Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

Witajcie tak mnie bola te plecy ze nie moge czuje ze jakas chrzastka sie przesunela ale niewiem jak ja nastawic probuje juz wszystkiego jakos udalo mi sie ugotowac obiad ale gorzej z jedzeniem ostatnio przydaza mi sie to coraz czesciej jem jem i nagle zwracam najgozej bylo jak dzie przed sylwestrem poszlam z Arturem na kolacje do restauracji ale mi glupio bylo:P nic nie zrobilam dzisiaj w domku i jestem zla na siebie ale poprostu czulam ze nie dam rady nie lubie byc taka ograniczona. w poniedzialek ide do pracy i jesli zle sie poczuje to we wtorek ide sie tylko pozegnac nie bede juz robic nic na sile... po swietach i wyprawce krucho z kasa ale jakos sobie dam rade musze postarac sie o becikowe juz teraz...no nic uciekam napic sie jakiejs herbatki czy cus pozdrawiam i buziaki:* malpeczko-->zawsze znajde czas zeby do Ciebie napisac no prawie zawsze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenny to nie czuje sie przynajmmniej wyobcowana bo ja też juz chyba 27 kg na plusie też mi tak nogi strasznie puchną że nie wiem co robić. Zwłaszcza wieczorem jak ide się myć to też mam problem ze zgięciem nóg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenny nie martw sie bo ja też dużo przytyłam chyba już z 27 kg i ciągle tyje . Jak napisałaś ile to nie czuje się już taka wyobcowana(oczywiście żartuję) ale głowa do góry, schudniemy. Widzę że mamy podobną budowę ciła, Nie jesteśmy takie szczuplutkie. Mi też strasznie puchną nogi wieczorem jak idę sie myć to nie mogę ich zgiąć ale pocieszam sie że to już niedługo. Ja robiłam ostatnio wyniki i są ok więc to juz taki chyba nasz urok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
moj mąż też jutro rozbiera choinke więc będzie więcej miejsca. jutro też zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
moja dziecina też dzis siedzi cicho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, malpeczka-ciesze sie ze z tata lepiej:) Jenny-troszke pocwiczysz i wgaa szybko zleci. tym bardziej ze z tego co pamietam zamierzasz karmic piersia a to ponoc rowniez bardzo pomaga.No i Roberta nie odchudzaj:)! aniat-fajowa papuzka:) anted-ja takiebole mialam w dole brzucha osattnie kilka dni. Teraz jakos przeszlo ale zauwazylam ze zawsze tak mam jak mi brzuch szybko rosnie. Swedzi mnie przy tym niemilosiernie. Teraz za to bola mnie piersi, kregosup i jak sie poloze zebro. Tylko z jednej strony ale to mala mi tam noge pcha bo jak sie ploze to jest lepiej ale kregoslup boli. OJ narzekam strasznie ale cos zle sie czuje ostatnio slabsza duzo jestem, juz nie moge tyle robic ani chodzic co zwykle. Dzisain przeszlam sie po sklepie moze 20 minut i tak mnie kregoslup bolal ze usiasc musialam. Ostatnie 3 noze spac nie moge i puchne glownie na twarzy. Oczu nie moge otworzyc i az takie zmarszczki z opuchlizny mi sie robia. Okropnosc. Kostki tez mi troche puchna ale to wieczorem. Aj ide sobie bo marudze. Juz mezowi marudzilam calydzien ateraz Wam. Ide obejrzec jakis film. Aha no i na slodkie dalej mam apetyt az mi maz babke upiekl. Zwykla piaskowa nie za slodka ale pyszna byla. Wunelismy pol blachy:)Dobranoc wszystkim jesli bym nie zajrzala juz dzisiaj. I przede wszystkim przespanej calej nocy bo ostatnimi czasy to ciezko z tym sapniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w niedzielny poranek! Dzisiaj w nocy wstapiłam do Klubu Zgagi :) Fuuuj! Nie mam z tym stanem duzych doświadczeń, więc mnie to pokonało. Palił mnie cały przełyk i 2 godziny nie mogłam zasnąc. W końcu wstałam, napiłam się mleka