Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Migotka_1986

Schudnijmy najpierw 3 i później 3. -6 na wadze to nasz cel!

Polecane posty

Neli hejo :) jak sie udał pobyt?? opowiadaj zaraz :) hejo reszcie ekipie :) No a ja moge zdradzic tajemnice :) za rok wychodze za mąż :) Oczywiscie pierwsza reakcja taty czy cos zmajstrowaliśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Gagatka :D Ale klimacik :D Też bym tak chciała, ale przede mną jeszcze co najmniej 3/4 lata :O Wyjazd był cudowny i teraz mi tak pusto bez niego jest. Chciałabym sobie z nim zamieszkać. Ale nie ma szans bo studiujemy w rożnych miastach. I 3 lata trzeba jeszcze czekać :( Dlatego Ci zazdroszczę Gagatka ;) Szczęściaro :D Miłość uskrzydla :) I spala kalorie ;) Jutro się ważę, idę do kumpeli na imprę i od niedzieli ruszam :) Pewnie ważę już z 60 :O Więc cel będzie 10 mniej -> 50 ;) Do jura 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek :) ja juz wstałam!! :D Dzięki za gratulacje, a z tym slubem to była maprawde spontaniczna decyzja. Ciesze sie ze rodzice ja zakceptowali bo jak by nie było to oni daja głowna kase !! Zaraz bede jesc sniadnko!! Dziś na pewno bede cwiczyc bo chyba w srode cwiczyłam!! Buziale A pogoda chociaz była ładna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka :) Pogoda była ładna, tylko ja stary zmarzluch nie wchodziłam do morza bo woda dla mnie lodowata ;) Zważyłam się i masakra - 59 kg!!! 2 kg przytyłam :O Tak to jest jak się codziennie jadło batoniki, czekoladę, rogaliki z czekoladą, duuużo za dużo ryb, lody i nie ważne o jakiej porze, nawet późnym wieczorem. Chyba znów zacznę się ważyć codziennie. Dzisiaj znów zjem ponad normę bo urodziny koleżanki, ale od jutra dietka i ruch. 2 kg trzeba zrzucić natychmiast a potem dalej piąć do celu. Ech :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neli dlatego ja juz ise nie waze!! Przynajmniej dzis, jutro ewentualnie sie zwaze kontrolnie!! Sie nie matrw w dzien okresu (alebo dzien przed okresem wazyłam jedyne 60 kg horror az przetarąłm oczy, bo myslałam ze źle wiedze)!!!!!!!!! teraz mysle ze jakies 57 ale nie wiem bo juz od tego momentu nie staje na wage!! Dzis jak na razie 2 kromki z twarozkiem i pomidorkiem!! Na obiad mam makaron z jabłakmi!! Ostatnio śmieje sie do mojego (jeszcze chłopaka) ze musimy teraz duzo jesc bo ślubie nie bedziemy mieli kasy na żarcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiad zjedzony, kawa wypita, babcia odwiedzona. Teraz zcas na robienie lecza!!! A w ogole u mnie jutro impreza imieniny mamy !! Juz nawet 3 plaxcki upiekła!! JA zajmuje sie sałatkami jak zwykle!! No i leczem :) Potem poćwicze coś!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Gagatka za słowa otuchy :) Wstyd być na takim forum i przytyć. Ale to przez te 12 dni obżarstwa (10 mnie nie było i 2 przed i jeszcze dziś niestety będzie :O. A Obżarstwo full-wypas, jakieś 3000 kcal dziennie! ). Nie chcę się głodzić dlatego będę przez kolejny miesiąc jeść 1500 kalorii i tańczyć 2h dziennie. Słodycze tylko raz w tygodniu i nie więcej niż 350 kalorii. Zważę się chyba dopiero za ten miesiąc. Ech :O Jeszcze mam problem bo mój chłopak uważa, że powinnam zacząć łykać tabletki antykoncepcyjne. Ja się tego boję, bo od niektórych się tyje :O I to sporo tyje :O Mamy jechać do prywatnego ginekologa i dobrać takie, żeby nie zaszkodziły mojemu zdrowiu :O Ale ja się i tak waham :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :D Nie wiem z czego ja się tak cieszę, no ale zaczęłam dziś dietę. Ma trwać miesiąc. Tylko nie wiem co z tymi tabletkami :O Do ginekologa mogę iść i pogadać, ale nie chcę przytyć :O Nie wiadomo jak organizm zareaguje :O Gdyby nie to to przy diecie 1500 kalorii i 2h tańca dziennie spokojnie bym schudła te 2 kg. Dziś zaczynam od nowa a6w ;) Miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko dziewczyny:) nie pisalam wczoraj bo caaalutki dzien bylam u mojego chlopaka:)jadlam sporo ale bylo tez duzo ruchu wiec jest ok:) Gagatka GRATULACJE:D Neli nie boj sie brac tabletek wcale od nich sie nie tyje!! Moze i na poczatku