Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fantomka

Najgłupszy tekst jaki usłyszałyście od swojego faceta!

Polecane posty

Prosze ostatnio mojego chłopaka żeby gary pozmywał wchodze za jakis czas do kuchni,patrze sie a tu cały blat ubrudzony,kuchenka cała uwalona..pytam dlaczego nie umył a on przeciez nic nie mówiłaś.. Rozwalił mnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" Jesteś najładniejszą dziewczyna jaka PRZYTRAFIŁA mi się w tym roku szkolnym\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Jesteś najładniejszą dziewczyną jaka PRZYTRAFIŁA mi się w tym roku szkolnym" buhahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrwtr
moj w kolega w wieku 23 lat dowiedzial sie ze dziewczyny sikaja przez cewke moczowa, bo zawsze myslam ze dupa bo przeciez siadaja na sedesie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż wręczając mi bukiet kwiatów, w dniu kobiet pojechał z tekstem : Zrób sobie zdjęcie, bo długo takich nie dostaniesz :P Szczena opada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyspiarka
Hej dziewczyny; TEKST mojego ex: nie bedziesz na imprezy chodzic, bo ci cos do drinkow beda dosypywac i gwalcic ( mial manie na temat pilnowania mnie) Ten sam: jak wyjezdzam, to moj kolega bedzie pod domem stal i pilnowal kiedy i gdzie wychodzisz ( zakompleksiony palant) Albo juz po rozstaniu: szkoda, ze moja obecna dziewczyna nie ma takiego ciala jak ty, ale juz jej kupilem wage i ja waze ( ??? szkoda slow ) dodam tylko jeszcze, ze mialam glupia 19 lat i wytrwalismy 9 miesiecy, mial najwyrazniej ogromny problem z samoocena, ciagle mnie posadzal o zdrady (gdzie sam mnie zdradzil, jak sie pozniej okazalo), Probowal mnie usiedlic (warunek albo ciaza, albo sie rozstajemy) a co do ciazy to TEKST typu: jak zajdziesz w ciaze to moze ci sie odechce kolezanek i baletow. Sporo tego bylo.. albo TEKST: nie pasujemy do siebie (tyle to ja wiem!!) niewiedzialem jak zakonczyc nasza znajomosc, ale myslalem, zeby upozorowac wlasna smierc (co za wyczucie taktu!!, coz za geniusz tworczy!!) a na koniec kilka tygodni po rozstaniu dzwoni, zeby powiedziec, ze bedzie ojecem z 18letnia dziewczyna (tej co ja odchudzal na sile) Pogratulowalam! :) i juz wiecej sie nie slyszelismy ani nie widzielismy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość audio science
Mój szanowny małżonek. Razem: 8 lat. Dzieci: 3-latek, drugie w drodze... 1. Napisał do mnie smsa kolega z pracy. Szczęśliwie żonaty, dzieciaty, zupełnie nieatrakcyjny ale bardzo sympatyczny. Mieszka dwie ulice dalej niż ja. Tekst coś w stylu: "Zajedziesz jutro po mnie bo mam auto w warsztacie? Robert"... Robię sałatkę w kuchni kiedy wpada mój mąż z błyskawicami w oczach i wymachuje mi telefonem przed nosem rycząc jak lew: "Kim jest do jasnej cholery Robert?!?" Ja (spokojnie, nie podnosząc nawet wzroku): "Kolesiem z którym się bzykam na boku od ponad roku!" Mąż (dłuższa chwila ciszy... prawie słyszę jak mu zwoje mózgowe pracują), po czym wzrusza lekceważąco ramionami: "Acha... To niech się do życia dokłada i mi piwa z lodówki nie wypija!!!" I poszedł... :O 2. Mąż śpi a ja leżę i czuję jak w brzuchu szaleje mi dziecko. To dopiero 5 miesiąc więc ruchy są wyczuwalne głównie dla mnie... no i dość nisko na podbrzuszu. No ale dzidziol fika dość intensywnie więc budzę męża w nadziei, że może uda mu się również poczuć kopniaczki. On zaspany, na odwal się przyłożył rękę do brzucha (prawie na wzgórku łonowym) i jak na zamówienie... bach... potężny kopniak. Mąż zerwał się w podekscytowany, z ręką nadal w moich majtkach, mówi: "Czułem ją, czułem jak kopnęła..." (bo podobno córka ma być)... Ja łzy wzruszenia w oczach, że tak jak mnnie cieszy go dzidziuś rosnący w moim brzuchu... Myślę..."jaki kochany, jaka magiczna chwila"... a On z szelmowskim uśmiechem, manewrując ręką w moich majtkach... "To może jak już tu jestem to pofiglujemy?"... I czar prysł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa 888888
jestem juz ze swoim facetem ponad 4 lata, jest naprawde super gosciem pod kazdym wzgledem.... dlugo sie zastanawialam nad jakims jego najglupszym tekstem i doszlam do wniosku ze walnal kilka razy taki na samym poczatku bycia razem... pierwszy jak proponowal mi zebym byla jego dziewczyna: \"wiesz nie mysl ze ja Cie kocham no i oczywiscie wcale mi nie chodzi o seks\" ---- zatkalo mnie (to czego wlasciwie on chce ode mnie? :| Drugi mega teks.....gdy juz bylismy razem, ale jeszcze nie sypialismy ze soba, dodam ze bylam dziewica i to byl jakis nasz 2 tydzien moze, napisal mi w liscie na mikolajki.... \"...bardzo mi przykro bo sa mikolajki a nie moge w tym momencie Ci kupic i podarowac czegos (shit!!!) ladnego dlatego pomyslalem ze w ramach prezetu moze wpadla bys do mnie dzis o 18 a ja zly wujek zrobie Ci dobrze jezykiem?:)...\" Zdebialam... ale przyszlam hehe:):):) PS. po za paroma wpadkami to On jest najwspanialszym facetem/ czlowiekiem (!) jakiego poznalam;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfg
no fajnie przecież, nie chciałas pofiglowac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa 888888
