nie krecily tylko staly w miejscu, poniewaz dziecko nie jest w stanie skoncentrowac uwgi na krecacej sie karuzelce, aby zabawki powieszone byly jednolite, imialy tylko kilka kolorow, niezbyd duzo rozniastcyh wzorow itp. a od 3 m-ca do raczki mozna podawac grzechotki i miekie ksiazeczki. gosiaczek super ze juz jestes, uwazaj na siebie i sie nie przemeczaj malpeczka i aniat ja zauwazylam ze w pozycji lezacej zgaga mniej mi dokucza niz w stojacj lub siedzacej. aniat fajne sa historie poznawnaia swoich milosci,ja tez lubie swoja, poszlam na odczyt historyczny dotyczacy wyzwolenia naszego miasta,byli sami starsi ludzie, fascynaci historia, i jeden mlody 18-latek i ja. po wszystkim juz czekal na dole ,i tak powolutku odwiedzalismy wspolnie muzea i inne ciekawe miejsca i spotkania , przezwiele tygodni oczywiscie. malpeczka mojego meza jak ktos sie pyta kiedy, to on mowi, moze dzisiaj, lub jutro, ale nic sie nie sprawdza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anted -lubie ten program, bo daja wiele ciekawych rad, a ja ucze sie na nowo. Ale teraz juz nie oglądam, bo do końca lutego sa powtórki, a starałam sie oglądac każdy program przez cały sezon, więc niec nie opuściłam. Jak tam plany na dzisiejszy dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry Wszystkim Widzę, że wszystkie z nas są coraz bardziej zmęczone naszym wyglądem i samopoczuciem i okazuje sie że strach przegrywa z chęcią poczucia sie lepiej. Aby jak najszybciej urodzić :) Ja też w nocy bardzo czesto sie budzę, mm problemy ze zmiana pozycji, ze wstaniem do wc. I do tego mm jeszcze te zdrętwiałe dłonie, które w nocy daja popalić nieźle. Ale pocieszam się, że już tak niewiele zostało. Szkoda tylko, że ta końcówka daje tak popalić. Ja swoją małą powinnam tulić już za 1,5 tygodnia. Wiedzieliśmy z mężem, ż e tak może będzie ale jednak mimo wszystko zaskoczeni jesteśmy. Widzę, że wczoraj dzień lodów miałyście. :) Mam nadzieję, że wszystkie były smaczne....Czyżby dziś powtórka?? Pozdrawiam. Lecę sprzątać i prasować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma to jak nocne przekręcanie sie z boku na bok. Mam wrażenie wtedy, że tak musi się czuć pingwin jak leży na pleckach i nie może wstać. Dobrze chociaz, że mamy dłuższe ręce i nogi to możemy sobie nimi pomóc :) Ja też tak mam, że jak obudze się w nocy to długo nie mogę zasnąc. Dzisiaj mam zamiar wybrac sie na krótkie zakupy ciuszkowe. W sklepie gzdie kupowałam całą wyprawkę nie było fajnych bluzeczek, sweterków itp. Myslę o jakims polarku, albo sweterku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dzeiwczyny, witam o poranku :) mnie jakoś wieczorem szybko muli i max o 22 idę spać, ale widzę, że tu wtedy najlepsze dyskusje się rozwijają :))) Nikita, super, że przez cały miesiąc tylko 1 kg, ja na tej końcówcę to chyba najwięcej przytyje :( , a co do masarzu oliwką to nam na szkole rodzenia coś na ten temat mówili, przesyłam linka niżej, opis masażu krocza jest po opiscie nacięcia (brrr..) http://www.rodzicpoludzku.pl/wartowiedziec/drukuj.php?warto_wiedziec_id=13 Sama raczej się do tego nie stosuje, ale podobno rezultaty są niezłe. Oj Jenny a ty się biedaku nabiegasz z tym KTG, ale dobrze, że wszytsko masz pod kontrolą, ciekawa jestem jak ci wyjdzie to usg? Agnes przerażające co piszesz o tym mieszkaniu, ja bym pewnie już się załamała, ta agecja jest do d... Mam nadzieję, że najpóźniej we wtorek już wsytsko sie ułoży i nie będziesz musiała doadtkow się stresować. Gosiaczek - ja wózek mam porzyczony od szwagierki, najzwyklejszy, ale chyba nam wsytarczy. Małpeczko, ale ta zgaga cię wymęczy i ta miednica.... Ale może już niedługo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze zamin napisałam co chciałam