Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

Jenny super lozeczko i w ogole pokoik, bije od niego fajne cieplo :-) U mnie lozeczko narazie bedzie stalo a raczej juz stoi w sypialni, jak maly podrosnie przeniesiemy do do innego pokoju. Lidka fajny ten link odnosnie masazu, kurcze przydaloby sie go porobic, tymbardziej ze mam miec ponad 4 kg klocka, ale jakos mam wrazenie ze jak bede sobie tam jeszcze wpychala jakas oliwke to jeszcze sobie zaszkodze. Tymbardziej ze nie za bardzo w iem jak gleboko i w oglole jak to robic. Anted jak sobie zrobisz to daj znac... Dziewczyny robil wam moze posiew? jak nie to powiini. Podobno jakis tam gronkowiec jest niebezpieczny dla dziecka, i wszystkim ciezarnym powinno sie robic przed rozwiazaniem posiew, chociaz lekarze czesto to pomijaja. Miejcie to na uwadze jak cos. Uciekam, buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pomocy!!! Czy Wy wiecie jak założyć baldachim na ten stelaż? My jesteśmy zakręceni a chcieliśmy zobaczyć jak to będzie wygladać i niemożemy,bo niewiemy nawet co i jak....on jest taki duzy ten baldachim i niewiemy jak go załóżyć chociaż jauż na różne sposoby kombinowaliśmy:( Może Wy wiecie to bardzo proszę opiszcie to w miarę zrozumiale dla takiego amatora jak ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mamusie! Wreszcie mnie ze siwatem polaczyli!!!:) bez netu to jakas masakra! teraz bede czesciej zagladac. katarina- mi tez bylo ciezko wracac ale jak juz jestem na miejscu to jakos lepiej. Moja mama przyleci jak tylko sie malutka urodzi to jakos to bedzie. A jak u Ciebie? Przyleci ktos do pomocy?? malpeczka- moja mala tez ma czesto czkawke. Sa dni zema po 4, 5 razy. Dzisiaj tylko raz miala. Nie przepadam z atym uczuciem jesli mam byc szczera. Jakos mi tak dziwnie jest. Ponoc to nie zalezy od nas ale dzieciom to nie przeszkadza i ponoc nie jest tak meczace jak u doroslych. Czemu to ma sluzyctezpojecia nie mam. Jenny-super ze bedziesz miala lazienke. Ja wlasnie sie przeprowzadilam tydzien temu i kurcze jakas plama na suficie jest. Mieszkam na ostatnim pietrze i nade mna jesttylko strych i wyglada jakby przeciekal. Juz dzwonilam do landlorda i ma byc w niedziele. Sam byl zaskoczony bo mieszkanie jest nowe i jako pierwsi sie wprowadzilismy. Wogole jest nas tlko kilka rodzin w calym domu narazie:) troche pustawo:) Lozeczko sliczne no i jaki obronca:) agnes- ciesze sie ze mieszkanie juz masz. Ja tez nie moglam doczekac sie przeprowadzki. Sadze ze szybko Cie polacza ze swtem. U mnie zajelo to 3 dni od zamowienia telefonicznego. Nie mam jakichs konkretnych zachcianek ale nie moge sie na nic zdecydowac od kilku dni. Teraz tez juz glod czuje a nie wiem kompletnie co zjesc. narobilyscie mi ochotytymi lodami ale zanim wyruszylam do sklepu to mi ochota przeszla:( Dajcie jakis pomysl bo umieram z glodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malpeczka, niesamowite ,haha, zajrzalam na forum, jestem sama bez meza i kombinuje ze stelazem na baldachim , samego materialu nawet nie zaczelam, trzeba najpierw te rury przykrecic, jak ??????, widze ze mamy podobny problem, najgorsze jest to ze nie ma instrukcji montazu, chociaz kupilam nowe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamba , mnie tez okrutny glod zlapal,od wczoraj mialam resztki kurczaka takiego z rozna, obralam go , pokrolilam na kawalki, dolalam sosu pomidorowego, dokroilam swiezego pomidora, plus czosnek, bazylia , oregano i tymianek, sol, pieprz, ugotowalam ciemny ryz, i na wierzch tarty ser zolty, bylo nawet dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anted-mmm.. brzmi niezle. Niestety kurczaka nie mam. Tzn mam ale piersi i mi sie nie chce robic ale przed sekunda maz wrocil z pracy i mi jajecznice zaproponowal i jakos tak mi sie zachcialo:) pojechal do sklepu po jajka bo kilka tylko zostalo bo jutro na zakupy jedziemy. czekam z niecierpliwoscia bo juz padam z glodu a nic innego do mnie nie przemawia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anted- my też mamy nowy kupiony i zero instrukcji:( Te rurki to trzeba ze sbą połączyć,trzeba wsadzić jedną w drugą.Ta prosta na dole a ta ukośna u góry.Potem to koło włożyć