Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fantomka

Najgłupszy tekst jaki usłyszałyście od swojego faceta!

Polecane posty

Gość magyar
może nie najgłupsze, ale śmieszne: on: hmmm.... kochanie... a może byśmy tak dziś ... no wiesz... na 8-9? ja: ?????????? on: no... seks... ja: chyba na 69 jak już, bo na 8-9 to co kurna ty chyba będziesz bałwanek? (okazało się że ostatnio odwiedzał special witrynkę z 89 w tytule:) i sie pomyliłosie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magyar
czytam mu po kolei kończące się aukcje, i między innymi pada: -"... zalotka 300% skuteczności..." - łaaał (w zamyślonym zachwycie) Wydał mi się podejrzany ten zachwyt i pytam, czy na pewno wie, co to "zalotka" - no... chyba tak... ale że 300 procent.. to w sumie nie wiem jak... - ale powiedz mi, co to jest zalotka -... a to nie jest gumi-lala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość h s6x56y4ntmg
ostatnio jak przyszedl moj L wystroilam sie w sexowna przezroczysta bluzeczke on(jak mnie zobaczyl): ładna masz bluzke ja;dziękuję on:jaki to material? przydalby mi sie do przyciemnienia szyb w samochodzie innym razem: Pieknie wygladasz (za chwile) chyba dlatego ze jest taki półmrok... Mnie to sex nie interesuje, wole porobic przy aucie... Wygladasz jak Kleopatra. (po chwili) slyszalas ze kleopatra podobno byla facetem? Na szczescie mam duze poczucie humoru ale czasem bywa to juz irytujace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magyar
prezenty od mojego faceta: - większa partycja na dysku (na imieniny) - kapcie ze szpitala w plastikowym jojku - "pomyślałem, że może przydadzą ci się pod prysznic" - korektor w płynie - "bo akurat zobaczyłem, że jest w sklepie" -brokuł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokkka242
hehe. To ostatnio moj m patrzy namnie, juz myslalam ze powie cos miłego a tu slysze :\"kochanie wąsik ci sie rzucił...\" Porazka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magyar
leżymy, przytuleni. Ja opowiadam, bo mam egzystencjalny dołek, bo stresy, bo smutek na duszy itp. ;) On - pełna empatia. On po chwili milczenia: - O! bryknął mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ibizeczka
a moj facet wczoraj: "Ty masz dzisiaj imieniny?? a ja ci nawet zadnego prezentu nie kupiłem, głupio mi":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieska1212
kiedys zwrócilam mojemu ukohnemu uwage ze lubie jak mówi mi w czasie seksu sprosne rzeczy, tego samego dnia namietnie sie całujemy a on szeptem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieska1212
mhhhhmmm zaraz Cie zbobruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wygram na pewno!! Z przypadku byłam na weselu mojego ex.Tekst życia: Tańcz tak,abym wiedział co straciłem.... no wyć mi sie chciało! palant!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurnikowy złodziejaszek
Anka D >>> Pójście tam było ryzykowne, współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kusik
do góry bo warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magyar
klasyka damsko-męska: - musisz sobie chyba podciąć odrosty... - róż ci się pod oczami rozmazał nie rozróżnia spódnicy od sukienki nie potrafi bez namysłu wskazać i rozróżnić ud i łydek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magyar
ja: kochanie, a może ugotuję jutro szparagi? lubisz szparagi? on: eeee.... nieee... nie lubię. Chyba ja: chyba? a jadłeś kiedyś szparagi? on: nie ja: to skąd wiesz że nie lubisz? on: bo nie lubię fasolki SZPARAGOWEJ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja uslyszalam od ukochanego
ktory juz nie jest moim facetem: Kocham cie, ale bardziej od ciebie kocham swoj egoizm Nie wiedzialam czy mam sie smiac czy plakac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka seee
ja uslyszalam od mojego faceta zegnaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up4567890

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usmialam sie
wszystko przeczytalam i podnosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___ up ___

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój były do
mnie: załóż inne rajtuzy, bo w tych masz grube KULOSY innym razem: tłuszcz na pupie powinnaś mieć w innym miejscu, mniej tu, a więcej tu. Przeszedł sam siebie mówiąc, żebym nie gapiła się na jego kolegów, bo pomyślą, że chcę ich PRZELECIEĆ. (rzecz dzieje się w moim własnym domu, koledzy przyszli do nas w gości)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój były do
mnnie (uparcie dowodząc swojej racji): kolor beżowy pochodzi od nazwy bzu, czyli jest to kolor jasnofioletowy. Etymolog się znalazł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyżej wyżej
zadzebiste:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiki_
Lecielismy razem samolotem i ja zawsze mam straszliwy bol glowy, wiec zwijam sie wrecz z bolu a moj chlopak na to: "serio cie tak boli, czy tak troche udajesz?"...coz za opiekunczosc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spotykam się z kolesiem
ot taka znajomość, wiadomo było,że na dłuższa metę nic z tego nie będzie z różnych względów:O no ale jest nam ze sobą super od 2 lat, jest samotny itd za jakiś czas dowiaduję się ze się ożenił , ostatni raz to było miesiac przed jego ślubem, później też ,bo nie raczył mnie o nim powiadomić..palant i tekst..przeciez sama mnie namawiałas bym znalazł sobie dziewczynę..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzzzzzolda
u mnie nie ma problemu z kasą tak jak widze to u większości z was. Ale jeden jedyny tekst mnie zdenerwował: \"nie ufam ci\" niby nic ale bardzo wiele!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgufgiyfu8hu
"Przeciez ty w ogóle nie masz piersi" po czym mnie zostawił co najciekawsze, nia przejęłam się tym za bardzo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×