to już sporo z nas powstawało :))) chya ja też zaczne oglądać "mamo to ja" wcześniej pracowałam - więc chętnie zobaczę nawet te powtórki, hi, hi ja też w nocy czuje się jak pingwin, czasem nawet jakiegoś małego jaśka sobie pod brzuch podkładam, żeby się nie strurlać dalej :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Lidka! Dzięki za link, ja już to kiedyś czytałam tylko nie pamietałam gdzie. Myslałąm o tym masażu, ale jakoś nie moge się zabrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia ja też nie moge się zebrać, z ćwiczeniami wygląta to podobnie, pomyślę o nich, raz na tydzień się zmobilizuje ... i więcj nie daje rady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaajcie !!! my planujemy dzisiaj rozlozyc lozeczko, ale posciel zloze tylko w kostke i przykryje recznikiem zeby sie nie kurzylo, poniewaz nie wiadomojak dlugo bedziemy jeszcze czekac na naszego synka :) a od dzisiaj postram sie zaczac masaz, wiem ze to pozno, ale moze cos pomoze, jak zrobie to to dam wam znac. i od wczoraj biore homepotaie na miesnie, naczynia, zapobiega nadmiernemu krwawieniu, daje tez lepsze rezultaty w gojenu itp. ciekawe jak tam lula i Zuzia Katarina juz cyba gotowa do odlotu, ciekawe dlaczego 9 luty niezaglada do nas, mam nadzieje ze u niej o.k, ziuuutek tez wczoraj chyba sie nie pokazala, licze na to ze u niej dobrze, moze tylko nastroj ma nienajlepszy, ale napewno bedzie dobrze pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anted - a Lula się do Ciebie nie odzywała? Ja mam ochotę napisac sms-a, ale nie chce przeszkadzać. P. Klara jest w kontakcie z 9 luty i przyczyną jej nieobecności jest problem techniczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja dzisiaj mam ogromną ochote na słodycze! Zjadłam juz kinder bueno - białe, liona i kit-kata z masłem orzechowym. I wcale nie jestem zasłodzona i mam ochote na więcej. Ale już mi głupio, bo to sa batoniki do szkoły i synek zauważy, że tyle pożarłam i będzie obciach :) A teraz robię sobie gorzka herbatkę, żeby mi przeszła ta ochota. Ale lody dzisiaj beda na pewno, bo wczoraj tylko o nich czytałam, więc dzisiaj muszę zjeść!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Was czytam i czytam i nigdzie nie zauwazylam zeby ktoras z Was miala taka dolegliwosc jak ja.Otoz jak tylko poloze sie do lozka wieczorem,zaczynaja mnie krecic nogi(jakbym miala reumatyzm) .Kiedys zdazalo mi sie to sporadycznie,np na zmiane pogody a teraz mam to co wieczor.To jest straszne!Myslalam ze takie cos maja ludzie starsi a nie kobieta 30-to letnia ;( A moze to normalny objaw ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Emilka! Ja nie słyszałam o takim objawie ciąży, ale nasze organizmy przeciez troche wariuja, więc wszystko jest mozliwe. Ale to nie tylko dolegliwośc ludzi starszych, mam koleżankę, która ma objawy reumatyczne od szkoły średniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamusie! jestem zmasakrowana zasnelam po 4, moj maz jak wstawal do pracy to tylko przyszedl i powiedzial,ze wychodzi nie chcial mnie budzic. Malpeczko- ja tych dolegliwosci to mam od groma,ale zgaga to koszmar mam na to ,anta gel -troszke pomaga, nogi jak wstaje i przez reszte dnia to jak baloniki i ciezko mi sie chodzi:( Sylwia- juz od rana mecza cie zachcianki bidulku,ja po tym jak zjadlam o.5l lodow to chyba mam dosc,zobaczmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam lody wczoraj były pyszne :) emilka co do tych nóg to ja też tak mam :/ prawie od początku ciąży..biorę cały czas magnez, na początku pomagał a teraz czuję że coraz mniej :( a nie chcę za duzo dawki zwiększać, no i tak sie męczę czasem dośc długo z tym upierdliwym stanem.. a ja dzisiaj wybieram się w końcu na zakupy i chciałabym to zrobić jak najszybciej bo popołudniu pewnie tłumy będą bo to piątek..poza tym w porządku tylko kręgosłup mógłby trochę mniej dokuczać.. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Ale macie tempo pisania:D:D I dobrze widze ze poprawia sie z dnia na dzien bo kiedys bywało kiepsko ale to pewnie sprawa tego ze teraz wiekszosc na zwolnieniach Dzis miała pierwsza noc przespaną!!! od nie pamietam juz kiedy tylko dwar azy na siusiu i zadnego lezenia i wpatrywania sie w sufit,oby juz wszystkie takie były:) Małpeczka bidulko mam nadzieje ze juz lepiej sie czujesz ,moze pospisz sobie w dzien i ci przejdzie Lidka ja równiez taki mam zapał s łomiany ale z tym masazem mozna pomysleć,i niestety sie nabiegam na to ktg ale mam nadzieje ze dzis juz ostatni raz:) U nas łozeczko juz rozstawione ale materac jeszcze w worku zapakowany i zastnawiam sie czy wogole go wyjmowac wiem,ze głupio brzmi ale słyszałam,ze chłopcy mimo,ze maja pampersy to potrafią bokiem sie obsiusiac...No a ja nie znalazłam nigdzie tu taich podkładów zeby ochronic materac,jak myslicie zrobic je z foli? Anted fajna \"historia\" z tym Twoim mezem:) Aniat Twoja tez zreszta ja lubie takie historie słuchac..przewaznie sa taaakie romantyczne:) Anted a Ty z tego co pamietam masz urodziny 11 grudnia?? Tak sie pytam bo przypomniało mie sie co Sylwia pisała odnosnie ludzi urodzonych w tych samych dniach...Co prawda ja jestem z 10 grudnia ale to przeciez tak blisko:D Sylwia ładnie ja dopiero wstałam a Ty juz cała armie słodkosci pochłonełas:D cos sie chyba sprawdza ze na dziewczynke pochłania sie słodkosci tylko cos pozno sie za to wziełas. Zrób sobie pyszne słodkie lody ja po wczorajszych mam dosc słodkiego na jakis czas:) Małpeczka,Anted współczuje wam zgagi,ja miałam ja przed ciaza i w ciazy tylko na samym poczatku,teraz mam juz tylko sporadycznie i w sumie juz przyzwyczaiłam sie do tego palacego bolu,ze nawet nie zwracam na niego uwagi:) No chyba ze przegina wtedy tylko Renii ale nie kupujcie nigdy owocowego Renii jakie to swinstwo fujj. No a pozatym zgaga pod koniec ciazy oznacza włoski u małej istotki Aniat ty to sie wyspałas co?? Z tym puchnieciem stop mam podobnie i czasami jak na nie patrze to naprawde wygldaja na szrekowe:D Emilka ja tez pierwsze słysze o reumatyzmie mioze poprostu ten co miałas z przed ciazy sie nasilił i pozneij wróci do normy:/? My wkoncu zdecydowalismy sie na wózek mił byc implast volant 4 ale tesciowa go obejrza ła i powiedziała ze implast driver xl4 jest lepszy i ładniejszy:) Wiec niedługo do nas przybedzie(wkoncu)w kolorze pistacjowym:) Juz sie nie moge doczekac:) Musze leciec bo za 10 min wychodzimy na to Usg wywalczone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tych nóg to raczej nie reumatyzm, on najczęściej atakuje stawy i ma inne objawy..to tzw zespół niespokojnych nóg spowodowany najczęściej niedoborem magnezu..pojawia się właśnie w nocy kiedy sie człowiek położy spać a za chwilę nogi same zaczynają \"tańczyć\" i nie ma możliwości żeby nimi nie ruszać..strasznie to męczące jest :( no chyba że emilka Ty masz inne objawy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w piątkowy poranek, zaczął on sie dla mnie nienajlepiej, mama bardzo zdenerwowała mnie przy kawie jeszcze teraz czuję że się trzęsę i głowa mnie boli. Zaczęła prawić mi morały na temat mego męża[ wczoraj ok 19 poszedł do kolegi, i przyszedł przed 23} pytał mnie czy pójde z nim ale mi się teraz nie chce nigdzie wychodzić a tak pozatym miałam ochotę sama sobie poleżec przed telewizorem pooglądać te filmy na którę ja mam ochotę[fajny film był na tvn o 21,30} Ona tego oczywiście nie rozumię bo jak mówi cytuję,, mnie tata nigdy nie zostawiał samej wieczorem szczególnie