Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fantomka

Najgłupszy tekst jaki usłyszałyście od swojego faceta!

Polecane posty

Gość 1222222221
z tekstow mojego obecnego robilam zdjecia do wymiany dowodu w zeszlym tygodniu, zostaly mi dwa i dalam mu jedno zeby mnie mial w portfelu wczoraj rozmawiamy przez telefon, narzekam ze przez jego prace nie widzielismy sie od niedzieli i za chwile zapomne jak wyglada, no to on zupelnie powaznie -jak mi sie uda to zrobie sobie przy chwili fotki do dowodu to Ci dam.... :D:D:D:D swietnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tekstow mojego obecnego robilam zdjecia do wymiany dowodu w zeszlym tygodniu, zostaly mi dwa i dalam mu jedno zeby mnie mial w portfelu wczoraj rozmawiamy przez telefon, narzekam ze przez jego prace nie widzielismy sie od niedzieli i za chwile zapomne jak wyglada, no to on zupelnie powaznie -jak mi sie uda to zrobie sobie przy chwili fotki do dowodu to Ci dam.... :D:D:D:D swietnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byly facet-wiesz,nie wygladasz na 32 lata,ale dlonie to masz zniszczone;-)ale komplement co? ostatnio kumpel na stronce ilov zablokowal moj mail zebym do niego nie pisala;-) na drugi dzien napisal,,sorki ze cie zablokowalem,ale mialem zakrecony dzien\'\';-)juz ci odblokowalem. czy on mysli ze ja pisze do niego i czekam,,laskawie\'\'az on odpisze he he ja do niego narazie nie napisalam-BO MAM ZAKRECONY CALY TYDZIEN he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach te chłopy
A mój tak mnie wkurzył ostatnio, że aż strach Tańczymy na imprezie moją ulubiona piosenkę, gdzieś tak w połowie piosenki wtulam się w niego, mówie do ucha, że kocham, że mogłabym tak całe życie z nim tańczyć, a on na to IDĘ SIĘ NAPIĆ! I poszdł :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość utyyyyyytutyyy
poznalismy sie przez internet, nie chcialam sie z pewnych powodow spotkac a on powiedzial mi ze : snilo mu sie, ze jestem obwieszona woreczkami na mocz i dlatego wstydze sie z nim umowic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj po imprezie ledwo trzyma sie na nogach, czekamy na taksowke, ktora zamowilam (na moja karte zniżkowa, to ważnie) i jedziemy do niego w trakcie jazdy instruuje taksówkarza jak ma dojechac, taksiarz wkurzony ja- Koachanie ale Pan wie jak ma jechac on- a skad Pan moze wiedziec skoro jedziemy twoja taksowka a nie moja :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magagiga
po wypiciu lampki wina z jego tatusiem przenieśliśmy się do pokoju mojego chłopaka, buzi buzi i nagle mi wyznał "czuję się jakbym się całował z żulem spod sklepu" buhahahhahaha ale i tak go kocham :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opętana owca
Nie wiem za co go kochasz, kawał chama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magagiga
wypsnęło mu się :P sam się za głowe złapał po tym jak to powiedział i przepraszał :P a jego kumpel do swojej dziewczyny: Karolina kocham cię. ale samochody bardziej! i są dalej razem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eks - \'nie jesteś dość ładna żeby się zakochać\'. Zauważył to po pół roku... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj powiedzial: lubie jak przychodza goscie, bo wtedy zawsze sprzatasz :P, albo: o sprzatasz? przychodza goscie?? to po tym jak maksymalnie zapuscilam dom, bo pracowalam 50 godzin w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem ludzi, ktorzy tylko krytykuja, ze dziewczyny, ktore sie wypowiadaja sa zalosne, ze nadal sa ze swoimi chlopakami. Przeciez wiekszosc tych tekstow sa wypowiedziane w sposob humorystyczny! A tekst: \"Czuje jakbym calowal sie z zulem\" to mysle, ze sama bym powiedziala, gdybym byla z facetem i calowala sie z nim po winku ;) Przeciez to jest tylko zart a ludziom, ktorzy tego nie rozumieja po prostu wspolczuje. Chociaz musze przyznac, ze niektore teksty (mniejszosc) jest naprawde chamskich ale niektore dziewczyny same to stwierdzaja a reszta do tego pewnie niedlugo dojrzeje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj mi od roku gada ze chce sie zareczyc i oglada pierscionki, i oczywiscie nadal zareczeni nie jestesmy:O te gadanie o zareczynach to najglupsze co uslyszalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magagiga
malae5 dzięki za zrozumienie :D przypomniało mi się, jak kiedyś zrywałam z jednym takim i mi napisał smsa "to teraz idę na wiadukt rzucić się, już mnie nigdy więcej nie zobaczysz, zegnaj" - gramatyka była mniej więcej właśnie tak beznadziejna i wszystko wielkimi literami :D a obietnicy nie dotrzymał... tylko mnie jeszcze męczył przez półtora roku :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmywacz do paznokci
moj były byl straszym pedantem i byl strasznie zakochany w sobie bylismy kiedys na spacerze lato ja miałam sandałki na obcasiku on czarne adidaski wygłupialismy sie i niechcacy mu stanełam oncasem na adidasy,smiertelnie sie na mnie obraził bo pobrudziłam mu buty,kupił wode minerlana i zaczał je czyscic chusteczka i ta woda na lawce ;/ miałam starszne problemy z gardłem i przez miesiac musialam chodzic co 3 dni do lekarza zeby dal mi lekarstwo,polegało to na wciskaniu mi do gardła rurki i wlewanie tam specjalnego płynu,raz owy moj były zaproponował ze wejdzie ze mna bo chce byc ze mna w tych nie milych chwilach,wszedł ze mna lekarka mi wsadziła ta rurke a jego zaczeło naciagac ......... lekarka kazała mu wyjsc było mi bardzo głupio gdy zaczyanlismy byc ze soba w sumie moze minał tydzien poslzismy na zakupy do centrum handlowego duzo ludzi on siemnie pyta czy robie czasem cos szalongo ja mowie ze tak a on zaczał podskakiwac,dla niego to było szalone.....juz wtedy powinno mi cos w glowie switac ze cos jest z nim nie tak aa i jeszcze jedno jak mialam te problemy z gardłem,czesto jak duzo mowiłam ropa zaczeła mi schodzic i plułam taka jakby krwia,poprosiłam go grzecznie zeby podał mi chusteczke bo przeciez nie bede pluc na ziemie,taki byl obrzydzonu ze wstał i poszedł na spacer bo było mu niedobrze mowił ze za mna swiata nie widzi,wytrzymałam z tym psychopata 3 miesiace teraz jak mnie mija na ulicy nie powie mi nawet czesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fakt jest taki
fakt jest taki że kazdy normalny facet napewno w sposób mniej czy bardziej nieokrzesany jest swiadomy tego co mówi, a jeżeli nie jest to MĄŻ to juz w 100%. Poprostu nie podobasz mu się, jeżeli jest to tekst obraźliwy, a nie wie jak to powiedzieć prosto w oczy. Ja często głupa waliłem poprostu, dziewczyna chciała sie umówić, czy chciała zebym ja zaprosił - wrecz oznajmiała, a ja udając zamyślonego, ze nie usłyszałem np. potrafiłem walnąc (niby przypadkiem akurat taką datę na jaka ona chciała sie umówić) że ooOO, a wiesz ze jest super mecz, czy film, czy ze ide na mecz z kumplami, - wiesz ile o te bilety musiałem sie starac?? i o tym meczu nawijałem hehe kto ma grac itp. Ale oczywiście ja tu nie chce nikogo obraźić, to jest super forum i fajny temat, niektóre teksty są naprawde zabawne. A co do płacenia kobiet za mężczyzn, to to jest zwykły snobizm i brak smaku, bo (powtarzając) kazdy NORMALNY facet traktuje kobiete swojego zycia jak