Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dorra

Dieta kapuściana- kto ze mną??

Polecane posty

No a ja muszę spadać do urzędów. Jak Sobie pomyślę o tym upale to jestem \"hepii\" To narazie pa i smacznego na diecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrinkaa
Nie odpowiedziałyści co sądzicie o moim dzisiejszym meni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jest tak zle... nie zjesz za duzo :) ale musisz pokutowac za te krokiety :) mysle ze optymalnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrinkaa
Esab, jak odpokutować te dwa krokiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heehhe... zartuje... nie masz sie czym przejmowac... wszytko co jedzone z umiarem nie zaszkodzi :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrinkaa
Reż tak sądzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrinkaa
mialo być - też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki pola dnia za nami... prawda jest taka ze nie ma co chwalic dnia przed zachodem slonca ale i tak juz jest good ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrinkaa
Bylwe tak dalej. ja sobie podjadam krążki ryżowo-kukurydziane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam je! zwłaszcze te produkty firmy KUPIEC Wafle ryżowe są wypiekane z całych ziaren brązowego ryżu i dlatego dostarczają tych samych składników, co ryż naturalny. Stanowią bogate źródło magnezu, żelaza i witamin A i E. Wspomagają odchudzanie, gdyż jeden wafel to niecałe 40 kcal i dużo cennego błonnika. Są dostępne w trzech wersjach smakowych: naturalne, z solą morską i z kukurydzą. ale tych z sola nie polecam mimo wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe jak tam idzie reszcie naszych zawodniczek??? dorra po pupie dostanie jak sie nie stawi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu czyli gdzie
naturalne są najlepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrinkaa
Ja jem właśnie firmy KUPIEC z kukurydzą. Rano zjadja m czter z serkiem ziarnistym i kukurydzą, a teraz znowu dwa. Ale co tam cała paczka to tylko 380 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no własnie .... od tego od razu sadełko nie rośnie :) ja uciekam bo zaraz koncze, wiec pewnie odezwe sie dopiero wieczorem... miłego popołudnia :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorra
Jestem już jestem, melduje się dzielnie:) rano miałam trochę spraw do pozałatwiania dlatego mnie nie było. Zaraz zabieram się za zupkę, pachnie całkiem ładnie:) Od rana jestem o samych owocach ale muszę przyznać, że czuję się bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorra
Oczywiście dopisuje się do tabelki, żeby nie dostać po pupie;) esab.......start14.06......79kg..........??............c el 60kg katrinkaa ...start14.06....65kg.........??.............cel 58kg atina35......start 14.06....74 kg......................cel 69 kg dorra........start 14.06....61 kg........??.............cel 57 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorra
atina35: dziękuję za gratulacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorra
no i zostałam sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neeoonoowkaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neeoonoowkaa
3333

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrinkaa
jestem jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorra
witam Cię, jak tam samopoczucie?? Ja muszę przyznać, że czuję się naprawdę świetnie, oby tak pozostało do końca dietki. Zupka wyszła mi wyśmienita, nie chwaląc się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorra
Niestety muszę się pożegnać i tak byłam tu sama:( Ale obiecuję, że jutro zjawię się od rana:) Życzę Wam udanej reszty dnia, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej kobietki gdzie sie podziałyście... no chyba nie padłyście z wycieńczenia czy głodu ??:) mam nadzieje ze sie zadna nie złamala i nie je juz teraz :) mam swietnysposób na to zeby nie czuc sie głodnym wieczorami.. no znaczy sie wyczytałam go gdzies... mianowicie... na kolacje powinno sie zjesc jogurt naturalny z duzo ilosia otrebów, podobno one zapychaja i nie czuc głodu :) jutro sprobuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane tak wiec tabelka uruchomiona bardzo pieknie.. nastepne wazenie w czwartek 21.06 :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stosowalam ta diete przez jakis czas w sumie to nic mi to nie dalo choc naprawde sie staralam ktos mi pozniej powiedzial ze przez to po prostu odwadnia sie organizm i efekty sa nietrwale ale powodzenia dziewczyny ja sie nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wszystkie stosujemy kapuscianke.. o kazda ma swoja metode na zbedne kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spicie juz kobitki... a wiem odopoczywacie po meczacym dniu odchudzania... prosze tylko nabrac sił na jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×