jakies 1 lub 2kg przybeda bo zatrzymywana jest woda w organizmie ale ja nie mialam takiego czegos:) biore novynette juz 3 miesiace i nie widze zadnej zmiany:) choc przyznam szczerze ze na poczatku tez sie balam:P a jesli o mnie chodzi to uwazam ze tabletki sa zajebista forma antykoncepcji:D o nic sie nie boisz i w kazdej sytuacji gdzie tylko chcesz nie martwiac sie o zabezbieczenie (czytaj gumki:P) mozesz kochac sie ze swoim chlopakiem:) poza tym to jest wygodne wiec nie masz co sie jeszcze wachac;) goraco polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja własnie jem śniadanko, kromeczka mała i sałatka!! Wczoraj ładnie było bo mało zjadłam :) A organizm wiadomo kazdy reaguje inaczej, jeden moze przytyc po tabletkach, a drugi schudnac!! Wiec ryzyk, fizyk!! Ja dopiero zaczne brac w maju/czerwcu przez miesiac zobacze jak sie bede czuła. Potem zaczne brac przed slubem!! Bo na dziecko niestety nie mozemy sobie pozwolic zaraz po ślubie. Najwczesniej po 2 latach!! Zaraz ide do koscioła, potem obiad, potem goście (czytaj jedzenie!!) wrrrr A gdzie reszta załogi????? halo????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja duzo czytalam na temat tego czy sie tyje po tabletkach czy nie i wiekszosci pisza za NIE to poprostu kobiety zrzucaja wine za przytycie na tabletki bo zazwyczaj zaczynaja je brac jak wyjda za maz zaczynaja sie codzienne kolacyjki z mezem a poza tym z wiekiem sie latwiej tyje bo mniej potrzebnych jest organizmowi kalorii:) dziewczyny bierzcie tabletki i sie nie bojcie!!;) a nie ciagle w tych gumofilcach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że ginekolog przepisze mi coś odpowiedniego. Szczególnie uwzględnię sprawę wagi ;) Elf_Ola a Ty od kiedy bierzesz tabletki? Da się schudnąć biorąc tabletki? Bo ja to bym chciała brać, ale jednocześnie się odchudzać. I schudnąć wreszcie z 5kg. Dzisiaj mam już taki power, że ostro się za siebie biorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze sie da:) ja zanim zaczelam brac wazylam 55kg w czerwcu bylo moje pierwsze opakowanie a ja sie wlasnie wtedy (moze troche wczesniej)zaczelam odchudzac i schudlam 3 kg:) no a teraz waze 52 i chce dobic do49;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :) Ja juz po obiedzie, po 2 kawach!! Zaraz przyjdą goście. Ciekawe ile zjem???!!! Pozdrawiam!! Czy u Was tez taka pogoda dziwna, u mnie mgła !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój przyszły mąż mnie olał i nie przyjechał dziś do mnie :o a ja czekałam i czekałam!! Musze sie poważnie zastanowic czy chce za niego wyjsc!! Zartuje, biedak cały dzien w pracy był i jest padniety!! Dziś nawet nie było tak żle!! Chyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja wlasnie pije kawke:) Wiecie co juz mnie meczy to ciagle liczenie kalorii:o i zastanawianie sie czy czasem duzo nie zjadlam:o ehhh:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu Wy tak wcześnie wstajecie?? Chyba nie musicie!! no bo ja niestety musze, właśnie siedze w pracy!! I sie nudze!! Okropnie :) Ale jeszcze tylko 7 godzin i moge isc do domu, jeszcze jutro a potem w sumie 5 dni wolnego :) hurrrrraaa :D Ja juz nie jem małych posiłków, bo mam wrażenia ze przytyłam !! Koniec od dzis jem 3 mniejsze posiłki,a nie 5 mniejszych!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie wiem ze jestem stuknieta bo mam wakacje a tak wczesnie wstaje;] ja tez mam wrazenie ze to odchudzanie nic nie daje:o i mnie to wkuuuurza:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej hej :) Zważyłam się rano i jest 57,8 :D Uff :) Ja tam jem 5 posiłków i w sumie 1500 kalorii. Wczoraj około tylu zjadłam. Czyli już tylko 1 kg do 57 :) A nie 2 :O Elf_Ola a jak o jest z tymi tabletkami? Bierze się je od 1 dnia cyklu czy jest obojętne który to dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam mozliwości ważenia się rano, bo waga stoi w pokoju mojej sisostry, ale dzis chyba ja wezme!! Chociaz nie nie chce na razie stawac na wadze!! Czuje ze waze dużo (chociaz nie pwinnam bo przeciez sie odchudzałam!!) Dziś zjadlam bułkę grahakme z szunka i sałatką 300 kcal. na śniadanie kromka z sałatka 150 kcal, a na obiad chyba leczo!! A i byłam na spacerze 40 minut (tzn na wyjściu służbowym, ale spacer lepiej brzmi) i teraz czekam na 16!! Nawet mnie szef nawiedził teraz w pokoju, a ja sama, biurko czyste!! Nie wiem cvzy udawać, żę pracuje czy co!!! masakara!