Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fantomka

Najgłupszy tekst jaki usłyszałyście od swojego faceta!

Polecane posty

Gość nie pozwalam
żeby topik umarł, za dobry jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UPPP UPPPP UPPPP
piszcie, bo temat miszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowoxxx
Mój ostatnio, tj przedwczoraj chwalił się, że był w klubie. opowiadał jak fajnie i najlepsza puenta - ale ciebie by tam nie wpuścili ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kataaaarzynkaaaaa
spotkalismy sie 4-5 razy i przez ten czas zdecydowalam, ze w kierunku zwiazku to to raczej nie pojdzie..niee calowalismy sie nawet, bo po co nadzieje robic zludne facetowi.. powiedzialam mu, ze nie mam ochoty na zaden zwiazek, na co ow na szczescie niedoszly ex: no dobrze, a sex bez zobowiazan nie wchodzi w rachube? hahahaha... palant.. zerwalam z nim wszelki kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratuluję intuicji
:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z życia wzięte
Zasłyszane od znajomego (na faktach autentycznych): Chłopak i dziewczyna leżą w łóżeczku i w pewnym momencie dziewczyna drżącym głosem pyta chłopaka: "czy myślisz, że mam za małe cycki?" Chłopak odpowiada: "Cycki masz małe, ale masz za to bardzo wielką dupe!", zadowolony z siebie, że sprawił kobiecie komplement. Ona potem płakała, ale chyba do dzisiaj są razem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężątka
mi mój mąż podczas podróży poślubnej tydzień po weselu powiedział: ja przyjechałem tu odpoczac a nie zajmowac sie toba BEZ KOMENTARZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka se
umówiłam sie kiedys z facetem z netu do kawiarni, poszlismy do dobrej kawiarni, gadamy gadamy, nagle on pyta mi sie napijesz sie piwa? bo ja mam ochotę. Odpowiadam: ok. A on mówi ale całe wypijesz? Nie wiedziałąm o co mu chodzi Po czym podchodzi kelner a on mowi: Poproszę jedno duze na pół. Kelner mowi na to: To moze dwa małe? A on mówi: Nie wolałbym jedno duze na pół. Myslalam ze spłonę ze wstydu. Toc zapłaciłabym za to piwo i wogole za siebie. Palant na maxa. Dobrze ze nie powiedział jedno duze i dwie słomki hahahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arlekinka
czytam i czytam..z wielu sie usmieje, ale wiele tekstow daje mi wiele do myslenia o autorach.Jednym slowem swiadczy o tempocie i ograniczeniu, nie mowiac juz o tekstach, ktore jakbym uslyszala od faceta to dostalby w twarz i wiecej mnie nie zobaczyl, a tu co niektore kobitki taaaak bardzo sie z nich zachodza ze smiechu " ohh..co tez moj MIS powiedzial..ze chuja kladzie..hihihi"..zalosne albo wypowiedzi KASI24-dziewczyno, ile ty masz lat,??skonczylas w ogole jakas szkole?? Czesc z was daje sie szmacic swoim "meskim Bogom" i jeszcze sie z tego cieszy:((( to wy co niektore jestescie tutaj zalosne.. Nie powiem, wiele tekstow wywoluje usmiech, ale chyba wiecej uczucie pozalowania dla wlasciciela i jego niskiego IQ. Pozdrawiam kobiety, ktore cenia swoja wartosc:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sileska01
moj maz, jak jest podniecony, a wie, ze nici z sexu w tej chwili ( np pocalunek przed wyjsciem do pracy, oboje juz ubrani i nie ma czasu) mowi do swojego stojacego przyrodzenia " wracaj do klatki!!":)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppppppppppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arabellaaaaa
powiedział mi kiedyś-cytuje < chuj ci w dupe będziesz wyższa>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuupppppppppppp
pisac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapodajcie cosik jeszcze
