Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

Gość danis
ja idę do lekarza na 15.30 ciekawe jak dlugo będę czekala. Planuje pracowity weekend. Pranie, prasowanie ciuszków, zakupy bo widze , że mój mąż dostaje ciśnienie. Rozkladanie łożeczka, składanie choinki ciekawe czy wswzysto zrealizujemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Jestem już po wizycie u ginki i...pocieszona Powiedziała,że nie ma wskazań do cc,bo: -kolejna ciąża, poprzednie przebiegły bez komlikacji -dziecko nie jest zbyt duże, -mała może jeszcze się odwrócić do końca 37tc a może i później ale Jeśli sie nie odwróci do końca 37tc to przed porodem zrobią mi jeszcze usg ( może jeszcze się odwrócić w ostatniej chwili, dniu:ginka to zwolenniczka porodów naturalnych i uważa ,że cc to na prawdę ostateczność) i jeśli okaże się ,że nadal położ. miednicowe to mogę nie wyrazić zgody na poród sn , podpisze jakiś papier i zrobią mi cc. Mam być spokojna i być przy myśli,że jeszcze zejdzie głową w dół...No mam nadzieję! W sumie jestem zadowolona,bo to ona jest ordynatorem i decyduje co robić a to,że ja mam prawo się nie zgodzić na poród naturalny mnie ucieszyło Za tydzień mam kolejną wizytę , a wczesniej w poniedziałek usg 3d dobadanie- zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia piszesz o ochocie na slodkie, ja narazie poza lodami, to nic slodkiego, maz kupil opakowanie ptasiego melczka, specalnie dla mnie, poniewaz zawsze bylo moim przysmakiem,a teraz od wczoraj zjadlam 2 kawaleczki i to bezwiekszej przyjemnosci. Za to zrobilam sobie teraz na II sniadanie slatke z kapusty pekinskiej, czerwoenj papryki i kukurydzy itp, i Mateuszkowi chyba smakowalo poniewaz szaleje w brzuszku. Emilka ja mam takie krecenie nog, ale u mnie to napewno nie w wyniku ciazy,dlatego nie pisalam o tym, kilkanascie lat temu,mialam zlamane obydwie nogi, i zimowa pora , wlasnie odczuwam takie dolegliwosci, czasami tak silne ze nie daja spac. Aniat 5 l. lodow,wow, jestem pod wrazeniem :),a co do mojej historii, to tez w wielkim skrocie, tez caly dzien moglabym pisac o tym, :), awasze plany sa b. odwazne i takie dla ludzi, rzadko teraz spotyka sie takich ludzi jak wy. Agnes my z mezem tez baraszkujemy i nic, nawet wiecej skurczy z tego powodu nie mam, czyli Mati i tak zrobi co zechce:), ja tak jak ty prasowanie na raty, tzn. ubranka sa wszystkie tylko posciel tak po trochu. Katarina to ciebie jeszcze czeka sporo obowiazkow, ale dobrze ze mialas okazje tu w Polsce wypoczac i nabrac sil. Malpeczka milej drzemki,ja tez coraz czesciej ucinam sobie takie w ciagu dnia. Sylwia fajnie ze jestes zadowolona z zakupow, ja wlasnie wczoraj zamowilam w skepie, i dzisiaj juz moge odebrac taki polarkowy dresik z kapturkiem , fajny i cieplutki tez na 62. pozdrawiam serdecznie Jennny super ze wkoncu wyspalas sie :), co do materacykow ja kupilam specjalna ceratke chroniaca materac przed zasiusianiem, mysle ze warto, poniewaz nawet dziewczynka moze zrobic psikusa,moze sie zdarzyc ze polozymy bobasa nagusko a tu psik i juz gotowe, lepiej sie zabezpieczyc. i zgadza sie moje urodziny sa 11.12, mozliwe z cos w tym jest, moj mlodszy braciszek tez urodzil sie 11.12, rowno 10 lat po mnie, niestety jako 5-latek zginal w wypadku :(, i u takiego malego dziecka trudno wylowic jakies zasadnicze cechy. mania niedenrwuj sie juz tak jest z tesciowymi, probuja wlozyc swoje 5 gr gdzie sie da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Danis! To daj znać jak bedziesz po wizycie. A ja już poprałam, obrusy wyprasowałam i zaraz