Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fantomka

Najgłupszy tekst jaki usłyszałyście od swojego faceta!

Polecane posty

Gość amaretka
lezymy w lozku, ja sie do snu przymierzam, gasze lampke po swojej stronie i mowie "Dobranoc Kochanie", a On na to "Trzymaj sie"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronek987
trzymaj sie poręczy:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezanka_anka
"ty gruba jestes" "lej w podpaskę" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_czek
Mój chłopak (teraz już mąż ) przyszedł do mnie do domu i mówi - "Wiesz miałem dla ciebie czekoladki, ale koleżanki mi zjadły. albo " nie możemy się spotykać, bo ja jestem osobą publiczną." Życie tak poukładało nasze dalsze losy, że teraz to on zabiega o mnie i śmiejemy się z tych głupot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie co..
kiedy mu wyznałam, że chce się z nim kochać ( co było dla mnie dużym wyznaniem i musiałam długo się przełamywać)-powiedział: - miło mi.. Wrrrr..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do góry do
upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oniryczne rykowisko
Najlepszy topik czas wskrzesić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oniryczne rykowisko
Dobra to ja się dołączę .Jakis czas temu wybieralismy się z moim do ZOO, w drodze on mówi"Jak zechcesz to mogę Cię zostawić w tym ZOO, podejrzewam, że marzysz o tym ,żeby mieszkać z rodziną czyli z małpami" Chwała najwyższemu, ze mam poczucie humoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sousou
"Moge mowic do Ciebie miekki bobku? " :|||||||||||||||||||||||||||||||||||||| zal.pl :P na moje ostatnie urodziny dostalam od niego skarpetki.....bylam na niego wkurzona caly tydzien :P a on myslal, ze nic sie nie stalo i jeszcze DZIWIŁ SIĘ dlaczego jestem zla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l.jh
moj mnie dzis wk...l nieziemsko!! jestesmy ze soba 12 lat a on mi dzis wyskakuje z tekstem,ze zachowuje sie jak idiotka gadajac z ludzmi:O zapytalam w szoku o co chodzi????????? na to on,ze dzis tak nikt z nikim nie gada jak ja!(jestem otwarta,potrafie zagadac do starszej pani -sasiadki jak zdrowko itp,prawie komplementy kolezankom i takie tam). uslyszalam ,ze zachowuje sie jak "uposledzona":( zrobilo mi sie cholernie przykro,ze przy wlasnym mezu nie moge byc soba:((on z natury zamkniety w sobie,oszczedny w slowach) po 12 latach takie teksty?????? za 2 lata uslysze,ze bylam najbardziej oblesna baba jaka znal w zyciu:O po analizie mam na niego nerwe...i w ogole zawiodlam sie na nim!!! !!! dla mnie to byl najglupszy tekst ajki moglam uslyszec-do tej pory:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sousou
l.jh nie przejmuj sie, to jest tak głupie gadanie [meza oczywiscie] ze nie ma nawet sensu analizowanie tresci jego wypowiedzi... Czasem zastanawiam sie skad oni biora te kretynskie teksty? z kosmosu ? bo watpie zeby ziemskie istoty potrafily z pelna premedytacja walnac komus taki nielogiczny text... Pozdrawiam trzymaj sie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l.jh
masz racje! burak i tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cerisier
Njagłupszy tekst? "wyładnialas" blee, słabo mi sie robi jak słysze ze..wyładniałam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuuuja
L.jh - czy to czasami nie zodiakalny baran??? Jak tak,to uciekaj z wraskiem.Mój baran ostatnio mi powiedział - po co otworzyłaś to okno po.je.ba.na babo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cerisier
niestety wiekszosc tych tekstów co piszecie nie jest w sumie głupia tylko po prostu chamska. Ja to w zaleznosci od tego co bym usłyszała to albo bym od razu kolesia pogonila albo przynjamniej porzadna awanture zrobiła. a jak by sie powtorzyło to pogoniła :p pozdrawiam kobietki :* i nie dajcie sie burakom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cerisier
i ja tez jestem zodiakalny baran ;p ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z litości...
Taki jeden z którym byłam, na końcówce naszego porypanego związku przespał się ze swoją ex...Co oczywiście było przyczyną rozstania. Złapany prawie na gorącym uczynku, po moim ataku furii powiedział, że przespał się z nią z litości :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z litości...
Aaaa, i jeszcze jeden...Pierwszy wspólny seks, po jakichś 3 miesiącach spotykania. Sytuacja intymna, on gładzi mnie po udzie, po czym mówi: matko, masz taką gładką skórę jak Aśka. Musiałam być nieźle zamroczona, skoro akcja doszła do skutku i byliśmy potem jeszcze rok razem! Aśka, to była jego ex...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sousou
kolejna porcja: - ona nie jest ladna, jest chuda... a ty jestes ladna i gruba - bellucci ma piekne cialo i twarz! ty w sumie tez ladna jestes nawet... -moj ty paszteciku!! ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sousou
up up :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmggggggg
widze ze najwiecej "trafnych tekstow" wyplywa od zodiakalnych baranow :) Najlepszy byl moj ex (tez baran - zodiakalnie i mentalnie :p). Byl poczatek konca naszego zwiazku. Podejrzewalam ze ma kogos na boku. Gdy dostalam kolejny dowod jego niewiernosci i zazadalam wyjasnien - jak zwykle sie poplakalam. A on na to "nie moge patrzec jak placzesz....." w milczeniu zapakowal mnie do auta i odwiozl do domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmggggggg
no i juz nie musial patrzec :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmggggggg
ooo przypomniało mi się :) spotykałam się kiedyś z bogatym synusiem tatusia. Pewnego razu podjechał po mnie swoim nowym mercedesem. wychodzę przed dom - patrze a on sie kreci obok tyłu auta. Stoi - kuca, stoi - kuca. I zagląda pod spód z jednej i drugiej strony. Stanelam obok niego i patrze. Myslalam ze po drodze do mnie cos sobie urwal / przerysowal... ale nic nie moglam zauwazyc. No wiec spojzalam na niego pytajaco... a on do mnie z usmiechem "popatrz na moje kominy ... (i zaczal mowic o parametrach rór wydechowych)" ledwo powstrzymalam wybuch smiechu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi zapadło w pamięć takie zdarzenie: Byłam z chłopakiem który sam siebie uważał za ósmy cud świata, wszystkie dziewczyny za nim szalały a ja byłam młoda i głupia i myślałam, że jak wszystkim się podoba to musi być fajny ;) po jakichś 2-3 tygodniach spotykania się (to był czerwiec) dzwoni i gadamy sobie o różnych głupotach no i nagle on mówi, że chciałby mi coś ładnego kupić, np. jakieś ładne kolczyki... Coś mu wtedy odpowiedziałam, że nie ma na razie żadnego święta z okazji którego mógłby mi kupić cokolwiek, a ten pyta kiedy mam urodziny. Odpowiadam zgodnie z prawdą, że w listopadzie a on na to: \"eee, do listopada to już pewnie ze sobą nie będziemy\" :O dodam, że gdy tylko pojawił się u mnie, oświadczyłam mu że miał rację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo ex: taaaa...nie mów, że ty podpaske do majtek przyklejasz? i ucieszony bo myślał że podpaske sie wkłada i już :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeden dzień po upojnej nocy: Ja: Misiu co ty taki zamulony dzisiaj? Ex: Bo ja nie chce być jeszcze ojcem. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sousou
UP UP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeczytaj uwaznie
"Aniu, kochanie, juz worcilem!" - wola moj maz wracajacy z pracy P.S. mam na imie Ewa... 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×