w te dwie dziurki na samej górze i przykręcić z tyłu łózeczka tymi poktętełkami.Tyle to mamy juz zrobione ale co dalej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulenka-fajny brzuchol. Musze tez zrobic zdjecie bo juz nie robilam kilka tygodni. Jqak tylko zrobie to Wa wysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamba - fajnie, że masz już kontakt z resztą świata :) Żabuleńka - super brzuszek! Wydaje nmie się, że mamy podobne. Nieźle się Ciebie teraz czyta :) Dziewczyny ale jesteście zabawne z ta zgaga i włoskami :D Zgaga jest wynikiem ucisku na żołądek i dopada każdą mamusię pod koniec ciąży. A z tymi włosami to podobnie jak z koralami, których niby nie można nosić, bo dziecko sie okręci pepowina. Ja nie jestem przesadna dlatego mnie to rozbawiło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie rozpisalyscie od wczoraj, niestety nie jestem w stanie przeczytac wszystkiego :( widze ze weiczorem ozywacie , ja tez troche lepiej wieczorem sie czuje chociaz nienajlepiej :/ niesteyy albo i stety dalej sie mecze, od wczoraj wieczora okrutnie moli mnie dolny odcinek kregoslupa na zmiane mam skurcze w dole brzucha i bol w krzyzu, do tego ta opuchlizna i bol glowy, koszmar, ale dzis przynajmniej wylezalam sie w lozku, caly dzien prawie pzrespalam :) nie wiem co bedew nocy robic :/ ide sie zas polozyc bo fatalnie mnie krzyz boli :( pozdrawiam a z tym baldachimem to niezla sprawa, moj stoi jeszcze w folii bo nie bardzo amm zamiar go ubierac, nie podoba mi sie, mam go bo byl wkomplecie zposciela ale tez nie wiem jak to sie sklada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noddy
przez cała ciąze spotykałam się z komentarzami ze to dziecko mam urodzić a potem cytuję mamy z męzem" wyniesc sprzet na strych".co to za powiedzenie i co ludziom do tego ile mamy dzieci(juz pomijam fekt ze tez nie chcemy mieć wiecej dzieci).przecież to my te maluchy wychowamy i bedziemy wydawać swoje pieniądze.Mowię wam strasznie mnie denerwuja takie komentarze,nawet tescie tak mówili za nazsymi plecami,ależ oni działają mi na nerwy.w ogóle jak ludzie na mnie patrza litościwie kiedy jestem gdzieś razem z dziewczynkami.dopiero teraz na swojej skórze odczuwam to jak posiadanie wiecej niz 2 dzieci jest uważane za... nie wiem jak to okreslic - niemodne,patologię och brak mi słow.A może ja to wyolbrzymiam może odrobinkę.ale co tam mam 29lat i 3 dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza/nadchodzi/.wój/czas./przynajmniej/na/.o/wy.ląda. nie/zi.jajcie/się/ze/mnie/.o/nie/moja/wina/że/.ak/pisze!!! s.aram/się/że.y/.yło/czy.elnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noddy - nie przejmuj się głupim gadaniem i dziwnym wzrokiem ludzi. Myslę, że wkrótce to nie będzie nic nadzwyczajnego - 3 dzieci, w końcu mamy babyboom :) Ja zauważyłam, że więcej niz 2 dzieci maja często ludzie bardzo świadomi tego czego chcą i najczęściej dobrze sytuowani. Zbliżamy się pod tym względem do norm w krajach wysokorozwiniętych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja/mama/ma/40/i/jak/.yła/w/.woim/wieku/miała/już/4dzieci! nie/przelewało/się,/ale/więcej/niż/2dzieci/.o/nie/pa.olo.ia!!!! a/ludzie/są/okropni,/niech/pa.rzą/na/sie.ie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, niezłe literówki zrobiłam wyżej :) Dziewczyny idę sobie już spać. Kolorowych snów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noddy
tak sie zastanawiam jak teraz urodzę.pirwszy raz poród był wywolywany-nie polecam,bo można sie zrazić.przez ponad rok miałam w głowie ten ból bardzo mocny i skondensowany ale takie są uroki oksytocyny,mimo że całość trwała tylko 3,5godz,za to drugi sam z siebie -od rana czułam delikatne skurcze a kiedy po poludniu odszedł mi czop sluzowy byłam juz pewna że tego dnia urodzę.(wody ani razu same mi nie odeszły więc nie wiem jak to jest)kiedy skurcze miałam co 10 min. wciąż bezbolesne,spakowałam sie a potem wzięłam gorącą długą kąpiel.po wyjsciu z wanny miałam juz co 5 min.wciąż bezbolesne.wtedy juz wzięłam męza i corke i pojechalismy do szpitala.tam juz sie z nimi pozegnałam i zostałam sama.zrobili mi ktg o po poł godzinie skurcze zaczely w koncu boleć.przebili mi pęcherz płodowy i po 2 godzinach malutka juz była na swiecie.i taka to moja historia porodów liczę ze sprawdzi się to że co porod to szybciej i lzej,oby. podobno to jak znosimy miesiaczki tzn czy mocno cierpimy i jak i co wtedy boli to poród jest tego odbiciem.z kim o tym nie rozmawiałam to każda kobieta to potwierdzała.wiec mam nadzieję ze lekko to znosiłyscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noddy