zabieram sie za pierogi leniwe. W sumie to za nimi nie przepadam i nie jadłam kilka lat, mimo, że robie czasami, bo synek lubi, ale teraz nabrałm ochoty. Oj ciężki los z tymi zachciankami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paty - super wieści! Cieszę się, że jest taka mozliowśc, zeby się nie zgodzic. W razie czego wykorzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panna Klara Czytalam o zespole niespokojnych nog i chyba rzeczywiscie to mam a w ciazy to juz wogole na maksa.Biore tylko witaminy Elevit i nic wiecej.Moze powinnam lykac cos jesczcze,zeby tak mnie nie krecily...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aned- ja zjadlam 0,5 l lodow 5 bym nie dala rady naprawde. A co do takiej pracy ja od 6lat tak pracowalam,na dworcach z bezdomnymi,narkomanami,prostytutkami na ,a szczegolnie Wroclaw Glowny,ostatnie 1.5 roku w osrodku chrzescijanskim w Swidnicy dla mlodych ludzi i jestesmy nastawieni na taka prace. A narazie musze zajac sie maluszkiem.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniat, zawsze bylam pelna szacunku dla takich osob jak wy,ja sprowalam przedsmak tego, przez 5 lat bylam spolecznym instruktorem mlodziezowym, to taka dziwna nazwa, ale nasza grupa zajmowala sie opieka nad dziecmi niepelnosprawnymi, organizowalismy im spartakiady sportowe, wakacje, imprezy i bale okolicznosciowe, oiwedzalismy takie domy opieki nas nimi w naszym regionie, staralismy sie o sponsorow , i nie bylo latwo, ale przyjemnosci i satsfakcji wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia- ty to pracowita kobitaka jestes,bo ja mam dola ze zmarnowalam dzionek odsypiajac,ale postanowilam sie wziasc,za skarpety meza bo on mi takie dziury robi w skarpetach. PAty- fajnie,ze wizyta byla udana tylko niech twoj maluszek tam fikolka fiknie, polecila ci babka jakies cwiczenia? Agnes- Ciekawa jestem czy te wasze baraszkowanie cos da, ja jestem dopiero w 34-tygodniu wiec jeszcze troszke:) Aned- moja praca zawsze byla moja pasja,a jeszcze wiecej radosci mam z tego,ze widze jak mlodziaki wychodza z uzaleznien jakis czas temu dostalam zaproszenie na slub do bylego podopieczneg zaczol pic jak mial 9lat i potem cpal mial okropne powiklania psychiczne,jak trafil do nas to mial 21 lat skonczyl u nas szkole srednia i wogle, weselicho na lipiec,bardzo bym chciala byc, bo on zawsze do mnie mamo mowil:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, czy was też zawsze tak boli kręgosłup jak wrócicie z dłuższych zakupów, albo spaceru? Uff. połaziłam dziś ze 2 godziny a później jeszcze odprowadziłam koleżankę na dworzec (tak z pół godz w jedną stronę, no i później spowrotem) a teraz ledwie żyję :( Znacie jakieś sposoby na ten kręgosłup ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam U mnie ciąg dajszy przeziebienia, nie moge z niego wyjsc juz od tygodnia, dzis mnie okropnie boli glowa, ale tylko po prawej stronie i zeby, nie mam pojecia czemu. Juz nie wiem co mam brac zeby zdrowiec, z lekow biore tylko aspiryne Odsc mam tej koncowki ciazy, jestem strasznie slaba i obolała, jeszcze ten kaszel. Jak tak dalej pojdzie to wykaszle dziecko, zamiast urodzic Dola mam i smutno mi strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziuuutek ja podobnie jak kaszlalam to myslalam ze ja wykaszle a teraz ze ja wysmarkam :O wkladam w to tyle wysilku ze mam wrazenie ze wypre ja przez to :O u mnie dobre wiadomosci bo dzwonili ze mozemy sie dzis wprowadzic. wiec niestety ale kontakt sie urwie na jakis czas bo tam nie ma neta jeszcze :O ale to nic na pewno nadrobie zaleglosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zepsuła/mi/sie/klawiaura/i/nie/chodzą/niek.