jak byłam w 9 m-cu ciąży,to jest niewyobrażalne,, strasznie się wkurzyłam, popłakałam strasznie, potem mama miała wyrzuty przepraszała i uspokajała mnie że teraz nie mogę się denerwować i płakać bo dzidzia wszystko czuje. Mogła o tym pomyśleć zanim zaczęła, no cóż no są uroki mieszkania z rodzicami, pomimo tego że mamy dom i rodzice dół a my górę. Czasami w takich chwilach jak ta mam ochotę spakować się i wyprowadzić, ale skąd wziąśc tą kasę na to wszystko:( żle mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenny- ja sie wogle niw wyspalam chodze zakrecona,ale nie chce sie klasc bo noc bede miec do tylu i dla tego walcze dzielnie. Aned- fajnie powspominac historie,ale nasza jest tak dluga,ze jak bym ja miala opisac to pewnie cala strona by wyszla:) ale zawsze bylo romantycznie.Moj maz to taki komboj nie wiem jak to sie pisze,ale odkad pamietam to z konmi.A teraz mi go szkoda bo nie ma tego co lubi,moze kiedys a za jkies moze 2 lata chcemy wyjechac jako misje na syberie,ja do pracy z uzaleznonymi, a moj maz jako ewangelista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neska dzieki juz mi jakos nerwy przeszly ale naprawde taka sytuacja ze ja pierdziu :O i ja mam termin na 9 lutego ale juz mam przygotowany scenariusz wyganiania mojej malej ze mnie. czyli liscie malin :D baraszkowanie z Dareczkiem, po przeprowadzce sprzatansko wielkie i mycie podlog wieszanie zaslon :D mam nadzieje ze sie uda Gosia ja mam taki wozek http://www.mothercare.com/gp/product/B000IERJPM/sr=1-1/qid=1200045507/ref=sr_1_1?ie=UTF8&m=A2LBKNDJ2KZUGQ&n=44344031&mcb=core tylko ze wozek z nosidlem i parasolka a reszty nie mam. moj ma inne kolory i oczywiscie uzywany mam za 50f :D aniat, anted i malpeczka wspolczuje tej zgagi masakra :O Lidka dzieki, ja jestem zla na wszytskim ze tak pozno sie za to wzieli mimo ze trabilam o tym od dwoch miesiecy i po NR poganialam tego mojego zeby dzwonil i sie umawial :O sama bym nie zalatwila tej bieganiny, ledwo sie ruszam i jeszcze glos mam jak zul spod sklepu przez ten katar :O ale to nic dzis maja dzwonic i powiedziec kiedy sie wprowadzic mozemy, cos wczoraj gledzili ze w pon rano. oby. Sylwia polecam kit kata cappucino mmmm niebo w gebie!!! Emilka panna Klara ja nic o tym nie iwem niestety :( mania glowa do gory :) to Twoj maz na szczescie a nie mamy :P tymczasem lece do lekarza bo sie spoznie a wiecie przez kogo? przez Was moje drogie dziewuszki bo co ledwo oczy otworze to tu wchodze i musialam nadrobic tyle az bo sie tak rozpisalyscie :D:) na szczescie tylko zabki ubrac sie i do lekarz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ja na szczescie jako tako spalam a zgaga mnie odpuscila od 2 dni ale jak nie bierze to nie spie cala noc i poplakuje po cichu z nerwow ja juz prawie spakowna i zupelnie nie gotowa do lotu zostalabym jeszcze troszke w domciu...:(:( od poniedzialku do pracy wracam i musze sie wkoncu zabrac za odgruzowanie pokoju w ktorym bedziemy z maluszkiem musze poprac i poukladac ciuszki zrobic miejsce na kolyske i wogole duzo rzeczy jeszcze aplikacji nie zlozylam o mieszkanie ...nie wiem gdzie mam glowe:( nie chce wracac chce tu zostac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! A ja zasnęłam jakoś przed 8 i teraz obudził mnie telefon i znów niemogłam zasnąć więc postanowiłam zajrzeć do Was i co widzę,znów pełno zaległości,więc juz nadrabiam. Sylwia udanych zakupów życzę:)Ja objadam się słodyczami od kiedy jestem w ciąży:)...wiem,że niepowinnam ale to jest ogromna ochota przed którą nieumiem się bronić,także niebyło u mnie takiego dnia bez słodyczy...ale już niedługo,bo jak urodzę to przechodzę na dietę zdrową i z myślą o dziecku i na czekoladę nima tam miejsca. Emilka-rzeczywiście zadna