dzieki temu ze tu zawsze ktos czlowieka wysłucha i podniesie na duchu chce mi sie wieczorem zasiadać do neta. sylwia72 obys miała racje.fakt ,stać mnie na 3 dzieci ale to niczego nie zmienia ani ludzi ani moich odczuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny witam!!, ale mam humorek poniewaz lozeczko nabralo blasku :), jutro zrobie zdjecie Nic nie pisalam, ale widze ze mam wsparcie w Sylwi, moja tesciowa co pierwsze powiedzila ze zgaga to dziecko owlosione, a to mnie tak wkurzyllo, i tak samo jej powiedzialm ze glupie zabobony, i wytlumaczylam jej przyczyne zgagi w ciazy, i dodalam ze jak nasz synek bedzie mial dlugie ciemne wloski przy urodzeniu to dlatego ze tak geny chcialy i ja tez z takimi sie urodzilam( i to z super dlugimi do ramion, hihi) , potem mi sie wytraly i bylam blondynka :) myszsza i widze nie tylko wspolczuje wam z ta opuchlizna,mnie na cale szczescie to ominelo, ale tak bywa, albo zgaga albo obrzeki , hihi noddy nie martw,sie, ja pamietam jakmialam 10 lat ,moj brat 12, i moja mama byla w ciazy z trzecim dzieckiem,ja te dcinki pamietam do dzis i trktowano to jako jakies zacofanie itp., a ja tez chcialabym miec troje dzieci, mam dom, dozys miejsca, finansowo o.k, i dlaczego nie, duze rodziny sa wspaniale, powodzenia,mam nadzieje ze cie dogonie choc mam juz 33 lata. :) zabulenka brzusio sliczny :) malpeczka , a teraz moja szybka instrukcja,na gorze masz ten drucik w ksztacie jaka na baldachim, tam gdzie w materiale jest wyciety taki rozporek, musi byc w miejscu gdzie ten drut sie rozchodzi, zanim zalozysz go na rurke, przeloz ta rurke przez dziurke w materiale, takaby material byl za rurka. A z przodu tego"jaka" drucianego trzymajcego material, sa dwa konce materialu .Chyba slabo ci to wytlumaczylam, ale nie zle wyturlam sie po dywanie zeby te rurki przymocowac, poniewaz lozeczko przylega mi do sciany z tylu, i nie mialam juz tyle miejsca zeby je wysunac, wiec musialm robic to na lezaco prawie pod lozeczkiem , hihi, dobrze ze nie urozilam przy tej gimnastyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Mi sie dzisiaj udalo z obiadem zjedlismy u znajomego wiec nie musialam gotowac:)) Gosiaczek- ja jestem z kosciola Zielonoswiatkowego i jestem chrzescijanka. Zabulenka- do tej szkoly ja nie chodzilam. Jenny- masz swietnego kota ma taki ladny ogonek, super sliczny.Moj maz was czyta i podglada i bardzo to lubi :)))))) ma nieraz ochotke cos napisac,ale sie wstydzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
tak tez mówia w szkole rodzenia, że jakie miesiaczki taki porod i rzeczywiście chyba tak jest bo ja nigdy nie mialam żadnych dolegliwości podczas okresu . jedynie krew świadczyła że jestem w tych dniach i poród był lekki. Myślę, że teraz będzie podobnie. Tak się łudzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jennny wlasnie ogladnelam twoje krolestwo dla dzidziusia, jest slicznie i przytulnie, ale kotek wystrzalowy, ja kocham koty,a ten twoj ma takie piekny ogon, , ja przygotowalam lozeczko ale wyscielilam recznikiem, poniewaz moj kotek jest tak nim zainteresowany ,ze musi tam sobie wejsc i wszystko obwachac, i poogladac, pachnie mu ladnie, i inne , kolorowe, a zreszta slyszalm, ze warto aby zwierzemialo okazje zapoznac sie wczesniej z tym zapachem i rzeczami,pozniej niebedzie dla niego to takie obce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danis to mnie pocieszylas :), ja mialm ogolnie mowiac miesiaczki bezbolesne, tzn. zawsze cos bolalo i dretwialo mi naoga, ale normalnie funkcjonowalam, nigdy nie bralam wolnego, bylam aktywna w te dni. a wiem zekolezanki te dni znosily duzo gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
idę kapu i spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×