óre/klawisze/ a.nes----->nareszcie!!!!:)/fajnie,że/masz/.dzie/mieszkać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - to super! Nareszcie będziesz mogła spokojnie wszystko zaplanowac i zrobić. A u mnie już po kolędzie. Nie lubie tego. A tym razem temat był wiadomy - nowy członek parafii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam popołudniową porą właśnie wróciłam po zakupach, w sumie to udane:) jedynie nie kupiłam jeszcze pampersów i aptekowych rzeczy, ale już nie miałam siły dzisiaj na to.. emilka ja łykam magnez na te nogi, trochę pomaga, bez niego to chyba w ogóle bym nie spała.. lidka mnie kregosłup tak czy tak boli..pomagał mi basen ale teraz już z niego zrezygnowałam..teraz praktykuję leżenie na płasko na czymś w miarę twardym z nogami wyżej i ręce położone nad głową..i tak przez 15 minut..zawsze trochę pomaga.. ziuutek aspirynę można brać w ciąży ?? ja nigdy nie lubiłam tego leku a w ciąży nie wiem czy bym sie odważyła.. idę na zjeść kolację :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Przedewszystkim to cieszę się z takich dobrych wieści o luli i jej Zuzi:)To bardzo dobra wiadomość i już niemogę się doczekać kiedy lula napisze coś do nas.Lula dla Ciebie też mnóstwo buziaczków!!!:) Sylwia-jak bym takie zakupy zrobił to też pewnie byłabym zadowolona,ja mam już tyle ciuszków,że szkoda mi dokupować bo i tak Kacperek długo ich nieponosi,tyle co mam to i tak za dużo dlatego już niekupuję.Qurcze a z tymi lodami to chyba męża do sklepu wyślę:) agnes-to wizyta u lekarza udana:) Mnie też czasem pobolewa jak maleństwo wyrażnie \"puka w drzwi\"i takie nieprzyjemne to dość jest.Cieszę się,że sprawy mieszkalne rozwiązały się pomyślnie i mam nadzieję,że szybko się do nas odezwiesz.Buziaki i nieprzemęcz się zabardzo od tej przeprowadzki. aniat-oj ja też juz chciałabym swojego maluszka,a najlepiej to rzeby ten szpital tak jakoś przeskoczyć i już być z nim w domeczku:) A czytałaś co mi Jennny o zgadze napisała,że zgaga oznacza włoski u maluszka:)Podziwiam Ciebie za tą pracę,którą wykonujesz....no i mąż też.niesamowici jesteście! Paty-super wieści i widzisz nietrzeba było tak się martwić na zapas:) anted-mi ptasie mleczko waniliowe starczy na około max godzinke:) Lidka-ja też po dłuższym wysiłku padam z nóg i ledwo chodzę przez kręgosłup.Teraz się połóż i odpocznij sobie! ziuuutek-głowa do góry,już niedługo i spróbuj może natoralnych sposobów żeby Ci lepiej było,czosnek,miód herbatka z cytrynką. Dużo zdrówka kochana:) Moje maleństwo od 24 godzin chyba wogóle niespało,bo cały czas buszuje w brzuszku a w niektórych momentach to tak mi jego pupka wychodzi:)...a w lewej pachwinie cała reszta:)Jest tak ukosem troszkę z tego co czuję. Miałam Was zapytać dziewczynki czy Wasze maleństwa często mają czkawkę?Bo moje ma często i tak mi go wtedy strasznie szkoda.Wiecie od czego mu się robi ta czkawka i czy to czasem niemoja wina???:( Zajrzę póżniej a teraz idę resztkę sił wykorzystać do czegoś porzytecznego w domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hheh nowy członek parafii :) Nie to ze nie jestem katoliczka ale kolędy i księża działaja mi na nerwy(no moze nie wszyscy ale wiekszosc,tymbardziej ze moj wujek jest jedym z nich i o takich cudach opowiada ze nie jednemu parafianowi oczy z orbit by wyszły) Ziuutek wspolczuje tego przeziebienia trzymaj sie i nie smuc:) Moze jakas dobra komedie sobie