bo dobre to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jeszcze jaa
Scena łóżkowa, pozycja na misjonarza. On już prawie dochodzi. ON: pyta czy może w środku JA: wyłaź bo nie stać nas na dziecko:) ON: no przecież jest becikowe JA: no i co My sobie za to becikowe kupimy, w.... (z zamiarem powiedzenia słowa "wózek") ON: wideo? Umarłam ze śmiechu i orgazmu nie było:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 755447t
hahahaa dobre dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koteczka_w_obcasach
mam krecone wlsoy i niebieskie oczy. Kiedys jak bylam w pubie, gosicu mnie zaczepil i sie pyta "to naturalne? takie krecone ze nie moga byc prawdziwe!". Za jakis czas inny koles widze ze mi sie przyglada, podchodzi i mowi "masz przeszywajace oczy i jaki piekny kolor, to napewno szkla kontaktowe". Za jakis czas inny koles podchodzi do mnie i mowi mi ze mam niesamowite oczy a ja na to ( a bylam juz podk.urwiona) " tak to sa szkla kontatkowe a to jest kur.wa peruka!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lili2111
dzisiaj usłyszałam super miłą odpowiedzod mojego faceta napisałammu esa ze bardzo tęsknie za nim a on mi na to CIESZY MNI TO!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czikenwyjadaczka
ha hah aha aaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaklaklakla
Moj byly a wlasciwie to nie wiem tak do konca czy byly ale nieistotne...ostry sex Ja: Cudownie mnie rżniesz On: Skończ tyle pierd.olić tylko ruszaj tą ci.pką :-0:-0 :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaklaklakla
jeszcze cos.... jakas tam nieistotna sprzeczka On: Bo stąd ku.rwa wyjde Ja: to idź, droga wolna On: Taaaaakkk? Ja: sprawdzasz mnie maleńki On: chcialbym sprawdzić Twoją późniejszą reakcję, jakbyś się zachowała jakbym faktycznie wyszedł...wiedziałbym na przyszłość jak już będziesz moją żoną jak reagujesz na takie sytuacje.... :-0 Dodam, że oboje mamy swoje rodziny.... takie głupie pierd.olenie o szopenie... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>Ja: Cudownie mnie rżniesz >On: Skończ tyle pierd.olić tylko ruszaj tą ci.pką Poezja. :] W Waszych rodzinach takie zachowanie też jest normalne (biorąc pod uwage następny post)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulapaula
przyszedl mnie akurat jak gralam w gre ktora uwielbiam. mowi "nie koncz nie koncz graj ile chcesz" dobra, to gram sobie jeszcze chwile pomyslalam, nagle on sie do mnie dobiera, caluje szyje "no chodz no chodz" mowi, jestem juz taka jakas podniecona, schodze z krzesla a ten bach na krzeslo "zartowalem z tym sexikiem teraz pogram sobie JA" hahahaha super....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulapaula
a texty typu ja: tesknie za toba... on:ciesze sie! to juz normalka. razem 2 lata. masakra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona w tych sprawach
'mysza biore od ciebie z portfela 5zl bo ta kurwa za darmo nie jade jednak!'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj kuzyn byl zazdrosny kiedy zaczelam sie spotykac z jego kolegą .. i napisalam mi smsa, ze Piotrek mial powiązania z mafią ;p .. co oczywiscie bzdurą bylo totalną ........ ten chlopak z ktorym zaczelam sie spotykac ... kiedy moja przyjaciolka miala wypadek ;( .... na szczescie juz wszystko ok z nią ale w tym dniu siedzialam w domu i plakalam ...... a on przyszedl ... i powiedzial \"nie ma co plakac nad rozlanym mlekiem\" ;/ ;/ ;/ ;/ powiedzialam mu WYPAD i juz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedy byłam mała
tzn. na początku ogólniaka zaimponował mi strasznie chłopak, który powiedział: nie wiem co mi odjebało, ale spodobałaś mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×