i wziełam na kolejny atak garśc migdałów. Ale na szczęście samo mleko pomogło. Dziewczyny jak czytam o mozliwościach kulinarnych waszych mężów to aż zazdroszczę. Mój niestety nic nie potrafi. Już wkrótce zamierzam przystapić do gotowania, pieczenia i mrożenia, żeby mieli co jeść jak będe w szpitalu i jeszcze pare obiadów na czas po moim powrocie do domu, żebym mogła w spokoju zająć sie dzieckiem, a nie stac przy garach. Katarina - wracasz do pracy? A od kiedy w końcu przysługuje Ci macierzyński? A co do wagi - to fakt, że jak sie karmi, to kilogramy szybciutko spadaja. A jesli będą przeszkody w karmieniu to będzie mozna zastosować jakąś dietke. Ale wiadomo, że lepiej byłoby żebyśmy wszystkie mogły karmić. Ja wczoraj ogladałam zdjęcia z pierwszych dni mojego synka i na jednym, datowanym na 3 tygodnie po porodzie jestem w obcisłych spodniach i nie widać, żebym miała jakąkolwiek nadwage. Zobaczycie - zejdzie nam błyskawicznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ale dziś miałam koszmarną noc pobudka co półtorej godziny- zgaga tak strasznie mnie męczyła zjadłam renie- nie pomogło, migdały miałam kupić bo mi się skończyły, ale zapomniałam, przypomniało mi się że gdzieś wyczytałam że dobre na zgage też jest szklanka wody z łyżeczką sody oczyszczonej no i spróbowałam- niestety jak to wypiłam wszystko zwróciłam - nie polecam tego sposobu. A na dodatek ząb mnie zaczyna boleć chyba jutro odwiedzę dentystę, bo nie wiem czy jest coś gorszego jak z nienacka zaczyna ząb boleć i to w dodatku w nocy:( na szczescie jeszcze tak mocno nie boli i mam nadzieję ze nie zacznie, szkoda że dziś niedziela bo bym szła dzisiaj. Pozdrawiam i życze miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej katarina jak ci cos pzreskoczylo to popros swojego chlopa ewentualnie jesli nie jest dosc krepy to kogos wiekszych rozmiarow by Cie podniosl do gory, wyjmij rece ku gorze i niech cie zlapie pod pachy i wyciagnie w gore, to idelany sposob, mnie lapalo to juz z kilkadziesiat razy w ciazy iz awsze pomaga, a mam problemy z wyskakujacymi kregami od ponad 15 lat, nie znam innego skutecznego sposobu w ciazy :/ moj maz do neidawna jeszcze mnie pdodpnosil a teraz to jak mnie podneisie to jemu zawsze cos szczyrknie w jego kregoslupie zaczynamy sie z mezem zrownywac z waga bo ja jzu mam 80 a on 92 :/ co do opuchlizny to ja ciagle cierpie z tymi obrzekmai ale to jzu chyba tak musi byc, boli strasznie ale nie amm na to sposobu dziewczyny ja zgagi nie amm wcale, ani nie czuje czkawki dzidzi nigdy nie wiem od zcego to zalezy ale odpukac to mnie ominelo co do spania to ja teraz duzo w dzien spie, jakas zrobilam sie taka senna jak na poczatku ciazy, tak samo z sikaniem chodze co godzine a nawet zcesciej, i dziwi mnie skad tyle moge sikac :/ wczoraj pozwolilam sobie jechac jeszcze do marketu na zakupy i kupilismy szafe, ale musze wygladac jzu koszmarnie bo ludzie patrza na mnie i uchodza mi z drogi :( nie umiem wstawac ani sie pzrekladac na lozku, tragedia jestem tak ciezka a raczej moj brzuch zwaza mnie i za cholere nie da rady sie podniesc, czuje sie jak kaleka, mogloby sie to jzu skonczyc :/ caly czas mnie krzyz boli i dol brzucha i zadnych postepow, maly dalej sie mocno wypina w brzuchu wali nozkami w zebra :/ pozdrowionka zajzre jeszcze pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w Niedzile, po wczorajszej nie przespanej nocy i napuchnietym dniu dzis w nocy spałam jak marzenie:) Tylko ze od 3 nad ranem meczą mnie hmm nie wiem czy to skurcze czy nie uczucie jak podczas bolącej miesiaczki albo wielkiej