Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malinkowe_baby

dieta i ćwiczenia minus 10 kg w miesiąc

Polecane posty

Gość tlusta ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pulchna16
Ashenie ja zaczne ta twoja diete od poniedzialku i te cwiczenia tez zobaczymy co z tego wyniknie...a nie wiesz ile tak w tydzien na tej diecie idzie schudnac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashenie
na tydzień tego nie przeliczaj, ale jak nigdy wcześniej nie stosowałaś radykalnych det to dość szybko będą ci kilogramy spadać. Ale jeśli juz stosowałaś dietę, to przez pierwsze 12 dni będzie ciężko, bo organizm będzie się bronił i zatrzymywał wodę, a później odpuści i wszystko z ciebie wyleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashenie podaj
prawidłowy jadlospis,kilka przykładow sniadan obiadow i kolacji,bardzo proszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashenie
śniadanie: szklanka wody mineralnej niegazowanej, pełnoziarnista kromka chleba/bułki lub sucharki z masłem lub bez, nie zaszkodzi trochę posmarować herbata bez cukru, można na początku słodzić miodem 2 śniadanie jabłko lub gruszka lub banan LUB jogurt naturalny obiad gotowane mięso + łyżka (stołowa)ziemniaków + DUŻO surówki/sałaki LUB lekka zupa nie jedzcie zupek chińskich, są pożywne, ale nie dostarczają ważnych dla organizmu składników podwieczorek (max godz. 17) tak jak 2 śniadanie kolacja (MAX 18!!!!) lekka sałatka np z pomidora, ogórka, sałaty, szczypiorku etc jak jesteście głodni lub nie macie czasu jeść regularnie to 1 kromka sucharków (polecam firmy Mamut) i np sok marchewkowy w sumie można jeść wszystko, ale z umiarem, odzwyczaić się od czekolady (uzależnia) Przez cały dzień pijcie wodę potraw nie sólcie, trochę można, ale nie za dużo pieprz powoduje zgagę u niektórych kawa z mlekiem zamula żołądek i nie daje energii na długo- zielona herbata zamiast tego Stopniowo ograniczajcie jedzenie, bo żołądek musi się skurczyć, nie głodźcie się. Dostarczajcie dużo witamin z owoców i warzyw, nie tych z tabletek (bo żeby je przyjąć organizm potrzebuje innych składników, co powoduje nieopanowany apetyt) ja wstaję o 6 rano, mój organizm jest już tak wytrenowany ze rano pijam kawę (ale biorę magnez, bo kawa wypłukuje), następnie 10-11 jem jogurt naturalny i bułkę pełnoziarnistą, jak jestem później głodna to sucharki, do tego wypijam ponad litr wody dziennie. Dla początkujących proponuję marchewkowy sok, zjadam ok 2 jabłek dziennie, wypijam miętową herbatę (działa na metabolizm). Mojego sposobu nie proponuję bo ciężko wypracować. Dla wytrwałych jet możliwe, ale później organizm źle reaguje. Niedobory witamin i minerałów reguluję owocami i warzywami- świeżymi. Nigdy nie odmawiam sobie jedzenia, ale jem WOLNO I DOBRZE PRZEŻUWAM KAŻDY KĘS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashenie
zapomniałam dodać, że od 7 lat nie słodzę, ale na czekoladę się połakomię czasem ^^ to nic złego, zdążycie spalić. w pewnym momencie zatrzymajcie się na ograniczaniu jedzenia, żebyście w anoreksję nie wpadły, utrzymujcie stałą dietę, a i tak będziecie chudnąć 61 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashenie
Acha i wasz organizm w pewnym momencie będzie się buntował. dla tego utrzymujcie stałą dietę, musicie się tego trzymać bo nastąpi efekt jo-jo, ponieważ nasz organizm jest przyzwyczajony do jednej wagi, dla tego odchudzajcie sie stopniowo. Będzie on chciał wrócić do poprzedniej wagi i tu się schody zaczynają. załóżmy ze macie e swoje wymarzone kilogramy, ale byście coś zjadły, i znów coś. Odmawiajcie sobie. Coś za coś. Starajcie sie utrzymywać dietę po osiągnięciu wagi przez co najmniej 2 miesiące. Żeby wasz organizm przyzwyczaił się do nowej wagi. I ćwiczcie. Po ćwiczeniach zjedzcie owoca, żeby uzupełnić witaminy. I ćwiczcie co najmniej 30 min, bo dopiero po 20 min intensywnego wysiłku organizm zaczyna spalać kankę tłuszczową, na początku zużywa te dobre części a dopiero później bierze kankę zapasową. jak mi sie jeszcze coś przypomni o napisze, w razie czego pytajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .Pony
wiecie co . ja już normalnie wytrzymać nie mogę schudłam 8 kg w miesiąc i zaczęłam taak jeść jak chyba nigdy i znowu to przybrałam. chciałabym znowu schudnąć. . mam nadzieję że mi się jakoś uda. ważę 58 kg i strasznie chciałabym ważyć 47 . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiuchaaaa90
też chce 10 kilo...co najgorsze przytyłam przez faceta który mnie ciągle pasie buu...miałam taką figure zajebistaaaa eh...chce wsparcia piszcie na emaila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okey87
A ja w ciagu poltora miesiaca zlecialem 17 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marca15
Waże 67 kilogramów i mam 167 wzrostu..chciałabym schudnąć chociaż 5 kilo.Ale mój największy problem to duży i odstający brzuch oraz grube nogi.Poradzcie mi coś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szka nie ag