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierwsze opakowanie wzielam 5 dnia cyklu ale tylko dlatego ze tabletki dostalam w swoje rece dopiero drugiego dnia:o i przez to musialam caly miesiac dodatkowo sie zabezpieczac gumkami:o jak sie wezmie pierwszego dnia to odrazu jestes bezpieczna i nie musisz stosowac dodatkowych srodkow antykoncepcji:) wiec radzilabym ci zdecydowanie 1 dnia:) a ja dzis na sniadanie zjadlam duzego precla, potem u kolezanki paluszki, potem jablko a na obiad pol kilo sliwek;]a teraz pije kawke:) nie wiem ile to kalorii i szczerze nie chce mi sie liczyc:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w nowym dniu! :D Wczoraj zjadłam 1500 kalorii, zrobiłam pierwszą serię a6w i godzinkę tańczyłam :) Byłam jeszcze na zakupach na rowerze, więc jeszcze 20 min jazdy ;) Waga mi wskazała 57,6 i cieszę się z tego jak nigdy po tym całym 59 :O ;) Miłego dzionka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Ja sobie właśnie jem bułke dla odmiany z paszczetem!! Juz normalnie wszystko mi obrzydło!! Wczoraj możliwe ze wyrobiłam sie w 1000 kcal!! Wieczorem oczywiscie 8 minut abs!! mIłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko:) wczoraj taz zjadlam jakies 1000kcalmoze wiecej a teraz pije kawke i jem 2kromki chleba razowego z serkiem topionym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już zjadłam 1200 i zaraz idę wszamać jakieś 300 kalorii;) Ale dzielnie nie jem od niedzieli słodyczy :D Ja wiem, że to dopiero 3 dzień ale ja naprawdę jestem od tego cholerstwa uzależniona :O A6w już zrobiłam :) Teraz wypadałoby z 2 godzinki potańczyć :O Ale to po jedzeniu ;) Buźki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1000kcal mniej wiecej dzis zjadlam ale malo sie ruszalam bo mam okresi mi sie nie chce:o i dawno sie nie wazylam;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam taka głodna, że o 18 zjadłam jeszcze 2 gruszki i razem mi dzisiaj wyszło 1700. Ale zrobiłam a6w, potańczyłam i byłam na rowerze ;) Tylko taniec 40 min a rower 30. Jutro muszę zjeść 1300 za to dzisiejsze nadprogramowe 200, żeby wyrównać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko :) Dzisiaj ważę tyle ile wczoraj. Apetyt mam. Maiłam nie jeść jednego posiłku o 8 (200 kalorii), ale wsunęłam 2 gruszki :O. Nie wiem czy dam radę dziś 1300. Chciałabym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejko :) W moim przypadku jak ide do pracy nigdy nie wiem co sie moze zdarzyc. Wczoraj np wyladowałam w Krakowie (moja pierwsza delegacja słuzbowa tak daleko :P ) Musiałam zaweźć jakies papierska!! Aprzy okzaji zahachłam o Galerie i kupiłam sobie swetre (juz mysle o zimnie hehe) za 19,90 i top za 5,9 z terranovy wszystko z kolorze brązu :) pozniej poszłam grzecznie na pociag a tu sie okzazało ze go nie ma (bo moj szef sprawdzał ze niby ma byc!! ) wiec ja znowu fruuu do galeriii, ale juz miałam dosc!! Chodziłam wczoraj chyba 2 godziny po tej galerii (jak nie wiecej) wiec spacer mam zaliczony!! Wieczorem byłam tak padnieta ze nie zrobiłam 8 minut abs!! Ale dzis napewno!! Dziś jak sie ważyłam to moja waga pokazała 56,6 :) hurra mam nadzieje ze to nie jednorazowe!! Miłego dzionka Wam życze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cha! :D Super Gagatka Jednak to odchudzanie nie jest takie głupie i coś daje! :D To forum też ;) Pomalutku się chudnie. Ja teraz też już się pilnuję, nie mam na szczęście w najbliższym czasie żadnych imprez, więc mogę sobie spokojnie dietkować i ćwiczyć. Tylko jutro idę do ginekologa po te tabletki, powiem, że nie chcę przytyć! ;) I odchudzam się dalej :) Kurcze też muszę się wybrać na jakieś zakupy bo tyle przecen jest, a ja ciągle nie mam czasu Nie ma to jak parę nowych ciuszków ;) pozdrówka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×