niestrawnosci,ktora zaraz pogoni do kibelka i to sie nasila i znika i nasila i znika i tak w kołko. Powiedzcie mi bo niektore macie juz doswiadczenia jak liczyc te skourcze?? Jak sprawdzac czy sa regularne jaki jest najlepszy sposob? zapisywac sobie czy jak? u nie mniej wiecej jest co 10 min ten bol ale to tak na oko. No i czy one musza byc idealnie regularne?? Gosiaczek miło wiedziez ze jest ktos jeszcze kto przytył wiecej niz ustawa przewiduje:D I Tak jak Sylwia pisze mam nadzieje ze karmienie piersia nam pozmoze. A mowiłam wam ze ja juz wypróbowałam laktator,byłam ciekawa czy to boli i jak działa..(mam elektyryczny)byłam wszoku ile poleciało ze mnie,co prawda nie było koloru mleka tylko raczej soku z cytryny:) No i nie koniecznie nalezało do najprzyjemniejszych rzeczy jakie w zyciu robiłam:) No ale laktator działa hehe. Małpeczka jak Twoj tatus?? Mam nadzieje ze juz lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh mam nadzieje ze maluch nie postanowi wyjsc dzis bo nie dosc ze 13 to jeszcze niedziela(podobno rodza sie leniwi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jennny - ja rodziłam tak dawno, że już nie pamietam szczegółów. Ale te skurcze co 10 min miałam od popołudnia, a o 4 nad ranem urodziłam. Pamietam, że miałam takie uczucie jakby mnie chwyciły problemy jelitowe i w nocy kilkakrotnie korzystałam z toalety. Lewatywa nie była juz potrzebna. A mój synek jest urodzony w niedzielę i nie narzekam jakoś szczególnie na jego lenistwo, więc sie nie przejmuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dzisiejsza nocka byla okropna wstawalam co 20 minut na siusiu normalnie szkoda ze nie mam papersow dla doroslych bo bym se zalozyla poprostu jestem tak nie wyspana i zla ze hooho. juz w tym tygodniu zloze aplikacje o mieszkanie i bede czekac,a w poniedzialek ide do pracy i mowie odrazu ze w piatek to moj ostatni dzien. poczekam az Artur wstanie i sprobuje z tymi plecami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No prosze a mowia ze tylko leniuch rodzą sie w niedziele,czyli kolejny przesad miedzy bajki włozyc. Mam nadzieje ze narazie to tylko próba generalna:) narazie siedze na zegarku i probuje stwierdzic czy sa regularne czy nie tylko lipa bo nie mam w domy elektronicznego tylko scienny bez liczb:d cala czysta tarcza wiec troche mni trudno,ale miej wiecej bedze wiedziała.Narazie 3 pod rzad były co 9 min zobaczymy co bedzie dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jenny a caly czas cie trzymaja te skurcze od wczoraj? ja mam tak codziennie od jakiegos tygdonia ale po kilka godzin dziennie, pytalam lekarza ale powiedzial ze ma je zaczac liczyc dopiero jak bede czula ze sie nasilaja i beda w coraz krotszych odstepach czasu minimum po 2-3 godzinach (oczywiscie o ile mi nie odejda wody i nic innego nie wystapi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ! No ja niestety zupełnie nie wyspana jestem.DOPADŁY MNIE SKURCZE! liczyłam je od 23 do 3 i kiedy już były co prawie 10 min wzięłam fenoterol, przeszlo,ale serducho nie pozwoliło mi spac, może z nerwów? mamaulko ajakie są twoje, bo u mni nie są zbyt silne, tylko dośc regularne.Już nie wiem czy rozpoznam prawdziwe i kiedy jechac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmiana stopki, no widzę,że skurcze dopadają nie tylko mnie.Tyle,że moja mała wązy ledwie 2700?