Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fantomka

Najgłupszy tekst jaki usłyszałyście od swojego faceta!

Polecane posty

Gość majka1111
z serii moi byli... " mój ty predatorku " to mial byc komplement :) " ale ty masz duze oczy" on: idziemy na lody? ja: jasne po czym on stoi w kolejce kupil co chcial i je...a ja stoje i sie patrze wysylam lubego po krople do apteki do nosa, on w aptece dzowni i upewnia sie czy dobrze mnie zrozumial, po czym wraca z apteki z kroplami do oczu :) byly z ktorym nie jestem juz ponad rok czasu pisze smsa po roku czasu nie odzywania sie do mnie "jestes w domu? bo chcialbym przyjechac po zdjecia."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój eks. złapałam choróbsko..i chociaż rzadko choruje, wtedy mnie położyło. ,, Gumą i po żylakach zaraz ci przejdzie\", albo,, najlepsze lekarstwo to spermosol\" a ja mu na to po tej gumie spermosol nie wchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie narzeczona
teksty mojego misia: - na ból gardła najlepszy wyciag z korzenia (chodzi oczywiscie o sperme:) - zrobisz mi dzisiaj paszczaka?? (chodzi o loda:) - moj misio myslal ze na wyciagu orczykowym sie siedzi :/ ma 22lata - "mam nadzieje ze jak bedziesz starsza to dalej bedziesz golic pi.pke" -"uwielbiam Twoje boczki" - kieys nie zalozylam stanika bo siedzialam w domu a moj misio patrzy na moje piersi i mowi: "ale afrykany"!!! -"juz boli mnie szczeka" robiac minetke jest tego pelno ale nie pamietam.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belbe lilly
"Pies z głodu szmatę zjadł" po wspólnym obiedzie u mojej babci, gdy zapytała go: Smakowało ci, Mariuszku ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tylko tak sobie...
co jest dobre na wszystkie skaleczenia i stłuczenia ?? ;) okład z młodej piersi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo to prawda właśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepszy z najgłupszych
kocham Cię, ale nie chcę z tobą być i/lub nie możemy byc razem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tekst mistrz
w barze.. 3 spotkanie.. - sorry kielbasa zaklinowala mi sie miedzy zebami, musze wydlubac w tym samym barze, troche pozniej: ON: - nie uwazasz, ze za malo tu kameralnie? JA:(z narastajacym zdumieniem) - co ty masz na mysli? ON: - no.. nie wiem jakis hotel moze? JA: (oczy jak 100 złotych) - sorry stary ale chyba cie pogielo.. ON:(chcac "ratowac" sytuacje") - nie no zartowalem.. poza tym i tak nie mam gum ani kasy na hotel TEXTY ROKU...przysiegam... to bylo ostatnie spotkanie :] przepraszal potem za "szczeniackie zachowanie".. ale co mi po tym :D spuscilam na bambus bez mrugniecia okiem. dodam, ze koles z aspiracjami do doktoratu i ogolnie wielki "uczony"... :| dramat i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......... ......... ..........
taki jeden, co uciekł... zabierając pieniądze - swoje i nie tylko... a zostawiając po sobie... moją ciążę - napisał mi któregoś razu "jesteśmy po połowie, ja mam pieniądze a ty dziecko" bez komentarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nooo taaak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwana Pieguskiem
teks taki troche chamiski obecnie jestem za granica i mamy kontakt na gg lub skypie -pokaz mordke(chcial rozmawiac) - w sytuacji imtymnej chcesz ze mna miec dzidziusia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co
w tym chamskiego???? bardzo sympatyczne to bylo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lyraaaa
dziewczyny nie zapomnijcie wpisać wieku faceta , ile miał lat gdy mówił wam te głupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwana Pieguskiem
tak tylko kiedy opadly emocje uswiadomil sobie co powiedzial i probowal to obrucic w zart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem nie
???? ???? ???? ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość debilek nie sieją...
"w sytuacji imtymnej: chcesz ze mna miec dzidziusia?" To żart, czy naprawdę jesteś TAK pusta i emocjonalnie upośledzona? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój chłopaaaak
byliśmy u niego w domu, mama zawołała go z drugiego pokoju. a on: zaraz przyjdę, nie mogę jej zostawić tu samej bo jeszcze coś ukradnie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adgjl
"Ale ty mała jesteś! mój tato mówi, żebym się z małą kobietą nie żenił, bo mi się w łóżku zgubi".........Pozwoliłam mu szukać większej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój były - małżonek niedoszły
kiedy mnie rzucał - żałuję, że nie umarłaś... Podejrzewali u mnie raka i przez parę miesięcy żyłam w ciągłym strachu o wyniki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic sie nie przejmuj
zycie go odpowiednio wynagrodzi za ten tekst ... wbrew pozorom kiedys kazdego dopadnie sprawiedliwosc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosiaczek
ze mna bylo tak spotylakma sie z A wszystko pienie podobam mu sie dogadujemy sie mija jeden miesiac 2 i trzeci,pewnego dnia ja i A siedzimy sobie w tzw orodkach (lato bylo) przyglada mi sie ile TY masz piegow wiesz jsetes spoko laska i wogole ale wiesz nie bede sie z Toba sptykla dopoki z nim nic nie zrobis a ja mu na to ze nic z nimi nie bede robic bo mi sie one podobaja. wstal i poszedl sobie.... rece opadly...teraz sie odzywa jak gdyby nigdy nic i teraz mu te piegi nie przeszkadzaja szczol ze facet ma 29 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem nie
do zwanej Pieguskiem, taaak rzeczywiście musisz być debilką, żeby mieć za złe chłopakowi, że w sytuacji intymniej żartuje o dzidziusiu. Najprawdopodobniej jesteś bardzo dziecinna i nie dotarło jeszcze do Ciebie, że z tego biorą się dzieci. Może dla Ciebie za wcześnie na sytuacje intymne?? My w sytucjach intymnych często żarujemy (jest to sympatyczne) czy chcesz ze mną mieć dzidziusia? Czasem ja to mówię, czasem On. Mimo, że akurat teraz jeszcze się zabezpieczamy. Jak się kocha kogoś to się chce z nim mieć dzidziusia - jeśli nie od razu to za jakiś czas. I dobrze jest wiedzieć, że ta druga strona tego nie wyklucza. Daje to do zrozumienia pytając "w sytuacji imtymnej: chcesz ze mna miec dzidziusia?" Współczuję Twojemu chłopakowi - mordka też jest sympatyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ja pierdziele
bledy ort to dla mnie przekreslaja znajomosc, a juz takie... to z miejsca. a moja kolezanka dostala od faceta smsa: moge zapomniec tabliczki mnozenia, ale nie zapomne twojego imienia. koles 24 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulaPaula
ja: tesknie za toba on: ciesze sie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do kolegi: X. powiedz, ze schudlam on: faktycznie, jak mi otworzylas to myslalam ze to twoja siostra dodam ze siostra wazy 48kg, a ja wiecej niz 70. usmialam sie po pachy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .........kiedys.......
rozmowa kolezanki z facetem po 30 on:zatanczymy? ona: raczej nie, dziekuje :on: jak dziewczyna daje facetowi kosza, to facet kosz zabiera, a smieci zostawia! ..........i poszedl.......... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×