Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zniesmaczony troszkę

Czemu 40 letnie kobiety uwazaja ,że wygladaja młodziej??

Polecane posty

Gość a mnie tam
śmieszy mnie ten temat,mam 40 lat i wcale nie uwazam,ze wygladam na 20!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beeeznadziejny..
ten temacik:( w tym samym stylu by było:"czemu 16-latki uważają się za dorosłe?""czemu 25-latki uważają,że mają jeszcze szansę wyjść za mąż?" GENERALIZACJI--mówimy nie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muffinka2
a ja nie wiem co jest beznadziejnego w tym temacie...NIkt sie nie wysmiewa z kobiet 40letnich, tylko z faktu, ze niektore twierdza, ze wygladaja na 25-30 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaachaaaaaa
bo wiesz w tytule nie ma słowa niektóre, więc mozna pomyslec, ze wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczony troszkę
Czemu 40 letnie kobiety uwazaja ,że wygladaja młodziej?? Chodzi o to ,że 40 letnie Panie często tu na forum i biurach w życiu głośno krzyczą ,że wyglądaja jak "małolaty "jak to im piwa nie chca sprzedać :) itp. A prawda drogie Panie jest taka ,że wygladacie na swoje 40 ści choć bardzo się przed tym bronicie i każda ,ale to każda krzyczy ,że dają jej 10 lat mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beeeznadziejny..
zniesmaczony-to,że trafiasz na kobiety z zawyżoną samooceną świadczy o tobie,że....??? dopisz sam....rwiesz te próchna ,cukrzysz a one ci ćwierkają...zmień środowisko w którym się obracasz i po kłopocie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beeeznadziejny..
wale stare pr o chna i dobrze mi z tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestescie beznadziejni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie mnie tez
smieszy jak starsze kobiety wmawiaja sobie i innym ze kazdy daj im naście lat. jednak zuwazayłam ze to domena raczej 30stek niz 40stek. 30 uwielbiaja mysec o sobie w sensie nastolatki..oczywiscie nie wszyskie, ale tez zal za utraona 20stka z przodu u 30 jest najwiekszy. jednak drogie panie kilka razy udało mi sie spotkac 40stke która na prawde wygladała na 10 lat mniej...ale tez spotkałam wiele 20stek a nawet nastolatek, która wyglądały o wiele starzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beeeznadziejny..
jedno to wiem na pewno---> każdy facet ,w każdym wieku uważa się za atrakcyjnego:D a i jeszcze nie zależnie od figury,odzienia wykształcenia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beeeznadziejny..
podszył się ten co pisze wulgarnym językiem...to pewnie jeden z takich"atrakcyjnych Kaziów" ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha ha he he hi hi
Wszyscy będziecie starzy,więc po co ta gadka,ja miałam 33 ,on 19 wyglądał na 25,a mi powiedział,że ja wyglądam na 28.Więc doszliśmy do wniosku,że 3 lata to żadna różnica.Jesteśmy ze sobą 15 lat i dziś to ja wyglądam młodziej od niego.Mimo tylu lat uważam,że najbardziej obrzydliwe jest jak facet ma siwe włosy na klacie i brzuszek.Mój na szczęscie nie ma.A czy was gówniary będzie stać na młodszego faceta po 40dziestce?Wy,które sie tak wymądrzacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że takie baby głupie są
ha ha he he hi hi i z czego sie cieszysz:-) sama napisałas,ze twoj młodszy o tyle facet wyglada starzej od ciebie:-) i dlatego jest z toba jescze ,bo jakby był atrakcyjny to dawno by cie kopnął w tyłek kobieto 48 letnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no prosze
tutaj same extra 20stki z adonisami;).Tylko jakos na ulicach tego nie widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że takie baby głupie są
A ja nie widze tych super 40tek z młodszymi o mnostwo lat męzczyznami.CZyzby ci młodsi mezczyźni byli az tak nieatrakcyjni,ze widzic pare o tak roznym wieku nie mozna sie domyslic,ze az taka roznica wiekowa ich dzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no prosze
czy ktoras pisala o super atrakcyjnosci mlodszego partnera?nie przypominam sobie,byc moze przeoczylam;).Dla dojrzalej kobiety atrakcyjnosc zewnetrzna partnera nie ma tak duzego znaczenia jak dla 20stki,niestety uroda bardzo szybko mija,mozg troche wolniej sie starzeje,chyba,ze ktos go nie ma,ale to juz inny problem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochane dorgie 20 tki
porozmawiamy za 10 -15 lat:D zobaczymy czy bedziecie chciały sie odmłodzić czy tez nie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocula
Bo wygladają dziś często lepiej niż w czasach młodości. Znam takie. W tamtych czasach niewiele osób słyszało o fluidzie, zresztą nie było dostępu do kosmetyków. Nikt nie ćwiczył, nie depilował nóg. A zęby, szkoda gadać. Poza tym jeszcze jest kosmetyczka, kosmetolog. Biorąc pod uwagę fakt, ze babkadba o siebie i ma kasę (b. wazna sprawa) to ja im wieżę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjkw
nie widzisz super czterdziestek z adonisami, bo pewnie nie wyglądają na swoje lata. Sama dałas sie złapać we własne sidła. Jedno jest pewne na basenie trudno powiedzieć ile kobieta ma lat (piszę o szczupłych) W tej chwili już nastolatki maja zaawansowany cellulit, większy niż dojrzałe kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podelec
wolę zadbana czterdziechę niż głupawą, tłustawą dwudzietsoletnią tipsiare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muffina
A jak wygląda kobieta 40-letnia ? Kto jest standardową 40-latką ? Jennifer Aniston ? magdalena wójcik ? shazza ? grazynka z klanu ? smoktunowicz ? weronika pazura ? julia roberts ? bo już choćby wsród tych "gwiazd" , które mają forse , żeby o soebie zadbać , widac różnice wiec kto wygląda jak czterdziestolatka ? żeby można sie było ustosunkować nie uwierze , ze czterdziestolatka moze wyglądać na 20-latkę, bo to jest po prostu inny człowiek; dwudziestolatka ma naiwne spojrzenie, świeżuteńką twarz, dziąsła i zeby jeszcze bez żadnych "przejść" czterdziestolatka może wygladac młodo i świeżo, ale tę różnice wieku widać zgodzę się , ze 60-latka może wyglądac jak 40-latka - bo jakies znaki czasu są, ale już jak głęboko posunięte, to jest różnie u różnych osób i trudno to jednoznacznie ocenić a jak ktoś wyglada młodo i fajnie i czuje się młodo w wieku 40 lat, to dlaczego ma sie nie cieszyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muffinko weź strzel sobie
w pusty łebek:D Co Ty z tymi 20 tkami. 40 może wyglądac na 28 lat...a 28 lat to jeszcze 20 tka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppppp
każdy będzie kiedyś stary, zalozyciel topiku niestety też... nikogo to nie ominie, nie wiem więc po to te złośliwe uwagi. ciekawe czy wam bedzie milo za ileś tam lat, jak ktos wam powie, ze staro wygladacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie mam 40
a 38, wiec moze nie powinnam sie wypowiadac ;) ale w pracy ciagle mam kontakt z nowymi ludzmi, ktorzy mnie nie znaja i zawsze, ale to zawsze jak juz sie okazuje jakie mam stanowisko, staz pracy i ile lat maja moje dzieci, reakcja jest taka: duze oczy i pytanie:" to ile masz lat?! " Jak mowie, ze 2 lata mi brakuja do 40-stki (nie mam kompleksow na tle wieku, to moj atut - ze mam juz doswiadczenie zyciowe i zawodowe), to slysze odpowiedz - i to czesto od osob mlodszych ode mnie " a ja myslalam/em, ze ty ledwo po studiach jestes" " myslalem, ze jestes studentka na stazu" " nie dal bym ci wiecej niz 24 lata" "jejku, a ja myslalam ze jestes tu najmlodsza" (pracownicy sa w wieku 24-56 lat) "nigdby bym nie zgadl ze masz juz meza i dzieci" itd, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość realnie i rozsadnie-m
mlodosc swoje prawa ma i jest zaslepiona swa mlodoscia, tak ma byc i tak bedzie. Lubow maja na wsiegda, nigdy w zyciu nie palila, przestrzega diety, mimo ze ma samochod, jezdzi do pracy 5 km na rowerze i nie powiem ze wyglada na 20 lat bo bym glupi byl ale napewno lepiej od palacej, zracej tony slodyczy trzydziestolatki, mimo swojej czterdziestki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stare pruchna i przechwałki
a ja myslalam/em, ze ty ledwo po studiach jestes" " myslalem, ze jestes studentka na stazu" " nie dal bym ci wiecej niz 24 lata" "jejku, a ja myslalam ze jestes tu najmlodsza" (pracownicy sa w wieku 24-56 lat) "nigdby bym nie zgadl ze masz juz meza i dziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam to w nosie
mozecie sie smiac ja mam 39 i jak mowie 30 to kreca glowami jak to nie 28 bo na tyle wygladasz , lataja za mna mallaty a mlode laski w pracy sa zzdrosne o to jak wygladam a jak mowie ze mam 39 i tak mi nikt nie wierzy wiec na jedno wychodzi !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niektore faktycznie
wygladaja mlodziej i ludzie na to reaguja - niekoniecznie one same uwazaja, ze "maja 20 lat", haha, bo na pewno nie maja, ale wyglad nieeraz moze BARDZO zmylic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam problem
Ja poznalem 40.stke ktora wyglada o kilkanascie lat mlodziej i nadal jestem w szoku, ze tyle ma lat. Niestety..... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gooooooooo
jak wolna to co ci szkodzi wystartowac do nij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×