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza od dzis sie zaczeły tzn w nocy mnie załapały ale lekcewazylam to i spalam dalej ale od jakis dwoch godzin sa czestsze i cholernie bolące cos na rodzaj jak to Sylwia opisała problemów jelitowych:) Ale to jeszcze nieporodowe bo zauwazyłam ze nie sa idealnie regularne raz jest 9min raz 8 min raz 10 min wiec wydaje mi sie ze jak narazie to tylko te skurcze przepowiadajace sie nasiliły Paty 2700 to jeszcze nie tak zle:) Moj mogłby juz własciwie wychodzic ma 3200 wiec juz mogłby wiele nie rosnac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też byłabym zadowolona z wagi małej gdyby rodziła się za 2 tyg a tak?Te regularne to nie musza byc chyba codo minuty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! To raczej skurcze przepowiadajace,jeszcze za wczesnie na poród. Ja w pierwszej ciąży pamiętamm że miałam takie skurcze ale teraz nie mam tylko tak mi się czasami brzuch napina i tvhu mi brakuje jakieś to dziwne nawet nie mogę tego nazwać skurczami przepowiadającymi. Dziewczyny a jak z brzuszkami obniżyły juz Wam się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie chyba jednak pozegnam. Ani wy mnie nie rozumiecie, ani ja za bardzo was czytac nie moge. Milo było z wami dzielic sie ciazowymi sprawami, wszystkim szczesliwych rozwiazan i pogodnych dzieciaczkow zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jennny.........24........Elbąg/Uk.....26.03.......28.01 ->Robert Antoś.......... 26.......dolnośląskie...23.04.......01.02 ->Szymek anted22.......32........Ustka..........26.04........01.0 2 ->Mateuszek WIOSNA-.......26.......dolnośląskie… 27.04...... 03.02 beti_25........29........londyn........30.04........04.0 2 ->Kacper Anastazja...28.....świętokrzyskie....29.04......04.02-ni espodzianka Mania 84.......23.....śląskie.............28.04......05.02-Julia AngelikaWrocławianka..28..Wrocław.03.05......05.02 ->Kamilka dziubek2211...30.....opolskie.........17.04.......05.02< br /> malpeczka81..26......Gdynia..........29.04.......05.02 ->Kacper Lidka81........26.....mazowieckie....02.05.......05.02 ->dziewczynka oga.............22......wielkopolska.. 02.05.......06.02 paty.....................opolskie........04.05.......08. 02->dziewczynka agnes 23..23..Gorzow/Northampton..28.04.....09.02->Zuzia gosiaczek76….31...... warm.-maz... 02.05.......09.02 ->chłopiec 9 luty takmowia..21...wlkp/hiszp.... 04.05......09.02 ->dziewczynka Neska33.......33.......Tychy........... 02.05......09.02 ->chłopczyk Olcia_M........27......pomorskie.......05.05......12.02 ->Oliwier ziuuutek.......26......dolnośląskie…….11.05. .....13.02 ->dziewczynka mama .........31......pomorskie........12.05......14.02 Żabuleńka...20.....Wrocław...trudno wyczuć....ok.14.02-> Milenka Motylek27.....27......Warszawa.......10.05.......15.02 czeresnia......20......sopot.............16.05.......15. 02-20.02 idrisi...........31.......Łódź.............09.05 ......16.02 lula ...........27.......olsztyn...........09.05.......16.02 ->Zuzia katarina3x3..21....Szczecin-St.Ives.13.05.......17.02 ->Filipek panna Klara. 28.....Katowice......... 10.05........17.02 ->Natalia Aniat72 35....Wroclaw/Holandia ? 18.02->niespodzianka Blondi20015..33....Gliwice/Zabrze.....13.05.......18.02 ->Kasper nikita27.......27....zachodniopom…....14.05....... 19.02 ->Karolek Mala86.21.Czarny Dunajec/Zakopane/Dublin15.05..20.02->Chlopiec AnnaSzn.......32.......Szczecin..........16.05.........2 0.02 ->Tymon natimp1.......24....... Poznań...........15.05.........20.02 kina...........24........pomorskie........15.05…&# 8230;….21.02 fruskawka....25........wrocław..........16.05….... .21.02 ->synek Sylwia72.....35........Gdynia............18.05…... 22.02 >dziewczynka martella.......25.......Kalisz.............15.05.....22. 