zapusc,oderwiesz sie od rzeczywistosci i moze usmiechniesz na chwilke. Agnes widzisz wszystko sie ułozyło:) Zabulenka heh fajny sposob pisani:) prawie jak łamigłowka:D Ale nie poddawaj sie bedziemy czytac:) panno Klaro super ze zakupy udane! Fajne sa zakupy wyprawkowe mi one sprawialy ogromna przyjemnosc wszystko jest takie słodkie:) Aniat,Anted podziwiam was ja nie potrafie nawet z takimi ludzmi rozmawiac,zaraz jest mi przykro ze maja taki los i nie wiem jak mam sie zachowyac wobec takich ludzi A ja juz po usg,szok !!! Denerwuje mni strasznie czekanie w tych kolejkach niby umawiaja na konkretna godzine a człowiek musi jeszcze czekac 1,5 siedzielismy w poczekalni myslałam ze oszaleje,wokól 6 malych szkrabów robiło demolke ze wszystkiego co tam było i darło swooje japki:d No ale wszystko wyszło dobrze:) maly głowka w dol wszystko,jak ma byc,podobno mam duzo wod płodowych no i rozmiar małego to 3200. W/g Usg zostało nam jeszcze dwa tygodnie,chodz po moich obserwacjach narastajacych skurczy nie jestem pewna czy dam rade jeszcze 2 tyg, choc dobrze by było bo wkoncu własciciel naszego domu odezwal sie na nasze prosby dotyczace lazienki. Mamy tak zagrzybiała i paskudna lazienke ze obrzydzenie mnie bierzee jak mam wziac prysznic nie mowiac ze od dwoch lat nie uzyłam wanny bo jest oblesna:) I odezwal sie zobaczyl lazienke i juz w srode przyjdzie pan wywali wszystko wanne prysznic,umywalke,kibelek,kafelki i wszystko bedzie nowka blaszka:) Ciesze sie ale hmmm przez tydzien(powiedzial ze tyle mu zajmie) lazienka bedzie nie do uzycia. No i mam nadzieje ze przetrzymam małego zeby w trakcie remontu nie wyskoczyl bo nie koniecznie bym chiała zeby ktos sie platal jak wrocimy do domu z małym. bardzo sie ciesze ta łazienka:) tymbardziej ze zglaszalismy to juz od pol roku:D:D no ale wlasciciel mieszka z Zimbabwe,wiec sie tak zszlo:) I jak zwykle sie rozpisalam.. Oj jak mnie dzis wzieło na bitki wołowe mmm moj R juz pojechal do sklepu i zmusiłam go do roblty(czasami dobrze jak facet jest kuchrzem no nie Anted) A tu zdjcie juz gotowego łozia dla małego http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a2b83b52ab7d1866.html I obroncy mojej torby szpitalnej:)(pilnuje jej przez cały czas) http://images33.fotosik.pl/104/c1b50eaf5613b487med.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
byłam i okazało się że lekarz na kongresie wieć nic się nie dowiedziałam. Ide teraz we wt to dostanę wsteczne zwolnienie, a od jutra zabieram się do roboty z moim mężem. Dziś Matki Boskiej Pienieżnej u mojego męża i dostałam kwiatki i slodkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małpeczka moj ma czkawke codziennie a czasami 2 razy dziennie szczegolnie jak juz leze w łozku wieczorem,z tego co słyszałam to od tego ze maluch nałyka sie wod plodowych takze mysle ze to nie zalezy od nas:) No i olezanka powiedziala mi ze jej mała miała czkawke bardzo czesto i teraz ma zawsze po jedzeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malpeczka - wiem, że nie jest łatwo sie powstrzymac przed takimi zakupami, ale ja miałam powód (albo pretekst?) bo potrzebowałam czegos ciepłego pod kombinezon. Jenny - fajny ten obrońca :) A co do wózka, to bardzo prawdopodobne jest, że zdecyduje sie odkupic od mojej bratowej implast volany, tez pistacjowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie! Zapomniałam o czkawce - moja mała ma ostatnio codziennie. Trochę mi jej szkoda, bo to musi być męczące, ale dzięki temu wiem gdzie jest główka. Oglądałam kiedys film dokumentalny o życiu