o tym niepisała,ale u mnie to raczej niewystępuje.Czasem nogi bolą i uczucie napuchnięcia jest nieprzyjemne ale towzystko,więc jak bardzo Ci to dokucza to powiedz o tym lekarzowi. panna Klara-Tobie równiez udanych zakupów i żeby kregosłup mniej bolał:)Współczuję z tymi nogami,kazdej z nas coś dokucza:( mania-niemartw się...ja od zawsze o coś z mamą się kłucę i czasem nierozmawiam z nią wcale a bardzo ją kocham i żle mi wtedy. Niemyśl o tym żeby się niedołować i pogadaj z mamą,że niepowinna tak postępować.U mnie to odrazu agresor się włancza jak mama coś złego powie na mojego(więc raczej to się jej niezdarza),bo on jest taki cudowny,ze nikomu niedam go krytykować,ale rozumiem Cie doskonale. agnes-napisz co słychac było na wizycie u lekarza.Powodzonka:) Ale mój synek fajnie teraz kopie:)...brzuszek na lewo i na prawo:) Muszę zapamiętać to uczucie,bo jak urodzę to niewiem kiedy i czy wogóle będzie drugie maleństwo.Chcielibysmy ale wszystko zależy od porodu.Idę się jeszcze zdzremnąć bo zakręcona jestem....tak z godzinkę.Buziaki Jennny-Przedewszystkim to powodzenia na usg i czekam na wieści! Naprawde zgaga oznacza włoski?:)...hehe niesłyszałam o tym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, lala, chwilke mnie nie bylo od rana, a tu znowu cale powiesci, jak uporam sie z tym i owym, co zaplanowalam co mam dzis zrobic, nadrobie i popisze do was, ale teraz szybciutko, wlasnie dostalam sms-a od luli, ale smiesznie , poniewaz rani jeszcze zastanawialam sie co u niej a tu wiesci : Lula pyta sie co slychac na forum, i czy juz jest ktos po niej, sa jeszcze w szpitalu ale lada dzien wyjda do domu. zuzia sama rozkosz :). Buziaki dla wszsytkich lutowek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam z zakupów. Kupiłam ostatnie już ciuszki (mam nadzieję, bo ciągle nie mogę się oprzeć) i zaraz wrzucam wszystko do pralki. Kupiłam cudne spioszki polarowe, takie na wyjście ze szpitala i na spacerki. Sa fajne przeceny w mothercare, polecam. Chciałam kupic bluze i spodenki, ale były tylko różowe, więc wzięłam spioszki. Pomyslałam, że na początku posłużą pod kombinezon, a na wiosne samodzielnie, bo wzięlam na 62. No i lody Grycan - 2 litry - orzechowe i truskawkowe. Mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam u lekarza, rutynowe badanie moczu ok. od wzgorka do jak to nazwac :O konca brzuchola miedzy cycuchami 35cm wiec uroslam bo trzy tyg temu mialam 31cm :D tzn moja Fasolina urosla. glowka juz sie pcha na dol i mnie to pobolewa, wymacala mi pani brzuszek i wlasnie glowka w dole tylko chyba troszke przekrecone jest bokiem. bo jak badala serduszko to bylo bardziej po prawej stronie, no a kopie mnie zazwyczaj po lewej, rzadko po prawej. no i ogolem wszystko gra. uciazliwy ten bol jest :O dzis kontynuacja pranska, wczoraj troche poprasowalam, ale reszte zrobie na nowym mieszkaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAlpeczka widze ,ze sie wymieniamy ja wstalam o 10 ale bylam zakrecona i zgaga mnie meczyla wiec wymieklam i poszlam spac tak o 12.3i przed chwilka wstalam a ty piszesz,ze znowu sie kladziesz ja jz do wieczora chce przetrwac,ale taz jestem zakrecona wymiekam ja juz chce maluszka buuuuuuuuuuuuuuu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - gratuluję udanej wizyty! Moje pranie juz wstawione, zaraz zabieram sie za prasowanie obrusów, bo mam dzisiaj kolędę. No i jestem po duuużej porcji lodów! Pewnie moja córcia czuje się szcęśliwa. Malpeczka ja przez pierwsze 3 m-ce nie jadłam wcale słodyczy, mimo, że zazwyczaj okropny łasuch ze mnie. Ale jak juz mi ta niechęć przeszła to jem codziennie. Tylko czasem łapie mnie zwiekszone łaknienie na słodkie, tak jak dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×