02 ->Tośka myszsza........25.....Katowice.........19.05.....22.0 2 ->Tadeuszek wasiulka29 ...........pomorskie.........19.05.......23.02 iwcia_27.......27........Siedlce..........19.05.......23 .02 paula1984kra.22........kraków...............?........23. 02 ->Mikołajek mamba9.......27......Szczecin/Dublin.....16.05.....23.02 ->Viktoria? danis...........36......... Gdynia............20.05.....25.02Igorek titi------------..29...........Wawa...........20.05... ..27.02 zapka.........29.........Siedlce..........22.05.....29.0 2 ->dziewczynka? betkaa........31........łódzkie..........25.05.....29.02 Nasze narodzone maleństwa nick.......tc...........data.........imię.........waga/c m..........poród Lula.......35........07.01.2008...Zuzia................. ...............cc odnalazłam tabelkę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny lezałąm teraz cały czas i wsumie przes sen zapisywałam skurcze wychodziło 10 min 9 min 8 min 7 min i odpoczatku 10 min 9 min 8 min 7 min,wstałam teraz na siusiu a tam krew ze mnie leci oj jak sie boje,moze to ten cały czop czy co tam ide pochodzic bo sie zdenerwowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie babeczki! kurcze ja tez moge napisac noc mialam do bani,czuje sie dzisiaj tez do bani,czuje sie jak bomba zegarowa,ktora zaraz zrobi bum robie ewakuacje z domu bo jak jeszcze posiedze to juz wogle.Milego Dzionka do wieczorka moze bedzie lepiej. A co do papugi to faktycznie tylko pojawi sie papunianie na stole to pierwsza,raz u mojego meza raz u mnie zjada.LUbi ziemniaki, mieso najbardziej dziwna troszke:)))) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jenny kontaktowalas sie z lekarzem???? ja ci nie powiem jak czop wyglada, bo nie mam pojecia, mi odeszly wody -chlup i na porodowke, pozdrawiam trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziuuutek-->nie zostawiaj nas co Ci szkodzi wejsc czasem i napisac jak sie czujesz czy nie rodzisz i wogole....?ja wiem jak jest Ci ciezko ale separowanie sie od wszystkiego tez nie jest dobrym wyjsciem buziaczki kochana jenny-->do szpitala ale juz!!!!!!!!!!!! oj am nadzieje ze wszystko jest ok i ze tak ma byc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ale mam teraz strach wsumie jeszcze mam troche tej krwi jak w ostatni dzien miesaiczki, skurcze dalej! zaraz zadzwonie do połoznej i sie zapytam co robic jak krew leci! A tak mowiłam ze nie chce zeby mały sie 13 rodził:D:D Ide bo musze wrazie co torbe dopakowac i trzymajcie kciuki! A i nie wiecie moze czy na te bole/skurcze moge sobie łyknac nospe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na skurcze mozna lykan cospe, ale zadzwon do poloznej lepiej, bo jak cie czeka porod, to daruj sobie tabletki. A co do 13, to nie wierz w przesady, dla niektorych to szczesliwy dzien, ja kiedys wygralam zestaw kosmetykow Addidas tego dnia i od tamtej pory jest szczesliwy, wczesniej nie pamietam, bo to juz bylo cale wieki temu z lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziuutek, po twoim ostatnim poście musialam az poszukac ostatniego Twojego postu, ale nadal nie wiem czemu uwazasz, ze nie rozumiemy Cie, dziewczyny odpowiadaja Ci, co prawda ktoras dziewczyna napisala, ze dziwi sie ze aspiryne bierzesz, sama tez jej bym nie wziela, uznaje tylko paracetamol, wit c/rutinoscorbin, bo na tyle lekarz zezwalal, ale w zasadzie to nie moja sprawa, zreszta nie o tym chcialam zostan z nami, bo dlugo bylas i nie dasaj sie o byle co, a kazda milo Cie wspomina, trzymaj sie cieplutko i pisz do nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×