płodowym i tam powiedzieli, że czkawka to jest jedyny odruch, którego potrzeby istnienia dotąd nie wyjaśniono. Wiadomo, że wszytko co dziecko robi w brzuszku czemuś służy a czkawaka jest podobno zupełnie zbędna. Klara - fajnie, że zakupy się udały. Ja tez jeszcze nie mam rzeczy aptecznych, ale niewiele musze tam kupić, bo tylko coś do pępuszka i aspirator do noska. Kosmetyki już mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja dzidzia tez często ma czkawkę, i powiem szczerze że czytałam gdzieś na ten temat i wiem że to nie jest szkodliwe dla maluszka, ale musiałabym poszperać w gazetach[ a mam ich dosyć dużo] jak znajde to ci napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Sylwia to bedziemy miały takie sama wózeczki prawdopodobnie bo my wciaz zastanawiamy sie miedzy driverem a volantem roznia sie tylko wielkocia kosza pod wozkiem:) No i ten sam kolorek:) Widzialas moze go na zywo? Jak sie prezentuje bo ja tylko w necie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenny ja się zastanawiam nad kupnem nowego - ale nie wiem jaki wybrać, albo nad wzięciem od bratowej. Wygląda fajnie, prowadzi się super. Moja mama narzeka, że jest wywrotny, ale to zależy od nawierzchni. Oni mieszkaja w nowym domu, w okolicy nie ma jeszcze chodników tylko same wertepy i na takim podłożu ta lekkość w prowadzeniu jest wadą. Natomiast na chodnikach i ulicach jest świetnie. Kolor jest super, troche bardziej stonowany niż te, które widziałm w necie. Ale ja jestem fanatyczką zieleni, więc moge byc nieobiektywna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki jeszcze dzis bede z Wami. juz mamy klucz ale i tak sie jutro na raz wyniesiemy w dzien a nie tak po nocach sie tluc. szczegolnie ze materac chlopaki beda niesc bo nie da rady przewiezc. Jenny fajosko masz kacik dziecinkowy zrobiony. ja wlasnie wzielam gazete z ogloszeniami Friday-Ad pewnie o niej slyszalas lub korzystalas. tam sa ogloszenia wlasnie o pralki (40 f widzialam juz) lodowka (15 i w gore) i lozeczko tez jest (20f ). moze korzystalas z tego to chetnie siegne opinii i rady :) albo po prostu wiesz cos na ten temat. dobrze z ez ta lazienka Wam zrobia porzadek i bedziecie z nowiutkiej korzystac jak dzidzia juz bedzie :D jesli chodzi o czkawke to moja tez ma prawie codziennie, juz teraz nawet uwagi nie zwracam, ale smieszne uczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie/mam/spacji/i/li.erek: .adeusz, .enowefa .onifacy oraz/cyfry: 1234.67890 czyli/kolumna/.aka/na/klawia.urze jak/mąż/wróci/z/pracy/poprosze/że.y/.o/spró.ował/naprawić. o/włosach/i/z.adze/słyszałam,/ponoć/się/sprawdza. ania.----->chodziłaś/może/do/szkoły/na/Niemcewicza?/.am/uczą/właśnie//animacji/uczyłam/się/.am/jeden/rok/ale/nie/mo.ła.ym/chy.a/////pracować/w/.ym/zawodzie/co/.y/i/an.ed/--->podziwiam ja/nie/mam/ani/o.rzęków,ani/żylaków,ani/z.a.i/moja/mała/nie/ma/czkawki/skurczy/rzadnych/.ylko/kłucie/jak/chodze/za/szy.ko/krę.osłup/.oli/mnie/rzadko...dziwna/jakaś/jes.em?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Z tą zgagą nie warto sie męczyć lepiej faktycznie wziąść renni to mi pomaga zawsze na 100 %. Ja zresztą wypróbowałam chyba wszysztko co jest na rynku i to na prawdę jest najlepsze. Sama biorę go po dwa trzy razy dziennie/ Naska chciałabym tak jak Ty zrzucić u mnie waga wciąż do góry..... Dziewczyny czy wy też macie taki zapchany nos jak ja? Ja już chyba czwarty m-c używam kropli do nosa wiem że nie powinnam tak długo ale bez tego nie mogę normalnie oddychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×