królową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie kumpela opowiada mi o swoim facecie: \"a on sie zachowuje na dodatek jak dziecko niepelnosprawne cieszyl sie ze \"jedną dziurke ma zatkaną a w drugiej mogla swobodnie zachodzic cyrkulacja powietrza\" i PREZENTOWAŁ MI TO zatykal sobie na zmiane raz jedna raz druga dziurke;/ i sie cieszył\" prawie sikam ze smiechu :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez chlopak do kumpeli - jak jej SMUTNO bylo: \"klepne cie w czolo, bedzie ci wesolo\" :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wygłupialiśmy się, On przytulił moją twarz do swojej, nos do nosa i mówi: wymienimy się kozami?? spadłam z łóżka, potem umarłam, następnie powiedziałam: bardzo oryginalne wyznanie miłości..wolałabym pierścionek..a nie kozy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieliśmy po 27 lat
Wracamy skądś wieczorem taką trasą, że jego dom jest po drodze, a do mojego jest 10 min dalej. Całkiem ciemno jest. on: boisz sie sama wracać do domu? ja: boję się on: aha... Ja już zachwycona, że mnie odprowadzi mój rycerz - bo inaczej po co, by się pytał. Dochodzimy do jego domu. On skręca do siebie i mówi: no to cześć! Zdziwiona sama poszłam do domu. ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieugięta
Mój ex chłopak przyszedł w sylwestra i o 20 powiedział, że nie możemy już być razem, bo jego mama powiedziała, że on się musi teraz uczyć, ale żebyśmy miło spędzili ten wieczór(czyt. w łóżku) (dla wyjaśnienia chłopak miał wtedy 20 lat) ŻAŁOSNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temat wart kontynuowania dla
potomnych :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam ten temat i utwierdzam się w przekonaniu że Wam kobiety tak naprawdę tylko na kasie zależy a głupi tekst faceta to taki w którym nie chce za ciebie zapłacić. No bo jak to tak ? Żeby kobieta za siebie płaciła ? Przecież to niehumanitarne. Kilka przykładów z brzegu: - Facet zaprosił mnie do kina i w połowie drogi pyta mnie\" a stac cie na bilet...\"? - facet zaprosił mnie na łodkę na Mazury. pojechaliśmy. na miejscu postanowiliśmy pojść do sklepu kupić coś do jedzenia. zamówiliśmy u pani w sklepie ...... a on do mnie mówi: to zapłać ty, a rozliczymy się za benzynę. To było nasze ostatnie spotkanie. Tu mamy przykład jak mało od faceta zależy żeby kobieta zerwała z nim. Oczywiście motywem przewodnim jest jakżeby inaczej kasa: -To byl jeden z tych powazniejszych zwiazkow.Zaprosil mnie jako osobe towarzyszaca na slub i wesele swojej siostry.Kupilam sobie kreacje,na ktora wywalilam 800 pln,poprosilam ojca o pozyczenie samochodu bo ceremonia byla w odleglym o 400 km miescie.Tydzien przed weselem,widzimy sie a on ni stad ni z owad wypala tekst ze rodzina zadecydowala,ze kazdy kto nie ma zony czy meza przyjdzie sam na wesele bo to sa strasznie duze koszty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wyszlam i suma sumarum nie bylam na tym weselu,tylko po jakie licho musialam niepotrzebnie wydawac az 800 pln????Sukienka sie jednak nie zmarnowala,bo szybko ja zalozylam na inna impreze,ale juz z innym panem na szczescie zreszta. i inne: - Facet umowil sie ze mna na randke, zabral ze soba 5 zl, poinformowal mnie o tym przed wejsciem do pubu...... Rece opadaja Wchodzę z facetem do restauracji ( 10 min. wcześniej chwalił się, że zarabia kupę kasy), a ten się zatrzymuje i pyta czy mam na piwo dla siebie? Odp., że nie, więc ten - \" to chodź. napijemy się piwa na rynku\". Tzn. siedząc na murku i pijąc piwo ze sklepu!!! NO COMMENTS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×