Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fantomka

Najgłupszy tekst jaki usłyszałyście od swojego faceta!

Polecane posty

Gość mój eks
to byl dopiero porabany (zastanawiam sie jak moglam z nim byc...ale bylam mloda i glupia :-/ )stwierdzil, ze nie bedzie chodzil ze mna za reke, gdyz zawsze musi miec wolne rece, by w razie zagrozenia moc nas bronic!!!!!! (bo zlo czai sie na kazdym kroku....) buahahaha inny jego tekst po pijaku na moich polowinkach "wygladasz jak Gienek" (otoz Gienek to jego pijacki kumpel)- to juz byla przesada, dlatego pozegnalam palanta bez zalu....:) Faceci chyba na prawde nie zastanawiaja sie nad tym, co mowia...zero refleksji...:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppppppppppppppppppppppp
upppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do góry
podnoszę :))))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedziałam sobie z Misiem na łóżeczku i Miś zwrócił uwagę na \"tą dziurkę na udzie\". Oświeciłam Misia, że \"ta dziurka\" to jest cellulitis ;) a moje Kochanie stwierdziło: \"widzisz? jak się śmiejesz to ci się dołeczki robią nawet na tyłku\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprosiłam
moje kochanie, zeby kupił śmietanę jak najtłustszą - 40%, na co on zdziwiony - przecież taką to już chyba można sobie pod nogi podłożyć, jak się sięga coś z szafy..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalie
siedzimy z ex wytuleni na ławeczce, słodzimy sobie, i on wyskakuje z tekim textem: "Wiesz, ostatnio jak się onanizuję, to coraz częściej myślę wtedy o tobie..." zatkało mnie, jaki zaszczyt :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci nie myślą
kupiłam sobie tak polecany przez Was balsam z masłem kakaowym Ziaji. Rzeczywiście pachniał jak budyń czekoladowy... no więc.. siedzę sobie z misiem, dochodzi juz do namiętnych pieszczotek a on do mnie " Kurna, coś tu zajerzdża czekoladą" No to juz przesada!!!!! 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a_g
nie mysla??:) taaa... co za facet, jak on smial nie domyslec sie, ze masz na sobie balsam, przeciez sama mu go pokazalas i pomagal Ci sie smarowac:) zastanow sie, czy nie mysla, czy nie sa po prostu jasnowidzami, i dlaczego brak jasnowidzenia Ci przeszkadza?:) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olza
=>imprezka Hehe : najlepszy teskt jaki tu wyczytalam ;) Gratuluje faceta z takim poczuciem humoru!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noszempod
podnoszem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upapapa
hop siup zmiana dup :P do góry hoplaaaaaaaaaaa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sddfffffffffff
ej...pisać coś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssssssssssssssssssssssssss
do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj umowilam sie z moim misiem na 12:30. Mial wczesniej spotkanie w ineteresach i sam powiedzial o ktorej mam przyjechac aby bylo juz po wszystkim. Zadzwonil do mnie 2 razy podczas mojego czekania i powiedzial, ze za 15 minut bedzie. Przyszedl o 13:30 z usmiechem i spytal czy sie opalilam ( cholernie swiecilo slonce). Kiedy spytalam czy to wszystko co chce mi powiedziec to powiedzial, ze przykro mu, ze przedluzylo sie. Przepraszac mnie nie ma za co bo to jest jego praca i jego zarobione pieniadze. Potem probowal naprawiac wszystko na gg, co bylo bezczelnoscia i typowym dla niego tchurzostwem. Powiedzial,z e nie przyjedzie mnie przeprosic bo nie bedzie sie plaszczyl. Zamiast tego poszedl z kumplami na impreze. Rzeczy, ktore mial u mnie juz sa spakowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka 25
rozmawialam z moim ex przez telefon,skonczylismy rozmawiac,ale za 5 minut znowu zadzwoniłam bo mialam mu cos do przekazania,wiec mowie " hej,to ja" a on na to: " ZNOWUUUU?????????"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypomnial mi sie tekst ktory moj chlopak uslyszal kiedys na ulicy, jest dosyc chamski ale panienka do ktorej tekst polecial podobno w ogole nie byla zla;) spotkali sie dwaj kumple, dresiarze tak zwani, no i gadaja, gadaja, jeden z nich stoi z dziewczyna i chyba zapomnial jej przedstawic bo nagle powiedzial:a to moja swinia.... no comments

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dipsi - i spox Znajdz sobie teraz punktualnego misiaczka. Tylko kup mu wczesniej zapasowy zegarek ... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek_22
A ja nie mam nawet głupich tekstów komu mówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hetero - wiesz, to nie o spoznienie chodzilo bo jestem w stanie zrozumiec to, ze spotkanie sie przedluzylo i nie bylo to zalezne od niego, tym bardzioej, ze to ja jestem niepunktualna i zawsez sie spoznialam. Tylko te teksty po wszystkim mnie zlamaly. A potem to juz polecialo... Caly czas nie moge uwierzyc w to cos ie stalo bo bylo bardzo dobrze miedzy nami i kochalismy sie jak nigdy przedtem. Caly wieczor przeryczalam. Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bijou**
moj dzisiaj z pociagu napisal do mnei smsa ze wyjezdza i wroci w czwartek..... a wczoraj sie widzielismy i nic nie powiedzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość procha
moj maz uzywa, o zgrozo, chusteczek z materiału. Ma takie sprzded 10 lat, wygladaja oblesnie. Kiedy probowalam wytlumaczyc mu, ze chigieniczne sa duzo praktyczniejsze, on stwierdzil, ze nie, bo taka chusteczka szmaciana to i nos mozna wytrzec i lusterko w samochodzie .... ble!!!!! a ja sie z nim caluje!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ene
hmm czytam i czytam i sie brechtam -dodam cos od siebie ex 1 - (zrywając)-no bo ja duszy nie mam, jestem chamem i prostakiem.... ex2 - ale jakbys kiedys miała ochote to przyjdz do mnie, było mi z Toba bardzo dobrze (gadał wciaz kolegom jaka ze mnie kiepska kochanka..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9
a mój facet to palant :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek_22
To odejdz od niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9
nie chcę zostać sama, więc nie odejdę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek_22
To żyj z nim. W Królestwie Niebieskim spotka cię nagroda za męki na ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *************
a tekst mojego faceta to hit roku ::a co mi dasz w zamian za to ze ja Cie kocham? I nie wazne bylo ze ja jego tez kocham i nic za to w zamian nie chce... a od kiedy padł ten tekst juz nie jest moim facetem. Mam nadzieje ze dobrze robie :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9
Tomku... Bóg widzi moją krzywdę ;) a tak na poważnie...to sprawa się rozstrzyga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×