czesc. widze ze jedziemy prawie na tym samym wozku. na mnie zasdne diety nie dzialaja. tzn nie potrafie sie do nich dostosowac. odmawianie sobie pewnych produktow tez nie dziala bo ubytek kalorii uzupelniam podjadajac mase niezdrowych slodkich badz slonych przekasek, czyli w konsekwencji tyje a chodze glodna:/ postanowilam wiec, zeby nie miec efektu jojo, anoreksji bulimii anemii itp ze po prostu calkowicie odstawiam wszelkiego rodzaju slodycze i slone przkaski. calkowicie. jak bede miala ochote na cos slodkiego to albo owoc, albo np kawa z cukrem(zawsze pije gorzka) a jak na cos slonego, to zjem cos z obiadu, albo kawalek kanapki, ale na pewno nie zadne chipsy.i mysle ze to wystarczy i Tobie tez polecam bo nasza waga nie jest taga tragiczna wydaje mi sie ze wystarczy troche sie popilnowac i tyle. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAkaku
LAski siemka mam problem ten co wy... Może macie jakaś diete ale nie diete cud... Najlepiej jakby 10 kg w miesiacu schodziło.... heh chce ważyć 50 a mam ponad 60... help.....8268663 moje gg pisać jak coś macie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAkaku
Siemka laski....MAM ten sam problem co wy.... Jak macie jakąś diete, ale nie cud... To pisać na gg 8268663 thx z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika2110
Ja mam 158 cm wzrostu i 103 kg wagi. Proszę o jakieś pomocne rady jak zacząć się odchudzać. Bardzo bym chciała odzyskać figurę i energię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulik552
tak ja tak samo chcem zgubić pare kilo:D pomuście mi prosze:*:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirindeczka
JA teraz tez powaznie zaczynam brac sie za odchudzanie.Ale moze przejde na warzywka gotowane na parze i smazenie bez tłuszczu.. Co myslicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanessa777
Ja w miesiąc schudłam 10 kg. Stosowałam 3 posiłki dziennie. Dużo owoców i warzyw oraz regularne ćwiczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady_Smith
ile trzeba skakać na skakance ( w skokach ) żeby w 2 i pół tyg. zrzucić 5 kg ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrednadama
Lady_Smith to zależy... Ale od 30 do 60min dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka689
Witam wszystkie dziewczyny, które tak jak ja chcą schudnąć. Mam 170cm wzrostu i waze 69 kg. Moim marzeniem jest wazyc 58-60. Miałam już pomysł,żeby wyprobować dietę kopenhadzką, ale boje się, że nie dam rady:(. Zastanawia mnie to, czy przy jedzeniu samych warzyw przez miesiąc i godzinka na rowerku pomogą mi zrzucić te kilogramy. Jak myslicie? Może któraś chce sie przylączyć do wspólnego odchudzania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka mam dla was coś super ja z tym schudłam w miesiąc 5kg w pasie -10cm!!!! Jecie mało ale 5 razy dziennie.Dam wam rozpiske, o której ale jak chcecie możecie to zmienić. Śniadanie 7:30 Lunch (drugie śniadanie) 10:30 50 brzuszków dziennie Obiad 13:30 + 20 przysiadów dziennie Podwieczorek 16:30 2 l. płynów dziennie Kolacja 19:30 To oczywiście dieta na 1 miesiąc. Możecie zmienić godziny jedzenia ale pamiętajcie śniadanie musi być najpóźniej zjedzone w ciągu 2 godzin od przebudzenia, a posiłki oddzielone 3 godzinami. Kolacja musi być zjedzona co najmniej2 godziny przed snem. To tyle! Życzę powodzenia mi się udało pora na was!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuzi
ja bym dolozyl wszedzie warzyw;] ich nigdy za malo a i witaminy sie przydadza... mam nadzieje ze ci sie uda spelnic postanowienie, w kazdym razie jestes na najlepszej i najzdrowszej drodze do tego + nie zostanie z ciebie ciepla klucha tylko troche miesnia bedzie a to zawsze + (dla facetow oczywiscie :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brak słów...
Powiem jedno, jesteście idiotkami... zabieracie się za odchudzanie nie mając o tym pojęcia... tymi beznadziejnymi nieprzemyślanymi dietami, to sobie tylko mięśnie spalicie, a nie tłuszcz, więc wasze ciało nie dość, że nadal grube, to jeszcze obwisłe będzie... wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
176 cm i waga 68 to nie tak duzo wedlug wskaznika idealna waga dla wzrostu to okolo 65 kg. Wiec nie przesadzajcie! moze nie chodzi o odchudzanie tylko wyrzezbienie cwiczeniamy sylwetki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Falipinka
Jeśli trzeba się odchudzić, to warto pójść do dietetyka, który ustali konkretny plan dietetyczny. Do tego powinno się dołączyć systematyczna aktywność sportową, by szybciej in efektywniej spalać zbędne kilogramy. Ja sama od pół roku się odchudzam takim sposobem. Ostatnio też dołączyłam tabletki wspomagające odchudzanie. Kupiłam sobie dokładnie takie http://nutrina.pl/26,acai-berry-select.html , już zauważyłam, że szybciej chudnę. Teraz mam sześć kilogramów mniej. Mam nadzieję, że do wakacji uda mi się pozbyć tych 10 kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×