Do audio science ........................................ Po pierwszy tekscie ktory napisalas to umarlam prawie ze smiechu.... a drugi, jak na faceta calkiem uroczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa 888888
do wyspiarka ............................. "szkoda, ze moja obecna dziewczyna nie ma takiego ciala jak ty, ale juz jej kupilem wage i ja waze ........." NIE NO, PRZESADZIL!!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co teraz zrobic mam
ja uslyszalam: zgol se d**e albo zacznij hormony damskie brac:/ :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UPUPUPUPUPUPUPUP
UP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śpiąca królewna.
byliśmy razem pięć lat, moje problemy z hormonami nigdy mu nie przeszkadzały, bo są przecież leki i depilacja. po pięciu latach poznał jakąś dupę i mi powiedział: przepraszam, nie potrafię być z kimś, kto goli się codziennie. kiedy zobaczyłam jego nową laskę, z lekkim wąsikiem i włosami na rękach większymi niż u mnie, to myślałam, że jebnę :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak zerwał ze mną ex
ani nie jestes w ciazy, slubu tez nie mamy, zareczeni nie jestesmy.. nie ma problemu. mozemy sie rozstac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie wiempi
oi m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneeeeczka
To na razie trzymaj sie, moze jescze do Ciebie zadzwonie, JAK BEDE SIE NUDZIL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damaris
Topik rewelacyjny więc teraz ja coś napisze :D Impreza, towarzystwo obłędne ja, on, jego Ex ze swoim nowym którego mój nienawidził , atmosfera napięta :O Ona tuli się do swojego, mój do Mnie nagle oni wstają i wychodzą w wiadomym celu a mój w blasku chwały wstaje i wali tekstem że pierdoli go to On i tak był pierwszy :O Mam mały biust ale nie miałam z tym problemu do czasu :O On o swojej Ex Może głupia była ale zajebiście wyglądała w samych bokserkach miała taaakie cycki :O Do mnie jak leżałam w samych bokserkach :Jakbyś ścięła włosy mogła byś pozować do pism gejowskich :O Oglądamy tv leci teledysk gdzie laska miała zajebisty stanik w cekiny mówię mu że miałam kiedyś taki a on na to A miałaś co do niego włożyć??:O Masakra!!! A durne to było!!! Opowiadam o książce która przeczytałam że fascynująca, że ukazuje rożne aspekty życia i śmierci i że mnie bardzo wciągała a on na to że mnie rozumie doskonale bo ostatnio gra w taką grę gdzie jest wojownikiem zabija orki i tez go bardzo wciągała :O Po prostu dno intelektualne nie rozumiał znaczenia najprostszych słów, całe dnie siedział przed kompem i mimo że ja byłam taka śmieszna z racji swojego biustu dostawał depresji za każdym razem jak porozmawiałam z innym facetem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssslywiaaa
tylko nie mow ze dalej jestes z tym gosciem.... ??? najglupszy z najglupszych tekstow jaki uslyszalam byl w wykonaniu ex mojej siostry. Bylo to w koncowym etapie ich zwiazku ich zwiazku... Jej ex byl wiecznie zazdrosny i czesto sie klucili. Pewnego razu po sprzeczce siostra przyszla do mnie i mojego chlopaka, siedzielismy, pilismy piwko az tu nagle jej ex zaczal cos krzyczec pod oknem, siostra sie wychylila i kazala mu sie nie wydzierac i spadac na co on odkrzyknal: to co???!!!! wolisz go ode mnie????!!!! (rozwalil mnie kompletnie zwlaszcza ze wiedzial ze siedzimy u MOJEGO chlopaka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupup4343
DO GORY:D ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goły kalafior
pogoda pod psem, wpadłam w kałużę, kiedy do niego szłam, spodnie mokre, masakra. pukam do drzwi, wpuszcza mnie i mówi, żebym ściągała spodnie, bo się przeziębię. spodnie ani rusz, męczę się pięć minut, a ten mi mówi: dupę masz taką wielką, że nawet ci spodnie nie schodzą, a gdybym chciał cię zgwałcić, to już dawno bym zrezygnował :o :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damaris
Jeśli to było pytanie do mnie,nie nie jestem pozbyłam się dziada i zarazem wszystkich kompleksów i znów kocham swoje drobne ciało :D A i jeszcze jeden tekst tez owego padalca :O na moje groźby że jego uwagi mnie ranią... Twoje piersi są nie ziemskie... są tak małe że nie działają na nie prawa grawitacji... :O GLEBA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość direct director
upupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harpia bezpoczucia
Idź w cholerę ze swoim zasranym sklepem, co włazisz na taki odjazdowy topik i wypisujesz jakieś bzdety? Wsadź se swoje prezenty w tyłek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GuŚka77
Przychodzi mąż do domu i trzymając w ręce LOTKA pyta się żony, co by zrobiła jakby trafił szustke. Żona odpowiada, że wzięłaby połowę kasy i go zostawiła. Na to on: \\\" trafiłem 3, masz 9,50 i wypie*dalaj " :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuup
up do gooory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoooooszeee
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turkusowa truskawka
Koleś którego znałam od 5 minut bardzo namiętnie wpatrywał mi sie w oczy, słodko pytam 'czemu tak głęboko patrzysz mi w oczy?" a on na to: żebyś sie nie czepiała że gapie sie niżej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×